Usl League Two
ABD

Usl League Two

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Deep South Division
1 South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II 14 10 2 2 33:11 22 32 L
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
09.07.19 2 : 1 Kaybetmek
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
W
SC United Bantams SC United Bantams
13.07.19 0 : 1 Zafer
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
W
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
19.07.19 3 : 1 Zafer
The Villages The Villages
W
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
21.07.19 1 : 5 Zafer
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
L
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
28.07.19 2 : 3 Kaybetmek
Reading United AC Reading United AC
2 SC United Bantams SC United Bantams 14 9 2 3 22:15 7 29 L
SC United Bantams SC United Bantams
27.06.19 0 : 3 Kaybetmek
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
W
Discoveries SC Discoveries SC
06.07.19 1 : 2 Zafer
SC United Bantams SC United Bantams
D
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
09.07.19 3 : 3 Beraberlik
SC United Bantams SC United Bantams
L
SC United Bantams SC United Bantams
13.07.19 0 : 1 Kaybetmek
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
L
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
20.07.19 3 : 0 Kaybetmek
SC United Bantams SC United Bantams
3 Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC 14 7 1 6 30:24 6 22 W
Peachtree City Peachtree City
01.07.19 3 : 4 Zafer
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
W
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
03.07.19 3 : 0 Zafer
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
W
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
09.07.19 2 : 1 Zafer
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
L
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
12.07.19 5 : 4 Kaybetmek
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
L
Discoveries SC Discoveries SC
14.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
4 Charlotte Eagles Charlotte Eagles 14 5 5 4 24:29 -5 20 L
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
03.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
W
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
06.07.19 2 : 1 Zafer
Peachtree City Peachtree City
D
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
09.07.19 3 : 3 Beraberlik
SC United Bantams SC United Bantams
W
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
12.07.19 5 : 4 Zafer
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
W
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
14.07.19 3 : 0 Zafer
Peachtree City Peachtree City
5 Discoveries SC Discoveries SC 14 3 1 10 11:25 -14 10 L
Discoveries SC Discoveries SC
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
L
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
02.07.19 4 : 1 Kaybetmek
Discoveries SC Discoveries SC
L
Discoveries SC Discoveries SC
06.07.19 1 : 2 Kaybetmek
SC United Bantams SC United Bantams
W
Discoveries SC Discoveries SC
12.07.19 1 : 0 Zafer
Peachtree City Peachtree City
W
Discoveries SC Discoveries SC
14.07.19 2 : 0 Zafer
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
6 Peachtree City Peachtree City 14 2 1 11 11:27 -16 7 L
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
29.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
L
Peachtree City Peachtree City
01.07.19 3 : 4 Kaybetmek
Dalton Red Wolves SC Dalton Red Wolves SC
L
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
06.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
L
Discoveries SC Discoveries SC
12.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
L
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
14.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Great Lakes Division
1 Chicago FC United Chicago FC United 12 8 1 3 27:9 18 25 L
Chicago FC United Chicago FC United
25.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
W
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
29.06.19 0 : 1 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
W
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
01.07.19 0 : 3 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
D
Chicago FC United Chicago FC United
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
L
Chicago FC United Chicago FC United
19.07.19 2 : 3 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
2 Flint City Bucks Flint City Bucks 12 6 3 3 20:17 3 21 W
Flint City Bucks Flint City Bucks
13.07.19 1 : 0 Zafer
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
D
Des Moines Menace Des Moines Menace
19.07.19 3 : 3 Beraberlik
Flint City Bucks Flint City Bucks
W
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
21.07.19 2 : 4 Zafer
Flint City Bucks Flint City Bucks
W
Golden State Force Golden State Force
27.07.19 0 : 1 Zafer
Flint City Bucks Flint City Bucks
W
Reading United AC Reading United AC
03.08.19 0 : 1 Zafer
Flint City Bucks Flint City Bucks
3 Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions 12 5 4 3 17:15 2 19 W
Chicago FC United Chicago FC United
25.06.19 1 : 2 Zafer
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
L
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
28.06.19 2 : 0 Kaybetmek
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
W
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
