Persha Liga
Ukrayna

Persha Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Persha Liga
1 Inhulets Petrove Inhulets Petrove 29 17 8 4 46:21 25 59 W
Mykolaiv Mykolaiv
19.07.20 1 : 2 Zafer
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
D
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
23.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
D
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
30.07.20 1 : 1 Beraberlik
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
W
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
03.08.20 3 : 0 Zafer
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
D
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
07.08.20 1 : 1 Beraberlik
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
Balkany Zarya
2 Minaj Minaj 29 18 5 6 50:28 22 59 W
Minaj Minaj
19.07.20 2 : 1 Zafer
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
W
Cherkashchyna Cherkashchyna
23.07.20 2 : 6 Zafer
Minaj Minaj
W
Minaj Minaj
29.07.20 1 : 0 Zafer
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
L
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
03.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Minaj Minaj
W
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
07.08.20 0 : 2 Zafer
Minaj Minaj
FC Volyn Lutsk
3 FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk 29 17 6 6 57:35 22 57 W
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
19.07.20 2 : 0 Zafer
Metallist 1925 Metallist 1925
L
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
24.07.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
W
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
29.07.20 5 : 0 Zafer
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
W
Cherkashchyna Cherkashchyna
03.08.20 0 : 2 Zafer
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
W
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
07.08.20 3 : 0 Zafer
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
Minaj
4 Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk 29 18 3 8 50:30 20 57 D
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
19.07.20 1 : 1 Beraberlik
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
W
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
24.07.20 3 : 0 Zafer
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
W
Prykarpatye Prykarpatye
29.07.20 0 : 1 Zafer
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
D
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
03.08.20 2 : 2 Beraberlik
Mykolaiv Mykolaiv
W
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
07.08.20 0 : 1 Zafer
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
FC Obolon Brovar Kiev
5 Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky 28 16 7 5 44:21 23 55 D
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
20.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
W
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
24.07.20 2 : 1 Zafer
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
W
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
29.07.20 0 : 1 Zafer
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
W
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
03.08.20 1 : 0 Zafer
Minaj Minaj
D
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
07.08.20 1 : 1 Beraberlik
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
FC Avanhard Kramatorsk
6 FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev 29 14 9 6 40:29 11 51 D
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
20.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
L
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
24.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
D
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
30.07.20 1 : 1 Beraberlik
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
D
Balkany Zarya Balkany Zarya
03.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
W
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
07.08.20 3 : 0 Zafer
Metallist 1925 Metallist 1925
Agrobiznes Volochisk
7 Metallist 1925 Metallist 1925 29 14 6 9 40:32 8 48 L
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
19.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Metallist 1925 Metallist 1925
W
Metallist 1925 Metallist 1925
24.07.20 3 : 1 Zafer
Prykarpatye Prykarpatye
L
Mykolaiv Mykolaiv
29.07.20 3 : 2 Kaybetmek
Metallist 1925 Metallist 1925
D
Metallist 1925 Metallist 1925
03.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
L
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
07.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Metallist 1925 Metallist 1925
MFC Kremin Kremenchuk
8 FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk 29 13 6 10 37:36 1 45 D
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
19.07.20 1 : 1 Beraberlik
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
L
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
23.07.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
W
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
29.07.20 2 : 1 Zafer
Cherkashchyna Cherkashchyna
L
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
03.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
L
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
07.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Minaj Minaj
Rukh Vinnyky
9 FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk 29 12 3 14 40:44 -4 39 L
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
24.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
L
Minaj Minaj
29.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
