PFL
Özbekistan

PFL

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
PFL
1 Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent 19 16 2 1 59:10 49 50 W
Buhara FK Buhara FK
05.09.20 0 : 4 Zafer
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
W
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
08.09.20 0 : 3 Zafer
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
W
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
18.10.20 3 : 1 Zafer
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
W
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
21.10.20 2 : 0 Zafer
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
W
Termez Surkhon Termez Surkhon
24.10.20 0 : 6 Zafer
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
Mash’al Mubarek
2 AGMK AGMK 20 12 6 2 31:18 13 42 W
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
22.09.20 2 : 3 Zafer
AGMK AGMK
W
AGMK AGMK
26.09.20 2 : 1 Zafer
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
W
Termez Surkhon Termez Surkhon
01.10.20 0 : 1 Zafer
AGMK AGMK
W
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
17.10.20 0 : 2 Zafer
AGMK AGMK
L
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
AGMK AGMK
Kızılkum Zarafşon
3 Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK 20 11 7 2 39:16 23 40 W
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
21.09.20 5 : 0 Zafer
Termez Surkhon Termez Surkhon
D
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
W
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
02.10.20 4 : 1 Zafer
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
D
Buhara FK Buhara FK
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
W
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
21.10.20 2 : 0 Zafer
AGMK AGMK
Metallurg Bekabad
4 Kokand 1912 Kokand 1912 20 11 2 7 31:23 8 35 L
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
21.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Kokand 1912 Kokand 1912
W
Kokand 1912 Kokand 1912
27.09.20 2 : 1 Zafer
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
L
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
02.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kokand 1912 Kokand 1912
W
Termez Surkhon Termez Surkhon
19.10.20 0 : 1 Zafer
Kokand 1912 Kokand 1912
W
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
22.10.20 1 : 2 Zafer
Kokand 1912 Kokand 1912
AGMK
5 Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK 19 9 5 5 33:27 6 32 W
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
16.09.20 1 : 2 Zafer
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
L
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
22.09.20 2 : 3 Kaybetmek
AGMK AGMK
L
Kokand 1912 Kokand 1912
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
L
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
19.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
W
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
22.10.20 6 : 2 Zafer
PFK Andijan PFK Andijan
Navbahor Namangan
6 Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad 20 9 5 6 27:23 4 32 W
Kokand 1912 Kokand 1912
16.09.20 0 : 2 Zafer
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
D
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
D
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
PFK Andijan PFK Andijan
D
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
19.10.20 1 : 1 Beraberlik
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
D
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
23.10.20 0 : 0 Beraberlik
Buhara FK Buhara FK
Nasaf Qarshi FK
7 Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak 20 7 6 7 23:26 -3 27 W
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
21.09.20 3 : 0 Zafer
Kokand 1912 Kokand 1912
W
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
02.10.20 2 : 1 Zafer
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
D
PFK Andijan PFK Andijan
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
L
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
W
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
24.10.20 1 : 0 Zafer
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
Buhara FK
8 Lokomotiv FK Lokomotiv FK 20 8 2 10 24:35 -11 26 W
Buhara FK Buhara FK
20.09.20 1 : 3 Zafer
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
D
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
L
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
02.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
W
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
19.10.20 2 : 1 Zafer
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
D
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
Termez Surkhon
9 Navbahor Namangan Navbahor Namangan 20 5 9 6 18:16 2 24 D
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
PFK Andijan PFK Andijan
D
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
D
Buhara FK Buhara FK
01.10.20 0 : 0 Beraberlik
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
D
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
19.10.20 1 : 1 Beraberlik
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
L
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
Termez Surkhon
10 Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek 20 5 4 11 14:24 -10 19 L
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
L
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Termez Surkhon Termez Surkhon
L
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
02.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
L
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
AGMK AGMK
L
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
22.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Kokand 1912 Kokand 1912
Pahtakor Taşkent
11 Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon 20 4 6 10 15:32 -17 18 W
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
22.09.20 1 : 0 Zafer
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
L
AGMK AGMK
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
W
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
02.10.20 2 : 1 Zafer
Kokand 1912 Kokand 1912
L
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
18.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
D
Kızılkum Zarafşon Kızılkum Zarafşon
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
AGMK
12 Termez Surkhon Termez Surkhon 20 3 3 14 13:38 -25 12 L
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
21.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Termez Surkhon Termez Surkhon
W
Mash’al Mubarek Mash’al Mubarek
27.09.20 0 : 1 Zafer
Termez Surkhon Termez Surkhon
L
Termez Surkhon Termez Surkhon
01.10.20 0 : 1 Kaybetmek
AGMK AGMK
L
Termez Surkhon Termez Surkhon
19.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Kokand 1912 Kokand 1912
L
Termez Surkhon Termez Surkhon
24.10.20 0 : 6 Kaybetmek
Pahtakor Taşkent Pahtakor Taşkent
Navbahor Namangan
13 PFK Andijan PFK Andijan 20 1 9 10 14:29 -15 12 D
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
PFK Andijan PFK Andijan
W
PFK Andijan PFK Andijan
25.09.20 2 : 1 Zafer
Buhara FK Buhara FK
D
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
PFK Andijan PFK Andijan
D
PFK Andijan PFK Andijan
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sogdiana Cizzak Sogdiana Cizzak
L
Bunyodkor PFK Bunyodkor PFK
22.10.20 6 : 2 Kaybetmek
PFK Andijan PFK Andijan
Kızılkum Zarafşon
14 Buhara FK Buhara FK 20 1 8 11 12:36 -24 11 L
Buhara FK Buhara FK
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Lokomotiv FK Lokomotiv FK
L
PFK Andijan PFK Andijan
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Buhara FK Buhara FK
D
Buhara FK Buhara FK
01.10.20 0 : 0 Beraberlik
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
D
Buhara FK Buhara FK
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Nasaf Qarshi FK Nasaf Qarshi FK
D
Metallurg Bekabad Metallurg Bekabad
23.10.20 0 : 0 Beraberlik
Buhara FK Buhara FK
Sogdiana Cizzak
AFC Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL - şampiyona, organize eden Özbekistan. Kayıt yaptıran yarışma 14 kulüpler. Şu anda en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
Pahtakor Taşkent - 50 puan, kazanılan maçlar 16, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
AGMK - 42 madde, yengi 12, skorsuz maçlar 2, beraberlik 6.
Nasaf Qarshi FK - 40 madde, kazanılan yarışmalar 11, yenilme 2, beraberlik 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL (Özbekistan) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - PFL (Özbekistan):
Kokand 1912 - AGMK (26.10.2020 06:00)
Metallurg Bekabad - Nasaf Qarshi FK (26.10.2020 08:00)
PFK Andijan - Kızılkum Zarafşon (27.10.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL (Özbekistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.