30.06.19 3 : 1 Zafer
Flint City Bucks Flint City Bucks
D
Chicago FC United Chicago FC United
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
D
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
13.07.19 2 : 2 Beraberlik
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
4 Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC 12 5 1 6 17:19 -2 16 L
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
21.06.19 2 : 0 Kaybetmek
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
W
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
25.06.19 2 : 4 Zafer
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
W
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
28.06.19 2 : 0 Zafer
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
D
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
10.07.19 2 : 2 Beraberlik
Flint City Bucks Flint City Bucks
L
Flint City Bucks Flint City Bucks
13.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
5 West Virginia Chaos West Virginia Chaos 12 0 3 9 7:28 -21 3 L
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
25.06.19 2 : 4 Kaybetmek
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
L
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
L
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
01.07.19 0 : 3 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
L
Flint City Bucks Flint City Bucks
06.07.19 5 : 0 Kaybetmek
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
D
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
13.07.19 2 : 2 Beraberlik
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Heartland Division
1 Des Moines Menace Des Moines Menace 14 11 3 0 30:4 26 36 W
Des Moines Menace Des Moines Menace
29.06.19 1 : 0 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
D
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
04.07.19 0 : 0 Beraberlik
Des Moines Menace Des Moines Menace
W
Des Moines Menace Des Moines Menace
11.07.19 3 : 0 Zafer
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
W
Des Moines Menace Des Moines Menace
13.07.19 2 : 0 Zafer
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
D
Des Moines Menace Des Moines Menace
19.07.19 3 : 3 Beraberlik
Flint City Bucks Flint City Bucks
2 Kaw Valley FC Kaw Valley FC 14 7 4 3 18:9 9 25 L
Des Moines Menace Des Moines Menace
29.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
W
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
08.07.19 0 : 2 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
W
Chicago FC United Chicago FC United
19.07.19 2 : 3 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
L
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
21.07.19 2 : 4 Kaybetmek
Flint City Bucks Flint City Bucks
3 Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs 14 5 5 4 18:15 3 20 L
St. Louis Lions St. Louis Lions
06.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
W
St. Louis Lions St. Louis Lions
07.07.19 0 : 2 Zafer
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
D
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
11.07.19 2 : 2 Beraberlik
St. Louis Lions St. Louis Lions
D
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
13.07.19 2 : 2 Beraberlik
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
14.07.19 2 : 1 Zafer
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
4 Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill 14 6 2 6 19:19 0 20 W
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
01.07.19 2 : 1 Zafer
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
06.07.19 1 : 0 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
L
Des Moines Menace Des Moines Menace
11.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
L
Des Moines Menace Des Moines Menace
13.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
L
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
14.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
5 St. Louis Lions St. Louis Lions 14 4 3 7 17:20 -3 15 L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
01.07.19 2 : 1 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
St. Louis Lions St. Louis Lions
06.07.19 2 : 1 Zafer
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
L
St. Louis Lions St. Louis Lions
07.07.19 0 : 2 Kaybetmek
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
D
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
11.07.19 2 : 2 Beraberlik
St. Louis Lions St. Louis Lions
D
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
13.07.19 2 : 2 Beraberlik
St. Louis Lions St. Louis Lions
6 Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg 14 0 1 13 5:40 -35 1 L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
24.06.19 0 : 4 Kaybetmek
Des Moines Menace Des Moines Menace
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
25.06.19 2 : 3 Kaybetmek
Des Moines Menace Des Moines Menace
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
29.06.19 0 : 3 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
01.07.19 0 : 2 Kaybetmek
Green Bay Voyageurs Green Bay Voyageurs
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
08.07.19 0 : 2 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Mid Atlantic Division
1 Reading United AC Reading United AC 14 10 3 1 32:13 19 33 W
Reading United AC Reading United AC
14.07.19 5 : 0 Zafer
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
D
Reading United AC Reading United AC
