Premier Lig
Uruguay

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Apertura
1 Rentistas Rentistas 11 5 6 0 21:12 9 21 W
Rentistas Rentistas
26.08.20 2 : 1 Zafer
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
W
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
29.08.20 1 : 3 Zafer
Rentistas Rentistas
W
Rentistas Rentistas
05.09.20 2 : 1 Zafer
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
D
C.A. Progreso C.A. Progreso
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
Rentistas Rentistas
D
Rentistas Rentistas
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
C.A. Cerro
2 Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo 11 5 5 1 20:13 7 20 W
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
26.08.20 2 : 1 Zafer
C.A. Progreso C.A. Progreso
W
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
29.08.20 1 : 2 Zafer
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
W
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
06.09.20 5 : 1 Zafer
C.A. Cerro C.A. Cerro
D
Defensor Sporting Defensor Sporting
10.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
W
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
13.09.20 2 : 0 Zafer
Danubio F.C. Danubio F.C.
3 Cerro Largo FC Cerro Largo FC 12 5 5 2 17:14 3 20 L
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
27.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
W
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
30.08.20 2 : 1 Zafer
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
D
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
04.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
W
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
09.09.20 1 : 3 Zafer
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
W
C.A. Progreso C.A. Progreso
12.09.20 1 : 2 Zafer
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
Centro Atlético Fénix
4 Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C. 12 5 4 3 14:10 4 19 W
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
27.08.20 2 : 0 Zafer
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
W
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
30.08.20 0 : 2 Zafer
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
L
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
L
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
L
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
C.A. Progreso
5 Club Atlético Torque Club Atlético Torque 12 5 3 4 17:14 3 18 W
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
26.08.20 0 : 3 Zafer
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
L
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Rentistas Rentistas
D
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
04.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
W
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
09.09.20 2 : 1 Zafer
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
D
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
CA River Plate (URU)
6 Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado 12 5 3 4 13:15 -2 18 L
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
26.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
W
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
29.08.20 1 : 2 Zafer
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
W
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
06.09.20 1 : 0 Zafer
C.A. Progreso C.A. Progreso
L
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
10.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
W
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
13.09.20 1 : 0 Zafer
C.A. Cerro C.A. Cerro
Defensor Sporting
7 C.A. Peñarol C.A. Peñarol 12 4 5 3 14:13 1 17 W
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
27.08.20 2 : 0 Zafer
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
L
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
W
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
05.09.20 3 : 2 Zafer
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
D
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
09.09.20 0 : 0 Beraberlik
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
D
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Torque Club Atlético Torque
Club Plaza Colonia de Deportes
8 Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo 12 4 4 4 17:18 -1 16 L
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
27.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
L
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Defensor Sporting Defensor Sporting
L
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
05.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
W
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
10.09.20 2 : 1 Zafer
Danubio F.C. Danubio F.C.
W
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
13.09.20 1 : 2 Zafer
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
9 Defensor Sporting Defensor Sporting 12 3 6 3 10:16 -6 15 D
Defensor Sporting Defensor Sporting
27.08.20 1 : 1 Beraberlik
C.A. Cerro C.A. Cerro
W
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
30.08.20 1 : 2 Zafer
Defensor Sporting Defensor Sporting
D
Danubio F.C. Danubio F.C.
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Defensor Sporting Defensor Sporting
D
Defensor Sporting Defensor Sporting
10.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
D
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Defensor Sporting Defensor Sporting
Deportivo Maldonado
10 Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix 12 2 7 3 17:16 1 13 L
Danubio F.C. Danubio F.C.
26.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
L
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
D
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
W
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
10.09.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
D
Rentistas Rentistas
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
Cerro Largo FC
11 C.A. Progreso C.A. Progreso 12 3 4 5 16:16 1 13 L
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
26.08.20 2 : 1 Kaybetmek
C.A. Progreso C.A. Progreso
L
C.A. Progreso C.A. Progreso
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
L
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
06.09.20 1 : 0 Kaybetmek
C.A. Progreso C.A. Progreso
D
C.A. Progreso C.A. Progreso
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
Rentistas Rentistas
L
C.A. Progreso C.A. Progreso
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
Montevideo Wanderers F.C.
12 Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes 12 3 4 5 11:13 -2 13 D
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
L
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
L
Rentistas Rentistas
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
L
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
09.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
W
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
12.09.20 1 : 2 Zafer
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
C.A. Peñarol
13 CA River Plate (URU) CA River Plate (URU) 11 2 5 4 13:13 1 11 L
Rentistas Rentistas
26.08.20 2 : 1 Kaybetmek
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
L
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
W
Montevideo Wanderers F.C. Montevideo Wanderers F.C.
05.09.20 0 : 2 Zafer
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
D
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
09.09.20 0 : 0 Beraberlik
C.A. Peñarol C.A. Peñarol
L
CA River Plate (URU) CA River Plate (URU)
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
Club Atlético Torque
14 Danubio F.C. Danubio F.C. 11 3 2 6 9:12 -3 11 W
Danubio F.C. Danubio F.C.
26.08.20 2 : 0 Zafer
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
W
C.A. Cerro C.A. Cerro
30.08.20 1 : 2 Zafer
Danubio F.C. Danubio F.C.
D
Danubio F.C. Danubio F.C.
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Defensor Sporting Defensor Sporting
L
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
10.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Danubio F.C. Danubio F.C.
L
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Danubio F.C. Danubio F.C.
Club Atlético Boston River SAD
15 Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD 12 2 5 5 9:15 -6 11 D
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Club Plaza Colonia de Deportes Club Plaza Colonia de Deportes
W
C.A. Progreso C.A. Progreso
30.08.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
D
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Centro Atlético Fénix Centro Atlético Fénix
L
C.A. Cerro C.A. Cerro
10.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
D
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Defensor Sporting Defensor Sporting
Danubio F.C.
16 C.A. Cerro C.A. Cerro 12 2 4 6 10:18 -8 10 D
Defensor Sporting Defensor Sporting
27.08.20 1 : 1 Beraberlik
C.A. Cerro C.A. Cerro
L
C.A. Cerro C.A. Cerro
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Danubio F.C. Danubio F.C.
L
Club Nacional Montevideo Club Nacional Montevideo
06.09.20 5 : 1 Kaybetmek
C.A. Cerro C.A. Cerro
W
C.A. Cerro C.A. Cerro
10.09.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético Boston River SAD Club Atlético Boston River SAD
L
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
C.A. Cerro C.A. Cerro
Rentistas
Playoffs
Daha fazla göster


Premier Lig - turnuva, düzenleyen Uruguay. Katılmak için başvuru veren yarışma 16 kulüpler. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Rentistas - 21 puan, yengi 5, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 6.
Club Nacional Montevideo - 20 puan, parlak başarılar 5, yenilme 1, beraberlik 5.
Cerro Largo FC - 20 madde, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 2, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Uruguay) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Premier Lig (Uruguay):
Cerro Largo FC - Centro Atlético Fénix (19.09.2020 16:30)
Defensor Sporting - Deportivo Maldonado (19.09.2020 18:45)
Danubio F.C. - Club Atlético Boston River SAD (20.09.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Uruguay) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.