Premier Development League
ABD

Premier Development League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23 14 8 4 2 42:23 19 28 W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
03.07.18 2 : 4 Zafer
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
W
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
07.07.18 3 : 0 Zafer
Ogden City SC Ogden City SC
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
08.07.18 3 : 2 Kaybetmek
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
D
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
11.07.18 2 : 2 Beraberlik
Tucson Tucson
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
20.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
2 Tucson Tucson 14 7 4 3 29:19 10 25 D
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
11.07.18 2 : 2 Beraberlik
Tucson Tucson
W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
13.07.18 1 : 2 Zafer
Tucson Tucson
W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
14.07.18 1 : 3 Zafer
Tucson Tucson
D
Golden State Force Golden State Force
20.07.18 2 : 2 Beraberlik
Tucson Tucson
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
21.07.18 2 : 0 Kaybetmek
Tucson Tucson
3 Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC 14 4 4 6 25:38 -13 16 D
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
28.06.18 3 : 3 Beraberlik
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
W
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
30.06.18 4 : 3 Zafer
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
D
Tucson Tucson
03.07.18 2 : 2 Beraberlik
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
D
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
07.07.18 3 : 3 Beraberlik
Tucson Tucson
L
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
14.07.18 1 : 4 Kaybetmek
Ogden City SC Ogden City SC
4 Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks 14 4 3 7 26:28 -2 15 L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
03.07.18 2 : 4 Kaybetmek
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
D
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
06.07.18 2 : 2 Beraberlik
Ogden City SC Ogden City SC
W
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
08.07.18 3 : 2 Zafer
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
13.07.18 1 : 2 Kaybetmek
Tucson Tucson
L
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
14.07.18 1 : 3 Kaybetmek
Tucson Tucson
5 Ogden City SC Ogden City SC 14 3 3 8 16:30 -14 12 D
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
15.06.18 1 : 1 Beraberlik
Ogden City SC Ogden City SC
D
Ogden City SC Ogden City SC
30.06.18 1 : 1 Beraberlik
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
D
Colorado Pride Switchbacks Colorado Pride Switchbacks
06.07.18 2 : 2 Beraberlik
Ogden City SC Ogden City SC
L
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
07.07.18 3 : 0 Kaybetmek
Ogden City SC Ogden City SC
W
Albuquerque Sol FC Albuquerque Sol FC
14.07.18 1 : 4 Zafer
Ogden City SC Ogden City SC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC 14 8 4 2 40:19 21 28 W
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
30.06.18 5 : 3 Zafer
Lionsbridge Lionsbridge
W
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
06.07.18 1 : 4 Zafer
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
W
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
11.07.18 3 : 1 Zafer
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
D
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
15.07.18 1 : 1 Beraberlik
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
L
Reading United AC Reading United AC
20.07.18 4 : 3 Kaybetmek
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
2 North Carolina FC North Carolina FC 14 6 5 3 24:18 6 23 W
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
20.06.18 1 : 3 Zafer
North Carolina FC North Carolina FC
D
North Carolina FC North Carolina FC
23.06.18 3 : 3 Beraberlik
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
W
North Carolina FC North Carolina FC
26.06.18 1 : 0 Zafer
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
L
Lionsbridge Lionsbridge
03.07.18 1 : 0 Kaybetmek
North Carolina FC North Carolina FC
D
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
14.07.18 2 : 2 Beraberlik
North Carolina FC North Carolina FC
3 Lionsbridge Lionsbridge 14 4 5 5 23:20 3 17 W
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
22.06.18 1 : 2 Zafer
Lionsbridge Lionsbridge
L
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
30.06.18 5 : 3 Kaybetmek
Lionsbridge Lionsbridge
W
Lionsbridge Lionsbridge
03.07.18 1 : 0 Zafer
North Carolina FC North Carolina FC
D
Lionsbridge Lionsbridge
07.07.18 1 : 1 Beraberlik
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
D
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
13.07.18 0 : 0 Beraberlik
Lionsbridge Lionsbridge
4 Charlotte Eagles Charlotte Eagles 14 3 4 7 22:30 -8 13 L
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
30.06.18 4 : 2 Kaybetmek
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
D
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
04.07.18 2 : 2 Beraberlik
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
L
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
07.07.18 2 : 3 Kaybetmek
SC United Bantams SC United Bantams
L
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
11.07.18 3 : 2 Kaybetmek
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
D
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
