Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Premiyer Lig
Zambiya

Premiyer Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Forest Rangers Forest Rangers 24 13 7 4 30:17 13 46 W
Forest Rangers Forest Rangers
01.02.20 4 : 3 Zafer
Buildcon Buildcon
W
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
09.02.20 1 : 3 Zafer
Forest Rangers Forest Rangers
W
Nkana FC Nkana FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
Forest Rangers Forest Rangers
D
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Forest Rangers Forest Rangers
W
Forest Rangers Forest Rangers
01.03.20 2 : 1 Zafer
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
2 Napsa Stars Napsa Stars 25 13 6 6 34:21 13 45 L
Napsa Stars Napsa Stars
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nkwazi FC Nkwazi FC
L
Red Arrows Red Arrows
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Napsa Stars Napsa Stars
W
Napsa Stars Napsa Stars
23.02.20 2 : 1 Zafer
ZESCO United ZESCO United
W
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
01.03.20 2 : 3 Zafer
Napsa Stars Napsa Stars
W
Green Eagles Green Eagles
07.03.20 1 : 2 Zafer
Napsa Stars Napsa Stars
3 Green Eagles Green Eagles 24 12 8 4 32:18 14 44 W
Green Buffaloes Green Buffaloes
08.02.20 0 : 1 Zafer
Green Eagles Green Eagles
D
Green Eagles Green Eagles
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
L
Power Dynamos Power Dynamos
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Green Eagles Green Eagles
W
Green Eagles Green Eagles
29.02.20 2 : 1 Zafer
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
L
Green Eagles Green Eagles
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Napsa Stars Napsa Stars
4 Nkana FC Nkana FC 24 12 7 5 27:16 11 43 D
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nkana FC Nkana FC
D
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nkana FC Nkana FC
L
Nkana FC Nkana FC
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Forest Rangers Forest Rangers
D
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nkana FC Nkana FC
W
Nkana FC Nkana FC
07.03.20 1 : 0 Zafer
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
5 ZESCO United ZESCO United 24 12 6 6 35:21 14 42 D
Power Dynamos Power Dynamos
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
ZESCO United ZESCO United
L
Napsa Stars Napsa Stars
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ZESCO United ZESCO United
D
ZESCO United ZESCO United
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Power Dynamos Power Dynamos
D
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
ZESCO United ZESCO United
D
ZESCO United ZESCO United
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Green Buffaloes Green Buffaloes
6 Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos 25 11 7 7 33:25 8 40 D
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nkana FC Nkana FC
D
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Green Buffaloes Green Buffaloes
W
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
22.02.20 0 : 2 Zafer
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
W
Red Arrows Red Arrows
29.02.20 0 : 2 Zafer
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
W
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
07.03.20 2 : 1 Zafer
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
7 Kabwe Warriors Kabwe Warriors 25 11 5 9 28:26 2 38 L
Zanaco Zanaco
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
W
Buildcon Buildcon
15.02.20 0 : 2 Zafer
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
D
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Forest Rangers Forest Rangers
W
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
29.02.20 2 : 0 Zafer
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
L
Nkana FC Nkana FC
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
8 Red Arrows Red Arrows 25 11 5 9 23:25 -2 38 W
Red Arrows Red Arrows
15.02.20 1 : 0 Zafer
Napsa Stars Napsa Stars
L
Zanaco Zanaco
19.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Red Arrows Red Arrows
W
Green Buffaloes Green Buffaloes
22.02.20 1 : 2 Zafer
Red Arrows Red Arrows
L
Red Arrows Red Arrows
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
L
Red Arrows Red Arrows
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
9 Power Dynamos Power Dynamos 24 10 7 7 28:17 11 37 W
Power Dynamos Power Dynamos
08.02.20 4 : 0 Zafer
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
D
Power Dynamos Power Dynamos
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
ZESCO United ZESCO United
W
Power Dynamos Power Dynamos
22.02.20 2 : 1 Zafer
Green Eagles Green Eagles
D
ZESCO United ZESCO United
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Power Dynamos Power Dynamos
D
Nkwazi FC Nkwazi FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Power Dynamos Power Dynamos
10 Zanaco Zanaco 21 10 5 6 32:22 10 35 W
Zanaco Zanaco
09.02.20 3 : 2 Zafer
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
