Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
28
ABD

National Premier Soccer League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
East Conference
1 AFC Cleveland 10 8 0 2 29:9 20 24 W
AFC Cleveland
05.07.19 3 : 0 Zafer
PITTSBURGH HOTSPURS
W
AFC Cleveland
13.07.19 5 : 1 Zafer
FC BUFFALO
W
AFC Cleveland
19.07.19 6 : 4 Zafer
Rochester Lancers
D
Detroit City FC
21.07.19 2 : 2 Beraberlik
AFC Cleveland
L
Miami FC
27.07.19 4 : 1 Kaybetmek
AFC Cleveland
2 Rochester Lancers 10 6 2 2 20:15 5 20 L
Rochester Lancers
30.06.19 1 : 3 Kaybetmek
Erie Commodores FC
W
SYRACUSE FC
05.07.19 2 : 4 Zafer
Rochester Lancers
D
FC BUFFALO
07.07.19 1 : 1 Beraberlik
Rochester Lancers
D
Erie Commodores FC
13.07.19 4 : 4 Beraberlik
Rochester Lancers
L
AFC Cleveland
19.07.19 6 : 4 Kaybetmek
Rochester Lancers
3 Erie Commodores FC 10 4 4 2 17:13 4 16 L
Erie Commodores FC
14.06.19 1 : 2 Kaybetmek
AFC Cleveland
D
Erie Commodores FC
21.06.19 0 : 0 Beraberlik
PITTSBURGH HOTSPURS
W
Rochester Lancers
30.06.19 1 : 3 Zafer
Erie Commodores FC
D
Erie Commodores FC
05.07.19 2 : 2 Beraberlik
FC BUFFALO
D
Erie Commodores FC
13.07.19 4 : 4 Beraberlik
Rochester Lancers
4 FC BUFFALO 10 4 2 4 18:19 -1 14 W
SYRACUSE FC
26.06.19 0 : 3 Zafer
FC BUFFALO
L
FC BUFFALO
29.06.19 0 : 3 Kaybetmek
AFC Cleveland
D
Erie Commodores FC
05.07.19 2 : 2 Beraberlik
FC BUFFALO
D
FC BUFFALO
07.07.19 1 : 1 Beraberlik
Rochester Lancers
L
AFC Cleveland
13.07.19 5 : 1 Kaybetmek
FC BUFFALO
5 SYRACUSE FC 10 1 2 7 13:26 -13 5 L
Rochester Lancers
23.06.19 1 : 0 Kaybetmek
SYRACUSE FC
L
SYRACUSE FC
26.06.19 0 : 3 Kaybetmek
FC BUFFALO
D
PITTSBURGH HOTSPURS
30.06.19 3 : 3 Beraberlik
SYRACUSE FC
L
SYRACUSE FC
05.07.19 2 : 4 Kaybetmek
Rochester Lancers
W
SYRACUSE FC
13.07.19 7 : 1 Zafer
PITTSBURGH HOTSPURS
6 PITTSBURGH HOTSPURS 10 1 2 7 10:25 -15 5 D
Erie Commodores FC
21.06.19 0 : 0 Beraberlik
PITTSBURGH HOTSPURS
W
PITTSBURGH HOTSPURS
23.06.19 4 : 1 Zafer
FC BUFFALO
D
PITTSBURGH HOTSPURS
30.06.19 3 : 3 Beraberlik
SYRACUSE FC
L
AFC Cleveland
05.07.19 3 : 0 Kaybetmek
PITTSBURGH HOTSPURS
L
SYRACUSE FC
13.07.19 7 : 1 Kaybetmek
PITTSBURGH HOTSPURS
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Golden Gate Conference
1 FC Davis 11 8 2 1 34:18 16 26 W
FC Davis
01.06.19 3 : 2 Zafer
SAN RAMON FC
W
Sonoma County Sol
08.06.19 1 : 3 Zafer
FC Davis
W
FC Davis
22.06.19 5 : 3 Zafer
Sacramento Gold
W
Napa Valley 1839
29.06.19 2 : 5 Zafer
FC Davis
L
FC Davis
06.07.19 1 : 3 Kaybetmek
ACADEMICA SC
2 SAN RAMON FC 11 6 1 4 22:19 3 19 W
Sonoma County Sol
18.05.19 2 : 4 Zafer
SAN RAMON FC
L
FC Davis
01.06.19 3 : 2 Kaybetmek
SAN RAMON FC
W
SAN RAMON FC
15.06.19 2 : 1 Zafer
Napa Valley 1839
W
East Bay Stompers
22.06.19 1 : 2 Zafer
SAN RAMON FC
L
Arizona Mesa
06.07.19 4 : 0 Kaybetmek
SAN RAMON FC
3 ACADEMICA SC 11 5 2 4 27:19 8 17 W
Sacramento Gold
01.06.19 0 : 1 Zafer
ACADEMICA SC
L
ACADEMICA SC
08.06.19 2 : 3 Kaybetmek
El Farolito
W
ACADEMICA SC
29.06.19 10 : 0 Zafer
East Bay Stompers
W
FC Davis
06.07.19 1 : 3 Zafer
ACADEMICA SC
L
Arizona Mesa
13.07.19 3 : 2 Kaybetmek
ACADEMICA SC
4 Sacramento Gold 11 5 2 4 25:20 5 17 W
Napa Valley 1839
18.05.19 1 : 4 Zafer
Sacramento Gold
L
Sacramento Gold
01.06.19 0 : 1 Kaybetmek
ACADEMICA SC
W
Sacramento Gold
15.06.19 10 : 3 Zafer
Sonoma County Sol
L
FC Davis
22.06.19 5 : 3 Kaybetmek
Sacramento Gold
D
El Farolito
29.06.19 1 : 1 Beraberlik
Sacramento Gold
5 El Farolito 11 4 4 3 15:10 5 16 D
East Bay Stompers
11.05.19 0 : 0 Beraberlik
El Farolito
D
Sonoma County Sol
01.06.19 0 : 0 Beraberlik
El Farolito
W
ACADEMICA SC
08.06.19 2 : 3 Zafer
El Farolito
W
El Farolito
15.06.19 4 : 0 Zafer
East Bay Stompers
D
El Farolito
29.06.19 1 : 1 Beraberlik
Sacramento Gold
6 Napa Valley 1839 11 3 2 6 17:26 -9 11 L
Napa Valley 1839
18.05.19 1 : 4 Kaybetmek
Sacramento Gold
L
East Bay Stompers
08.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Napa Valley 1839
L
SAN RAMON FC
15.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Napa Valley 1839
W
Napa Valley 1839
22.06.19 3 : 2 Zafer
Sonoma County Sol
L
Napa Valley 1839
29.06.19 2 : 5 Kaybetmek
FC Davis
7 East Bay Stompers 11 2 3 6 17:29 -12 9 D
East Bay Stompers
11.05.19 0 : 0 Beraberlik
El Farolito
W
East Bay Stompers