14.07.18 2 : 2 Beraberlik
North Carolina FC North Carolina FC
5 Tobacco Road FC Tobacco Road FC 14 3 4 7 18:30 -12 13 D
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
29.06.18 2 : 2 Beraberlik
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
D
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
04.07.18 2 : 2 Beraberlik
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
L
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
06.07.18 1 : 4 Kaybetmek
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
L
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
11.07.18 3 : 1 Kaybetmek
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
D
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
13.07.18 0 : 0 Beraberlik
Lionsbridge Lionsbridge
6 Carolina Dynamo Carolina Dynamo 14 2 5 7 19:39 -20 11 L
North Carolina FC North Carolina FC
26.06.18 1 : 0 Kaybetmek
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
D
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
29.06.18 2 : 2 Beraberlik
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
D
Lionsbridge Lionsbridge
07.07.18 1 : 1 Beraberlik
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
W
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
11.07.18 3 : 2 Zafer
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
D
SC United Bantams SC United Bantams
14.07.18 1 : 1 Beraberlik
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Black Rock FC Black Rock FC 14 9 3 2 33:19 14 30 L
Black Rock FC Black Rock FC
27.06.18 3 : 4 Kaybetmek
AC Connecticut AC Connecticut
W
Black Rock FC Black Rock FC
30.06.18 4 : 1 Zafer
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
Westchester Flames Westchester Flames
01.07.18 0 : 2 Zafer
Black Rock FC Black Rock FC
W
FC Boston FC Boston
07.07.18 1 : 2 Zafer
Black Rock FC Black Rock FC
L
Black Rock FC Black Rock FC
20.07.18 1 : 2 Kaybetmek
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
2 Portland Phoenix Portland Phoenix 14 7 3 4 28:21 7 24 L
Black Rock FC Black Rock FC
30.06.18 4 : 1 Kaybetmek
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
Portland Phoenix Portland Phoenix
01.07.18 1 : 0 Zafer
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
D
Westchester Flames Westchester Flames
07.07.18 1 : 1 Beraberlik
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
AC Connecticut AC Connecticut
08.07.18 0 : 5 Zafer
Portland Phoenix Portland Phoenix
L
Portland Phoenix Portland Phoenix
15.07.18 2 : 3 Kaybetmek
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
3 Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers 14 6 4 4 22:18 4 22 D
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
24.06.18 0 : 0 Beraberlik
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
D
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
30.06.18 1 : 1 Beraberlik
Westchester Flames Westchester Flames
W
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
07.07.18 2 : 1 Zafer
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
W
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
13.07.18 3 : 0 Zafer
AC Connecticut AC Connecticut
W
Portland Phoenix Portland Phoenix
15.07.18 2 : 3 Zafer
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
4 FC Boston FC Boston 14 5 3 6 23:25 -2 18 L
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
29.06.18 1 : 0 Kaybetmek
FC Boston FC Boston
L
FC Boston FC Boston
01.07.18 1 : 2 Kaybetmek
AC Connecticut AC Connecticut
L
FC Boston FC Boston
07.07.18 1 : 2 Kaybetmek
Black Rock FC Black Rock FC
D
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
11.07.18 2 : 2 Beraberlik
FC Boston FC Boston
L
FC Boston FC Boston
14.07.18 2 : 4 Kaybetmek
Westchester Flames Westchester Flames
5 AC Connecticut AC Connecticut 14 5 2 7 20:33 -13 17 W
Black Rock FC Black Rock FC
27.06.18 3 : 4 Zafer
AC Connecticut AC Connecticut
W
FC Boston FC Boston
01.07.18 1 : 2 Zafer
AC Connecticut AC Connecticut
L
AC Connecticut AC Connecticut
08.07.18 0 : 5 Kaybetmek
Portland Phoenix Portland Phoenix
L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
13.07.18 3 : 0 Kaybetmek
AC Connecticut AC Connecticut
W
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
14.07.18 3 : 4 Zafer
AC Connecticut AC Connecticut
6 Westchester Flames Westchester Flames 14 2 7 5 17:23 -6 13 L
Westchester Flames Westchester Flames
23.06.18 2 : 3 Kaybetmek
FC Boston FC Boston
D
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
30.06.18 1 : 1 Beraberlik
Westchester Flames Westchester Flames
L
Westchester Flames Westchester Flames
01.07.18 0 : 2 Kaybetmek
Black Rock FC Black Rock FC
D
Westchester Flames Westchester Flames
07.07.18 1 : 1 Beraberlik
Portland Phoenix Portland Phoenix
W
FC Boston FC Boston
14.07.18 2 : 4 Zafer
Westchester Flames Westchester Flames
7 Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl 14 2 4 8 17:21 -4 10 W
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
29.06.18 1 : 0 Zafer
FC Boston FC Boston
L
Portland Phoenix Portland Phoenix
01.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
L
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
07.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
D
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
11.07.18 2 : 2 Beraberlik
FC Boston FC Boston
L
Seacoast United Phantoms Pdl Seacoast United Phantoms Pdl
14.07.18 3 : 4 Kaybetmek
AC Connecticut AC Connecticut
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC 14 8 3 3 29:15 14 27 D
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
30.06.18 2 : 2 Beraberlik
