Persha Liga
Ukrayna

Persha Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Persha Liga
1 FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa 9 5 3 1 14:9 5 18 D
Prykarpatye Prykarpatye
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
D
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
W
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
16.10.20 2 : 1 Zafer
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
W
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
21.10.20 0 : 2 Zafer
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
L
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
26.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
Mykolaiv
2 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport 8 5 2 1 17:9 8 17 W
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
06.10.20 4 : 1 Zafer
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
L
Mykolaiv Mykolaiv
11.10.20 6 : 1 Kaybetmek
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
D
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
W
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
21.10.20 1 : 3 Zafer
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
W
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
26.10.20 3 : 0 Zafer
Metallist 1925 Metallist 1925
Alliance Lypova Dolyna
3 FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk 8 4 3 1 11:7 4 15 W
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
06.10.20 2 : 1 Zafer
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
W
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
11.10.20 0 : 1 Zafer
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
D
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Metallist 1925 Metallist 1925
W
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
21.10.20 0 : 2 Zafer
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
W
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
26.10.20 1 : 0 Zafer
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
FC Avanhard Kramatorsk
4 Metallist 1925 Metallist 1925 8 4 3 1 8:7 1 15 W
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
26.09.20 1 : 2 Zafer
Metallist 1925 Metallist 1925
D
Metallist 1925 Metallist 1925
05.10.20 0 : 0 Beraberlik
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
D
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Metallist 1925 Metallist 1925
W
Metallist 1925 Metallist 1925
21.10.20 2 : 1 Zafer
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
L
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
26.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Metallist 1925 Metallist 1925
FC Obolon Kyiv
5 FC Veres Rivne FC Veres Rivne 7 4 2 1 10:3 7 14 L
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
W
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
06.10.20 2 : 1 Zafer
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
W
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
16.10.20 3 : 1 Zafer
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
D
Mykolaiv Mykolaiv
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
W
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
26.10.20 2 : 0 Zafer
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
FC Krystal Kherson
6 Mykolaiv Mykolaiv 8 4 2 2 12:6 6 14 W
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
06.10.20 0 : 1 Zafer
Mykolaiv Mykolaiv
W
Mykolaiv Mykolaiv
11.10.20 6 : 1 Zafer
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
D
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Mykolaiv Mykolaiv
D
Mykolaiv Mykolaiv
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
W
Prykarpatye Prykarpatye
26.10.20 0 : 1 Zafer
Mykolaiv Mykolaiv
FC Chornomorets Odesa
7 Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna 6 3 1 2 9:7 2 10 D
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
W
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
21.09.20 1 : 0 Zafer
Mykolaiv Mykolaiv
L
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
L
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
21.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
W
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
27.10.20 0 : 3 Zafer
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
Hirnyk-Sport
8 Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr 7 2 4 1 5:3 2 10 D
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Prykarpatye Prykarpatye
D
Metallist 1925 Metallist 1925
05.10.20 0 : 0 Beraberlik
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
D
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
W
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
21.10.20 2 : 0 Zafer
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
L
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
26.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
VPK Agro Magdalinovka
9 Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk 8 3 1 4 8:9 -1 10 L
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
W
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
11.10.20 1 : 0 Zafer
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
D
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
L
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
21.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
L
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
26.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
Prykarpatye
10 MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk 9 3 1 5 8:11 -3 10 L
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
L
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Prykarpatye Prykarpatye
L
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
16.10.20 2 : 1 Kaybetmek
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
L
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
W
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
26.10.20 2 : 0 Zafer
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
FC Nyva Ternopil
11 FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil 9 2 4 3 12:16 -4 10 L
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
06.10.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
W
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
11.10.20 2 : 1 Zafer
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
L
FC Veres Rivne FC Veres Rivne
16.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
L
Prykarpatye Prykarpatye
21.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
W
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
26.10.20 1 : 2 Zafer
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
Prykarpatye
12 Prykarpatye Prykarpatye 8 2 2 4 6:12 -6 8 D
Prykarpatye Prykarpatye
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
W
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
11.10.20 0 : 1 Zafer
Prykarpatye Prykarpatye
L
Prykarpatye Prykarpatye
16.10.20 0 : 1 Kaybetmek
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
W
Prykarpatye Prykarpatye
21.10.20 2 : 1 Zafer
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
L
Prykarpatye Prykarpatye
26.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Mykolaiv Mykolaiv
FC Obolon Brovar Kiev
13 FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv 7 2 1 4 9:9 1 7 L
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
D
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Mykolaiv Mykolaiv
D
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
W
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
21.10.20 1 : 0 Zafer
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
L
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
26.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
Metallist 1925
14 VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka 7 2 1 4 7:13 -6 7 L
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
W
Prykarpatye Prykarpatye
16.10.20 0 : 1 Zafer
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
D
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
L
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
21.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
L
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
26.10.20 2 : 0 Kaybetmek
VPK Agro Magdalinovka VPK Agro Magdalinovka
Polissya Zhytomyr
15 FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk 9 1 2 6 7:14 -7 5 L
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
06.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Mykolaiv Mykolaiv
L
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
W
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
16.10.20 2 : 1 Zafer
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
L
Metallist 1925 Metallist 1925
21.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
L
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
27.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Alliance Lypova Dolyna Alliance Lypova Dolyna
FC Volyn Lutsk
16 FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson 8 1 0 7 7:15 -8 3 L
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Metallist 1925 Metallist 1925
L
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
L
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
16.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
L
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
21.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport
W
FC Obolon Kyiv FC Obolon Kyiv
26.10.20 0 : 1 Zafer
FC Krystal Kherson FC Krystal Kherson
FC Veres Rivne
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Persha Liga - turnuva, düzenleyen Ukrayna. Katılan turnuva 16 futbol kulüpleri. Şu anda favoriler futbol maratonu. Bunlar:
FC Chornomorets Odesa - 18 madde, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Hirnyk-Sport - 17 sayı, kazanılan maçlar 5, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 2.
FC Volyn Lutsk - 15 sayı, yengi 4, yenilmeler 1, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Persha Liga (Ukrayna) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Persha Liga (Ukrayna):
Polissya Zhytomyr - VPK Agro Magdalinovka (31.10.2020 06:30)
FC Krystal Kherson - FC Veres Rivne (31.10.2020 07:00)
Agrobiznes Volochisk - Prykarpatye (31.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Persha Liga (Ukrayna) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.