Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
Ukrayna

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Shakhtar Donetsk 22 19 2 1 59:14 45 59 W
Shakhtar Donetsk
23.02.20 1 : 0 Zafer
SFC Desna Chernihiv
L
FC Vorskla Poltava
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Shakhtar Donetsk
W
Shakhtar Donetsk
04.03.20 4 : 1 Zafer
SC Dnipro-1
W
Kolos Kovalivka
08.03.20 3 : 4 Zafer
Shakhtar Donetsk
L
FC Zorya Luhansk
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Shakhtar Donetsk
2 FC Dinamo Kiev 22 14 3 5 44:17 27 45 W
FC Dinamo Kiev
22.02.20 2 : 1 Zafer
FC Vorskla Poltava
L
SC Dnipro-1
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Dinamo Kiev
W
FC Dinamo Kiev
03.03.20 2 : 0 Zafer
Kolos Kovalivka
W
FC Oleksandriya
07.03.20 1 : 3 Zafer
FC Dinamo Kiev
D
FC Dinamo Kiev
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Desna Chernihiv
3 FC Zorya Luhansk 22 13 4 5 39:18 21 43 W
Mariupol
22.02.20 1 : 2 Zafer
FC Zorya Luhansk
W
FC Zorya Luhansk
01.03.20 1 : 0 Zafer
FC Olimpik Donetsk
W
FC Zorya Luhansk
04.03.20 2 : 0 Zafer
FC Lviv
L
SFC Desna Chernihiv
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Zorya Luhansk
W
FC Zorya Luhansk
15.03.20 1 : 0 Zafer
Shakhtar Donetsk
4 SFC Desna Chernihiv 22 13 3 6 36:15 21 42 L
Shakhtar Donetsk
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SFC Desna Chernihiv
W
SFC Desna Chernihiv
29.02.20 4 : 0 Zafer
Mariupol
W
FC Olimpik Donetsk
04.03.20 1 : 2 Zafer
SFC Desna Chernihiv
W
SFC Desna Chernihiv
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Zorya Luhansk
D
FC Dinamo Kiev
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Desna Chernihiv
5 FC Oleksandriya 22 11 4 7 30:23 7 37 L
FC Oleksandriya
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Kolos Kovalivka
D
FC Lviv
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oleksandriya
W
FC Karpaty Lviv
04.03.20 0 : 4 Zafer
FC Oleksandriya
L
FC Oleksandriya
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Dinamo Kiev
W
FC Oleksandriya
14.03.20 4 : 2 Zafer
Kolos Kovalivka
6 Kolos Kovalivka 22 8 2 12 25:39 -14 26 W
FC Oleksandriya
23.02.20 1 : 2 Zafer
Kolos Kovalivka
W
Kolos Kovalivka
29.02.20 2 : 1 Zafer
FC Karpaty Lviv
L
FC Dinamo Kiev
03.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Kolos Kovalivka
L
Kolos Kovalivka
08.03.20 3 : 4 Kaybetmek
Shakhtar Donetsk
L
FC Oleksandriya
14.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Kolos Kovalivka
7 SC Dnipro-1 22 7 4 11 26:34 -8 25 D
FC Karpaty Lviv
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Dnipro-1
W
SC Dnipro-1
28.02.20 3 : 1 Zafer
FC Dinamo Kiev
L
Shakhtar Donetsk
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
SC Dnipro-1
W
SC Dnipro-1
08.03.20 3 : 0 Zafer
Mariupol
W
SC Dnipro-1
14.03.20 2 : 0 Zafer
Mariupol
8 Mariupol 22 6 7 9 21:35 -14 25 L
Mariupol
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Zorya Luhansk
L
SFC Desna Chernihiv
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Mariupol
W
Mariupol
04.03.20 3 : 0 Zafer
FC Vorskla Poltava
L
SC Dnipro-1
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Mariupol
L
SC Dnipro-1
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Mariupol
9 FC Lviv 22 5 5 12 16:35 -19 20 W
FC Olimpik Donetsk
23.02.20 0 : 1 Zafer
FC Lviv
D
FC Lviv
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oleksandriya
L
FC Zorya Luhansk
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Lviv
D
FC Lviv
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
D
FC Lviv
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
10 FC Vorskla Poltava 22 6 2 14 15:38 -23 20 L
FC Dinamo Kiev
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Vorskla Poltava
W
FC Vorskla Poltava
01.03.20 1 : 0 Zafer
Shakhtar Donetsk
L
Mariupol
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Vorskla Poltava
W
FC Vorskla Poltava
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Olimpik Donetsk
D
FC Olimpik Donetsk
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vorskla Poltava
11 FC Olimpik Donetsk 22 5 3 14 17:37 -20 18 L
FC Olimpik Donetsk
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Lviv
L
FC Zorya Luhansk
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Olimpik Donetsk
L
FC Olimpik Donetsk
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
SFC Desna Chernihiv
L
FC Vorskla Poltava
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Olimpik Donetsk
D
FC Olimpik Donetsk
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vorskla Poltava
12 FC Karpaty Lviv 22 2 7 13 17:40 -23 13 D
FC Karpaty Lviv
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Dnipro-1
L
Kolos Kovalivka
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Karpaty Lviv
L
FC Karpaty Lviv
04.03.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Oleksandriya
D
FC Lviv
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
D
FC Lviv
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Shakhtar Donetsk 23 19 2 2 59:15 44 59 W
Shakhtar Donetsk
23.02.20 1 : 0 Zafer
SFC Desna Chernihiv
L
FC Vorskla Poltava
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Shakhtar Donetsk
W
Shakhtar Donetsk