Michigan Bucks Michigan Bucks
W
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
03.07.18 0 : 1 Zafer
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
W
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
13.07.18 0 : 4 Zafer
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
L
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
15.07.18 0 : 3 Kaybetmek
Lansing United Lansing United
L
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
20.07.18 3 : 5 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
2 Lansing United Lansing United 14 7 5 2 27:12 15 26 L
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
29.06.18 1 : 0 Kaybetmek
Lansing United Lansing United
W
Lansing United Lansing United
07.07.18 3 : 0 Zafer
Derby City Rovers Derby City Rovers
W
Derby City Rovers Derby City Rovers
13.07.18 1 : 6 Zafer
Lansing United Lansing United
W
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
15.07.18 0 : 3 Zafer
Lansing United Lansing United
D
Des Moines Menace Des Moines Menace
20.07.18 0 : 0 Beraberlik
Lansing United Lansing United
3 Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions 14 6 4 4 24:17 7 22 L
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
03.07.18 0 : 1 Kaybetmek
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
W
Michigan Bucks Michigan Bucks
07.07.18 0 : 1 Zafer
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
W
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
10.07.18 0 : 2 Zafer
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
L
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
13.07.18 0 : 4 Kaybetmek
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
D
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
16.07.18 3 : 3 Beraberlik
Michigan Bucks Michigan Bucks
4 Michigan Bucks Michigan Bucks 14 6 4 4 42:18 24 22 D
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
30.06.18 2 : 2 Beraberlik
Michigan Bucks Michigan Bucks
L
Michigan Bucks Michigan Bucks
07.07.18 0 : 1 Kaybetmek
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
W
Derby City Rovers Derby City Rovers
10.07.18 1 : 14 Zafer
Michigan Bucks Michigan Bucks
W
Michigan Bucks Michigan Bucks
14.07.18 5 : 1 Zafer
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
D
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
16.07.18 3 : 3 Beraberlik
Michigan Bucks Michigan Bucks
5 West Virginia Chaos West Virginia Chaos 14 3 6 5 25:29 -4 15 D
Lansing United Lansing United
24.06.18 2 : 2 Beraberlik
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
L
Michigan Bucks Michigan Bucks
27.06.18 2 : 0 Kaybetmek
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
L
Tri Cities Tri Cities
07.07.18 3 : 2 Kaybetmek
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
L
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
10.07.18 0 : 2 Kaybetmek
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
L
Michigan Bucks Michigan Bucks
14.07.18 5 : 1 Kaybetmek
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
6 Derby City Rovers Derby City Rovers 14 0 1 13 8:65 -57 1 L
Derby City Rovers Derby City Rovers
27.06.18 0 : 6 Kaybetmek
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
L
Derby City Rovers Derby City Rovers
01.07.18 2 : 5 Kaybetmek
Cincinnati Dutch Lions Cincinnati Dutch Lions
L
Lansing United Lansing United
07.07.18 3 : 0 Kaybetmek
Derby City Rovers Derby City Rovers
L
Derby City Rovers Derby City Rovers
10.07.18 1 : 14 Kaybetmek
Michigan Bucks Michigan Bucks
L
Derby City Rovers Derby City Rovers
13.07.18 1 : 6 Kaybetmek
Lansing United Lansing United
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Des Moines Menace Des Moines Menace 14 13 1 0 37:6 31 40 W
Des Moines Menace Des Moines Menace
06.07.18 5 : 1 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
W
Des Moines Menace Des Moines Menace
07.07.18 2 : 0 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
W
Des Moines Menace Des Moines Menace
13.07.18 3 : 1 Zafer
St. Louis Lions St. Louis Lions
D
Des Moines Menace Des Moines Menace
20.07.18 0 : 0 Beraberlik
Lansing United Lansing United
L
Des Moines Menace Des Moines Menace
21.07.18 0 : 1 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
2 Chicago FC United Chicago FC United 14 7 2 5 23:20 3 23 L
Des Moines Menace Des Moines Menace
06.07.18 5 : 1 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
L
Des Moines Menace Des Moines Menace
07.07.18 2 : 0 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
W
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
20.07.18 3 : 5 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
W
Des Moines Menace Des Moines Menace
21.07.18 0 : 1 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
28.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Chicago FC United Chicago FC United
3 Kaw Valley FC Kaw Valley FC 14 6 2 6 21:23 -2 20 D
Des Moines Menace Des Moines Menace
23.06.18 1 : 1 Beraberlik
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
W
OKC Energy U23 OKC Energy U23
26.06.18 0 : 2 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
L
Des Moines Menace Des Moines Menace
29.06.18 1 : 0 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
11.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
W
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
13.07.18 2 : 4 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
4 St. Louis Lions St. Louis Lions 14 6 2 6 26:24 2 20 W
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
06.07.18 1 : 2 Zafer
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