20.07.19 1 : 1 Beraberlik
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
21.07.19 0 : 1 Zafer
Reading United AC Reading United AC
W
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
28.07.19 2 : 3 Zafer
Reading United AC Reading United AC
L
Reading United AC Reading United AC
03.08.19 0 : 1 Kaybetmek
Flint City Bucks Flint City Bucks
2 Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders 14 5 8 1 22:14 8 23 W
Evergreen FC Evergreen FC
29.06.19 0 : 2 Zafer
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
D
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
02.07.19 1 : 1 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
D
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
06.07.19 0 : 0 Beraberlik
Evergreen FC Evergreen FC
D
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
D
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
14.07.19 3 : 3 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
3 Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters 14 6 5 3 27:22 5 23 W
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
28.06.19 4 : 3 Zafer
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
W
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
30.06.19 2 : 1 Zafer
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
D
Evergreen FC Evergreen FC
03.07.19 2 : 2 Beraberlik
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
W
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
07.07.19 4 : 1 Zafer
Reading United AC Reading United AC
D
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
14.07.19 3 : 3 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
4 New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23 14 5 6 3 26:18 8 21 D
Reading United AC Reading United AC
29.06.19 2 : 2 Beraberlik
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
D
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
02.07.19 1 : 1 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
W
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
06.07.19 2 : 0 Zafer
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
D
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
10.07.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
W
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
13.07.19 2 : 1 Zafer
FA Euro New York FA Euro New York
5 Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush 14 4 4 6 16:20 -4 16 W
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
29.06.19 1 : 0 Zafer
FA Euro New York FA Euro New York
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
30.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
L
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
06.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
L
Reading United AC Reading United AC
10.07.19 3 : 2 Kaybetmek
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
D
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
6 FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United 14 4 3 7 21:30 -9 15 L
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
19.06.19 1 : 3 Kaybetmek
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
D
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
22.06.19 1 : 1 Beraberlik
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
28.06.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
D
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
10.07.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
L
Reading United AC Reading United AC
14.07.19 5 : 0 Kaybetmek
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
7 FA Euro New York FA Euro New York 14 2 5 7 16:25 -9 11 L
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
19.06.19 4 : 1 Kaybetmek
FA Euro New York FA Euro New York
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
23.06.19 3 : 1 Kaybetmek
FA Euro New York FA Euro New York
L
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
29.06.19 1 : 0 Kaybetmek
FA Euro New York FA Euro New York
D
FA Euro New York FA Euro New York
07.07.19 2 : 2 Beraberlik
Evergreen FC Evergreen FC
L
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
13.07.19 2 : 1 Kaybetmek
FA Euro New York FA Euro New York
8 Evergreen FC Evergreen FC 14 0 6 8 11:29 -18 6 D
Evergreen FC Evergreen FC
26.06.19 1 : 1 Beraberlik
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
L
Evergreen FC Evergreen FC
29.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
D
Evergreen FC Evergreen FC
03.07.19 2 : 2 Beraberlik
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
D
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
06.07.19 0 : 0 Beraberlik
Evergreen FC Evergreen FC
D
FA Euro New York FA Euro New York
07.07.19 2 : 2 Beraberlik
Evergreen FC Evergreen FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Mid South Division
1 Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry 14 10 4 0 51:14 37 34 W
Houston FC Houston FC
08.07.19 0 : 3 Zafer
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
D
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
11.07.19 2 : 2 Beraberlik
Corpus Christi Corpus Christi
D
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
13.07.19 3 : 3 Beraberlik
Royals Royals
W
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
20.07.19 3 : 0 Zafer
SC United Bantams SC United Bantams
L
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
21.07.19 1 : 5 Kaybetmek
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
