Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
2.Lig
Uruguay

2.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Segunda Division
1 Torque Torque 22 12 7 3 28:14 14 43 D
Torque Torque
14.09.19 1 : 1 Beraberlik
Cerrito CS Cerrito CS
W
Villa Espanola Villa Espanola
21.09.19 0 : 1 Zafer
Torque Torque
W
Torque Torque
05.10.19 1 : 0 Zafer
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
W
Bella Vista Bella Vista
19.10.19 0 : 2 Zafer
Torque Torque
D
Torque Torque
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
2 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado 22 12 4 6 30:20 10 40 L
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
21.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
W
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
05.10.19 1 : 0 Zafer
Cerrito CS Cerrito CS
L
Villa Espanola Villa Espanola
15.10.19 4 : 3 Kaybetmek
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
W
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
19.10.19 3 : 1 Zafer
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
D
Torque Torque
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
3 Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas 22 11 6 5 28:19 9 39 W
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
03.11.19 2 : 1 Zafer
Villa Teresa Villa Teresa
D
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
W
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
16.11.19 4 : 0 Zafer
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
D
Villa Espanola Villa Espanola
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
W
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
14.12.19 2 : 0 Zafer
Villa Espanola Villa Espanola
4 Villa Espanola Villa Espanola 22 10 6 6 30:25 5 36 L
Villa Espanola Villa Espanola
03.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
W
Cerrito CS Cerrito CS
09.11.19 0 : 2 Zafer
Villa Espanola Villa Espanola
L
Villa Espanola Villa Espanola
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Cerrito CS Cerrito CS
D
Villa Espanola Villa Espanola
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
L
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
14.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Villa Espanola Villa Espanola
5 Cerrito CS Cerrito CS 22 8 6 8 26:23 3 30 L
Cerrito CS Cerrito CS
15.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Albion FC Albion FC
W
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
19.10.19 0 : 2 Zafer
Cerrito CS Cerrito CS
L
Cerrito CS Cerrito CS
03.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
L
Cerrito CS Cerrito CS
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Villa Espanola Villa Espanola
W
Villa Espanola Villa Espanola
16.11.19 0 : 1 Zafer
Cerrito CS Cerrito CS
6 Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America 22 8 6 8 16:17 -1 30 L
Villa Teresa Villa Teresa
15.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
D
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
19.10.19 2 : 2 Beraberlik
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
W
Cerrito CS Cerrito CS
03.11.19 0 : 1 Zafer
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
D
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
L
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
16.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
7 CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos 22 8 5 9 30:27 3 29 D
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
22.09.19 0 : 0 Beraberlik
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
L
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
04.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Villa Teresa Villa Teresa
D
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
L
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
19.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Cerrito CS Cerrito CS
W
Villa Espanola Villa Espanola
03.11.19 1 : 2 Zafer
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
8 Villa Teresa Villa Teresa 22 8 4 10 24:27 -3 28 D
Villa Teresa Villa Teresa
21.09.19 1 : 1 Beraberlik
Albion FC Albion FC
W
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
04.10.19 1 : 2 Zafer
Villa Teresa Villa Teresa
W
Villa Teresa Villa Teresa
15.10.19 1 : 0 Zafer
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
L
Central Espanol Central Espanol
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Villa Teresa Villa Teresa
L
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Villa Teresa Villa Teresa
9 Albion FC Albion FC 22 7 6 9 21:28 -7 27 D
Villa Teresa Villa Teresa
21.09.19 1 : 1 Beraberlik
Albion FC Albion FC
W
Albion FC Albion FC
05.10.19 2 : 0 Zafer
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
W
Cerrito CS Cerrito CS
15.10.19 1 : 2 Zafer
Albion FC Albion FC
L
Albion FC Albion FC
19.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Villa Espanola Villa Espanola
L
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
01.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Albion FC Albion FC
10 Central Espanol Central Espanol 22 6 6 10 18:25 -7 24 W
Central Espanol Central Espanol
15.09.19 1 : 0 Zafer
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
D
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
21.09.19 1 : 1 Beraberlik
Central Espanol Central Espanol
W
Central Espanol Central Espanol
05.10.19 2 : 1 Zafer
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
W
Central Espanol Central Espanol
19.10.19 1 : 0 Zafer
Villa Teresa Villa Teresa
W
Bella Vista Bella Vista
30.10.19 0 : 2 Zafer
Central Espanol Central Espanol
11 Bella Vista Bella Vista 22 6 2 14 23:40 -17 20 L
Cerrito CS Cerrito CS
22.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Bella Vista Bella Vista
W
Bella Vista Bella Vista
05.10.19 3 : 2 Zafer
Villa Espanola Villa Espanola
L
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
12.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Bella Vista Bella Vista
L
Bella Vista Bella Vista
19.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Torque Torque
L
Bella Vista Bella Vista
30.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Central Espanol Central Espanol
12 Tacuarembo FC Tacuarembo FC 22 5 4 13 19:28 -9 19 D
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
21.09.19 1 : 1 Beraberlik
Central Espanol Central Espanol
L
Torque Torque
05.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
W
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
12.10.19 4 : 0 Zafer
Bella Vista Bella Vista
L
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
19.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
W
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
01.11.19 1 : 0 Zafer
Albion FC Albion FC
Promotion
Promotion Playoff
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

2.Lig - turnuva, düzenleyen Uruguay. Iştirak eden lig 12 takımlar. Şu anda liderler şampiyona. Bunlar:
Torque - 43 puan, yengi 12, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Deportivo Maldonado - 40 sayı, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz yarışmalar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Club Atletico Rentistas - 39 sayı, yengi 11, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2.Lig (Uruguay) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 2.Lig (Uruguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.