07.07.18 0 : 1 Zafer
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
09.07.18 0 : 4 Zafer
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
10.07.18 3 : 4 Zafer
St. Louis Lions St. Louis Lions
L
Des Moines Menace Des Moines Menace
13.07.18 3 : 1 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
5 Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill 14 6 1 7 21:20 1 19 L
Chicago FC United Chicago FC United
02.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
D
Chicago FC United Chicago FC United
03.07.18 1 : 1 Beraberlik
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
06.07.18 1 : 2 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
07.07.18 0 : 1 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
W
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
11.07.18 2 : 1 Zafer
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
6 Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg 14 0 0 14 10:46 -36 0 L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
22.06.18 4 : 1 Kaybetmek
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
L
Thunder Bay Chill Thunder Bay Chill
23.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
09.07.18 0 : 4 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
10.07.18 3 : 4 Kaybetmek
St. Louis Lions St. Louis Lions
L
Wsa Winnipeg Wsa Winnipeg
13.07.18 2 : 4 Kaybetmek
Kaw Valley FC Kaw Valley FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Sima Aguilas Sima Aguilas 14 10 2 2 23:6 17 32 W
North County United North County United
08.07.18 1 : 2 Zafer
Sima Aguilas Sima Aguilas
W
Sima Aguilas Sima Aguilas
11.07.18 1 : 0 Zafer
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
W
Sima Aguilas Sima Aguilas
15.07.18 5 : 0 Zafer
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
W
Sima Aguilas Sima Aguilas
20.07.18 2 : 1 Zafer
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
L
Sima Aguilas Sima Aguilas
21.07.18 1 : 2 Kaybetmek
The Villages The Villages
2 The Villages The Villages 14 9 3 2 31:8 23 30 W
The Villages The Villages
11.07.18 6 : 0 Zafer
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
W
The Villages The Villages
14.07.18 5 : 0 Zafer
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
W
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
20.07.18 0 : 1 Zafer
The Villages The Villages
W
Sima Aguilas Sima Aguilas
21.07.18 1 : 2 Zafer
The Villages The Villages
L
Reading United AC Reading United AC
28.07.18 1 : 0 Kaybetmek
The Villages The Villages
3 Lakeland Tropics Lakeland Tropics 14 9 3 2 29:13 16 30 W
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
30.06.18 1 : 0 Zafer
Sima Aguilas Sima Aguilas
W
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
04.07.18 0 : 4 Zafer
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
L
The Villages The Villages
07.07.18 2 : 0 Kaybetmek
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
D
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
10.07.18 1 : 1 Beraberlik
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
W
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
14.07.18 5 : 0 Zafer
Weston FC Weston FC
4 Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton 14 6 2 6 24:30 -6 20 W
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
30.06.18 2 : 1 Zafer
Weston FC Weston FC
W
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
06.07.18 6 : 1 Zafer
North County United North County United
D
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
08.07.18 2 : 2 Beraberlik
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
D
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
10.07.18 1 : 1 Beraberlik
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
L
The Villages The Villages
14.07.18 5 : 0 Kaybetmek
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
5 FC Miami City Champions FC Miami City Champions 14 5 1 8 25:35 -10 16 W
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
30.06.18 1 : 5 Zafer
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
L
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
03.07.18 1 : 3 Kaybetmek
The Villages The Villages
D
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
08.07.18 2 : 2 Beraberlik
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
L
The Villages The Villages
11.07.18 6 : 0 Kaybetmek
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
L
Sima Aguilas Sima Aguilas
15.07.18 5 : 0 Kaybetmek
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
6 Weston FC Weston FC 14 4 1 9 19:31 -12 13 L
FC Miami City Champions FC Miami City Champions
27.06.18 3 : 2 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
L
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
30.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
W
Weston FC Weston FC
07.07.18 2 : 1 Zafer
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
W
North County United North County United
11.07.18 0 : 3 Zafer
Weston FC Weston FC
L
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
14.07.18 5 : 0 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
7 Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach 14 4 0 10 17:25 -8 12 L
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
04.07.18 0 : 4 Kaybetmek
Lakeland Tropics Lakeland Tropics
L
Weston FC Weston FC
07.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
L
Sima Aguilas Sima Aguilas
11.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
W
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
13.07.18 3 : 0 Zafer
North County United North County United