08.06.19 3 : 1 Zafer
Napa Valley 1839
L
El Farolito
15.06.19 4 : 0 Kaybetmek
East Bay Stompers
L
East Bay Stompers
22.06.19 1 : 2 Kaybetmek
SAN RAMON FC
L
ACADEMICA SC
29.06.19 10 : 0 Kaybetmek
East Bay Stompers
8 Sonoma County Sol 11 1 4 6 17:33 -16 7 L
Sonoma County Sol
18.05.19 2 : 4 Kaybetmek
SAN RAMON FC
D
Sonoma County Sol
01.06.19 0 : 0 Beraberlik
El Farolito
L
Sonoma County Sol
08.06.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Davis
L
Sacramento Gold
15.06.19 10 : 3 Kaybetmek
Sonoma County Sol
L
Napa Valley 1839
22.06.19 3 : 2 Kaybetmek
Sonoma County Sol
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Great Lake Conference
1 Detroit City FC 14 10 3 1 39:6 33 33 D
Detroit City FC
05.07.19 1 : 1 Beraberlik
Grand Rapids FC
W
AFC Ann Arbor
07.07.19 1 : 3 Zafer
Detroit City FC
W
KALAMAZOO FC
13.07.19 1 : 3 Zafer
Detroit City FC
W
Detroit City FC
19.07.19 2 : 0 Zafer
MINNEAPOLIS CITY SC
D
Detroit City FC
21.07.19 2 : 2 Beraberlik
AFC Cleveland
2 AFC Ann Arbor 14 9 3 2 25:10 15 30 W
AFC Ann Arbor
22.06.19 3 : 0 Zafer
Indiana
W
Grand Rapids FC
30.06.19 0 : 2 Zafer
AFC Ann Arbor
W
Indiana
03.07.19 0 : 2 Zafer
AFC Ann Arbor
L
AFC Ann Arbor
07.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Detroit City FC
W
AFC Ann Arbor
12.07.19 2 : 0 Zafer
TOLEDO VILLA FC
3 Grand Rapids FC 14 9 2 3 24:12 12 29 W
Grand Rapids FC
28.06.19 1 : 0 Zafer
KALAMAZOO FC
L
Grand Rapids FC
30.06.19 0 : 2 Kaybetmek
AFC Ann Arbor
D
Detroit City FC
05.07.19 1 : 1 Beraberlik
Grand Rapids FC
W
Indiana
07.07.19 0 : 4 Zafer
Grand Rapids FC
W
Grand Rapids FC
13.07.19 1 : 0 Zafer
Michigan Stars
4 KALAMAZOO FC 14 6 5 3 18:13 5 23 L
Grand Rapids FC
28.06.19 1 : 0 Kaybetmek
KALAMAZOO FC
D
KALAMAZOO FC
30.06.19 2 : 2 Beraberlik
Michigan Stars
W
FC COLUMBUS
05.07.19 1 : 2 Zafer
KALAMAZOO FC
W
KALAMAZOO FC
07.07.19 1 : 0 Zafer
TOLEDO VILLA FC
L
KALAMAZOO FC
13.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Detroit City FC
5 Michigan Stars 14 3 5 6 14:17 -3 14 W
Michigan Stars
28.06.19 3 : 1 Zafer
Indiana
D
KALAMAZOO FC
30.06.19 2 : 2 Beraberlik
Michigan Stars
D
Michigan Stars
03.07.19 0 : 0 Beraberlik
FC COLUMBUS
L
TOLEDO VILLA FC
05.07.19 4 : 2 Kaybetmek
Michigan Stars
L
Grand Rapids FC
13.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Michigan Stars
6 FC COLUMBUS 14 4 2 8 18:23 -5 14 L
TOLEDO VILLA FC
28.06.19 3 : 0 Kaybetmek
FC COLUMBUS
W
Indiana
30.06.19 1 : 5 Zafer
FC COLUMBUS
D
Michigan Stars
03.07.19 0 : 0 Beraberlik
FC COLUMBUS
L
FC COLUMBUS
05.07.19 1 : 2 Kaybetmek
KALAMAZOO FC
W
FC COLUMBUS
12.07.19 4 : 0 Zafer
Indiana
7 TOLEDO VILLA FC 14 2 1 11 11:38 -27 7 W
TOLEDO VILLA FC
28.06.19 3 : 0 Zafer
FC COLUMBUS
L
Detroit City FC
30.06.19 6 : 0 Kaybetmek
TOLEDO VILLA FC
W
TOLEDO VILLA FC
05.07.19 4 : 2 Zafer
Michigan Stars
L
KALAMAZOO FC
07.07.19 1 : 0 Kaybetmek
TOLEDO VILLA FC
L
AFC Ann Arbor
12.07.19 2 : 0 Kaybetmek
TOLEDO VILLA FC
8 Indiana 14 1 3 10 8:38 -30 6 L
Michigan Stars
28.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Indiana
L
Indiana
30.06.19 1 : 5 Kaybetmek
FC COLUMBUS
L
Indiana
03.07.19 0 : 2 Kaybetmek
AFC Ann Arbor
L
Indiana
07.07.19 0 : 4 Kaybetmek
Grand Rapids FC
L
FC COLUMBUS
12.07.19 4 : 0 Kaybetmek
Indiana
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Heartland Conference
1 TULSA ATHLETICS 10 7 3 0 24:8 16 24 W
CA SAINT LOUIS
06.07.19 1 : 4 Zafer
TULSA ATHLETICS
W
TULSA ATHLETICS
10.07.19 6 : 2 Zafer
OZARK FC
W
TULSA ATHLETICS
13.07.19 2 : 0 Zafer
DEMIZE NPSL
W
TULSA ATHLETICS
16.07.19 3 : 1 Zafer
Fort Worth Vaqueros
L
Miami FC
20.07.19 4 : 1 Kaybetmek
TULSA ATHLETICS
2 LITTLE ROCK RANGERS 10 4 1 5 18:15 3 13 D
LITTLE ROCK RANGERS
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
CA SAINT LOUIS
L
FC Wichita
19.06.19 2 : 1 Kaybetmek
LITTLE ROCK RANGERS
W
LITTLE ROCK RANGERS
29.06.19 4 : 1 Zafer
FC Wichita
L
LITTLE ROCK RANGERS
06.07.19 0 : 2 Kaybetmek
DEMIZE NPSL
D
LITTLE ROCK RANGERS
10.07.19 1 : 1 Beraberlik
DEMIZE NPSL
3 DEMIZE NPSL 10 3 4 3 9:12 -3 13 L
CA SAINT LOUIS
26.06.19 3 : 1 Kaybetmek
DEMIZE NPSL
L
TULSA ATHLETICS
30.06.19 3 : 0 Kaybetmek
DEMIZE NPSL
W
LITTLE ROCK RANGERS
06.07.19 0 : 2 Zafer
DEMIZE NPSL
D
LITTLE ROCK RANGERS
10.07.19 1 : 1 Beraberlik
