Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
Usl Championship
ABD

Usl Championship

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eastern Conference
1 Saint Louis FC Saint Louis FC 1 1 0 0 4:1 3 3 W
Saint Louis FC Saint Louis FC
07.03.20 4 : 1 Zafer
Miami FC Miami FC
Loudoun United FC
2 Indy Eleven Indy Eleven 1 1 0 0 4:2 2 3 W
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
07.03.20 2 : 4 Zafer
Indy Eleven Indy Eleven
Charlotte Indepedence
3 Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence 1 1 0 0 2:1 1 3 W
Swope Park Rangers Swope Park Rangers
08.03.20 1 : 2 Zafer
Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence
Indy Eleven
4 Charleston Battery Charleston Battery 1 1 0 0 1:0 1 3 W
Atlanta United 2 Atlanta United 2
08.03.20 0 : 1 Zafer
Charleston Battery Charleston Battery
Bethlehem Steel FC
5 Louisville City FC Louisville City FC 1 1 0 0 1:0 1 3 W
North Carolina FC North Carolina FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Louisville City FC Louisville City FC
New York Red Bulls II
6 FC Tampa Bay Rowdies FC Tampa Bay Rowdies 1 1 0 0 1:0 1 3 W
New York Red Bulls II New York Red Bulls II
07.03.20 0 : 1 Zafer
FC Tampa Bay Rowdies FC Tampa Bay Rowdies
Swope Park Rangers
7 Loudoun United FC Loudoun United FC 1 0 1 0 0:0 0 1 D
Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Loudoun United FC Loudoun United FC
Hartford Athletic
8 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel FC 1 0 1 0 0:0 0 1 D
Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Loudoun United FC Loudoun United FC
Charleston Battery
9 Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC 0 0 0 0 0:0 0 0 Pittsburgh Riverhounds
10 Hartford Athletic Hartford Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 Loudoun United FC
11 Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds 0 0 0 0 0:0 0 0 Birmingham Legion FC
12 Swope Park Rangers Swope Park Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
Swope Park Rangers Swope Park Rangers
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Charlotte Indepedence Charlotte Indepedence
FC Tampa Bay Rowdies
13 Atlanta United 2 Atlanta United 2 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
Atlanta United 2 Atlanta United 2
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Charleston Battery Charleston Battery
Miami FC
14 New York Red Bulls II New York Red Bulls II 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
New York Red Bulls II New York Red Bulls II
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Tampa Bay Rowdies FC Tampa Bay Rowdies
Louisville City FC
15 North Carolina FC North Carolina FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
North Carolina FC North Carolina FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Louisville City FC Louisville City FC
Memphis 901 FC
16 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1 0 0 1 2:4 -2 0 L
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Indy Eleven Indy Eleven
North Carolina FC
17 Miami FC Miami FC 1 0 0 1 1:4 -3 0 L
Saint Louis FC Saint Louis FC
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Miami FC Miami FC
Atlanta United 2
Playoffs
Qualification Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Western Conference
1 San Diego Loyal SC San Diego Loyal SC 2 1 1 0 3:2 1 4 D
San Diego Loyal SC San Diego Loyal SC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Las Vegas Lights Las Vegas Lights
W
Seattle Sounders II Seattle Sounders II
11.03.20 1 : 2 Zafer
San Diego Loyal SC San Diego Loyal SC
Tulsa Roughnecks FC
2 Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC 1 1 0 0 6:1 5 3 W
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
07.03.20 6 : 1 Zafer
Portland Timbers II Portland Timbers II
Austin Bold FC
3 Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1 1 0 0 5:1 4 3 W
Rio Grande Valley FC Rio Grande Valley FC
08.03.20 1 : 5 Zafer
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
Sacramento Republic FC
4 Reno 1868 FC Reno 1868 FC 1 1 0 0 3:1 2 3 W
Seattle Sounders II Seattle Sounders II
06.03.20 1 : 3 Zafer
Reno 1868 FC Reno 1868 FC
Portland Timbers II
5 Colorado Springs Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1 1 0 0 2:1 1 3 W
OCK Energy FC OCK Energy FC
07.03.20 1 : 2 Zafer
Colorado Springs Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC
Reno 1868 FC
6 Austin Bold FC Austin Bold FC 1 1 0 0 1:0 1 3 W
Austin Bold FC Austin Bold FC
07.03.20 1 : 0 Zafer
New Mexico United New Mexico United
Phoenix Rising FC
7 San Antonio FC San Antonio FC 1 1 0 0 1:0 1 3 W
San Antonio FC San Antonio FC
07.03.20 1 : 0 Zafer
Real Monarchs SLC Real Monarchs SLC
Reno 1868 FC
8 Tulsa Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC 1 0 1 0 1:1 0 1 D
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Tulsa Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC
Orange County SC
9 Las Vegas Lights Las Vegas Lights 1 0 1 0 1:1 0 1 D
San Diego Loyal SC San Diego Loyal SC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Las Vegas Lights Las Vegas Lights
Orange County SC
10 Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC 1 0 1 0 1:1 0 1 D
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Tulsa Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC
Rio Grande Valley FC
11 El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC 1 0 1 0 0:0 0 1 D
Orange County SC Orange County SC
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC
Rio Grande Valley FC
12 Orange County SC Orange County SC 1 0 1 0 0:0 0 1 D
Orange County SC Orange County SC
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC
Tulsa Roughnecks FC
13 OCK Energy FC OCK Energy FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
OCK Energy FC OCK Energy FC
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Colorado Springs Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC
Seattle Sounders II
14 New Mexico United New Mexico United 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
Austin Bold FC Austin Bold FC
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
New Mexico United New Mexico United
Real Monarchs SLC
15 Real Monarchs SLC Real Monarchs SLC 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
San Antonio FC San Antonio FC
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Monarchs SLC Real Monarchs SLC
New Mexico United
16 Seattle Sounders II Seattle Sounders II 2 0 0 2 2:5 -3 0 L
Seattle Sounders II Seattle Sounders II
06.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Reno 1868 FC Reno 1868 FC
L
Seattle Sounders II Seattle Sounders II
11.03.20 1 : 2 Kaybetmek
San Diego Loyal SC San Diego Loyal SC
OCK Energy FC
17 Rio Grande Valley FC Rio Grande Valley FC 1 0 0 1 1:5 -4 0 L
Rio Grande Valley FC Rio Grande Valley FC
08.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
Sacramento Republic FC
18 Portland Timbers II Portland Timbers II 1 0 0 1 1:6 -5 0 L
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
07.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Portland Timbers II Portland Timbers II
Reno 1868 FC
Playoffs
Qualification Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Usl Championship - turnuva, organize eden ABD.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Usl Championship (ABD) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Usl Championship (ABD):
Loudoun United FC - Hartford Athletic (08.07.2020 15:00)
Austin Bold FC - Phoenix Rising FC (08.07.2020 15:00)
Tulsa Roughnecks FC - Orange County SC (08.07.2020 15:00)

skorexpress.com internet sayfasında Usl Championship (ABD) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.