W
North County United North County United
15.07.18 0 : 3 Zafer
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
8 North County United North County United 14 2 2 10 13:33 -20 8 L
Img Academy Bradenton Img Academy Bradenton
06.07.18 6 : 1 Kaybetmek
North County United North County United
L
North County United North County United
08.07.18 1 : 2 Kaybetmek
Sima Aguilas Sima Aguilas
L
North County United North County United
11.07.18 0 : 3 Kaybetmek
Weston FC Weston FC
L
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
13.07.18 3 : 0 Kaybetmek
North County United North County United
L
North County United North County United
15.07.18 0 : 3 Kaybetmek
Next Academy Palm Beach Next Academy Palm Beach
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry 14 9 3 2 42:19 23 30 W
FC Cleburne FC Cleburne
03.07.18 2 : 6 Zafer
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
W
OKC Energy U23 OKC Energy U23
06.07.18 1 : 3 Zafer
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
W
Texas United Texas United
10.07.18 0 : 3 Zafer
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
W
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
13.07.18 4 : 1 Zafer
Texas United Texas United
L
Sima Aguilas Sima Aguilas
20.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
2 OKC Energy U23 OKC Energy U23 14 9 1 4 37:22 15 28 L
OKC Energy U23 OKC Energy U23
06.07.18 1 : 3 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
W
Texas United Texas United
08.07.18 2 : 3 Zafer
OKC Energy U23 OKC Energy U23
W
FC Cleburne FC Cleburne
12.07.18 0 : 3 Zafer
OKC Energy U23 OKC Energy U23
W
OKC Energy U23 OKC Energy U23
14.07.18 3 : 2 Zafer
Houston FC Houston FC
W
OKC Energy U23 OKC Energy U23
15.07.18 2 : 1 Zafer
Corpus Christi Corpus Christi
3 Royals Royals 14 7 0 7 29:29 0 21 W
Royals Royals
22.06.18 2 : 1 Zafer
OKC Energy U23 OKC Energy U23
L
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
27.06.18 3 : 0 Kaybetmek
Royals Royals
L
Texas United Texas United
02.07.18 4 : 1 Kaybetmek
Royals Royals
W
Royals Royals
06.07.18 1 : 0 Zafer
Houston FC Houston FC
L
Corpus Christi Corpus Christi
08.07.18 4 : 3 Kaybetmek
Royals Royals
4 Corpus Christi Corpus Christi 14 6 2 6 32:32 0 20 W
Corpus Christi Corpus Christi
24.06.18 2 : 0 Zafer
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
L
Corpus Christi Corpus Christi
30.06.18 2 : 5 Kaybetmek
OKC Energy U23 OKC Energy U23
D
Corpus Christi Corpus Christi
06.07.18 1 : 1 Beraberlik
Texas United Texas United
W
Corpus Christi Corpus Christi
08.07.18 4 : 3 Zafer
Royals Royals
L
OKC Energy U23 OKC Energy U23
15.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Corpus Christi Corpus Christi
5 Texas United Texas United 14 5 3 6 32:32 0 18 W
Texas United Texas United
02.07.18 4 : 1 Zafer
Royals Royals
D
Corpus Christi Corpus Christi
06.07.18 1 : 1 Beraberlik
Texas United Texas United
L
Texas United Texas United
08.07.18 2 : 3 Kaybetmek
OKC Energy U23 OKC Energy U23
L
Texas United Texas United
10.07.18 0 : 3 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
L
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
13.07.18 4 : 1 Kaybetmek
Texas United Texas United
6 FC Cleburne FC Cleburne 14 4 1 9 20:42 -22 13 D
FC Cleburne FC Cleburne
25.06.18 2 : 2 Beraberlik
Texas United Texas United
L
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
29.06.18 8 : 1 Kaybetmek
FC Cleburne FC Cleburne
L
FC Cleburne FC Cleburne
03.07.18 2 : 6 Kaybetmek
Brazos Valley Cavalry Brazos Valley Cavalry
W
FC Cleburne FC Cleburne
10.07.18 3 : 2 Zafer
Houston FC Houston FC
L
FC Cleburne FC Cleburne
12.07.18 0 : 3 Kaybetmek
OKC Energy U23 OKC Energy U23
7 Houston FC Houston FC 14 2 4 8 16:31 -15 10 L
Corpus Christi Corpus Christi
22.06.18 3 : 0 Kaybetmek
Houston FC Houston FC
W
Texas United Texas United
27.06.18 1 : 2 Zafer
Houston FC Houston FC
L
Royals Royals
06.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Houston FC Houston FC
L
FC Cleburne FC Cleburne
10.07.18 3 : 2 Kaybetmek
Houston FC Houston FC
L
OKC Energy U23 OKC Energy U23
14.07.18 3 : 2 Kaybetmek
Houston FC Houston FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta 14 11 3 0 30:10 20 36 W
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
05.07.18 0 : 3 Zafer
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
D
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
07.07.18 0 : 0 Beraberlik
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
W
Tri Cities Tri Cities
14.07.18 1 : 2 Zafer
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
D
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
15.07.18 1 : 1 Beraberlik
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
L
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
20.07.18 0 : 1 Kaybetmek
The Villages The Villages
2 Mississippi Brilla Mississippi Brilla 14 8 4 2 31:18 13 28 D
Peachtree City Peachtree City
28.06.18 2 : 2 Beraberlik
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
L
SC United Bantams SC United Bantams
30.06.18 3 : 0 Kaybetmek
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
D
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
07.07.18 0 : 0 Beraberlik
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
W
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
13.07.18 6 : 0 Zafer
Peachtree City Peachtree City
W
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
15.07.18 2 : 1 Zafer
Peachtree City Peachtree City
3 SC United Bantams SC United Bantams 14 7 3 4 35:22 13 24 W
SC United Bantams SC United Bantams
30.06.18 3 : 0 Zafer