2 Corpus Christi Corpus Christi 14 8 2 4 43:28 15 26 D
Royals Royals
28.06.19 3 : 3 Beraberlik
Corpus Christi Corpus Christi
W
Houston FC Houston FC
30.06.19 0 : 5 Zafer
Corpus Christi Corpus Christi
L
Corpus Christi Corpus Christi
07.07.19 0 : 2 Kaybetmek
Royals Royals
D
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
11.07.19 2 : 2 Beraberlik
Corpus Christi Corpus Christi
W
Corpus Christi Corpus Christi
14.07.19 6 : 1 Zafer
Houston FC Houston FC
3 Mississippi Brilla Mississippi Brilla 14 6 5 3 34:29 5 23 L
Corpus Christi Corpus Christi
21.06.19 4 : 1 Kaybetmek
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
D
Houston FC Houston FC
23.06.19 3 : 3 Beraberlik
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
D
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
28.06.19 3 : 3 Beraberlik
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
D
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
30.06.19 3 : 3 Beraberlik
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
L
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
03.07.19 1 : 4 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
4 Royals Royals 14 5 5 4 26:22 4 20 W
Houston FC Houston FC
04.07.19 1 : 2 Zafer
Royals Royals
W
Corpus Christi Corpus Christi
07.07.19 0 : 2 Zafer
Royals Royals
W
Texas United Texas United
09.07.19 1 : 2 Zafer
Royals Royals
W
Royals Royals
12.07.19 6 : 0 Zafer
Texas United Texas United
D
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
13.07.19 3 : 3 Beraberlik
Royals Royals
5 Texas United Texas United 14 2 1 11 13:46 -33 7 L
Texas United Texas United
18.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Corpus Christi Corpus Christi
L
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
22.06.19 6 : 0 Kaybetmek
Texas United Texas United
L
Texas United Texas United
25.06.19 1 : 6 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
L
Texas United Texas United
09.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Royals Royals
L
Royals Royals
12.07.19 6 : 0 Kaybetmek
Texas United Texas United
6 Houston FC Houston FC 14 1 3 10 11:39 -28 6 D
Houston FC Houston FC
23.06.19 3 : 3 Beraberlik
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
L
Houston FC Houston FC
30.06.19 0 : 5 Kaybetmek
Corpus Christi Corpus Christi
L
Houston FC Houston FC
04.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Royals Royals
L
Houston FC Houston FC
08.07.19 0 : 3 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
L
Corpus Christi Corpus Christi
14.07.19 6 : 1 Kaybetmek
Houston FC Houston FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Mountain Division
1 Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks 12 9 1 2 30:15 15 28 W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
04.07.19 2 : 1 Zafer
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
06.07.19 4 : 1 Zafer
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
11.07.19 4 : 1 Zafer
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
13.07.19 3 : 0 Zafer
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
L
Golden State Force Golden State Force
20.07.19 4 : 0 Kaybetmek
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
2 Ogden City SC Ogden City SC 12 6 2 4 23:19 4 20 W
Ogden City SC Ogden City SC
27.06.19 2 : 0 Zafer
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
D
Ogden City SC Ogden City SC
29.06.19 1 : 1 Beraberlik
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
W
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
05.07.19 2 : 3 Zafer
Ogden City SC Ogden City SC
L
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
11.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Ogden City SC Ogden City SC
W
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
13.07.19 0 : 2 Zafer
Ogden City SC Ogden City SC
3 Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC 12 3 3 6 18:26 -8 12 L
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
22.06.19 4 : 3 Kaybetmek
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
W
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
23.06.19 1 : 2 Zafer
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
L
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
05.07.19 2 : 3 Kaybetmek
Ogden City SC Ogden City SC
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
11.07.19 4 : 1 Kaybetmek
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
13.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Park City Red Wolves SC Park City Red Wolves SC
4 Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC 12 2 2 8 12:23 -11 8 D
Ogden City SC Ogden City SC
29.06.19 1 : 1 Beraberlik
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
04.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
06.07.19 4 : 1 Kaybetmek
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
W
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
11.07.19 3 : 1 Zafer
Ogden City SC Ogden City SC
L
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
13.07.19 0 : 2 Kaybetmek
Ogden City SC Ogden City SC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Northeast Division
1 Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers 14 11 3 0 31:7 24 36 D
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
29.06.19 2 : 2 Beraberlik
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
W
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
06.07.19 1 : 0 Zafer
Manhattan SC Manhattan SC