DEMIZE NPSL
L
TULSA ATHLETICS
13.07.19 2 : 0 Kaybetmek
DEMIZE NPSL
4 OZARK FC 10 3 3 4 16:18 -2 12 L
OZARK FC
19.06.19 0 : 3 Kaybetmek
TULSA ATHLETICS
D
OZARK FC
22.06.19 0 : 0 Beraberlik
DEMIZE NPSL
W
OZARK FC
29.06.19 7 : 0 Zafer
CA SAINT LOUIS
W
FC Wichita
06.07.19 1 : 3 Zafer
OZARK FC
L
TULSA ATHLETICS
10.07.19 6 : 2 Kaybetmek
OZARK FC
5 FC Wichita 10 2 5 3 15:15 0 11 D
OZARK FC
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wichita
W
FC Wichita
19.06.19 2 : 1 Zafer
LITTLE ROCK RANGERS
W
FC Wichita
23.06.19 5 : 0 Zafer
CA SAINT LOUIS
L
LITTLE ROCK RANGERS
29.06.19 4 : 1 Kaybetmek
FC Wichita
L
FC Wichita
06.07.19 1 : 3 Kaybetmek
OZARK FC
6 CA SAINT LOUIS 10 2 2 6 13:27 -14 8 D
LITTLE ROCK RANGERS
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
CA SAINT LOUIS
L
FC Wichita
23.06.19 5 : 0 Kaybetmek
CA SAINT LOUIS
W
CA SAINT LOUIS
26.06.19 3 : 1 Zafer
DEMIZE NPSL
L
OZARK FC
29.06.19 7 : 0 Kaybetmek
CA SAINT LOUIS
L
CA SAINT LOUIS
06.07.19 1 : 4 Kaybetmek
TULSA ATHLETICS
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Keystone Conference
1 WEST CHESTER UNITED SC 10 7 1 2 36:12 24 22 W
WEST CHESTER UNITED SC
12.06.19 4 : 0 Zafer
TORCH FC
W
WEST CHESTER UNITED SC
19.06.19 8 : 2 Zafer
New Jersey Copa FC
W
PHILADELPHIA LONE STAR FC
23.06.19 1 : 3 Zafer
WEST CHESTER UNITED SC
W
WEST CHESTER UNITED SC
29.06.19 4 : 0 Zafer
FC MONMOUTH
L
WEST CHESTER UNITED SC
02.07.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Motown
2 ATLANTIC CITY FC 10 7 1 2 33:14 19 22 W
ELECTRIC CITY SHOCK SC
15.06.19 1 : 5 Zafer
ATLANTIC CITY FC
W
ATLANTIC CITY FC
22.06.19 3 : 0 Zafer
New Jersey Copa FC
W
FC MONMOUTH
26.06.19 2 : 4 Zafer
ATLANTIC CITY FC
W
ATLANTIC CITY FC
29.06.19 2 : 1 Zafer
FC Motown
L
ATLANTIC CITY FC
02.07.19 1 : 2 Kaybetmek
PHILADELPHIA LONE STAR FC
3 FC Motown 10 6 1 3 23:13 10 19 W
FC Motown
26.06.19 4 : 0 Zafer
HERSHEY FC
L
ATLANTIC CITY FC
29.06.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Motown
W
WEST CHESTER UNITED SC
02.07.19 2 : 3 Zafer
FC Motown
W
FC Motown
06.07.19 2 : 0 Zafer
PHILADELPHIA LONE STAR FC
L
Baltimore
13.07.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Motown
4 PHILADELPHIA LONE STAR FC 10 5 2 3 22:19 3 17 L
TORCH FC
19.06.19 1 : 0 Kaybetmek
PHILADELPHIA LONE STAR FC
L
PHILADELPHIA LONE STAR FC
23.06.19 1 : 3 Kaybetmek
WEST CHESTER UNITED SC
W
PHILADELPHIA LONE STAR FC
29.06.19 5 : 1 Zafer
ELECTRIC CITY SHOCK SC
W
ATLANTIC CITY FC
02.07.19 1 : 2 Zafer
PHILADELPHIA LONE STAR FC
L
FC Motown
06.07.19 2 : 0 Kaybetmek
PHILADELPHIA LONE STAR FC
5 FC MONMOUTH 10 5 1 4 18:21 -3 16 W
ELECTRIC CITY SHOCK SC
12.06.19 2 : 3 Zafer
FC MONMOUTH
W
FC MONMOUTH
15.06.19 3 : 1 Zafer
TORCH FC
L
FC MONMOUTH
22.06.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Motown
L
FC MONMOUTH
26.06.19 2 : 4 Kaybetmek
ATLANTIC CITY FC
L
WEST CHESTER UNITED SC
29.06.19 4 : 0 Kaybetmek
FC MONMOUTH
6 TORCH FC 10 4 1 5 16:28 -12 13 L
FC MONMOUTH
15.06.19 3 : 1 Kaybetmek
TORCH FC
W
TORCH FC
19.06.19 1 : 0 Zafer
PHILADELPHIA LONE STAR FC
D
TORCH FC
22.06.19 2 : 2 Beraberlik
HERSHEY FC
W
TORCH FC
26.06.19 4 : 3 Zafer
ELECTRIC CITY SHOCK SC
W
New Jersey Copa FC
29.06.19 2 : 3 Zafer
TORCH FC
7 HERSHEY FC 10 1 4 5 10:22 -12 7 D
HERSHEY FC
12.06.19 1 : 1 Beraberlik
PHILADELPHIA LONE STAR FC
W
HERSHEY FC
15.06.19 1 : 0 Zafer
FC Motown
L
ELECTRIC CITY SHOCK SC
19.06.19 3 : 1 Kaybetmek
HERSHEY FC
D
TORCH FC
22.06.19 2 : 2 Beraberlik
HERSHEY FC
L
FC Motown
26.06.19 4 : 0 Kaybetmek
HERSHEY FC
8 ELECTRIC CITY SHOCK SC 10 2 1 7 17:31 -14 7 L
ELECTRIC CITY SHOCK SC
12.06.19 2 : 3 Kaybetmek
FC MONMOUTH
L
ELECTRIC CITY SHOCK SC
15.06.19 1 : 5 Kaybetmek
ATLANTIC CITY FC
W
ELECTRIC CITY SHOCK SC
19.06.19 3 : 1 Zafer
HERSHEY FC
L
TORCH FC
26.06.19 4 : 3 Kaybetmek
ELECTRIC CITY SHOCK SC
L
PHILADELPHIA LONE STAR FC
29.06.19 5 : 1 Kaybetmek
ELECTRIC CITY SHOCK SC
9 New Jersey Copa FC 10 1 2 7 16:31 -15 5 L
PHILADELPHIA LONE STAR FC
08.06.19 4 : 3 Kaybetmek
New Jersey Copa FC
L
New Jersey Copa FC
12.06.19 2 : 5 Kaybetmek
ATLANTIC CITY FC
L
WEST CHESTER UNITED SC
19.06.19 8 : 2 Kaybetmek
New Jersey Copa FC
L
ATLANTIC CITY FC
22.06.19 3 : 0 Kaybetmek
New Jersey Copa FC
L
New Jersey Copa FC
29.06.19 2 : 3 Kaybetmek
