3. Lig, Group 3
Türkiye

3. Lig, Group 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K. 5 4 1 0 8:4 4 13 W
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
20.09.20 1 : 2 Zafer
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
25.09.20 1 : 1 Beraberlik
Erok Spor AS Erok Spor AS
W
Gölcükspor Gölcükspor
04.10.20 1 : 2 Zafer
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
W
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
11.10.20 2 : 1 Zafer
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
W
Yalovaspor Yalovaspor
17.10.20 0 : 1 Zafer
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
Cizrespor
2 Çatalca Spor Çatalca Spor 4 4 0 0 11:3 8 12 W
Yalovaspor Yalovaspor
20.09.20 2 : 6 Zafer
Çatalca Spor Çatalca Spor
W
Arhavi Spor Arhavi Spor
11.10.20 0 : 1 Zafer
Çatalca Spor Çatalca Spor
W
Çatalca Spor Çatalca Spor
17.10.20 2 : 1 Zafer
Çarşambaspor Çarşambaspor
W
Çatalca Spor Çatalca Spor
25.10.20 2 : 0 Zafer
Cizrespor Cizrespor
Somaspor
3 Somaspor Somaspor 5 3 2 0 7:4 3 11 W
Erok Spor AS Erok Spor AS
20.09.20 0 : 1 Zafer
Somaspor Somaspor
W
Somaspor Somaspor
26.09.20 1 : 0 Zafer
Gölcükspor Gölcükspor
D
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Somaspor Somaspor
W
Somaspor Somaspor
11.10.20 2 : 1 Zafer
Yalovaspor Yalovaspor
D
Cizrespor Cizrespor
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Somaspor Somaspor
Çatalca Spor
4 Batman Petrolspor Batman Petrolspor 5 3 0 2 7:5 2 9 W
Erbaaspor Erbaaspor
20.09.20 1 : 2 Zafer
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
W
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
26.09.20 3 : 1 Zafer
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
W
Erok Spor AS Erok Spor AS
04.10.20 0 : 1 Zafer
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
L
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Gölcükspor Gölcükspor
L
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
Yalovaspor
5 Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor 4 2 2 0 5:1 4 8 W
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
26.09.20 3 : 0 Zafer
Erbaaspor Erbaaspor
D
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
W
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
11.10.20 2 : 1 Zafer
Erok Spor AS Erok Spor AS
D
Gölcükspor Gölcükspor
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
Elazig Karakocan
6 Çarşambaspor Çarşambaspor 5 2 2 1 6:3 3 8 W
Gölcükspor Gölcükspor
20.09.20 0 : 1 Zafer
Çarşambaspor Çarşambaspor
D
Çarşambaspor Çarşambaspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
D
Yalovaspor Yalovaspor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Çarşambaspor Çarşambaspor
W
Çarşambaspor Çarşambaspor
10.10.20 3 : 0 Zafer
Cizrespor Cizrespor
L
Çatalca Spor Çatalca Spor
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Çarşambaspor Çarşambaspor
Arhavi Spor
7 Elazig Karakocan Elazig Karakocan 5 2 2 1 6:5 1 8 W
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
20.09.20 2 : 1 Zafer
Arhavi Spor Arhavi Spor
D
Çarşambaspor Çarşambaspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
D
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Somaspor Somaspor
L
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
W
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
17.10.20 1 : 0 Zafer
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
Icel Idmanyurdu Spor
8 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 5 1 3 1 5:6 -1 6 D
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
W
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
26.09.20 2 : 1 Zafer
Osmaniyespor Osmaniyespor
D
Erbaaspor Erbaaspor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
D
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
L
Erok Spor AS Erok Spor AS
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Gölcükspor
9 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 5 1 2 2 7:6 1 5 L
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
L
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
D
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
D
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
W
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
18.10.20 4 : 0 Zafer
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
Osmaniyespor
10 Arhavi Spor Arhavi Spor 4 1 1 2 5:5 1 4 L
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Arhavi Spor Arhavi Spor
D
