Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Gal Ligi Birinci Kısım
Galler

Gal Ligi Birinci Kısım

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gal Ligi Birinci Kısım
1 Penybont Penybont 28 24 4 0 78:21 57 76 W
Port Talbot Town Port Talbot Town
27.04.19 0 : 2 Zafer
Penybont Penybont
W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
30.04.19 0 : 2 Zafer
Penybont Penybont
W
Goytre Utd. Goytre Utd.
03.05.19 1 : 5 Zafer
Penybont Penybont
W
Ammanford Ammanford
07.05.19 1 : 3 Zafer
Penybont Penybont
W
Cwmamman United Cwmamman United
11.05.19 0 : 9 Zafer
Penybont Penybont
2 Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale 28 17 5 6 54:30 24 56 L
Cwmamman United Cwmamman United
20.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
W
Goytre Utd. Goytre Utd.
24.04.19 1 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
W
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
27.04.19 1 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
W
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
03.05.19 5 : 1 Zafer
Taffs Well Taffs Well
W
Port Talbot Town Port Talbot Town
11.05.19 0 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
3 Haverfordwest Haverfordwest 30 16 6 8 69:34 35 54 D
Haverfordwest Haverfordwest
13.04.19 0 : 0 Beraberlik
Port Talbot Town Port Talbot Town
W
Taffs Well Taffs Well
16.04.19 0 : 1 Zafer
Haverfordwest Haverfordwest
W
Haverfordwest Haverfordwest
23.04.19 4 : 0 Zafer
Taffs Well Taffs Well
L
Llantwit Major Llantwit Major
27.04.19 3 : 2 Kaybetmek
Haverfordwest Haverfordwest
D
Undy Athletic Undy Athletic
30.04.19 1 : 1 Beraberlik
Haverfordwest Haverfordwest
4 Afan Lido Afan Lido 29 15 5 9 67:58 9 50 W
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
09.04.19 0 : 1 Zafer
Afan Lido Afan Lido
W
Ton Pentre Ton Pentre
13.04.19 4 : 5 Zafer
Afan Lido Afan Lido
W
Ammanford Ammanford
20.04.19 1 : 4 Zafer
Afan Lido Afan Lido
D
Afan Lido Afan Lido
23.04.19 4 : 4 Beraberlik
Port Talbot Town Port Talbot Town
D
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
27.04.19 4 : 4 Beraberlik
Afan Lido Afan Lido
5 Cwmamman United Cwmamman United 30 14 8 8 55:55 0 50 L
Undy Athletic Undy Athletic
24.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Cwmamman United Cwmamman United
W
Cwmamman United Cwmamman United
27.04.19 4 : 2 Zafer
Goytre FC Goytre FC
D
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
30.04.19 2 : 2 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
L
Cwmamman United Cwmamman United
04.05.19 3 : 4 Kaybetmek
Ton Pentre Ton Pentre
L
Cwmamman United Cwmamman United
11.05.19 0 : 9 Kaybetmek
Penybont Penybont
6 Goytre Utd. Goytre Utd. 29 14 5 10 51:39 12 47 L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
13.04.19 4 : 0 Kaybetmek
Goytre Utd. Goytre Utd.
D
Goytre Utd. Goytre Utd.
17.04.19 1 : 1 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
L
Goytre Utd. Goytre Utd.
24.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
L
Goytre Utd. Goytre Utd.
03.05.19 1 : 5 Kaybetmek
Penybont Penybont
W
Goytre Utd. Goytre Utd.
08.05.19 4 : 1 Zafer
Port Talbot Town Port Talbot Town
7 Llantwit Major Llantwit Major 26 13 4 9 42:34 8 43 W
Ton Pentre Ton Pentre
06.04.19 1 : 4 Zafer
Llantwit Major Llantwit Major
W
Llantwit Major Llantwit Major
10.04.19 2 : 0 Zafer
Ammanford Ammanford
L
Ammanford Ammanford
13.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Llantwit Major Llantwit Major
L
Llantwit Major Llantwit Major
20.04.19 2 : 3 Kaybetmek
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
W
Llantwit Major Llantwit Major
27.04.19 3 : 2 Zafer
Haverfordwest Haverfordwest
8 Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel 29 12 6 11 44:48 -4 42 W
Llantwit Major Llantwit Major
20.04.19 2 : 3 Zafer
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
L
Goytre FC Goytre FC
23.04.19 4 : 2 Kaybetmek
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
L
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
27.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
D
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
30.04.19 2 : 2 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
D
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
07.05.19 2 : 2 Beraberlik
Pontypridd Town Pontypridd Town
9 Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic 28 10 6 12 48:52 -4 36 W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
13.04.19 4 : 0 Zafer
Goytre Utd. Goytre Utd.