W
Manhattan SC Manhattan SC
13.07.19 1 : 2 Zafer
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
W
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
20.07.19 3 : 1 Zafer
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
21.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Reading United AC Reading United AC
2 Portland Phoenix Portland Phoenix 14 9 2 3 29:20 9 29 W
Portland Phoenix Portland Phoenix
19.06.19 3 : 1 Zafer
AC Connecticut AC Connecticut
L
Manhattan SC Manhattan SC
05.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
Westchester Flames Westchester Flames
06.07.19 4 : 5 Zafer
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
Portland Phoenix Portland Phoenix
13.07.19 4 : 3 Zafer
FC Boston FC Boston
D
Reading United AC Reading United AC
20.07.19 1 : 1 Beraberlik
Portland Phoenix Portland Phoenix
3 Manhattan SC Manhattan SC 14 8 0 6 33:20 13 24 L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Manhattan SC Manhattan SC
W
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
07.07.19 2 : 3 Zafer
Manhattan SC Manhattan SC
W
Manhattan SC Manhattan SC
10.07.19 3 : 2 Zafer
Westchester Flames Westchester Flames
L
Manhattan SC Manhattan SC
12.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
L
Manhattan SC Manhattan SC
13.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
4 FC Boston FC Boston 14 5 2 7 23:28 -5 17 L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
22.06.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Boston FC Boston
L
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
25.06.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Boston FC Boston
L
AC Connecticut AC Connecticut
30.06.19 7 : 1 Kaybetmek
FC Boston FC Boston
W
FC Boston FC Boston
07.07.19 4 : 0 Zafer
AC Connecticut AC Connecticut
L
Portland Phoenix Portland Phoenix
13.07.19 4 : 3 Kaybetmek
FC Boston FC Boston
5 Black Rock FC Black Rock FC 14 5 1 8 23:34 -11 16 L
Black Rock FC Black Rock FC
22.06.19 1 : 8 Kaybetmek
Manhattan SC Manhattan SC
L
Manhattan SC Manhattan SC
26.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Black Rock FC Black Rock FC
D
Black Rock FC Black Rock FC
28.06.19 0 : 0 Beraberlik
AC Connecticut AC Connecticut
L
Black Rock FC Black Rock FC
30.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Westchester Flames Westchester Flames
L
AC Connecticut AC Connecticut
12.07.19 7 : 2 Kaybetmek
Black Rock FC Black Rock FC
6 Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl 14 4 3 7 19:31 -12 15 W
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
25.06.19 1 : 0 Zafer
FC Boston FC Boston
D
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
29.06.19 2 : 2 Beraberlik
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
L
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
07.07.19 2 : 3 Kaybetmek
Manhattan SC Manhattan SC
W
Manhattan SC Manhattan SC
12.07.19 1 : 2 Zafer
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
D
Westchester Flames Westchester Flames
13.07.19 3 : 3 Beraberlik
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
7 Westchester Flames Westchester Flames 14 3 4 7 25:32 -7 13 L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
26.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Westchester Flames Westchester Flames
W
Black Rock FC Black Rock FC
30.06.19 0 : 2 Zafer
Westchester Flames Westchester Flames
L
Westchester Flames Westchester Flames
06.07.19 4 : 5 Kaybetmek
Portland Phoenix Portland Phoenix
L
Manhattan SC Manhattan SC
10.07.19 3 : 2 Kaybetmek
Westchester Flames Westchester Flames
D
Westchester Flames Westchester Flames
13.07.19 3 : 3 Beraberlik
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
8 AC Connecticut AC Connecticut 14 2 3 9 21:32 -11 9 L
AC Connecticut AC Connecticut
23.06.19 0 : 3 Kaybetmek
Westchester Flames Westchester Flames
D
Black Rock FC Black Rock FC
28.06.19 0 : 0 Beraberlik
AC Connecticut AC Connecticut
W
AC Connecticut AC Connecticut
30.06.19 7 : 1 Zafer
FC Boston FC Boston
L
FC Boston FC Boston
07.07.19 4 : 0 Kaybetmek
AC Connecticut AC Connecticut
W
AC Connecticut AC Connecticut
12.07.19 7 : 2 Zafer
Black Rock FC Black Rock FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Northwest Division
1 Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC 14 9 2 3 25:15 10 29 W
Lane United FC Lane United FC
05.07.19 1 : 3 Zafer
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
W
Lane United FC Lane United FC
07.07.19 0 : 1 Zafer
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
12.07.19 3 : 2 Zafer
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
14.07.19 3 : 0 Zafer
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
20.07.19 2 : 3 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
2 Sounders FC U23 Sounders FC U23 14 7 4 3 24:13 11 25 W
Sounders FC U23 Sounders FC U23
23.06.19 3 : 1 Zafer
Lane United FC Lane United FC
W
Sounders FC U23 Sounders FC U23
30.06.19 3 : 1 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
W
Sounders FC U23 Sounders FC U23
07.07.19 2 : 1 Zafer
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
W
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
10.07.19 0 : 1 Zafer
Sounders FC U23 Sounders FC U23
D
Sounders FC U23 Sounders FC U23
14.07.19 3 : 3 Beraberlik
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
3 Lane United FC Lane United FC 14 5 5 4 22:17 5 20 L
Sounders FC U23 Sounders FC U23