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
W
SC United Bantams SC United Bantams
03.07.18 5 : 0 Zafer
Memphis City Memphis City
W
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
07.07.18 2 : 3 Zafer
SC United Bantams SC United Bantams
D
SC United Bantams SC United Bantams
10.07.18 3 : 3 Beraberlik
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
D
SC United Bantams SC United Bantams
14.07.18 1 : 1 Beraberlik
Carolina Dynamo Carolina Dynamo
4 Birmingham Hammers Birmingham Hammers 14 5 4 5 25:28 -3 19 W
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
30.06.18 3 : 2 Zafer
Peachtree City Peachtree City
L
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
05.07.18 0 : 3 Kaybetmek
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
W
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
07.07.18 4 : 2 Zafer
Memphis City Memphis City
D
SC United Bantams SC United Bantams
10.07.18 3 : 3 Beraberlik
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
D
Memphis City Memphis City
14.07.18 2 : 2 Beraberlik
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
5 Tri Cities Tri Cities 14 5 2 7 30:28 2 17 L
Memphis City Memphis City
29.06.18 4 : 3 Kaybetmek
Tri Cities Tri Cities
L
Peachtree City Peachtree City
03.07.18 4 : 3 Kaybetmek
Tri Cities Tri Cities
W
Tri Cities Tri Cities
07.07.18 3 : 2 Zafer
West Virginia Chaos West Virginia Chaos
W
Tri Cities Tri Cities
10.07.18 2 : 0 Zafer
Memphis City Memphis City
L
Tri Cities Tri Cities
14.07.18 1 : 2 Kaybetmek
South Georgia Tormenta South Georgia Tormenta
6 Peachtree City Peachtree City 14 4 4 6 25:33 -8 16 D
Peachtree City Peachtree City
28.06.18 2 : 2 Beraberlik
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
L
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
30.06.18 3 : 2 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
W
Peachtree City Peachtree City
03.07.18 4 : 3 Zafer
Tri Cities Tri Cities
L
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
13.07.18 6 : 0 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
L
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
15.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Peachtree City Peachtree City
7 Memphis City Memphis City 14 1 3 10 16:38 -22 6 W
Memphis City Memphis City
29.06.18 4 : 3 Zafer
Tri Cities Tri Cities
L
SC United Bantams SC United Bantams
03.07.18 5 : 0 Kaybetmek
Memphis City Memphis City
L
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
07.07.18 4 : 2 Kaybetmek
Memphis City Memphis City
L
Tri Cities Tri Cities
10.07.18 2 : 0 Kaybetmek
Memphis City Memphis City
D
Memphis City Memphis City
14.07.18 2 : 2 Beraberlik
Birmingham Hammers Birmingham Hammers
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Reading United AC Reading United AC 14 12 2 0 33:8 25 38 W
Reading United AC Reading United AC
14.07.18 3 : 2 Zafer
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
W
Reading United AC Reading United AC
20.07.18 4 : 3 Zafer
Myrtle Beach FC Myrtle Beach FC
W
Reading United AC Reading United AC
21.07.18 2 : 1 Zafer
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
W
Reading United AC Reading United AC
28.07.18 1 : 0 Zafer
The Villages The Villages
L
Reading United AC Reading United AC
04.08.18 2 : 4 Kaybetmek
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
2 New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23 14 10 1 3 45:17 28 31 W
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
08.07.18 6 : 2 Zafer
Evergreen FC Evergreen FC
W
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
13.07.18 1 : 3 Zafer
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
15.07.18 2 : 1 Kaybetmek
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
W
Black Rock FC Black Rock FC
20.07.18 1 : 2 Zafer
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
L
Reading United AC Reading United AC
21.07.18 2 : 1 Kaybetmek
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
3 Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders 14 9 1 4 26:16 10 28 L
Reading United AC Reading United AC
24.06.18 1 : 0 Kaybetmek
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
L
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
30.06.18 3 : 4 Kaybetmek
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
W
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
07.07.18 3 : 2 Zafer
Evergreen FC Evergreen FC
W
FA Euro New York FA Euro New York
11.07.18 0 : 2 Zafer
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
L
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
13.07.18 1 : 3 Kaybetmek
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
4 Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters 14 9 0 5 27:20 7 27 W
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
27.06.18 1 : 2 Zafer
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
W
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
30.06.18 5 : 0 Zafer
FA Euro New York FA Euro New York
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
07.07.18 2 : 4 Kaybetmek
Reading United AC Reading United AC
W
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
11.07.18 3 : 2 Zafer
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
W
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
15.07.18 2 : 1 Zafer
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
5 FA Euro New York FA Euro New York 14 3 0 11 10:33 -23 9 L
FA Euro New York FA Euro New York
25.06.18 0 : 7 Kaybetmek
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
30.06.18 5 : 0 Kaybetmek
