Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
27
Cymru Championship, North
Galler

Cymru Championship, North

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North
1 Prestatyn Town Prestatyn Town 26 22 2 2 84:19 65 68 W
Buckley Town Buckley Town
18.01.20 0 : 5 Zafer
Prestatyn Town Prestatyn Town
W
Ruthin Town Ruthin Town
01.02.20 1 : 4 Zafer
Prestatyn Town Prestatyn Town
D
Prestatyn Town Prestatyn Town
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Porthmadog Porthmadog
W
Prestatyn Town Prestatyn Town
22.02.20 1 : 0 Zafer
Flint Town United FC Flint Town United FC
W
Llangefni Town Llangefni Town
06.03.20 0 : 3 Zafer
Prestatyn Town Prestatyn Town
2 Flint Town United FC Flint Town United FC 24 16 4 4 61:24 37 52 D
Porthmadog Porthmadog
04.01.20 2 : 2 Beraberlik
Flint Town United FC Flint Town United FC
W
Flint Town United FC Flint Town United FC
11.01.20 1 : 0 Zafer
Bangor City Bangor City
W
Llangefni Town Llangefni Town
07.02.20 0 : 5 Zafer
Flint Town United FC Flint Town United FC
L
Prestatyn Town Prestatyn Town
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Flint Town United FC Flint Town United FC
W
Flint Town United FC Flint Town United FC
07.03.20 2 : 1 Zafer
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
3 Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic 22 14 4 4 47:27 20 46 W
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
01.01.20 3 : 1 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
W
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
04.01.20 0 : 3 Zafer
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
W
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
25.01.20 3 : 2 Zafer
Llandudno FC Llandudno FC
W
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
08.02.20 1 : 0 Zafer
Gresford Athletic Gresford Athletic
W
Conwy Borough Conwy Borough
07.03.20 1 : 2 Zafer
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
4 Colwyn Bay Colwyn Bay 23 13 5 5 42:27 15 44 L
Colwyn Bay Colwyn Bay
01.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Prestatyn Town Prestatyn Town
W
Colwyn Bay Colwyn Bay
18.01.20 2 : 1 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
W
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
01.02.20 0 : 1 Zafer
Colwyn Bay Colwyn Bay
W
Llanfair United Llanfair United
08.02.20 2 : 3 Zafer
Colwyn Bay Colwyn Bay
W
Colwyn Bay Colwyn Bay
06.03.20 2 : 0 Zafer
Corwen Corwen
5 Bangor City Bangor City 22 11 7 4 27:23 4 40 D
Penrhyncoch Penrhyncoch
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bangor City Bangor City
D
Corwen Corwen
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bangor City Bangor City
W
Llandudno FC Llandudno FC
07.02.20 0 : 2 Zafer
Bangor City Bangor City
W
Bangor City Bangor City
18.02.20 2 : 0 Zafer
Conwy Borough Conwy Borough
W
Bangor City Bangor City
07.03.20 1 : 0 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
6 Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC 23 11 3 9 42:38 4 36 W
Rhyl Rhyl
01.01.20 3 : 5 Zafer
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
L
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
04.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
L
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Colwyn Bay Colwyn Bay
L
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Buckley Town Buckley Town
L
Flint Town United FC Flint Town United FC
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
7 Conwy Borough Conwy Borough 24 10 6 8 45:45 1 36 D
Conwy Borough Conwy Borough
01.01.20 3 : 3 Beraberlik
Llandudno FC Llandudno FC
L
Prestatyn Town Prestatyn Town
11.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Conwy Borough Conwy Borough
W
Ruthin Town Ruthin Town
08.02.20 1 : 3 Zafer
Conwy Borough Conwy Borough
L
Bangor City Bangor City
18.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Conwy Borough Conwy Borough
L
Conwy Borough Conwy Borough
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
8 Penrhyncoch Penrhyncoch 24 11 3 10 30:34 -4 36 L
Gresford Athletic Gresford Athletic
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
D
Penrhyncoch Penrhyncoch
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bangor City Bangor City
W
Penrhyncoch Penrhyncoch
01.02.20 2 : 0 Zafer
Llangefni Town Llangefni Town
W
Penrhyncoch Penrhyncoch
08.02.20 2 : 1 Zafer
Rhyl Rhyl
L
Buckley Town Buckley Town
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
9 Rhyl Rhyl 25 11 2 12 45:38 7 35 L
Rhyl Rhyl
01.01.20 3 : 5 Kaybetmek
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
W
Ruthin Town Ruthin Town
11.01.20 1 : 2 Zafer
Rhyl Rhyl
W
Rhyl Rhyl
18.01.20 7 : 1 Zafer
Llanfair United Llanfair United
L
Penrhyncoch Penrhyncoch
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rhyl Rhyl
L
Rhyl Rhyl
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Gresford Athletic Gresford Athletic