L
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
01.08.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
W
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
03.08.20 2 : 0 Zafer
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
L
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
07.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
Prykarpatye
10 FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa 29 9 9 11 36:36 1 36 W
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
19.07.20 5 : 0 Zafer
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
D
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
23.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
D
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
28.07.20 2 : 2 Beraberlik
Balkany Zarya Balkany Zarya
D
Metallist 1925 Metallist 1925
03.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
L
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
07.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
MFK Metalurh Zaporizhya
11 Mykolaiv Mykolaiv 29 7 10 12 41:45 -4 31 L
Mykolaiv Mykolaiv
19.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
W
Balkany Zarya Balkany Zarya
24.07.20 1 : 3 Zafer
Mykolaiv Mykolaiv
W
Mykolaiv Mykolaiv
29.07.20 3 : 2 Zafer
Metallist 1925 Metallist 1925
D
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
03.08.20 2 : 2 Beraberlik
Mykolaiv Mykolaiv
D
Mykolaiv Mykolaiv
07.08.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
Cherkashchyna
12 Prykarpatye Prykarpatye 29 8 3 18 40:49 -9 27 L
Prykarpatye Prykarpatye
19.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Balkany Zarya Balkany Zarya
L
Metallist 1925 Metallist 1925
24.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Prykarpatye Prykarpatye
L
Prykarpatye Prykarpatye
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Agrobiznes Volochisk Agrobiznes Volochisk
L
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
03.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Prykarpatye Prykarpatye
W
Prykarpatye Prykarpatye
07.08.20 4 : 1 Zafer
Cherkashchyna Cherkashchyna
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
13 MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk 29 7 6 16 33:53 -20 27 L
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
19.07.20 5 : 0 Kaybetmek
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
W
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
24.07.20 1 : 0 Zafer
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
L
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
29.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Rukh Vinnyky Rukh Vinnyky
L
Inhulets Petrove Inhulets Petrove
03.08.20 3 : 0 Kaybetmek
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
D
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Balkany Zarya Balkany Zarya
Metallist 1925
14 Balkany Zarya Balkany Zarya 29 5 9 15 26:50 -24 24 W
Prykarpatye Prykarpatye
19.07.20 1 : 2 Zafer
Balkany Zarya Balkany Zarya
L
Balkany Zarya Balkany Zarya
24.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Mykolaiv Mykolaiv
D
FC Chornomorets Odesa FC Chornomorets Odesa
28.07.20 2 : 2 Beraberlik
Balkany Zarya Balkany Zarya
D
Balkany Zarya Balkany Zarya
03.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Obolon Brovar Kiev FC Obolon Brovar Kiev
D
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Balkany Zarya Balkany Zarya
Inhulets Petrove
15 MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya 28 6 4 18 27:51 -24 22 D
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Cherkashchyna Cherkashchyna
L
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
29.07.20 5 : 0 Kaybetmek
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
W
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
01.08.20 3 : 2 Zafer
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
W
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
03.08.20 1 : 0 Zafer
Prykarpatye Prykarpatye
D
Mykolaiv Mykolaiv
07.08.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
FC Chornomorets Odesa
16 Cherkashchyna Cherkashchyna 29 1 4 24 23:70 -47 7 L
Cherkashchyna Cherkashchyna
23.07.20 2 : 6 Kaybetmek
Minaj Minaj
D
MFK Metalurh Zaporizhya MFK Metalurh Zaporizhya
26.07.20 1 : 1 Beraberlik
Cherkashchyna Cherkashchyna
L
FC Avanhard Kramatorsk FC Avanhard Kramatorsk
29.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Cherkashchyna Cherkashchyna
L
Cherkashchyna Cherkashchyna
03.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Volyn Lutsk FC Volyn Lutsk
L
Prykarpatye Prykarpatye
07.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Cherkashchyna Cherkashchyna
Mykolaiv
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster


Persha Liga - turnuva, düzenleyen Ukrayna. Katılan şampiyona 16 futbol takımları. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Inhulets Petrove - 59 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 17, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 8.
Minaj - 59 puan, kazanılan maçlar 18, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 5.
FC Volyn Lutsk - 57 kabul edilen puan, parlak başarılar 17, skorsuz maçlar 6, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Persha Liga (Ukrayna) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Persha Liga (Ukrayna):
Rukh Vinnyky - MFK Metalurh Zaporizhya (10.08.2020 12:00)
Cherkashchyna - Mykolaiv (11.08.2020 10:30)
Balkany Zarya - Inhulets Petrove (13.08.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında Persha Liga (Ukrayna) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.