Premier Lig
Venezuela

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 Zamora Zamora 6 5 1 0 10:2 8 16 D
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zamora Zamora
W
Zamora Zamora
15.02.20 1 : 0 Zafer
Aragua Aragua
W
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
21.02.20 0 : 2 Zafer
Zamora Zamora
W
Zamora Zamora
02.03.20 3 : 1 Zafer
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
W
Zamora Zamora
09.03.20 2 : 1 Zafer
Deportivo Lara Deportivo Lara
2 Caracas Caracas 6 4 2 0 12:2 10 14 W
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
08.02.20 0 : 1 Zafer
Caracas Caracas
W
Caracas Caracas
16.02.20 4 : 0 Zafer
Zulia Zulia
D
Trujillanos Trujillanos
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Caracas Caracas
D
Caracas Caracas
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
W
Aragua Aragua
06.03.20 0 : 1 Zafer
Caracas Caracas
3 Deportivo Lara Deportivo Lara 6 4 1 1 9:4 5 13 D
Trujillanos Trujillanos
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Lara Deportivo Lara
W
Deportivo Lara Deportivo Lara
17.02.20 3 : 1 Zafer
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
W
Aragua Aragua
22.02.20 0 : 1 Zafer
Deportivo Lara Deportivo Lara
W
Deportivo Lara Deportivo Lara
29.02.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
L
Zamora Zamora
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Lara Deportivo Lara
4 Monagas SC Monagas SC 6 3 3 0 10:4 6 12 W
Monagas SC Monagas SC
09.02.20 2 : 0 Zafer
Portuguesa Portuguesa
D
Carabobo FC Carabobo FC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Monagas SC Monagas SC
W
Monagas SC Monagas SC
24.02.20 2 : 1 Zafer
Yaracuyanos Yaracuyanos
D
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Monagas SC Monagas SC
W
Monagas SC Monagas SC
08.03.20 3 : 0 Zafer
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
5 Atlético Venezuela Atlético Venezuela 6 3 2 1 7:5 2 11 W
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
09.02.20 2 : 1 Zafer
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
W
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
15.02.20 1 : 0 Zafer
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
W
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
23.02.20 0 : 1 Zafer
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
D
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Monagas SC Monagas SC
L
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
6 Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida 6 3 1 2 10:9 1 10 W
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
09.02.20 2 : 1 Zafer
Lala Lala
D
Portuguesa Portuguesa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
W
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
22.02.20 4 : 0 Zafer
Carabobo FC Carabobo FC
L
Yaracuyanos Yaracuyanos
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
W
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
08.03.20 2 : 1 Zafer
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
7 Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira 5 2 2 1 6:4 2 8 L
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Caracas Caracas
W
Lala Lala
15.02.20 1 : 2 Zafer
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
W
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
23.02.20 2 : 0 Zafer
Portuguesa Portuguesa
D
Carabobo FC Carabobo FC
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
D
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Yaracuyanos Yaracuyanos
8 Trujillanos Trujillanos 5 2 2 1 2:2 -1 8 L
Zamora Zamora
03.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Trujillanos Trujillanos
D
Trujillanos Trujillanos
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Lara Deportivo Lara
D
Trujillanos Trujillanos
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Caracas Caracas
W
Lala Lala
29.02.20 0 : 1 Zafer
Trujillanos Trujillanos
W
Trujillanos Trujillanos
08.03.20 1 : 0 Zafer
Portuguesa Portuguesa
9 Zulia Zulia 5 2 1 2 7:10 -3 7 L
Deportivo Lara Deportivo Lara
31.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Zulia Zulia
L
Caracas Caracas
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Zulia Zulia
W
Zulia Zulia
24.02.20 2 : 1 Zafer
Lala Lala
D
Portuguesa Portuguesa
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Zulia Zulia
W
Zulia Zulia
08.03.20 2 : 1 Zafer
Carabobo FC Carabobo FC
10 Aragua Aragua 5 2 0 3 4:4 1 6 W
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
31.01.20 1 : 3 Zafer
Aragua Aragua
W
Aragua Aragua
08.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
L
Zamora Zamora
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Aragua Aragua
L
Aragua Aragua
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Deportivo Lara Deportivo Lara
L
Aragua Aragua
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Caracas Caracas
11 Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 5 1 3 1 4:5 -1 6 D
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
D
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Zamora Zamora
L
Deportivo Lara Deportivo Lara
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
D
Caracas Caracas
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
W
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
09.03.20 2 : 1 Zafer
Lala Lala
12 Metropolitanos FC Metropolitanos FC 6 2 0 4 9:11 -2 6 L
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
L
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
W
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
22.02.20 2 : 1 Zafer
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
L
Zamora Zamora
02.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
W
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
08.03.20 3 : 0 Zafer
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
13 Yaracuyanos Yaracuyanos 6 1 3 2 5:7 -2 6 D
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yaracuyanos Yaracuyanos
L
Yaracuyanos Yaracuyanos
14.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
L
Monagas SC Monagas SC
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Yaracuyanos Yaracuyanos
W
Yaracuyanos Yaracuyanos
01.03.20 2 : 1 Zafer
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
D
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Yaracuyanos Yaracuyanos
14 Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana 6 2 0 4 4:7 -3 6 L
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Carabobo FC Carabobo FC
W
Yaracuyanos Yaracuyanos
14.02.20 0 : 2 Zafer
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
L
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
W
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
28.02.20 1 : 2 Zafer
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
L
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
15 Carabobo FC Carabobo FC 6 1 3 2 2:6 -4 6 W
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
10.02.20 0 : 1 Zafer
Carabobo FC Carabobo FC
D
Carabobo FC Carabobo FC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Monagas SC Monagas SC
L
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Carabobo FC Carabobo FC
D
Carabobo FC Carabobo FC
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
L
Zulia Zulia
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Carabobo FC Carabobo FC
16 Portuguesa Portuguesa 6 1 2 3 3:7 -4 5 L
Monagas SC Monagas SC
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa Portuguesa
D
Portuguesa Portuguesa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
L
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Portuguesa Portuguesa
D
Portuguesa Portuguesa
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Zulia Zulia
L
Trujillanos Trujillanos
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Portuguesa Portuguesa
17 Deportivo Táchira Deportivo Táchira 5 1 1 3 2:6 -4 4 D
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
L
Aragua Aragua
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
W
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
16.02.20 2 : 1 Zafer
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
L
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Zamora Zamora
L
Deportivo Lara Deportivo Lara
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Táchira Deportivo Táchira
18 Gran Valencia FC Gran Valencia FC 6 0 2 4 2:8 -6 2 D
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yaracuyanos Yaracuyanos
L
Atlético Venezuela Atlético Venezuela
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
L
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
L
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Atlético Club Mineros de Guayana Atlético Club Mineros de Guayana
L
Monagas SC Monagas SC
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Gran Valencia FC Gran Valencia FC
19 Lala Lala 6 0 1 5 5:10 -5 1 L
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Lala Lala
L
Lala Lala
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
L
Zulia Zulia
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Lala Lala
L
Lala Lala
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Trujillanos Trujillanos
L
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Lala Lala
Next group phase
Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, düzenleyen Venezuela. Kayıt yaptıran lig 19 takımlar. Şu anda liderler turnuva. Bunlar:
Zamora - 16 madde, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Caracas - 14 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Deportivo Lara - 13 kabul edilen puan, yengi 4, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Venezuela) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Venezuela) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.