23.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Lane United FC Lane United FC
W
Lane United FC Lane United FC
30.06.19 1 : 0 Zafer
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
L
Lane United FC Lane United FC
05.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
L
Lane United FC Lane United FC
07.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
D
Lane United FC Lane United FC
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
4 Victoria Highlanders Victoria Highlanders 14 6 1 7 22:22 0 19 L
Lane United FC Lane United FC
30.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
L
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
05.07.19 2 : 3 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Sounders FC U23 Sounders FC U23
07.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
12.07.19 3 : 2 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
14.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
5 Portland Timbers U23 Portland Timbers U23 14 3 4 7 19:33 -14 13 W
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
23.06.19 5 : 2 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
28.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
W
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
07.07.19 6 : 0 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
D
Lane United FC Lane United FC
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
D
Sounders FC U23 Sounders FC U23
14.07.19 3 : 3 Beraberlik
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
6 Tss FC Rovers Tss FC Rovers 14 3 2 9 19:31 -12 11 L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
23.06.19 5 : 2 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Sounders FC U23 Sounders FC U23
30.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
W
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
05.07.19 2 : 3 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
07.07.19 6 : 0 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
10.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Sounders FC U23 Sounders FC U23
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
South Atlantic Division
1 North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23 14 8 2 4 24:18 6 26 W
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
29.06.19 2 : 1 Zafer
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
W
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
06.07.19 3 : 2 Zafer
Lionsbridge Lionsbridge
L
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
10.07.19 2 : 3 Kaybetmek
North Carolina FC North Carolina FC
W
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
13.07.19 3 : 0 Zafer
Virginia Beach United Virginia Beach United
L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
20.07.19 3 : 1 Kaybetmek
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
2 North Carolina FC North Carolina FC 14 8 0 6 21:19 2 24 W
North Carolina FC North Carolina FC
18.06.19 2 : 1 Zafer
Virginia Beach United Virginia Beach United
W
North Carolina FC North Carolina FC
28.06.19 2 : 1 Zafer
Tri Cities Tri Cities
W
North Carolina FC North Carolina FC
03.07.19 3 : 1 Zafer
Wake FC Wake FC
L
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
06.07.19 4 : 2 Kaybetmek
North Carolina FC North Carolina FC
W
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
10.07.19 2 : 3 Zafer
North Carolina FC North Carolina FC
3 Virginia Beach United Virginia Beach United 14 6 2 6 22:22 0 20 D
Lionsbridge Lionsbridge
26.06.19 2 : 2 Beraberlik
Virginia Beach United Virginia Beach United
W
Virginia Beach United Virginia Beach United
01.07.19 2 : 0 Zafer
Tri Cities Tri Cities
W
Wake FC Wake FC
06.07.19 1 : 4 Zafer
Virginia Beach United Virginia Beach United
L
Virginia Beach United Virginia Beach United
09.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Wake FC Wake FC
L
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
13.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Virginia Beach United Virginia Beach United
4 Tri Cities Tri Cities 14 5 4 5 28:28 0 19 L
North Carolina FC North Carolina FC
28.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Tri Cities Tri Cities
L
Virginia Beach United Virginia Beach United
01.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Tri Cities Tri Cities
W
Lionsbridge Lionsbridge
03.07.19 1 : 3 Zafer
Tri Cities Tri Cities
D
Tri Cities Tri Cities
09.07.19 4 : 4 Beraberlik
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
L
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
13.07.19 7 : 3 Kaybetmek
Tri Cities Tri Cities
5 Lionsbridge Lionsbridge 14 5 3 6 26:24 2 18 W
Lionsbridge Lionsbridge
22.06.19 2 : 1 Zafer
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
D
Lionsbridge Lionsbridge
26.06.19 2 : 2 Beraberlik
Virginia Beach United Virginia Beach United
D
Wake FC Wake FC
29.06.19 3 : 3 Beraberlik
Lionsbridge Lionsbridge
L
Lionsbridge Lionsbridge
03.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Tri Cities Tri Cities
L
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
06.07.19 3 : 2 Kaybetmek
Lionsbridge Lionsbridge
6 Tobacco Road FC Tobacco Road FC 14 5 2 7 29:29 0 17 W
Wake FC Wake FC
22.06.19 0 : 1 Zafer
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
L
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
29.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
W
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
06.07.19 4 : 2 Zafer