W
Zanaco Zanaco
12.02.20 2 : 0 Zafer
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
D
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zanaco Zanaco
W
Zanaco Zanaco
19.02.20 2 : 1 Zafer
Red Arrows Red Arrows
W
Zanaco Zanaco
22.02.20 2 : 0 Zafer
Buildcon Buildcon
11 Green Buffaloes Green Buffaloes 25 9 8 8 24:24 -2 35 L
Green Buffaloes Green Buffaloes
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Green Eagles Green Eagles
D
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Green Buffaloes Green Buffaloes
L
Green Buffaloes Green Buffaloes
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Red Arrows Red Arrows
W
Nkwazi FC Nkwazi FC
29.02.20 0 : 2 Zafer
Green Buffaloes Green Buffaloes
D
ZESCO United ZESCO United
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Green Buffaloes Green Buffaloes
12 Lumwana Radiants Lumwana Radiants 25 8 6 11 20:20 -1 30 D
Green Eagles Green Eagles
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
D
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nkwazi FC Nkwazi FC
L
Forest Rangers Forest Rangers
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
D
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
04.03.20 0 : 0 Beraberlik
ZESCO United ZESCO United
W
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
08.03.20 0 : 1 Zafer
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
13 Nkwazi FC Nkwazi FC 24 5 12 7 16:19 -3 27 W
Napsa Stars Napsa Stars
08.02.20 0 : 1 Zafer
Nkwazi FC Nkwazi FC
W
Nkwazi FC Nkwazi FC
15.02.20 3 : 0 Zafer
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
D
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nkwazi FC Nkwazi FC
L
Nkwazi FC Nkwazi FC
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Green Buffaloes Green Buffaloes
D
Nkwazi FC Nkwazi FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Power Dynamos Power Dynamos
14 Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos 24 6 7 11 17:22 -5 25 W
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
08.02.20 1 : 0 Zafer
Red Arrows Red Arrows
L
Zanaco Zanaco
12.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
D
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
D
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nkana FC Nkana FC
L
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
15 Buildcon Buildcon 23 6 7 10 22:31 -9 25 L
Nkana FC Nkana FC
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Buildcon Buildcon
L
Forest Rangers Forest Rangers
01.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Buildcon Buildcon
D
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Buildcon Buildcon
L
Buildcon Buildcon
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
L
Zanaco Zanaco
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Buildcon Buildcon
16 Nakambala Leopards Nakambala Leopards 24 4 5 15 15:36 -21 17 D
ZESCO United ZESCO United
05.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
L
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Forest Rangers Forest Rangers
L
Nkwazi FC Nkwazi FC
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
D
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
L
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
17 Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers 25 3 5 17 14:38 -24 14 L
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
ZESCO United ZESCO United
D
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
L
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Lusaka Dynamos Lusaka Dynamos
L
Green Eagles Green Eagles
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
W
Red Arrows Red Arrows
07.03.20 0 : 3 Zafer
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
18 Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad 25 3 5 17 16:48 -32 14 L
Power Dynamos Power Dynamos
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
D
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zanaco Zanaco
D
Nakambala Leopards Nakambala Leopards
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
L
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Napsa Stars Napsa Stars
L
Kabwe Youth Soccer Acad Kabwe Youth Soccer Acad
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Lumwana Radiants Lumwana Radiants
Champions League
Champions League Qualification
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

Premiyer Lig - turnuva, düzenleyen Zambiya. Katılmak için başvuru veren turnuva 18 kulüpler. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Forest Rangers - 46 madde, kazanılan yarışmalar 13, yenilme 4, beraberlik 7.
Napsa Stars - 45 sayı, parlak başarılar 13, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 6.
Green Eagles - 44 sayı, kazanılan yarışmalar 12, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premiyer Lig (Zambiya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premiyer Lig (Zambiya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.