Huws Gray Alliance
Galler

Huws Gray Alliance

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Huws Gray Alliance
1 Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C. 30 24 4 2 75:20 55 76 W
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
16.03.19 2 : 3 Zafer
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
W
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
23.03.19 4 : 0 Zafer
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
W
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
30.03.19 0 : 4 Zafer
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
W
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
02.04.19 1 : 6 Zafer
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
W
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
06.04.19 3 : 0 Zafer
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
2 Flint Town United F.C. Flint Town United F.C. 30 17 7 6 52:31 21 58 L
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
23.03.19 2 : 1 Kaybetmek
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
W
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
30.03.19 2 : 0 Zafer
Guilsfield Guilsfield
L
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
06.04.19 3 : 0 Kaybetmek
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
L
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
13.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
W
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
20.04.19 2 : 1 Zafer
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
3 Porthmadog F.C. Porthmadog F.C. 30 17 6 7 60:32 28 57 L
Ruthin Town Ruthin Town
09.03.19 2 : 0 Kaybetmek
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
W
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
23.03.19 6 : 0 Zafer
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
W
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
30.03.19 1 : 2 Zafer
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
W
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
06.04.19 2 : 0 Zafer
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
L
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
13.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Guilsfield Guilsfield
4 Bangor City F.C. Bangor City F.C. 30 16 3 11 68:48 20 51 L
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
02.04.19 1 : 6 Kaybetmek
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
L
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
05.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
L
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
09.04.19 1 : 3 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
W
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
13.04.19 2 : 1 Zafer
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
D
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
20.04.19 2 : 2 Beraberlik
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
5 Rhyl F.C. Rhyl F.C. 30 16 3 11 55:44 11 51 D
Guilsfield Guilsfield
23.03.19 0 : 0 Beraberlik
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
L
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
29.03.19 4 : 3 Kaybetmek
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
W
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
02.04.19 3 : 1 Zafer
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
W
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
05.04.19 5 : 0 Zafer
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
L
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
12.04.19 0 : 5 Kaybetmek
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
6 Guilsfield Guilsfield 30 13 6 11 43:45 -2 45 L
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
30.03.19 2 : 0 Kaybetmek
Guilsfield Guilsfield
W
Guilsfield Guilsfield
06.04.19 3 : 2 Zafer
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
W
Guilsfield Guilsfield
09.04.19 2 : 0 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
W
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
13.04.19 0 : 2 Zafer
Guilsfield Guilsfield
D
Guilsfield Guilsfield
20.04.19 0 : 0 Beraberlik
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
7 Ruthin Town Ruthin Town 30 13 4 13 46:47 -1 43 W
Ruthin Town Ruthin Town
23.03.19 2 : 0 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
D
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
30.03.19 1 : 1 Beraberlik
Ruthin Town Ruthin Town
L
Ruthin Town Ruthin Town
06.04.19 2 : 4 Kaybetmek
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
L
Guilsfield Guilsfield
09.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
W
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
13.04.19 1 : 2 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
8 Buckley Town F.C. Buckley Town F.C. 30 12 6 12 51:50 1 42 W
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
23.03.19 2 : 1 Zafer
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
L
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
26.03.19 1 : 2 Kaybetmek
Guilsfield Guilsfield
W
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
30.03.19 0 : 1 Zafer
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
L
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
02.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
D
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
06.04.19 1 : 1 Beraberlik
Penrhyncoch Penrhyncoch
9 Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C. 30 11 6 13 52:49 3 39 D
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
08.03.19 1 : 1 Beraberlik
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
W
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
22.03.19 6 : 2 Zafer
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
W
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
30.03.19 1 : 2 Zafer
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
L
Guilsfield Guilsfield
06.04.19 3 : 2 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
L
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
20.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
10 Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C. 30 10 9 11 42:46 -4 39 L
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
09.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
D
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
16.03.19 0 : 0 Beraberlik
Ruthin Town Ruthin Town
L
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
23.03.19 6 : 0 Kaybetmek
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
L
Penrhyncoch Penrhyncoch
30.03.19 3 : 1 Kaybetmek
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
W
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
06.04.19 4 : 2 Zafer
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
11 Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C. 30 9 9 12 46:42 4 36 W
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
23.03.19 3 : 1 Zafer
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
D
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
30.03.19 1 : 1 Beraberlik
Ruthin Town Ruthin Town
L
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
06.04.19 4 : 2 Kaybetmek
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
W
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
12.04.19 0 : 5 Zafer
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
L
Penrhyncoch Penrhyncoch
27.04.19 3 : 2 Kaybetmek
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
12 Llanrhaeadr Llanrhaeadr 30 10 2 18 34:71 -37 32 L
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
23.03.19 3 : 1 Kaybetmek
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
L
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
30.03.19 1 : 2 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
L
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
06.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
L
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
13.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
D
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
20.04.19 2 : 2 Beraberlik
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
13 Penrhyncoch Penrhyncoch 30 7 9 14 35:44 -9 30 W
Penrhyncoch Penrhyncoch
30.03.19 3 : 1 Zafer
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
D
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
06.04.19 1 : 1 Beraberlik
Penrhyncoch Penrhyncoch
W
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
09.04.19 1 : 3 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
D
Penrhyncoch Penrhyncoch
13.04.19 3 : 3 Beraberlik
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
W
Penrhyncoch Penrhyncoch
27.04.19 3 : 2 Zafer
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
14 Holywell Town F.C. Holywell Town F.C. 30 8 6 16 38:58 -20 30 W
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
05.04.19 2 : 1 Zafer
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
W
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
09.04.19 1 : 3 Zafer
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
D
Penrhyncoch Penrhyncoch
13.04.19 3 : 3 Beraberlik
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
D
Guilsfield Guilsfield
20.04.19 0 : 0 Beraberlik
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
W
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
27.04.19 3 : 0 Zafer
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
15 Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C. 30 9 2 19 37:65 -28 29 L
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
22.03.19 2 : 1 Kaybetmek
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
L
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
30.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
L
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
05.04.19 5 : 0 Kaybetmek
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
L
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
09.04.19 1 : 3 Kaybetmek
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
W
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
13.04.19 3 : 1 Zafer
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
16 Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC 30 5 4 21 29:71 -42 19 W
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
22.03.19 2 : 1 Zafer
Denbigh Town F.C. Denbigh Town F.C.
L
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
30.03.19 0 : 4 Kaybetmek
Airbus UK Broughton F.C. Airbus UK Broughton F.C.
W
Ruthin Town Ruthin Town
06.04.19 2 : 4 Zafer
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
L
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
13.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
L
Holywell Town F.C. Holywell Town F.C.
27.04.19 3 : 0 Kaybetmek
Holyhead Hotspur FC Holyhead Hotspur FC
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Huws Gray Alliance - turnuva, organize eden Galler. Katılan yarışma 16 futbol kulüpleri. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Airbus UK Broughton F.C. - 76 madde, parlak başarılar 24, yenilmeler 2, beraberlik 4.
Flint Town United F.C. - 58 kabul edilen puan, yengi 17, yenilme 6, beraberlik 7.
Porthmadog F.C. - 57 kabul edilen puan, yengi 17, skorsuz yarışmalar 7, beraberlik 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Huws Gray Alliance (Galler) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Huws Gray Alliance (Galler) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.