North Carolina FC North Carolina FC
D
Tri Cities Tri Cities
09.07.19 4 : 4 Beraberlik
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
W
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
13.07.19 7 : 3 Zafer
Tri Cities Tri Cities
7 Wake FC Wake FC 14 4 3 7 12:22 -10 15 L
Wake FC Wake FC
22.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
D
Wake FC Wake FC
29.06.19 3 : 3 Beraberlik
Lionsbridge Lionsbridge
L
North Carolina FC North Carolina FC
03.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Wake FC Wake FC
L
Wake FC Wake FC
06.07.19 1 : 4 Kaybetmek
Virginia Beach United Virginia Beach United
W
Virginia Beach United Virginia Beach United
09.07.19 1 : 2 Zafer
Wake FC Wake FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southeast Division
1 The Villages The Villages 14 9 4 1 32:13 19 31 W
The Villages The Villages
29.06.19 4 : 0 Zafer
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
D
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
02.07.19 2 : 2 Beraberlik
The Villages The Villages
W
Weston FC Weston FC
06.07.19 0 : 3 Zafer
The Villages The Villages
W
The Villages The Villages
10.07.19 1 : 0 Zafer
Daytona SC Daytona SC
L
South Georgia Tormenta II South Georgia Tormenta II
19.07.19 3 : 1 Kaybetmek
The Villages The Villages
2 Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons 14 8 2 4 27:14 13 26 W
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
29.06.19 2 : 1 Zafer
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
W
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
03.07.19 5 : 2 Zafer
Weston FC Weston FC
W
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
06.07.19 2 : 0 Zafer
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
W
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
11.07.19 1 : 3 Zafer
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
L
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
13.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Daytona SC Daytona SC
3 Daytona SC Daytona SC 14 7 4 3 13:10 3 25 L
Daytona SC Daytona SC
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
W
Daytona SC Daytona SC
03.07.19 2 : 1 Zafer
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
W
Daytona SC Daytona SC
06.07.19 1 : 0 Zafer
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
L
The Villages The Villages
10.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Daytona SC Daytona SC
W
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
13.07.19 0 : 1 Zafer
Daytona SC Daytona SC
4 Florida Elite Sa Florida Elite Sa 14 7 3 4 25:17 8 24 W
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
26.06.19 3 : 1 Zafer
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
W
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
29.06.19 3 : 0 Zafer
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
L
Daytona SC Daytona SC
03.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
D
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
D
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
5 FC Miami City Champions FC Miami City Champions 14 5 4 5 24:24 0 19 L
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
29.06.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
D
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
02.07.19 2 : 2 Beraberlik
The Villages The Villages
D
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
L
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
11.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
L
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
13.07.19 2 : 4 Kaybetmek
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
6 Lakeland Tropics Lakeland Tropics 14 4 3 7 23:29 -6 15 L
Daytona SC Daytona SC
25.06.19 3 : 2 Kaybetmek
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
L
The Villages The Villages
29.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
L
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
06.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
W
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
09.07.19 1 : 4 Zafer
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
D
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
7 Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC 14 4 2 8 22:27 -5 14 L
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
26.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
L
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
29.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
L
Daytona SC Daytona SC
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
L
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
09.07.19 1 : 4 Kaybetmek
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
W
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
13.07.19 2 : 4 Zafer
Sarasota Metropolis FC Sarasota Metropolis FC
8 Weston FC Weston FC 14 1 0 13 9:41 -32 3 L
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
22.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
L
The Villages The Villages
26.06.19 5 : 1 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
W
Daytona SC Daytona SC
29.06.19 0 : 1 Zafer
Weston FC Weston FC
L
Treasure Coast Tritons Treasure Coast Tritons
03.07.19 5 : 2 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
L
Weston FC Weston FC
06.07.19 0 : 3 Kaybetmek
The Villages The Villages
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southwest Division
