Gal Ligi Birinci Kısım
Galler

Gal Ligi Birinci Kısım

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gal Ligi Birinci Kısım
1 Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC 28 24 4 0 78:21 57 76 W
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
27.04.19 0 : 2 Zafer
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
30.04.19 0 : 2 Zafer
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
03.05.19 1 : 5 Zafer
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Ammanford AFC Ammanford AFC
07.05.19 1 : 3 Zafer
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Cwmamman United Cwmamman United
11.05.19 0 : 9 Zafer
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
2 Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. 28 17 5 6 54:30 24 56 L
Cwmamman United Cwmamman United
20.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
24.04.19 1 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
W
Briton Ferry Briton Ferry
27.04.19 1 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
W
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
03.05.19 5 : 1 Zafer
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
W
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
11.05.19 0 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
3 Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C. 30 16 6 8 69:34 35 54 D
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
13.04.19 0 : 0 Beraberlik
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
W
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
16.04.19 0 : 1 Zafer
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
W
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
23.04.19 4 : 0 Zafer
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Llantwit Major Llantwit Major
27.04.19 3 : 2 Kaybetmek
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
D
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
30.04.19 1 : 1 Beraberlik
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
4 Afan Lido F.C. Afan Lido F.C. 29 15 5 9 67:58 9 50 W
Briton Ferry Briton Ferry
09.04.19 0 : 1 Zafer
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
W
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
13.04.19 4 : 5 Zafer
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
W
Ammanford AFC Ammanford AFC
20.04.19 1 : 4 Zafer
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
D
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
23.04.19 4 : 4 Beraberlik
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
D
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
27.04.19 4 : 4 Beraberlik
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
5 Cwmamman United Cwmamman United 30 14 8 8 55:55 0 50 L
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
24.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Cwmamman United Cwmamman United
W
Cwmamman United Cwmamman United
27.04.19 4 : 2 Zafer
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
D
Briton Ferry Briton Ferry
30.04.19 2 : 2 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
L
Cwmamman United Cwmamman United
04.05.19 3 : 4 Kaybetmek
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
L
Cwmamman United Cwmamman United
11.05.19 0 : 9 Kaybetmek
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
6 Goytre United F.C. Goytre United F.C. 29 14 5 10 51:39 12 47 L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
13.04.19 4 : 0 Kaybetmek
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
D
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
17.04.19 1 : 1 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
L
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
24.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
L
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
03.05.19 1 : 5 Kaybetmek
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
08.05.19 4 : 1 Zafer
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
7 Llantwit Major Llantwit Major 26 13 4 9 42:34 8 43 W
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
06.04.19 1 : 4 Zafer
Llantwit Major Llantwit Major
W
Llantwit Major Llantwit Major
10.04.19 2 : 0 Zafer
Ammanford AFC Ammanford AFC
L
Ammanford AFC Ammanford AFC
13.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Llantwit Major Llantwit Major
L
Llantwit Major Llantwit Major
20.04.19 2 : 3 Kaybetmek
Briton Ferry Briton Ferry
W
Llantwit Major Llantwit Major
27.04.19 3 : 2 Zafer
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
8 Briton Ferry Briton Ferry 29 12 6 11 44:48 -4 42 W
Llantwit Major Llantwit Major
20.04.19 2 : 3 Zafer
Briton Ferry Briton Ferry
L
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
23.04.19 4 : 2 Kaybetmek
Briton Ferry Briton Ferry
L
Briton Ferry Briton Ferry
27.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
D
Briton Ferry Briton Ferry
30.04.19 2 : 2 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
D
Briton Ferry Briton Ferry
07.05.19 2 : 2 Beraberlik
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
9 Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic 28 10 6 12 48:52 -4 36 W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
13.04.19 4 : 0 Zafer
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
D
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
20.04.19 1 : 1 Beraberlik
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
D
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
27.04.19 4 : 4 Beraberlik
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
30.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
04.05.19 4 : 0 Zafer
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
10 Ammanford AFC Ammanford AFC 30 10 6 14 51:57 -6 36 L
Ammanford AFC Ammanford AFC
20.04.19 1 : 4 Kaybetmek
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
L
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
23.04.19 4 : 1 Kaybetmek
Ammanford AFC Ammanford AFC
D
Ammanford AFC Ammanford AFC
27.04.19 1 : 1 Beraberlik
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Ammanford AFC Ammanford AFC
07.05.19 1 : 3 Kaybetmek
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
W
Ammanford AFC Ammanford AFC
11.05.19 4 : 1 Zafer
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
11 Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC 29 9 5 15 51:65 -14 32 D
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
06.04.19 2 : 2 Beraberlik
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
W
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
13.04.19 0 : 2 Zafer
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
W
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
27.04.19 2 : 1 Zafer
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
W
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
04.05.19 3 : 2 Zafer
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
D
Briton Ferry Briton Ferry
07.05.19 2 : 2 Beraberlik
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
12 Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C. 30 8 7 15 51:64 -13 31 L
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
27.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
D
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
30.04.19 1 : 1 Beraberlik
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
04.05.19 4 : 0 Kaybetmek
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
L
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
08.05.19 1 : 2 Kaybetmek
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Ammanford AFC Ammanford AFC
11.05.19 4 : 1 Kaybetmek
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
13 Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C. 28 6 11 11 39:47 -8 29 W
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
20.04.19 3 : 0 Zafer
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
D
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
23.04.19 4 : 4 Beraberlik
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
L
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
27.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
L
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
08.05.19 4 : 1 Kaybetmek
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
L
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
11.05.19 0 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
14 Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C. 30 6 4 20 38:76 -38 22 L
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
06.04.19 1 : 4 Kaybetmek
Llantwit Major Llantwit Major
L
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
13.04.19 4 : 5 Kaybetmek
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
D
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
20.04.19 1 : 1 Beraberlik
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
W
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
23.04.19 4 : 1 Zafer
Ammanford AFC Ammanford AFC
W
Cwmamman United Cwmamman United
04.05.19 3 : 4 Zafer
Ton Pentre F.C. Ton Pentre F.C.
15 Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C. 28 6 3 19 31:61 -30 21 L
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
16.04.19 0 : 1 Kaybetmek
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
L
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
23.04.19 4 : 0 Kaybetmek
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
D
Ammanford AFC Ammanford AFC
27.04.19 1 : 1 Beraberlik
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
03.05.19 5 : 1 Kaybetmek
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
W
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
08.05.19 1 : 2 Zafer
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
16 Goytre A.F.C. Goytre A.F.C. 28 5 5 18 36:64 -28 20 D
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
17.04.19 1 : 1 Beraberlik
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
L
Port Talbot Town F.C. Port Talbot Town F.C.
20.04.19 3 : 0 Kaybetmek
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
W
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
23.04.19 4 : 2 Zafer
Briton Ferry Briton Ferry
L
Cwmamman United Cwmamman United
27.04.19 4 : 2 Kaybetmek
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
L
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
04.05.19 3 : 2 Kaybetmek
Goytre A.F.C. Goytre A.F.C.
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Gal Ligi Birinci Kısım - turnuva, organize eden Galler. Katılmak için başvuru veren turnuva 16 futbol kulüpleri. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Pen-y-Bont FC - 76 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 24, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. - 56 sayı, kazanılan yarışmalar 17, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 5.
Haverfordwest County A.F.C. - 54 kabul edilen puan, parlak başarılar 16, skorsuz maçlar 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Gal Ligi Birinci Kısım (Galler) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Gal Ligi Birinci Kısım (Galler) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.