FA Euro New York FA Euro New York
W
FA Euro New York FA Euro New York
07.07.18 2 : 0 Zafer
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
L
FA Euro New York FA Euro New York
11.07.18 0 : 2 Kaybetmek
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
L
Evergreen FC Evergreen FC
14.07.18 4 : 1 Kaybetmek
FA Euro New York FA Euro New York
6 Evergreen FC Evergreen FC 14 1 2 11 16:42 -26 5 L
Reading United AC Reading United AC
29.06.18 6 : 1 Kaybetmek
Evergreen FC Evergreen FC
D
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
30.06.18 1 : 1 Beraberlik
Evergreen FC Evergreen FC
L
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
07.07.18 3 : 2 Kaybetmek
Evergreen FC Evergreen FC
L
New York Red Bulls U23 New York Red Bulls U23
08.07.18 6 : 2 Kaybetmek
Evergreen FC Evergreen FC
W
Evergreen FC Evergreen FC
14.07.18 4 : 1 Zafer
FA Euro New York FA Euro New York
7 FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United 14 1 1 12 10:35 -25 4 L
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
27.06.18 1 : 2 Kaybetmek
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
D
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
30.06.18 1 : 1 Beraberlik
Evergreen FC Evergreen FC
L
FA Euro New York FA Euro New York
07.07.18 2 : 0 Kaybetmek
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
L
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
11.07.18 3 : 2 Kaybetmek
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
L
Reading United AC Reading United AC
14.07.18 3 : 2 Kaybetmek
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC 14 11 2 1 30:7 23 35 W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
14.07.18 2 : 0 Zafer
Sounders FC U23 Sounders FC U23
W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
20.07.18 1 : 0 Zafer
Colorado Rapids U23 Colorado Rapids U23
W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
21.07.18 2 : 0 Zafer
Tucson Tucson
W
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
28.07.18 1 : 0 Zafer
Chicago FC United Chicago FC United
W
Reading United AC Reading United AC
04.08.18 2 : 4 Zafer
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
2 Sounders FC U23 Sounders FC U23 14 6 3 5 26:21 5 21 W
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
22.06.18 0 : 2 Zafer
Sounders FC U23 Sounders FC U23
W
Sounders FC U23 Sounders FC U23
03.07.18 4 : 0 Zafer
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
W
Sounders FC U23 Sounders FC U23
06.07.18 3 : 1 Zafer
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
W
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
11.07.18 0 : 3 Zafer
Sounders FC U23 Sounders FC U23
L
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
14.07.18 2 : 0 Kaybetmek
Sounders FC U23 Sounders FC U23
3 Lane United FC Lane United FC 14 5 5 4 28:22 6 20 W
Lane United FC Lane United FC
29.06.18 5 : 0 Zafer
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
D
Lane United FC Lane United FC
01.07.18 1 : 1 Beraberlik
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Lane United FC Lane United FC
06.07.18 0 : 4 Kaybetmek
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
W
Lane United FC Lane United FC
08.07.18 2 : 1 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
W
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
14.07.18 0 : 4 Zafer
Lane United FC Lane United FC
4 Tss FC Rovers Tss FC Rovers 14 5 2 7 19:27 -8 17 L
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
29.06.18 1 : 0 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
D
Lane United FC Lane United FC
01.07.18 1 : 1 Beraberlik
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
W
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
06.07.18 0 : 2 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Lane United FC Lane United FC
08.07.18 2 : 1 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
11.07.18 0 : 3 Kaybetmek
Sounders FC U23 Sounders FC U23
5 Victoria Highlanders Victoria Highlanders 14 5 0 9 14:25 -11 15 L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
24.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
W
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
29.06.18 1 : 0 Zafer
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Sounders FC U23 Sounders FC U23
06.07.18 3 : 1 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
W
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
11.07.18 1 : 2 Zafer
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
L
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
14.07.18 0 : 4 Kaybetmek
Lane United FC Lane United FC
6 Portland Timbers U23 Portland Timbers U23 14 3 2 9 15:30 -15 11 L
Lane United FC Lane United FC
29.06.18 5 : 0 Kaybetmek
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
L
Sounders FC U23 Sounders FC U23
03.07.18 4 : 0 Kaybetmek
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
06.07.18 0 : 2 Kaybetmek
Tss FC Rovers Tss FC Rovers
L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
08.07.18 0 : 1 Kaybetmek
Calgary Foothills FC Calgary Foothills FC
L
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
11.07.18 1 : 2 Kaybetmek
Victoria Highlanders Victoria Highlanders
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Development League
1 Golden State Force Golden State Force 14 12 1 1 38:10 28 37 W
Golden State Force Golden State Force
24.06.18 2 : 1 Zafer
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
D
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
01.07.18 0 : 0 Beraberlik
Golden State Force Golden State Force
W