1 Golden State Force Golden State Force 14 11 1 2 42:14 28 34 L
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
06.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Golden State Force Golden State Force
W
Golden State Force Golden State Force
13.07.19 2 : 1 Zafer
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
W
Golden State Force Golden State Force
20.07.19 4 : 0 Zafer
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
W
Golden State Force Golden State Force
21.07.19 2 : 1 Zafer
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
Golden State Force Golden State Force
27.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Flint City Bucks Flint City Bucks
2 Ventura County Fusion Ventura County Fusion 14 9 1 4 38:24 14 28 L
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
03.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
W
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
06.07.19 2 : 1 Zafer
Golden State Force Golden State Force
L
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
11.07.19 3 : 4 Kaybetmek
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
20.07.19 2 : 3 Zafer
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
Golden State Force Golden State Force
21.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
3 Southern California Seahorses Southern California Seahorses 14 6 4 4 21:19 2 22 W
San Diego Zest San Diego Zest
29.06.19 0 : 3 Zafer
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
W
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
03.07.19 2 : 1 Zafer
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
D
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Orange County Blues II Orange County Blues II
D
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
10.07.19 1 : 1 Beraberlik
San Diego Zest San Diego Zest
L
Golden State Force Golden State Force
13.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
4 Orange County Blues II Orange County Blues II 14 4 5 5 28:26 2 17 W
Orange County Blues II Orange County Blues II
30.06.19 4 : 2 Zafer
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
L
San Diego Zest San Diego Zest
02.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Orange County Blues II Orange County Blues II
D
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
06.07.19 1 : 1 Beraberlik
Orange County Blues II Orange County Blues II
W
San Francisco City San Francisco City
12.07.19 1 : 3 Zafer
Orange County Blues II Orange County Blues II
D
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
13.07.19 1 : 1 Beraberlik
Orange County Blues II Orange County Blues II
5 Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC 14 5 2 7 27:35 -8 17 W
San Diego Zest San Diego Zest
09.06.19 2 : 3 Zafer
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
D
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
14.06.19 2 : 2 Beraberlik
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
W
San Francisco City San Francisco City
16.06.19 1 : 3 Zafer
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
L
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
23.06.19 2 : 5 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
Orange County Blues II Orange County Blues II
30.06.19 4 : 2 Kaybetmek
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
6 San Francisco City San Francisco City 14 4 3 7 26:42 -16 15 L
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
23.06.19 4 : 1 Kaybetmek
San Francisco City San Francisco City
L
San Francisco City San Francisco City
28.06.19 0 : 5 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
W
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
02.07.19 3 : 5 Zafer
San Francisco City San Francisco City
W
San Francisco City San Francisco City
07.07.19 4 : 3 Zafer
San Diego Zest San Diego Zest
L
San Francisco City San Francisco City
12.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Orange County Blues II Orange County Blues II
7 San Diego Zest San Diego Zest 14 3 4 7 22:32 -10 13 L
San Diego Zest San Diego Zest
29.06.19 0 : 3 Kaybetmek
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
W
San Diego Zest San Diego Zest
02.07.19 3 : 1 Zafer
Orange County Blues II Orange County Blues II
W
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
06.07.19 3 : 4 Zafer
San Diego Zest San Diego Zest
L
San Francisco City San Francisco City
07.07.19 4 : 3 Kaybetmek
San Diego Zest San Diego Zest
D
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
10.07.19 1 : 1 Beraberlik
San Diego Zest San Diego Zest
8 San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC 14 2 4 8 23:35 -12 10 L
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
30.06.19 3 : 4 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
02.07.19 3 : 5 Kaybetmek
San Francisco City San Francisco City
L
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
06.07.19 3 : 4 Kaybetmek
San Diego Zest San Diego Zest
W
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
11.07.19 3 : 4 Zafer
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
D
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
13.07.19 1 : 1 Beraberlik
Orange County Blues II Orange County Blues II
Daha fazla göster

Usl League Two - turnuva, düzenleyen ABD.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Usl League Two (ABD) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Usl League Two (ABD) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.