Cymru Championship South
Galler

Cymru Championship South

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
South
1 Swansea University Swansea University 25 17 5 3 56:31 25 56 W
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
31.01.20 0 : 1 Zafer
Swansea University Swansea University
D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swansea University Swansea University
W
Swansea University Swansea University
14.02.20 3 : 0 Zafer
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
W
Llanelli Town Llanelli Town
21.02.20 0 : 2 Zafer
Swansea University Swansea University
D
Swansea University Swansea University
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
2 Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C. 25 17 4 4 58:26 32 55 L
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
31.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Swansea University Swansea University
D
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
W
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
21.02.20 2 : 0 Zafer
Ammanford AFC Ammanford AFC
D
Swansea University Swansea University
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
06.03.20 0 : 2 Zafer
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
3 Briton Ferry Briton Ferry 23 14 2 7 61:36 25 44 W
Cwmamman United Cwmamman United
10.01.20 0 : 6 Zafer
Briton Ferry Briton Ferry
W
Briton Ferry Briton Ferry
17.01.20 4 : 3 Zafer
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
W
Llantwit Major Llantwit Major
25.01.20 0 : 2 Zafer
Briton Ferry Briton Ferry
L
Briton Ferry Briton Ferry
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
W
Briton Ferry Briton Ferry
21.02.20 4 : 1 Zafer
STM Sports STM Sports
4 Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. 23 11 7 5 41:31 10 40 W
Briton Ferry Briton Ferry
07.02.20 0 : 2 Zafer
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
W
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
18.02.20 4 : 1 Zafer
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
W
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
21.02.20 3 : 0 Zafer
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
D
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
W
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
06.03.20 0 : 3 Zafer
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
5 Llanelli Town Llanelli Town 26 12 4 10 47:51 -4 40 W
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
25.01.20 4 : 5 Zafer
Llanelli Town Llanelli Town
D
Llanelli Town Llanelli Town
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
W
Ammanford AFC Ammanford AFC
14.02.20 2 : 5 Zafer
Llanelli Town Llanelli Town
L
Llanelli Town Llanelli Town
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Swansea University Swansea University
W
Llanelli Town Llanelli Town
06.03.20 1 : 0 Zafer
Llantwit Major Llantwit Major
6 STM Sports STM Sports 22 12 3 7 51:34 17 39 L
Llanelli Town Llanelli Town
17.01.20 2 : 1 Kaybetmek
STM Sports STM Sports
L
STM Sports STM Sports
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
W
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
08.02.20 1 : 3 Zafer
STM Sports STM Sports
L
Briton Ferry Briton Ferry
21.02.20 4 : 1 Kaybetmek
STM Sports STM Sports
W
STM Sports STM Sports
07.03.20 3 : 0 Zafer
Ammanford AFC Ammanford AFC
7 Ammanford AFC Ammanford AFC 25 12 1 12 44:47 -3 37 L
Ammanford AFC Ammanford AFC
14.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Llanelli Town Llanelli Town
L
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ammanford AFC Ammanford AFC
L
Ammanford AFC Ammanford AFC
25.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
W
Ammanford AFC Ammanford AFC
29.02.20 2 : 0 Zafer
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
L
STM Sports STM Sports
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Ammanford AFC Ammanford AFC
8 Goytre United F.C. Goytre United F.C. 25 10 6 9 40:41 -1 36 W
Cwmamman United Cwmamman United
01.02.20 0 : 2 Zafer
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
07.02.20 2 : 1 Zafer
Ammanford AFC Ammanford AFC
L
Swansea University Swansea University
14.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
22.02.20 2 : 1 Zafer
Cwmamman United Cwmamman United
L
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
9 Afan Lido F.C. Afan Lido F.C. 25 10 4 11 47:47 2 34 L
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
31.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
L
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
STM Sports STM Sports
L
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
18.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
W
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
21.02.20 2 : 1 Zafer
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Ammanford AFC Ammanford AFC
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
10 Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC 24 8 8 8 50:41 9 32 D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swansea University Swansea University
D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Llantwit Major Llantwit Major
W
Ammanford AFC Ammanford AFC
25.02.20 0 : 3 Zafer
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
W
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
06.03.20 3 : 0 Zafer
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
11 Llantwit Major Llantwit Major 24 7 6 11 34:39 -5 27 L
Llantwit Major Llantwit Major
25.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Briton Ferry Briton Ferry
L
Llantwit Major Llantwit Major
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
W
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
08.02.20 0 : 3 Zafer
Llantwit Major Llantwit Major
D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Llantwit Major Llantwit Major
L
Llanelli Town Llanelli Town
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Llantwit Major Llantwit Major
12 Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C. 20 7 2 11 29:34 -5 23 L
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Swansea University Swansea University
L
Cwmamman United Cwmamman United
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
L
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Llantwit Major Llantwit Major
L
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
L
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
06.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
13 Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic 22 6 4 12 29:44 -15 22 W
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
18.01.20 0 : 1 Zafer
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
L
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
25.01.20 4 : 5 Kaybetmek
Llanelli Town Llanelli Town
D
Haverfordwest County A.F.C. Haverfordwest County A.F.C.
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
L
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
21.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
W
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
07.03.20 1 : 2 Zafer
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
14 Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C. 25 6 3 16 40:64 -24 21 W
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
11.02.20 2 : 1 Zafer
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
L
Afan Lido F.C. Afan Lido F.C.
21.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
D
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Cwmamman United Cwmamman United
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
L
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
06.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. Cambrian & Clydach Vale B. & G.C.
15 Cwmamman United Cwmamman United 21 5 2 14 22:53 -31 17 L
Cwmamman United Cwmamman United
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
D
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
L
Goytre United F.C. Goytre United F.C.
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Cwmamman United Cwmamman United
W
Cwmamman United Cwmamman United
03.03.20 1 : 0 Zafer
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
16 Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C. 21 1 5 15 22:52 -30 8 W
Taff's Well A.F.C. Taff's Well A.F.C.
10.01.20 0 : 3 Zafer
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
L
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Ammanford AFC Ammanford AFC
D
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
25.01.20 4 : 4 Beraberlik
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
D
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cwmamman United Cwmamman United
L
Caerau Ely A.F.C. Caerau Ely A.F.C.
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Cymru Championship South - turnuva, organize eden Galler. Katılan şampiyona 16 futbol kulüpleri. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Swansea University - 56 sayı, kazanılan yarışmalar 17, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 5.
Haverfordwest County A.F.C. - 55 puan, kazanılan maçlar 17, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 4.
Briton Ferry - 44 madde, yengi 14, skorsuz maçlar 7, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Cymru Championship South (Galler) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Cymru Championship South (Galler) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.