TORCH FC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Lone Star Conference
1 Midland Odessa Sockers 12 9 2 1 27:7 20 29 W
DENTON DIABLOS FC
29.06.19 1 : 2 Zafer
Midland Odessa Sockers
W
Midland Odessa Sockers
04.07.19 2 : 0 Zafer
Laredo Heat
W
Midland Odessa Sockers
06.07.19 3 : 0 Zafer
Tyler
W
Midland Odessa Sockers
11.07.19 9 : 1 Zafer
DALLAS CITY FC
L
Midland Odessa Sockers
13.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Fort Worth Vaqueros
2 DENTON DIABLOS FC 12 9 0 3 43:15 28 27 W
DENTON DIABLOS FC
15.06.19 3 : 1 Zafer
Laredo Heat
W
Katy 1895
27.06.19 0 : 7 Zafer
DENTON DIABLOS FC
L
DENTON DIABLOS FC
29.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Midland Odessa Sockers
W
Tyler
02.07.19 1 : 6 Zafer
DENTON DIABLOS FC
D
DENTON DIABLOS FC
11.07.19 1 : 1 Beraberlik
Fort Worth Vaqueros
3 Fort Worth Vaqueros 12 7 3 2 26:14 12 24 L
DALLAS CITY FC
03.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Fort Worth Vaqueros
W
Fort Worth Vaqueros
06.07.19 4 : 0 Zafer
Katy 1895
D
DENTON DIABLOS FC
11.07.19 1 : 1 Beraberlik
Fort Worth Vaqueros
W
Midland Odessa Sockers
13.07.19 1 : 2 Zafer
Fort Worth Vaqueros
L
TULSA ATHLETICS
16.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Fort Worth Vaqueros
4 DALLAS CITY FC 12 6 2 4 24:22 2 20 W
DALLAS CITY FC
30.06.19 4 : 2 Zafer
Tyler
W
DALLAS CITY FC
03.07.19 3 : 1 Zafer
Fort Worth Vaqueros
W
DALLAS CITY FC
06.07.19 1 : 0 Zafer
Laredo Heat
D
DALLAS CITY FC
07.07.19 3 : 3 Beraberlik
Katy 1895
L
Midland Odessa Sockers
11.07.19 9 : 1 Kaybetmek
DALLAS CITY FC
5 Laredo Heat 12 4 2 6 22:18 4 14 L
Laredo Heat
21.06.19 0 : 1 Kaybetmek
DALLAS CITY FC
W
Laredo Heat
25.06.19 4 : 0 Zafer
Katy 1895
D
Laredo Heat
29.06.19 3 : 3 Beraberlik
Fort Worth Vaqueros
L
Midland Odessa Sockers
04.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Laredo Heat
L
DALLAS CITY FC
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Laredo Heat
6 Katy 1895 12 1 1 10 9:45 -36 4 L
Katy 1895
22.06.19 2 : 3 Kaybetmek
DALLAS CITY FC
L
Laredo Heat
25.06.19 4 : 0 Kaybetmek
Katy 1895
L
Katy 1895
27.06.19 0 : 7 Kaybetmek
DENTON DIABLOS FC
L
Fort Worth Vaqueros
06.07.19 4 : 0 Kaybetmek
Katy 1895
D
DALLAS CITY FC
07.07.19 3 : 3 Beraberlik
Katy 1895
7 Tyler 12 1 0 11 8:38 -30 3 L
Katy 1895
13.06.19 3 : 0 Kaybetmek
Tyler
L
Tyler
23.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Fort Worth Vaqueros
L
DALLAS CITY FC
30.06.19 4 : 2 Kaybetmek
Tyler
L
Tyler
02.07.19 1 : 6 Kaybetmek
DENTON DIABLOS FC
L
Midland Odessa Sockers
06.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Tyler
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Mid-Atlantic Conference
1 Virginia Beach City FC 8 6 1 1 16:5 11 19 W
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
14.06.19 0 : 2 Zafer
Virginia Beach City FC
L
Virginia Beach City FC
16.06.19 2 : 3 Kaybetmek
Baltimore
W
FC FREDERICK
22.06.19 1 : 2 Zafer
Virginia Beach City FC
W
Virginia Beach City FC
29.06.19 2 : 0 Zafer
NORTHERN VIRGINIA UNITED
L
Baltimore
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Virginia Beach City FC
2 Baltimore 8 6 1 1 19:9 10 19 W
FC FREDERICK
28.06.19 0 : 4 Zafer
Baltimore
W
Baltimore
29.06.19 3 : 1 Zafer
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
W
Baltimore
06.07.19 1 : 0 Zafer
Virginia Beach City FC
W
Baltimore
13.07.19 1 : 0 Zafer
FC Motown
L
New York Cosmos II
21.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Baltimore
3 NORTHERN VIRGINIA UNITED 7 3 0 4 11:8 3 9 L
NORTHERN VIRGINIA UNITED
08.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Virginia Beach City FC
L
Baltimore
14.06.19 2 : 1 Kaybetmek
NORTHERN VIRGINIA UNITED
L
NORTHERN VIRGINIA UNITED
20.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Baltimore
W
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
22.06.19 1 : 3 Zafer
NORTHERN VIRGINIA UNITED
L
Virginia Beach City FC
29.06.19 2 : 0 Kaybetmek
NORTHERN VIRGINIA UNITED
4 CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC 8 1 2 5 5:13 -8 5 L
NORTHERN VIRGINIA UNITED
06.06.19 1 : 0 Kaybetmek
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
L
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
14.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Virginia Beach City FC