Arhavi Spor Arhavi Spor
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Yalovaspor Yalovaspor
W
Cizrespor Cizrespor
04.10.20 0 : 2 Zafer
Arhavi Spor Arhavi Spor
L
Arhavi Spor Arhavi Spor
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Çatalca Spor Çatalca Spor
Çarşambaspor
11 Erok Spor AS Erok Spor AS 5 1 1 3 5:6 -1 4 L
Erok Spor AS Erok Spor AS
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Somaspor Somaspor
D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
25.09.20 1 : 1 Beraberlik
Erok Spor AS Erok Spor AS
L
Erok Spor AS Erok Spor AS
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
L
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Erok Spor AS Erok Spor AS
W
Erok Spor AS Erok Spor AS
17.10.20 3 : 1 Zafer
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Yeni Altındağ Belediyespor
12 Gölcükspor Gölcükspor 5 1 1 3 3:5 -2 4 L
Gölcükspor Gölcükspor
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Çarşambaspor Çarşambaspor
L
Somaspor Somaspor
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Gölcükspor Gölcükspor
L
Gölcükspor Gölcükspor
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
W
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
11.10.20 1 : 2 Zafer
Gölcükspor Gölcükspor
D
Gölcükspor Gölcükspor
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
Sile Yildizspor
13 Erbaaspor Erbaaspor 5 1 1 3 3:6 -3 4 L
Erbaaspor Erbaaspor
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
L
Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor
26.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Erbaaspor Erbaaspor
D
Erbaaspor Erbaaspor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
L
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Erbaaspor Erbaaspor
W
Erbaaspor Erbaaspor
18.10.20 2 : 0 Zafer
Osmaniyespor Osmaniyespor
Isparta 32 Spor
14 Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor 4 1 1 2 2:6 -4 4 D
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
L
Osmaniyespor Osmaniyespor
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
W
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
10.10.20 1 : 0 Zafer
Erbaaspor Erbaaspor
L
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
18.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
Erok Spor AS
15 Osmaniyespor Osmaniyespor 3 1 0 2 2:4 -2 3 L
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Osmaniyespor Osmaniyespor
W
Osmaniyespor Osmaniyespor
04.10.20 1 : 0 Zafer
Yeni Altındağ Belediyespor Yeni Altındağ Belediyespor
L
Erbaaspor Erbaaspor
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Osmaniyespor Osmaniyespor
Isparta 32 Spor
16 Yalovaspor Yalovaspor 5 0 2 3 5:11 -6 2 L
Yalovaspor Yalovaspor
20.09.20 2 : 6 Kaybetmek
Çatalca Spor Çatalca Spor
D
Arhavi Spor Arhavi Spor
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Yalovaspor Yalovaspor
D
Yalovaspor Yalovaspor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Çarşambaspor Çarşambaspor
L
Somaspor Somaspor
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Yalovaspor Yalovaspor
L
Yalovaspor Yalovaspor
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
Batman Petrolspor
17 Cizrespor Cizrespor 4 0 1 3 2:9 -7 1 L
Cizrespor Cizrespor
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Arhavi Spor Arhavi Spor
L
Çarşambaspor Çarşambaspor
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Cizrespor Cizrespor
D
Cizrespor Cizrespor
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Somaspor Somaspor
L
Çatalca Spor Çatalca Spor
25.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Cizrespor Cizrespor
Karşıyaka S.K.
Promotion
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3. Lig, Group 3 - turnuva, düzenleyen Türkiye. Kayıt yaptıran şampiyona 17 takımlar. Bugünkü duruma göre liderler lig. Bunlar:
Karşıyaka S.K. - 13 madde, kazanılan maçlar 4, yenilmeler 0, beraberlik 1.
Çatalca Spor - 12 sayı, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
Somaspor - 11 sayı, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3. Lig, Group 3 (Türkiye) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - 3. Lig, Group 3 (Türkiye):
Sile Yildizspor - Gölcükspor (29.10.2020 07:00)
Yeni Altındağ Belediyespor - Erok Spor AS (29.10.2020 07:00)
Osmaniyespor - Isparta 32 Spor (29.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3. Lig, Group 3 (Türkiye) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.