04.03.20 4 : 1 Zafer
SC Dnipro-1
W
Kolos Kovalivka
08.03.20 3 : 4 Zafer
Shakhtar Donetsk
L
FC Zorya Luhansk
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Shakhtar Donetsk
2 FC Dinamo Kiev 23 14 4 5 45:18 27 46 W
FC Dinamo Kiev
22.02.20 2 : 1 Zafer
FC Vorskla Poltava
L
SC Dnipro-1
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Dinamo Kiev
W
FC Dinamo Kiev
03.03.20 2 : 0 Zafer
Kolos Kovalivka
W
FC Oleksandriya
07.03.20 1 : 3 Zafer
FC Dinamo Kiev
D
FC Dinamo Kiev
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Desna Chernihiv
3 FC Zorya Luhansk 23 14 4 5 40:18 22 46 W
Mariupol
22.02.20 1 : 2 Zafer
FC Zorya Luhansk
W
FC Zorya Luhansk
01.03.20 1 : 0 Zafer
FC Olimpik Donetsk
W
FC Zorya Luhansk
04.03.20 2 : 0 Zafer
FC Lviv
L
SFC Desna Chernihiv
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Zorya Luhansk
W
FC Zorya Luhansk
15.03.20 1 : 0 Zafer
Shakhtar Donetsk
4 SFC Desna Chernihiv 23 13 4 6 37:16 21 43 L
Shakhtar Donetsk
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SFC Desna Chernihiv
W
SFC Desna Chernihiv
29.02.20 4 : 0 Zafer
Mariupol
W
FC Olimpik Donetsk
04.03.20 1 : 2 Zafer
SFC Desna Chernihiv
W
SFC Desna Chernihiv
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Zorya Luhansk
D
FC Dinamo Kiev
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Desna Chernihiv
5 FC Oleksandriya 23 12 4 7 34:25 9 40 L
FC Oleksandriya
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Kolos Kovalivka
D
FC Lviv
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oleksandriya
W
FC Karpaty Lviv
04.03.20 0 : 4 Zafer
FC Oleksandriya
L
FC Oleksandriya
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Dinamo Kiev
W
FC Oleksandriya
14.03.20 4 : 2 Zafer
Kolos Kovalivka
6 Kolos Kovalivka 23 8 2 13 27:43 -16 26 W
FC Oleksandriya
23.02.20 1 : 2 Zafer
Kolos Kovalivka
W
Kolos Kovalivka
29.02.20 2 : 1 Zafer
FC Karpaty Lviv
L
FC Dinamo Kiev
03.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Kolos Kovalivka
L
Kolos Kovalivka
08.03.20 3 : 4 Kaybetmek
Shakhtar Donetsk
L
FC Oleksandriya
14.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Kolos Kovalivka
Champions League
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 SC Dnipro-1 23 8 4 11 28:34 -6 28 D
FC Karpaty Lviv
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Dnipro-1
W
SC Dnipro-1
28.02.20 3 : 1 Zafer
FC Dinamo Kiev
L
Shakhtar Donetsk
04.03.20 4 : 1 Kaybetmek
SC Dnipro-1
W
SC Dnipro-1
08.03.20 3 : 0 Zafer
Mariupol
W
SC Dnipro-1
14.03.20 2 : 0 Zafer
Mariupol
2 Mariupol 23 6 7 10 21:37 -16 25 L
Mariupol
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Zorya Luhansk
L
SFC Desna Chernihiv
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Mariupol
W
Mariupol
04.03.20 3 : 0 Zafer
FC Vorskla Poltava
L
SC Dnipro-1
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Mariupol
L
SC Dnipro-1
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Mariupol
3 FC Lviv 23 5 6 12 17:36 -19 21 W
FC Olimpik Donetsk
23.02.20 0 : 1 Zafer
FC Lviv
D
FC Lviv
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Oleksandriya
L
FC Zorya Luhansk
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Lviv
D
FC Lviv
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
D
FC Lviv
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
4 FC Vorskla Poltava 23 6 3 14 16:39 -23 21 L
FC Dinamo Kiev
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Vorskla Poltava
W
FC Vorskla Poltava
01.03.20 1 : 0 Zafer
Shakhtar Donetsk
L
Mariupol
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Vorskla Poltava
W
FC Vorskla Poltava
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Olimpik Donetsk
D
FC Olimpik Donetsk
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vorskla Poltava
5 FC Olimpik Donetsk 23 5 4 14 18:38 -20 19 L
FC Olimpik Donetsk
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Lviv
L
FC Zorya Luhansk
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Olimpik Donetsk
L
FC Olimpik Donetsk
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
SFC Desna Chernihiv
L
FC Vorskla Poltava
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Olimpik Donetsk
D
FC Olimpik Donetsk
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vorskla Poltava
6 FC Karpaty Lviv 23 2 8 13 18:41 -23 14 D
FC Karpaty Lviv
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Dnipro-1
L
Kolos Kovalivka
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Karpaty Lviv
L
FC Karpaty Lviv
04.03.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Oleksandriya
D
FC Lviv
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
D
FC Lviv
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Karpaty Lviv
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, düzenleyen Ukrayna.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Ukrayna) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Premier Lig (Ukrayna):
FC Zorya Luhansk - Kolos Kovalivka (04.04.2020 13:00)
FC Dinamo Kiev - FC Oleksandriya (04.04.2020 13:00)
SFC Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk (04.04.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Ukrayna) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.