2.Lig
Uruguay

2.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Segunda Division
1 FC Cerrito FC Cerrito 9 5 3 1 16:10 6 18 D
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
05.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC Cerrito FC Cerrito
D
FC Cerrito FC Cerrito
08.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sud América Sud América
W
FC Cerrito FC Cerrito
15.09.20 3 : 1 Zafer
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
W
Albion Montevideo Albion Montevideo
18.09.20 1 : 3 Zafer
FC Cerrito FC Cerrito
L
FC Cerrito FC Cerrito
21.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Rocha Rocha
C.S.D. Villa Española
2 C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española 9 5 2 2 19:13 6 17 W
Central Español Central Español
04.09.20 2 : 3 Zafer
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
L
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
07.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Rampla Juniors Rampla Juniors
W
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
14.09.20 0 : 1 Zafer
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
D
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
18.09.20 2 : 2 Beraberlik
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
W
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
21.09.20 2 : 3 Zafer
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
FC Cerrito
3 Sud América Sud América 9 4 3 2 15:12 3 15 W
Sud América Sud América
04.09.20 6 : 0 Zafer
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
D
FC Cerrito FC Cerrito
08.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sud América Sud América
W
Sud América Sud América
14.09.20 1 : 0 Zafer
Central Español Central Español
W
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
18.09.20 1 : 2 Zafer
Sud América Sud América
D
Sud América Sud América
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rampla Juniors Rampla Juniors
Albion Montevideo
4 Rampla Juniors Rampla Juniors 9 4 3 2 12:9 3 15 W
Rampla Juniors Rampla Juniors
04.09.20 3 : 1 Zafer
Rocha Rocha
W
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
07.09.20 1 : 2 Zafer
Rampla Juniors Rampla Juniors
W
Rampla Juniors Rampla Juniors
15.09.20 1 : 0 Zafer
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
L
Central Español Central Español
19.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Rampla Juniors Rampla Juniors
D
Sud América Sud América
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rampla Juniors Rampla Juniors
Club Atlético Villa Teresa
5 Rocha Rocha 9 3 4 2 12:10 2 13 L
Rampla Juniors Rampla Juniors
04.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Rocha Rocha
L
Rocha Rocha
07.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
D
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
14.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rocha Rocha
D
Rocha Rocha
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
W
FC Cerrito FC Cerrito
21.09.20 1 : 3 Zafer
Rocha Rocha
Tacuarembó F.C.
6 Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo 9 2 5 2 14:15 -1 11 D
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
05.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC Cerrito FC Cerrito
D
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
08.09.20 0 : 0 Beraberlik
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
D
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
15.09.20 1 : 1 Beraberlik
Albion Montevideo Albion Montevideo
D
Rocha Rocha
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
L
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
21.09.20 2 : 3 Kaybetmek
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
Club Atletico Atenas
7 Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras 9 2 4 3 9:8 1 10 D
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
L
Albion Montevideo Albion Montevideo
08.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
D
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
14.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rocha Rocha
D
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
18.09.20 2 : 2 Beraberlik
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
W
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
22.09.20 1 : 0 Zafer
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
Central Español
8 Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 9 2 4 3 8:10 -2 10 D
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Albion Montevideo Albion Montevideo
W
Rocha Rocha
07.09.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
L
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
14.09.20 0 : 1 Kaybetmek
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
L
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
W
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
22.09.20 2 : 1 Zafer
Central Español Central Español
Rampla Juniors
9 Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C. 9 2 3 4 7:10 -3 9 D
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
D
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
08.09.20 0 : 0 Beraberlik
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
L
FC Cerrito FC Cerrito
15.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
L
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
18.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Sud América Sud América
W
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
21.09.20 3 : 2 Zafer
Albion Montevideo Albion Montevideo
Rocha
10 Albion Montevideo Albion Montevideo 9 1 5 3 9:12 -3 8 D
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Albion Montevideo Albion Montevideo
W
Albion Montevideo Albion Montevideo
08.09.20 2 : 1 Zafer
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
D
Racing Club de Montevideo Racing Club de Montevideo
15.09.20 1 : 1 Beraberlik
Albion Montevideo Albion Montevideo
L
Albion Montevideo Albion Montevideo
18.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Cerrito FC Cerrito
L
Tacuarembó F.C. Tacuarembó F.C.
21.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Albion Montevideo Albion Montevideo
Sud América
11 Central Español Central Español 9 2 2 5 8:11 -3 8 L
Central Español Central Español
04.09.20 2 : 3 Kaybetmek
C.S.D. Villa Española C.S.D. Villa Española
W
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
07.09.20 0 : 1 Zafer
Central Español Central Español
L
Sud América Sud América
14.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Central Español Central Español
W
Central Español Central Español
19.09.20 3 : 2 Zafer
Rampla Juniors Rampla Juniors
L
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
22.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Central Español Central Español
Juventud de Las Piedras
12 Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas 9 2 2 5 6:15 -9 8 L
Sud América Sud América
04.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
L
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
07.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Central Español Central Español
L
Rampla Juniors Rampla Juniors
15.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
W
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
18.09.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa
L
Juventud de Las Piedras Juventud de Las Piedras
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Atenas Club Atletico Atenas
Racing Club de Montevideo
Promotion
Promotion Playoff
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


2.Lig - turnuva, organize eden Uruguay. Kayıt yaptıran turnuva 12 kulüpler. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
FC Cerrito - 18 madde, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
C.S.D. Villa Española - 17 madde, parlak başarılar 5, yenilmeler 2, beraberlik 2.
Sud América - 15 madde, parlak başarılar 4, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2.Lig (Uruguay) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - 2.Lig (Uruguay):
Central Español - Juventud de Las Piedras (28.09.2020 11:15)
Rampla Juniors - Club Atlético Villa Teresa (28.09.2020 13:30)
Rocha - Tacuarembó F.C. (28.09.2020 15:45)

skorexpress.com internet sayfasında 2.Lig (Uruguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.