D
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
16.06.19 0 : 0 Beraberlik
FC FREDERICK
L
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
22.06.19 1 : 3 Kaybetmek
NORTHERN VIRGINIA UNITED
L
Baltimore
29.06.19 3 : 1 Kaybetmek
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
5 FC FREDERICK 7 0 2 5 3:19 -16 2 L
Virginia Beach City FC
02.06.19 4 : 0 Kaybetmek
FC FREDERICK
L
Baltimore
07.06.19 3 : 1 Kaybetmek
FC FREDERICK
D
CHARLOTTESVILLE ALLIANCE FC
16.06.19 0 : 0 Beraberlik
FC FREDERICK
L
FC FREDERICK
22.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Virginia Beach City FC
L
FC FREDERICK
28.06.19 0 : 4 Kaybetmek
Baltimore
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North Atlantic Conference
1 New York Cosmos II 14 13 1 0 47:4 43 40 W
New York Cosmos II
06.07.19 6 : 0 Zafer
Kingston Stockade FC
W
New York Cosmos II
10.07.19 1 : 0 Zafer
Brooklyn Italians
W
New York Cosmos II
21.07.19 3 : 1 Zafer
Baltimore
W
New York Cosmos II
27.07.19 2 : 0 Zafer
Albion SC Pros
L
New York Cosmos II
03.08.19 1 : 3 Kaybetmek
Miami FC
2 Brooklyn Italians 13 9 3 1 40:15 25 30 W
Brooklyn Italians
23.06.19 5 : 0 Zafer
RHODE ISLAND REDS FC
D
Kingston Stockade FC
26.06.19 2 : 2 Beraberlik
Brooklyn Italians
W
Brooklyn Italians
29.06.19 2 : 0 Zafer
HARTFORD CITY FC
D
New York Cosmos II
03.07.19 0 : 0 Beraberlik
Brooklyn Italians
L
New York Cosmos II
10.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Brooklyn Italians
3 Kingston Stockade FC 14 7 4 3 22:18 4 25 D
HARTFORD CITY FC
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
Kingston Stockade FC
W
Kingston Stockade FC
22.06.19 3 : 0 Zafer
Boston City FC
D
Kingston Stockade FC
26.06.19 2 : 2 Beraberlik
Brooklyn Italians
L
Boston City FC
30.06.19 4 : 2 Kaybetmek
Kingston Stockade FC
L
New York Cosmos II
06.07.19 6 : 0 Kaybetmek
Kingston Stockade FC
4 HARTFORD CITY FC 14 5 4 5 37:25 12 19 W
NEW YORK ATHLETIC CLUB
09.06.19 1 : 3 Zafer
HARTFORD CITY FC
D
HARTFORD CITY FC
15.06.19 1 : 1 Beraberlik
Kingston Stockade FC
W
HARTFORD CITY FC
22.06.19 5 : 0 Zafer
NEW YORK ATHLETIC CLUB
L
Brooklyn Italians
29.06.19 2 : 0 Kaybetmek
HARTFORD CITY FC
W
HARTFORD CITY FC
06.07.19 8 : 0 Zafer
RHODE ISLAND REDS FC
5 RHODE ISLAND REDS FC 14 4 1 9 21:38 -17 13 W
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
21.06.19 1 : 5 Zafer
RHODE ISLAND REDS FC
L
Brooklyn Italians
23.06.19 5 : 0 Kaybetmek
RHODE ISLAND REDS FC
L
RHODE ISLAND REDS FC
28.06.19 2 : 4 Kaybetmek
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
L
New York Cosmos II
30.06.19 2 : 0 Kaybetmek
RHODE ISLAND REDS FC
L
HARTFORD CITY FC
06.07.19 8 : 0 Kaybetmek
RHODE ISLAND REDS FC
6 GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS 13 3 2 8 16:38 -22 11 L
Kingston Stockade FC
09.06.19 3 : 0 Kaybetmek
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
L
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
21.06.19 1 : 5 Kaybetmek
RHODE ISLAND REDS FC
L
New York Cosmos II
23.06.19 5 : 0 Kaybetmek
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
W
RHODE ISLAND REDS FC
28.06.19 2 : 4 Zafer
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
L
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
30.06.19 1 : 4 Kaybetmek
NEW YORK ATHLETIC CLUB
7 Boston City FC 14 2 3 9 17:47 -30 9 L
Boston City FC
09.06.19 0 : 4 Kaybetmek
RHODE ISLAND REDS FC
L
Boston City FC
15.06.19 1 : 3 Kaybetmek
New York Cosmos II
L
Kingston Stockade FC
22.06.19 3 : 0 Kaybetmek
Boston City FC
W
Boston City FC
30.06.19 4 : 2 Zafer
Kingston Stockade FC
D
Boston City FC
06.07.19 2 : 2 Beraberlik
NEW YORK ATHLETIC CLUB
8 NEW YORK ATHLETIC CLUB 14 2 2 10 15:30 -15 8 L
NEW YORK ATHLETIC CLUB
16.06.19 1 : 3 Kaybetmek
Brooklyn Italians
L
Brooklyn Italians
19.06.19 4 : 1 Kaybetmek
NEW YORK ATHLETIC CLUB
L
HARTFORD CITY FC
22.06.19 5 : 0 Kaybetmek
NEW YORK ATHLETIC CLUB
W
GREATER LOWELL ROUGH DIAMONDS
30.06.19 1 : 4 Zafer
NEW YORK ATHLETIC CLUB
D
Boston City FC
06.07.19 2 : 2 Beraberlik
NEW YORK ATHLETIC CLUB
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North Conference
1 MINNEAPOLIS CITY SC 12 9 1 2 30:11 19 28 W
Sioux Falls Thunder
29.06.19 0 : 2 Zafer
MINNEAPOLIS CITY SC
W
Duluth FC