D
Ton Pentre Ton Pentre
20.04.19 1 : 1 Beraberlik
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
D
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
27.04.19 4 : 4 Beraberlik
Afan Lido Afan Lido
L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
30.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Penybont Penybont
W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
04.05.19 4 : 0 Zafer
Undy Athletic Undy Athletic
10 Ammanford Ammanford 30 10 6 14 51:57 -6 36 L
Ammanford Ammanford
20.04.19 1 : 4 Kaybetmek
Afan Lido Afan Lido
L
Ton Pentre Ton Pentre
23.04.19 4 : 1 Kaybetmek
Ammanford Ammanford
D
Ammanford Ammanford
27.04.19 1 : 1 Beraberlik
Taffs Well Taffs Well
L
Ammanford Ammanford
07.05.19 1 : 3 Kaybetmek
Penybont Penybont
W
Ammanford Ammanford
11.05.19 4 : 1 Zafer
Undy Athletic Undy Athletic
11 Pontypridd Town Pontypridd Town 29 9 5 15 51:65 -14 32 D
Port Talbot Town Port Talbot Town
06.04.19 2 : 2 Beraberlik
Pontypridd Town Pontypridd Town
W
Taffs Well Taffs Well
13.04.19 0 : 2 Zafer
Pontypridd Town Pontypridd Town
W
Pontypridd Town Pontypridd Town
27.04.19 2 : 1 Zafer
Undy Athletic Undy Athletic
W
Pontypridd Town Pontypridd Town
04.05.19 3 : 2 Zafer
Goytre FC Goytre FC
D
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
07.05.19 2 : 2 Beraberlik
Pontypridd Town Pontypridd Town
12 Undy Athletic Undy Athletic 30 8 7 15 51:64 -13 31 L
Pontypridd Town Pontypridd Town
27.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Undy Athletic Undy Athletic
D
Undy Athletic Undy Athletic
30.04.19 1 : 1 Beraberlik
Haverfordwest Haverfordwest
L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
04.05.19 4 : 0 Kaybetmek
Undy Athletic Undy Athletic
L
Undy Athletic Undy Athletic
08.05.19 1 : 2 Kaybetmek
Taffs Well Taffs Well
L
Ammanford Ammanford
11.05.19 4 : 1 Kaybetmek
Undy Athletic Undy Athletic
13 Port Talbot Town Port Talbot Town 28 6 11 11 39:47 -8 29 W
Port Talbot Town Port Talbot Town
20.04.19 3 : 0 Zafer
Goytre FC Goytre FC
D
Afan Lido Afan Lido
23.04.19 4 : 4 Beraberlik
Port Talbot Town Port Talbot Town
L
Port Talbot Town Port Talbot Town
27.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Penybont Penybont
L
Goytre Utd. Goytre Utd.
08.05.19 4 : 1 Kaybetmek
Port Talbot Town Port Talbot Town
L
Port Talbot Town Port Talbot Town
11.05.19 0 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
14 Ton Pentre Ton Pentre 30 6 4 20 38:76 -38 22 L
Ton Pentre Ton Pentre
06.04.19 1 : 4 Kaybetmek
Llantwit Major Llantwit Major
L
Ton Pentre Ton Pentre
13.04.19 4 : 5 Kaybetmek
Afan Lido Afan Lido
D
Ton Pentre Ton Pentre
20.04.19 1 : 1 Beraberlik
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
W
Ton Pentre Ton Pentre
23.04.19 4 : 1 Zafer
Ammanford Ammanford
W
Cwmamman United Cwmamman United
04.05.19 3 : 4 Zafer
Ton Pentre Ton Pentre
15 Taffs Well Taffs Well 28 6 3 19 31:61 -30 21 L
Taffs Well Taffs Well
16.04.19 0 : 1 Kaybetmek
Haverfordwest Haverfordwest
L
Haverfordwest Haverfordwest
23.04.19 4 : 0 Kaybetmek
Taffs Well Taffs Well
D
Ammanford Ammanford
27.04.19 1 : 1 Beraberlik
Taffs Well Taffs Well
L
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
03.05.19 5 : 1 Kaybetmek
Taffs Well Taffs Well
W
Undy Athletic Undy Athletic
08.05.19 1 : 2 Zafer
Taffs Well Taffs Well
16 Goytre FC Goytre FC 28 5 5 18 36:64 -28 20 D
Goytre FC Goytre FC
17.04.19 1 : 1 Beraberlik
Undy Athletic Undy Athletic
L
Port Talbot Town Port Talbot Town
20.04.19 3 : 0 Kaybetmek
Goytre FC Goytre FC
W
Goytre FC Goytre FC
23.04.19 4 : 2 Zafer
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
L
Cwmamman United Cwmamman United
27.04.19 4 : 2 Kaybetmek
Goytre FC Goytre FC
L
Pontypridd Town Pontypridd Town
04.05.19 3 : 2 Kaybetmek
Goytre FC Goytre FC
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Gal Ligi Birinci Kısım - turnuva, düzenleyen Galler. Kayıt yaptıran lig 16 kulüpler. Bugün liderler şampiyona. Bunlar:
Penybont - 76 puan, kazanılan yarışmalar 24, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Cambrian & Clydach Vale - 56 puan, kazanılan maçlar 17, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Haverfordwest - 54 kabul edilen puan, parlak başarılar 16, skorsuz yarışmalar 8, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Gal Ligi Birinci Kısım (Galler) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Gal Ligi Birinci Kısım (Galler) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.