Cymru Championship, North
Galler

Cymru Championship, North

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North
1 Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C. 26 22 2 2 84:19 65 68 W
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
18.01.20 0 : 5 Zafer
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
W
Ruthin Town Ruthin Town
01.02.20 1 : 4 Zafer
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
D
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
W
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
22.02.20 1 : 0 Zafer
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
W
Llangefni Town Llangefni Town
06.03.20 0 : 3 Zafer
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
2 Flint Town United F.C. Flint Town United F.C. 24 16 4 4 61:24 37 52 D
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
04.01.20 2 : 2 Beraberlik
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
W
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
11.01.20 1 : 0 Zafer
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
W
Llangefni Town Llangefni Town
07.02.20 0 : 5 Zafer
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
L
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
W
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
07.03.20 2 : 1 Zafer
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
3 Guilsfield Guilsfield 22 14 4 4 47:27 20 46 W
Guilsfield Guilsfield
01.01.20 3 : 1 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
W
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
04.01.20 0 : 3 Zafer
Guilsfield Guilsfield
W
Guilsfield Guilsfield
25.01.20 3 : 2 Zafer
Llandudno Llandudno
W
Guilsfield Guilsfield
08.02.20 1 : 0 Zafer
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
W
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
07.03.20 1 : 2 Zafer
Guilsfield Guilsfield
4 Colwyn Bay Colwyn Bay 23 13 5 5 42:27 15 44 L
Colwyn Bay Colwyn Bay
01.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
W
Colwyn Bay Colwyn Bay
18.01.20 2 : 1 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
W
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
01.02.20 0 : 1 Zafer
Colwyn Bay Colwyn Bay
W
Llanfair United Llanfair United
08.02.20 2 : 3 Zafer
Colwyn Bay Colwyn Bay
W
Colwyn Bay Colwyn Bay
06.03.20 2 : 0 Zafer
Corwen Corwen
5 Bangor City F.C. Bangor City F.C. 22 11 7 4 27:23 4 40 D
Penrhyncoch Penrhyncoch
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
D
Corwen Corwen
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
W
Llandudno Llandudno
07.02.20 0 : 2 Zafer
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
W
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
18.02.20 2 : 0 Zafer
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
W
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
07.03.20 1 : 0 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
6 Llanrhaeadr Llanrhaeadr 23 11 3 9 42:38 4 36 W
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
01.01.20 3 : 5 Zafer
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
L
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
04.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Guilsfield Guilsfield
L
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Colwyn Bay Colwyn Bay
L
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
L
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
7 Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C. 24 10 6 8 45:45 1 36 D
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
01.01.20 3 : 3 Beraberlik
Llandudno Llandudno
L
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
11.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
W
Ruthin Town Ruthin Town
08.02.20 1 : 3 Zafer
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
L
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
18.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
L
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Guilsfield Guilsfield
8 Penrhyncoch Penrhyncoch 24 11 3 10 30:34 -4 36 L
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
D
Penrhyncoch Penrhyncoch
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
W
Penrhyncoch Penrhyncoch
01.02.20 2 : 0 Zafer
Llangefni Town Llangefni Town
W
Penrhyncoch Penrhyncoch
08.02.20 2 : 1 Zafer
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
L
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
9 Rhyl F.C. Rhyl F.C. 25 11 2 12 45:38 7 35 L
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
01.01.20 3 : 5 Kaybetmek
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
W
Ruthin Town Ruthin Town
11.01.20 1 : 2 Zafer
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
W
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
18.01.20 7 : 1 Zafer
Llanfair United Llanfair United
L
Penrhyncoch Penrhyncoch
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
L
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
10 Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C. 24 8 5 11 37:38 -1 29 W
Llanfair United Llanfair United
11.01.20 0 : 3 Zafer
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
W
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
18.01.20 2 : 1 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
W
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
01.02.20 7 : 1 Zafer
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
L
Guilsfield Guilsfield
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
W
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
07.03.20 1 : 2 Zafer
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
11 Llandudno Llandudno 23 8 4 11 35:38 -3 28 W
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
18.01.20 0 : 1 Zafer
Llandudno Llandudno
L
Guilsfield Guilsfield
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Llandudno Llandudno
D
Llanfair United Llanfair United
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Llandudno Llandudno
L
Llandudno Llandudno
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
L
Llandudno Llandudno
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Llangefni Town Llangefni Town
12 Ruthin Town Ruthin Town 25 7 7 11 32:40 -8 28 L
Colwyn Bay Colwyn Bay
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
L
Ruthin Town Ruthin Town
01.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
L
Ruthin Town Ruthin Town
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Conwy Borough F.C. Conwy Borough F.C.
W
Llangefni Town Llangefni Town
29.02.20 0 : 1 Zafer
Ruthin Town Ruthin Town
L
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
13 Buckley Town F.C. Buckley Town F.C. 21 7 3 11 25:45 -20 24 L
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
18.01.20 0 : 5 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
D
Corwen Corwen
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
W
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
08.02.20 1 : 2 Zafer
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
L
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
W
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
07.03.20 1 : 0 Zafer
Penrhyncoch Penrhyncoch
14 Llangefni Town Llangefni Town 26 5 7 14 23:49 -26 22 L
Penrhyncoch Penrhyncoch
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Llangefni Town Llangefni Town
L
Llangefni Town Llangefni Town
07.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Flint Town United F.C. Flint Town United F.C.
W
Llandudno Llandudno
22.02.20 1 : 2 Zafer
Llangefni Town Llangefni Town
L
Llangefni Town Llangefni Town
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ruthin Town Ruthin Town
L
Llangefni Town Llangefni Town
06.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
15 Porthmadog F.C. Porthmadog F.C. 24 4 6 14 28:47 -19 18 L
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Llandudno Llandudno
L
Gresford Athletic F.C. Gresford Athletic F.C.
01.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
D
Prestatyn Town F.C. Prestatyn Town F.C.
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
W
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
29.02.20 2 : 0 Zafer
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
L
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Llanfair United Llanfair United
16 Corwen Corwen 23 3 5 15 26:55 -29 14 D
Corwen Corwen
04.01.20 2 : 2 Beraberlik
Llandudno Llandudno
L
Corwen Corwen
11.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Penrhyncoch Penrhyncoch
D
Corwen Corwen
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Buckley Town F.C. Buckley Town F.C.
D
Corwen Corwen
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bangor City F.C. Bangor City F.C.
L
Colwyn Bay Colwyn Bay
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Corwen Corwen
17 Llanfair United Llanfair United 23 2 3 18 26:68 -42 9 L
Rhyl F.C. Rhyl F.C.
18.01.20 7 : 1 Kaybetmek
Llanfair United Llanfair United
W
Llangefni Town Llangefni Town
25.01.20 1 : 3 Zafer
Llanfair United Llanfair United
D
Llanfair United Llanfair United
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Llandudno Llandudno
L
Llanfair United Llanfair United
08.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Colwyn Bay Colwyn Bay
W
Porthmadog F.C. Porthmadog F.C.
07.03.20 1 : 3 Zafer
Llanfair United Llanfair United
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Cymru Championship, North - şampiyona, düzenleyen Galler. Iştirak eden turnuva 17 katılımcılar. Bugünkü duruma göre favoriler şampiyona. Bunlar:
Prestatyn Town F.C. - 68 madde, parlak başarılar 22, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Flint Town United F.C. - 52 kabul edilen puan, yengi 16, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Guilsfield - 46 madde, kazanılan maçlar 14, yenilmeler 4, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Cymru Championship, North (Galler) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Cymru Championship, North (Galler) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.