10 Gresford Athletic Gresford Athletic 24 8 5 11 37:38 -1 29 W
Llanfair United Llanfair United
11.01.20 0 : 3 Zafer
Gresford Athletic Gresford Athletic
W
Gresford Athletic Gresford Athletic
18.01.20 2 : 1 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
W
Gresford Athletic Gresford Athletic
01.02.20 7 : 1 Zafer
Porthmadog Porthmadog
L
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gresford Athletic Gresford Athletic
W
Rhyl Rhyl
07.03.20 1 : 2 Zafer
Gresford Athletic Gresford Athletic
11 Llandudno FC Llandudno FC 23 8 4 11 35:38 -3 28 W
Porthmadog Porthmadog
18.01.20 0 : 1 Zafer
Llandudno FC Llandudno FC
L
Guilsfield Athletic Guilsfield Athletic
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Llandudno FC Llandudno FC
D
Llanfair United Llanfair United
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Llandudno FC Llandudno FC
L
Llandudno FC Llandudno FC
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Bangor City Bangor City
L
Llandudno FC Llandudno FC
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Llangefni Town Llangefni Town
12 Ruthin Town Ruthin Town 25 7 7 11 32:40 -8 28 L
Colwyn Bay Colwyn Bay
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
L
Ruthin Town Ruthin Town
01.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Prestatyn Town Prestatyn Town
L
Ruthin Town Ruthin Town
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Conwy Borough Conwy Borough
W
Llangefni Town Llangefni Town
29.02.20 0 : 1 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
L
Bangor City Bangor City
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
13 Buckley Town Buckley Town 21 7 3 11 25:45 -20 24 L
Buckley Town Buckley Town
18.01.20 0 : 5 Kaybetmek
Prestatyn Town Prestatyn Town
D
Corwen Corwen
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Buckley Town Buckley Town
W
Llanrhaedr Ym Mochnant FC Llanrhaedr Ym Mochnant FC
08.02.20 1 : 2 Zafer
Buckley Town Buckley Town
L
Porthmadog Porthmadog
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Buckley Town Buckley Town
W
Buckley Town Buckley Town
07.03.20 1 : 0 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
14 Llangefni Town Llangefni Town 26 5 7 14 23:49 -26 22 L
Penrhyncoch Penrhyncoch
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Llangefni Town Llangefni Town
L
Llangefni Town Llangefni Town
07.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Flint Town United FC Flint Town United FC
W
Llandudno FC Llandudno FC
22.02.20 1 : 2 Zafer
Llangefni Town Llangefni Town
L
Llangefni Town Llangefni Town
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
L
Llangefni Town Llangefni Town
06.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Prestatyn Town Prestatyn Town
15 Porthmadog Porthmadog 24 4 6 14 28:47 -19 18 L
Porthmadog Porthmadog
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Llandudno FC Llandudno FC
L
Gresford Athletic Gresford Athletic
01.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Porthmadog Porthmadog
D
Prestatyn Town Prestatyn Town
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Porthmadog Porthmadog
W
Porthmadog Porthmadog
29.02.20 2 : 0 Zafer
Buckley Town Buckley Town
L
Porthmadog Porthmadog
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Llanfair United Llanfair United
16 Corwen Corwen 23 3 5 15 26:55 -29 14 D
Corwen Corwen
04.01.20 2 : 2 Beraberlik
Llandudno FC Llandudno FC
L
Corwen Corwen
11.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
D
Corwen Corwen
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Buckley Town Buckley Town
D
Corwen Corwen
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bangor City Bangor City
L
Colwyn Bay Colwyn Bay
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Corwen Corwen
17 Llanfair United Llanfair United 23 2 3 18 26:68 -42 9 L
Rhyl Rhyl
18.01.20 7 : 1 Kaybetmek
Llanfair United Llanfair United
W
Llangefni Town Llangefni Town
25.01.20 1 : 3 Zafer
Llanfair United Llanfair United
D
Llanfair United Llanfair United
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Llandudno FC Llandudno FC
L
Llanfair United Llanfair United
08.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Colwyn Bay Colwyn Bay
W
Porthmadog Porthmadog
07.03.20 1 : 3 Zafer
Llanfair United Llanfair United
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Cymru Championship, North - şampiyona, organize eden Galler. Kayıt yaptıran şampiyona 17 katılımcılar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Prestatyn Town - 68 sayı, yengi 22, skorsuz maçlar 2, beraberlik 2.
Flint Town United FC - 52 madde, yengi 16, yenilmeler 4, beraberlik 4.
Guilsfield Athletic - 46 madde, kazanılan yarışmalar 14, yenilmeler 4, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Cymru Championship, North (Galler) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Cymru Championship, North (Galler) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.