07.07.19 2 : 4 Zafer
MINNEAPOLIS CITY SC
L
MINNEAPOLIS CITY SC
12.07.19 0 : 1 Kaybetmek
Rochester Med City
W
MINNEAPOLIS CITY SC
16.07.19 2 : 1 Zafer
Rochester Med City
L
Detroit City FC
19.07.19 2 : 0 Kaybetmek
MINNEAPOLIS CITY SC
2 Rochester Med City 12 8 3 1 28:11 17 27 W
Rochester Med City
22.06.19 3 : 1 Zafer
Duluth FC
W
Rochester Med City
30.06.19 5 : 0 Zafer
DAKOTA FUSION FC
L
Rochester Med City
06.07.19 0 : 2 Kaybetmek
MINNESOTA TWINSTARS FC
W
MINNEAPOLIS CITY SC
12.07.19 0 : 1 Zafer
Rochester Med City
L
MINNEAPOLIS CITY SC
16.07.19 2 : 1 Kaybetmek
Rochester Med City
3 Duluth FC 12 8 2 2 38:11 27 26 W
MINNESOTA TWINSTARS FC
19.06.19 0 : 3 Zafer
Duluth FC
L
Rochester Med City
22.06.19 3 : 1 Kaybetmek
Duluth FC
W
LC ARIS FC
30.06.19 0 : 3 Zafer
Duluth FC
L
Duluth FC
07.07.19 2 : 4 Kaybetmek
MINNEAPOLIS CITY SC
W
Duluth FC
12.07.19 11 : 0 Zafer
LC ARIS FC
4 MINNESOTA TWINSTARS FC 12 6 1 5 28:20 8 19 L
MINNESOTA TWINSTARS FC
19.06.19 0 : 3 Kaybetmek
Duluth FC
L
MINNEAPOLIS CITY SC
22.06.19 1 : 0 Kaybetmek
MINNESOTA TWINSTARS FC
W
LC ARIS FC
29.06.19 1 : 2 Zafer
MINNESOTA TWINSTARS FC
W
Rochester Med City
06.07.19 0 : 2 Zafer
MINNESOTA TWINSTARS FC
W
MINNESOTA TWINSTARS FC
13.07.19 4 : 2 Zafer
Sioux Falls Thunder
5 Sioux Falls Thunder 12 2 2 8 15:26 -11 8 D
Rochester Med City
15.06.19 2 : 2 Beraberlik
Sioux Falls Thunder
D
DAKOTA FUSION FC
22.06.19 3 : 3 Beraberlik
Sioux Falls Thunder
L
Sioux Falls Thunder
29.06.19 0 : 2 Kaybetmek
MINNEAPOLIS CITY SC
W
LC ARIS FC
07.07.19 1 : 2 Zafer
Sioux Falls Thunder
L
MINNESOTA TWINSTARS FC
13.07.19 4 : 2 Kaybetmek
Sioux Falls Thunder
6 DAKOTA FUSION FC 12 2 1 9 15:39 -24 7 L
Duluth FC
14.06.19 7 : 0 Kaybetmek
DAKOTA FUSION FC
L
DAKOTA FUSION FC
19.06.19 2 : 5 Kaybetmek
MINNEAPOLIS CITY SC
D
DAKOTA FUSION FC
22.06.19 3 : 3 Beraberlik
Sioux Falls Thunder
L
Rochester Med City
30.06.19 5 : 0 Kaybetmek
DAKOTA FUSION FC
L
DAKOTA FUSION FC
06.07.19 0 : 1 Kaybetmek
LC ARIS FC
7 LC ARIS FC 12 2 0 10 10:46 -36 6 L
LC ARIS FC
29.06.19 1 : 2 Kaybetmek
MINNESOTA TWINSTARS FC
L
LC ARIS FC
30.06.19 0 : 3 Kaybetmek
Duluth FC
W
DAKOTA FUSION FC
06.07.19 0 : 1 Zafer
LC ARIS FC
L
LC ARIS FC
07.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Sioux Falls Thunder
L
Duluth FC
12.07.19 11 : 0 Kaybetmek
LC ARIS FC
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Northwest Conference
1 CROSSFIRE REDMOND 6 5 0 1 22:13 9 15 W
CROSSFIRE REDMOND
08.06.19 4 : 2 Zafer
PDX FC
D
SPOKANE SC SHADOW
15.06.19 0 : 0 Beraberlik
CROSSFIRE REDMOND
D
International Portland Select FC
21.06.19 0 : 0 Beraberlik
CROSSFIRE REDMOND
W
CROSSFIRE REDMOND
06.07.19 7 : 1 Zafer
OSA SEATTLE FC
D
CROSSFIRE REDMOND
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Albion SC Pros
2 SPOKANE SC SHADOW 4 2 1 1 7:5 2 7 D
CROSSFIRE REDMOND
02.06.19 0 : 0 Beraberlik
SPOKANE SC SHADOW
D
SPOKANE SC SHADOW
08.06.19 0 : 0 Beraberlik
International Portland Select FC
D
SPOKANE SC SHADOW
15.06.19 0 : 0 Beraberlik
CROSSFIRE REDMOND
D
SPOKANE SC SHADOW
22.06.19 0 : 0 Beraberlik
OSA SEATTLE FC
D
SPOKANE SC SHADOW
28.06.19 0 : 0 Beraberlik
PDX FC
3 International Portland Select FC 6 2 1 3 11:11 -2 7 D
SPOKANE SC SHADOW
08.06.19 0 : 0 Beraberlik
International Portland Select FC
L
PDX FC
15.06.19 2 : 1 Kaybetmek
International Portland Select FC
D
International Portland Select FC
21.06.19 0 : 0 Beraberlik
CROSSFIRE REDMOND
L
International Portland Select FC
25.06.19 1 : 4 Kaybetmek
PDX FC
L
International Portland Select FC
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
OSA SEATTLE FC
4 OSA SEATTLE FC 5 2 0 3 5:11 -6 6 D
OSA SEATTLE FC
02.06.19 0 : 0 Beraberlik
PDX FC
D
OSA SEATTLE FC
09.06.19 0 : 0 Beraberlik
PDX FC
D
SPOKANE SC SHADOW
22.06.19 0 : 0 Beraberlik
OSA SEATTLE FC
W
International Portland Select FC
29.06.19 0 : 1 Zafer
OSA SEATTLE FC
L
CROSSFIRE REDMOND
06.07.19 7 : 1 Kaybetmek
OSA SEATTLE FC
5 PDX FC 5 1 0 4 6:11 -5 3 L
PDX FC
28.05.19 0 : 3 Kaybetmek
International Portland Select FC
D
OSA SEATTLE FC
02.06.19 0 : 0 Beraberlik
PDX FC
L
CROSSFIRE REDMOND
08.06.19 4 : 2 Kaybetmek
PDX FC
D
OSA SEATTLE FC
09.06.19 0 : 0 Beraberlik
PDX FC
W
PDX FC
15.06.19 2 : 1 Zafer
International Portland Select FC