San Diego Zest San Diego Zest
07.07.18 0 : 4 Zafer
Golden State Force Golden State Force
W
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
14.07.18 0 : 1 Zafer
Golden State Force Golden State Force
D
Golden State Force Golden State Force
20.07.18 2 : 2 Beraberlik
Tucson Tucson
2 Ventura County Fusion Ventura County Fusion 14 7 1 6 18:16 2 22 L
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
29.06.18 2 : 0 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
Fresno FC Fresno FC
01.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
W
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
07.07.18 1 : 0 Zafer
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
W
Orange County Blues II Orange County Blues II
11.07.18 1 : 2 Zafer
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
14.07.18 0 : 1 Kaybetmek
Golden State Force Golden State Force
3 Orange County Blues II Orange County Blues II 14 6 3 5 16:14 2 21 W
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
23.06.18 1 : 2 Zafer
Orange County Blues II Orange County Blues II
L
San Diego Zest San Diego Zest
30.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Orange County Blues II Orange County Blues II
W
Fresno FC Fresno FC
07.07.18 1 : 3 Zafer
Orange County Blues II Orange County Blues II
L
Orange County Blues II Orange County Blues II
11.07.18 1 : 2 Kaybetmek
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
W
Orange County Blues II Orange County Blues II
15.07.18 1 : 0 Zafer
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
4 Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC 14 6 2 6 19:19 0 20 L
Golden State Force Golden State Force
24.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
W
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
29.06.18 2 : 0 Zafer
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
San Francisco City San Francisco City
01.07.18 3 : 0 Kaybetmek
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
L
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
07.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
L
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
15.07.18 0 : 2 Kaybetmek
San Francisco City San Francisco City
5 Fresno FC Fresno FC 14 6 2 6 23:24 -1 20 W
San Francisco City San Francisco City
24.06.18 1 : 3 Zafer
Fresno FC Fresno FC
W
Fresno FC Fresno FC
01.07.18 1 : 0 Zafer
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
L
Fresno FC Fresno FC
07.07.18 1 : 3 Kaybetmek
Orange County Blues II Orange County Blues II
W
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
11.07.18 1 : 3 Zafer
Fresno FC Fresno FC
D
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
14.07.18 1 : 1 Beraberlik
Fresno FC Fresno FC
6 San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC 14 4 4 6 16:17 -1 16 L
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
23.06.18 4 : 0 Kaybetmek
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
D
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
01.07.18 0 : 0 Beraberlik
Golden State Force Golden State Force
W
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
06.07.18 3 : 1 Zafer
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
W
San Francisco City San Francisco City
12.07.18 0 : 1 Zafer
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
D
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
14.07.18 1 : 1 Beraberlik
Fresno FC Fresno FC
7 San Francisco City San Francisco City 14 5 1 8 16:24 -8 16 L
San Francisco City San Francisco City
24.06.18 1 : 3 Kaybetmek
Fresno FC Fresno FC
W
San Francisco City San Francisco City
01.07.18 3 : 0 Zafer
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
W
San Francisco City San Francisco City
08.07.18 4 : 2 Zafer
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
L
San Francisco City San Francisco City
12.07.18 0 : 1 Kaybetmek
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
W
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
15.07.18 0 : 2 Zafer
San Francisco City San Francisco City
8 San Diego Zest San Diego Zest 14 3 5 6 15:29 -14 14 D
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
13.06.18 1 : 1 Beraberlik
San Diego Zest San Diego Zest
D
Fresno FC Fresno FC
21.06.18 2 : 2 Beraberlik
San Diego Zest San Diego Zest
L
San Diego Zest San Diego Zest
23.06.18 0 : 2 Kaybetmek
Santa Cruz Breakers FC Santa Cruz Breakers FC
W
San Diego Zest San Diego Zest
30.06.18 2 : 1 Zafer
Orange County Blues II Orange County Blues II
L
San Diego Zest San Diego Zest
07.07.18 0 : 4 Kaybetmek
Golden State Force Golden State Force
9 Southern California Seahorses Southern California Seahorses 14 4 1 9 18:26 -8 13 W
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
26.06.18 1 : 2 Zafer
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
L
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
06.07.18 3 : 1 Kaybetmek
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
L
San Francisco City San Francisco City
08.07.18 4 : 2 Kaybetmek
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
L
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
11.07.18 1 : 3 Kaybetmek
Fresno FC Fresno FC
L
Orange County Blues II Orange County Blues II
15.07.18 1 : 0 Kaybetmek
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
Daha fazla göster

Premier Development League - turnuva, organize eden ABD.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Development League (ABD) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Development League (ABD) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.