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southeast Conference
1 Chattanooga FC 10 7 1 2 29:11 18 22 W
Inter Nashville FC
03.07.19 1 : 5 Zafer
Chattanooga FC
L
GREENVILLE FC
06.07.19 3 : 1 Kaybetmek
Chattanooga FC
W
Chattanooga FC
12.07.19 3 : 0 Zafer
Inter Nashville FC
W
Chattanooga FC
13.07.19 4 : 1 Zafer
ASHEVILLE CITY SC
L
Miami FC
16.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Chattanooga FC
2 GREENVILLE FC 10 5 4 1 20:9 11 19 D
ASHEVILLE CITY SC
25.06.19 0 : 0 Beraberlik
GREENVILLE FC
W
GREENVILLE FC
29.06.19 2 : 0 Zafer
GEORGIA REVOLUTION FC
L
Inter Nashville FC
01.07.19 3 : 0 Kaybetmek
GREENVILLE FC
W
GREENVILLE FC
06.07.19 3 : 1 Zafer
Chattanooga FC
L
GREENVILLE FC
12.07.19 0 : 1 Kaybetmek
ASHEVILLE CITY SC
3 ASHEVILLE CITY SC 10 5 2 3 12:10 2 17 D
ASHEVILLE CITY SC
25.06.19 0 : 0 Beraberlik
GREENVILLE FC
L
Chattanooga FC
29.06.19 3 : 1 Kaybetmek
ASHEVILLE CITY SC
W
ASHEVILLE CITY SC
05.07.19 1 : 0 Zafer
Atlanta SC
W
GREENVILLE FC
12.07.19 0 : 1 Zafer
ASHEVILLE CITY SC
L
Chattanooga FC
13.07.19 4 : 1 Kaybetmek
ASHEVILLE CITY SC
4 Inter Nashville FC 10 4 1 5 14:22 -8 13 W
Atlanta SC
29.06.19 0 : 1 Zafer
Inter Nashville FC
W
Inter Nashville FC
01.07.19 3 : 0 Zafer
GREENVILLE FC
L
Inter Nashville FC
03.07.19 1 : 5 Kaybetmek
Chattanooga FC
L
Inter Nashville FC
06.07.19 2 : 3 Kaybetmek
GEORGIA REVOLUTION FC
L
Chattanooga FC
12.07.19 3 : 0 Kaybetmek
Inter Nashville FC
5 GEORGIA REVOLUTION FC 10 3 1 6 15:21 -6 10 L
GEORGIA REVOLUTION FC
15.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Chattanooga FC
L
GEORGIA REVOLUTION FC
22.06.19 1 : 2 Kaybetmek
ASHEVILLE CITY SC
W
GEORGIA REVOLUTION FC
25.06.19 1 : 0 Zafer
Atlanta SC
L
GREENVILLE FC
29.06.19 2 : 0 Kaybetmek
GEORGIA REVOLUTION FC
W
Inter Nashville FC
06.07.19 2 : 3 Zafer
GEORGIA REVOLUTION FC
6 Atlanta SC 10 1 1 8 7:24 -17 4 L
Atlanta SC
15.06.19 0 : 3 Kaybetmek
GREENVILLE FC
L
Atlanta SC
22.06.19 0 : 5 Kaybetmek
Chattanooga FC
L
GEORGIA REVOLUTION FC
25.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Atlanta SC
L
Atlanta SC
29.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Inter Nashville FC
L
ASHEVILLE CITY SC
05.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Atlanta SC
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southwest Conference
1 FC GOLDEN STATE 18 15 1 2 67:17 50 46 W
HIGH DESERT ELITE FC
08.06.19 0 : 3 Zafer
FC GOLDEN STATE
W
FC GOLDEN STATE
15.06.19 7 : 0 Zafer
Club Xolos USA
W
Temecula
22.06.19 0 : 3 Zafer
FC GOLDEN STATE
W
FC GOLDEN STATE
29.06.19 3 : 2 Zafer
Orange County FC
D
FC GOLDEN STATE
07.07.19 2 : 2 Beraberlik
Albion SC Pros
2 Arizona Mesa 18 12 5 1 46:19 27 41 W
Club Xolos USA
23.06.19 1 : 3 Zafer
Arizona Mesa
W
Arizona Mesa
29.06.19 6 : 1 Zafer
Temecula
W
Arizona Mesa
06.07.19 4 : 0 Zafer
SAN RAMON FC
W
Arizona Mesa
13.07.19 3 : 2 Zafer
ACADEMICA SC
L
Arizona Mesa
20.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Albion SC Pros
3 Albion SC Pros 18 12 1 5 36:13 23 37 W
Albion SC Pros
22.06.19 6 : 0 Zafer
OXNARD GUERREROS FC
D
FC GOLDEN STATE
07.07.19 2 : 2 Beraberlik
Albion SC Pros
D
CROSSFIRE REDMOND
12.07.19 1 : 1 Beraberlik
Albion SC Pros
W
Arizona Mesa
20.07.19 1 : 2 Zafer
Albion SC Pros
L
New York Cosmos II
27.07.19 2 : 0 Kaybetmek
Albion SC Pros
4 Orange County FC 18 11 3 4 46:23 23 36 D
Orange County FC
01.06.19 1 : 1 Beraberlik
Club Xolos USA
W
Temecula
08.06.19 1 : 2 Zafer
Orange County FC
L
Orange County FC
15.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Albion SC Pros
L
FC GOLDEN STATE
29.06.19 3 : 2 Kaybetmek
Orange County FC
W
AS Los Angeles
03.07.19 1 : 3 Zafer
Orange County FC
5 AS Los Angeles 18 7 3 8 30:37 -7 24 W
OXNARD GUERREROS FC
08.06.19 1 : 2 Zafer
AS Los Angeles
W
Temecula
16.06.19 3 : 4 Zafer
AS Los Angeles
W
HIGH DESERT ELITE FC
22.06.19 3 : 4 Zafer
AS Los Angeles
W
AS Los Angeles
30.06.19 4 : 3 Zafer
Club Xolos USA
L
AS Los Angeles
03.07.19 1 : 3 Kaybetmek
Orange County FC
6 Temecula 18 6 4 8 29:35 -6 22 W
Temecula
01.06.19 2 : 1 Zafer
Albion SC Pros
L
Temecula
08.06.19 1 : 2 Kaybetmek
Orange County FC
L
Temecula
16.06.19 3 : 4 Kaybetmek
AS Los Angeles
L
Temecula
22.06.19 0 : 3 Kaybetmek
FC GOLDEN STATE
L
Arizona Mesa
29.06.19 6 : 1 Kaybetmek
Temecula
7 OXNARD GUERREROS FC 18 5 2 11 25:44 -19 17 L
Arizona Mesa
01.06.19 3 : 1 Kaybetmek
OXNARD GUERREROS FC
L
OXNARD GUERREROS FC
08.06.19 1 : 2 Kaybetmek
AS Los Angeles
L
Albion SC Pros
22.06.19 6 : 0 Kaybetmek
OXNARD GUERREROS FC
W
CITY OF ANGELS FC
26.06.19 0 : 3 Zafer
OXNARD GUERREROS FC
W
HIGH DESERT ELITE FC
29.06.19 0 : 2 Zafer
OXNARD GUERREROS FC
8 Club Xolos USA 18 3 3 12 27:51 -24 12 L
Club Xolos USA
26.05.19 1 : 2 Kaybetmek
Temecula
D
Orange County FC
01.06.19 1 : 1 Beraberlik
Club Xolos USA
L
FC GOLDEN STATE
15.06.19 7 : 0 Kaybetmek
Club Xolos USA
L
Club Xolos USA
23.06.19 1 : 3 Kaybetmek
Arizona Mesa
L
AS Los Angeles
30.06.19 4 : 3 Kaybetmek
Club Xolos USA
9 HIGH DESERT ELITE FC 18 4 0 14 16:47 -31 12 L
HIGH DESERT ELITE FC
08.06.19 0 : 3 Kaybetmek
FC GOLDEN STATE
L
Arizona Mesa
14.06.19 7 : 0 Kaybetmek
HIGH DESERT ELITE FC
L
HIGH DESERT ELITE FC
22.06.19 3 : 4 Kaybetmek
AS Los Angeles
L
HIGH DESERT ELITE FC
29.06.19 0 : 2 Kaybetmek
OXNARD GUERREROS FC
W
CITY OF ANGELS FC
30.06.19 0 : 3 Zafer
HIGH DESERT ELITE FC
10 CITY OF ANGELS FC 18 3 2 13 21:57 -36 11 D
CITY OF ANGELS FC
25.05.19 2 : 2 Beraberlik
Arizona Mesa
L
AS Los Angeles
02.06.19 4 : 2 Kaybetmek
CITY OF ANGELS FC
L
Albion SC Pros
08.06.19 6 : 0 Kaybetmek
CITY OF ANGELS FC
L
CITY OF ANGELS FC
26.06.19 0 : 3 Kaybetmek
OXNARD GUERREROS FC
L
CITY OF ANGELS FC
30.06.19 0 : 3 Kaybetmek
HIGH DESERT ELITE FC
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Sunshine Conference
1 Miami FC 10 9 0 1 48:5 43 27 W
Miami FC
13.07.19 3 : 2 Zafer
Miami United
W
Miami FC
16.07.19 2 : 0 Zafer
Chattanooga FC
W
Miami FC
20.07.19 4 : 1 Zafer
TULSA ATHLETICS
W
Miami FC
27.07.19 4 : 1 Zafer
AFC Cleveland
W
New York Cosmos II
03.08.19 1 : 3 Zafer
Miami FC
2 Naples United 10 8 0 2 24:7 17 24 L
Miami FC
22.06.19 2 : 0 Kaybetmek
Naples United
W
Naples United
29.06.19 5 : 0 Zafer
Jacksonville Armada U23
W
Naples United
02.07.19 5 : 0 Zafer
STORM FC
W
Naples United
06.07.19 1 : 0 Zafer
Miami United
L
Naples United
10.07.19 1 : 2 Kaybetmek
Miami United
3 Miami United 10 7 0 3 29:7 22 21 W
STORM FC
22.06.19 0 : 2 Zafer
Miami United
W
Miami United
29.06.19 7 : 1 Zafer
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
L
Naples United
06.07.19 1 : 0 Kaybetmek
Miami United
W
Naples United
10.07.19 1 : 2 Zafer
Miami United
L
Miami FC
13.07.19 3 : 2 Kaybetmek
Miami United
4 Jacksonville Armada U23 10 3 1 6 13:32 -19 10 W
STORM FC
19.06.19 1 : 4 Zafer
Jacksonville Armada U23
D
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
22.06.19 3 : 3 Beraberlik
Jacksonville Armada U23
L
Naples United
29.06.19 5 : 0 Kaybetmek
Jacksonville Armada U23
L
Miami FC
06.07.19 4 : 1 Kaybetmek
Jacksonville Armada U23
L
Miami FC
10.07.19 4 : 0 Kaybetmek
Jacksonville Armada U23
5 CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC 9 1 1 7 10:35 -25 4 L
Jacksonville Armada U23
25.05.19 2 : 1 Kaybetmek
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
L
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
01.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Naples United
L
Miami FC
08.06.19 5 : 0 Kaybetmek
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
D
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
22.06.19 3 : 3 Beraberlik
Jacksonville Armada U23
L
Miami United
29.06.19 7 : 1 Kaybetmek
CENTRAL FLORIDA PANTHERS SC
6 STORM FC 9 0 0 9 5:43 -38 0 L
Miami FC
01.06.19 10 : 1 Kaybetmek
STORM FC
L
Jacksonville Armada U23
08.06.19 2 : 0 Kaybetmek
STORM FC
L
STORM FC
19.06.19 1 : 4 Kaybetmek
Jacksonville Armada U23
L
STORM FC
22.06.19 0 : 2 Kaybetmek
Miami United
L
Naples United
02.07.19 5 : 0 Kaybetmek
STORM FC
Daha fazla göster

Daha fazla göster

National Premier Soccer League - şampiyona, organize eden ABD.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca National Premier Soccer League (ABD) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - National Premier Soccer League (ABD):
El Farolito - Napa Valley 1839 (29.02.2020 15:00)
AS Los Angeles - HIGH DESERT ELITE FC (29.02.2020 21:00)
Sacramento Gold - FC Davis (29.02.2020 22:00)

skorexpress.com internet sayfasında National Premier Soccer League (ABD) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.