3. Lig, Group 2
Türkiye

3. Lig, Group 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Kocaelispor Kocaelispor 27 21 1 5 56:22 34 64 W
Kocaelispor Kocaelispor
19.02.20 2 : 0 Zafer
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
W
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
23.02.20 0 : 1 Zafer
Kocaelispor Kocaelispor
W
Kocaelispor Kocaelispor
01.03.20 3 : 2 Zafer
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
W
Erbaaspor Erbaaspor
08.03.20 0 : 2 Zafer
Kocaelispor Kocaelispor
W
Kocaelispor Kocaelispor
15.03.20 3 : 0 Zafer
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
2 Derincespor Derincespor 27 14 8 5 41:28 13 50 W
Derincespor Derincespor
23.02.20 4 : 1 Zafer
Payasspor Payasspor
D
Fethiyespor Fethiyespor
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Derincespor Derincespor
W
Derincespor Derincespor
08.03.20 2 : 1 Zafer
Cizrespor Cizrespor
D
Turgutluspor Turgutluspor
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Derincespor Derincespor
L
Derincespor Derincespor
22.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
3 Turgutluspor Turgutluspor 26 14 7 5 34:19 15 49 W
Turgutluspor Turgutluspor
23.02.20 1 : 0 Zafer
Fethiyespor Fethiyespor
W
Cizrespor Cizrespor
01.03.20 0 : 1 Zafer
Turgutluspor Turgutluspor
D
Turgutluspor Turgutluspor
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Derincespor Derincespor
W
Turgutluspor Turgutluspor
22.07.20 2 : 1 Zafer
Erok Spor AS Erok Spor AS
D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
26.07.20 2 : 2 Beraberlik
Turgutluspor Turgutluspor
4 Erok Spor AS Erok Spor AS 27 14 5 8 42:25 17 47 D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Erok Spor AS Erok Spor AS
W
Erok Spor AS Erok Spor AS
29.02.20 3 : 1 Zafer
Erbaaspor Erbaaspor
W
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
07.03.20 2 : 3 Zafer
Erok Spor AS Erok Spor AS
W
Erok Spor AS Erok Spor AS
15.03.20 4 : 0 Zafer
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
L
Turgutluspor Turgutluspor
22.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Erok Spor AS Erok Spor AS
5 Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K. 26 12 7 7 33:23 10 43 L
Kocaelispor Kocaelispor
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
D
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
W
Derincespor Derincespor
22.07.20 0 : 1 Zafer
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
26.07.20 2 : 2 Beraberlik
Turgutluspor Turgutluspor
6 Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor 27 11 8 8 29:30 -1 41 L
Kocaelispor Kocaelispor
19.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
W
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
23.02.20 2 : 1 Zafer
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
L
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
W
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
08.03.20 3 : 0 Zafer
Payasspor Payasspor
W
Fethiyespor Fethiyespor
14.03.20 2 : 3 Zafer
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
7 Ofspor Ofspor 26 11 5 10 35:31 4 38 L
Ofspor Ofspor
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Kocaelispor Kocaelispor
W
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
19.02.20 0 : 2 Zafer
Ofspor Ofspor
D
Ofspor Ofspor
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
L
Payasspor Payasspor
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ofspor Ofspor
W
Ofspor Ofspor
08.03.20 3 : 0 Zafer
Fethiyespor Fethiyespor
8 Fethiyespor Fethiyespor 26 10 8 8 28:25 3 38 D
Fethiyespor Fethiyespor
19.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cizrespor Cizrespor
L
Turgutluspor Turgutluspor
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Fethiyespor Fethiyespor
D
Fethiyespor Fethiyespor
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Derincespor Derincespor
L
Ofspor Ofspor
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Fethiyespor Fethiyespor
L
Fethiyespor Fethiyespor
14.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
9 Cizrespor Cizrespor 25 8 8 9 31:33 -2 32 W
Cizrespor Cizrespor
15.02.20 2 : 0 Zafer
Payasspor Payasspor
D
Fethiyespor Fethiyespor
19.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cizrespor Cizrespor
L
Cizrespor Cizrespor
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Turgutluspor Turgutluspor
L
Derincespor Derincespor
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cizrespor Cizrespor
D
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
18.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cizrespor Cizrespor
10 Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor 27 8 8 11 32:35 -3 32 L
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ofspor Ofspor
L
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
W
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
01.03.20 1 : 0 Zafer
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
D
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
L
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
15.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Erbaaspor Erbaaspor
11 Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor 26 8 7 11 25:35 -10 31 L
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Kocaelispor Kocaelispor
L
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
W
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
08.03.20 2 : 1 Zafer
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
W
Payasspor Payasspor
14.03.20 0 : 1 Zafer
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
L
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
18.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
12 Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor 26 7 8 11 25:33 -8 29 W
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
01.03.20 1 : 0 Zafer
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
W
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
04.03.20 3 : 0 Zafer
Payasspor Payasspor
L
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
D
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
D
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
18.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cizrespor Cizrespor
13 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor 26 8 5 13 24:35 -11 29 W
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
19.02.20 2 : 1 Zafer
Erbaaspor Erbaaspor
L
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
W
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
08.03.20 2 : 1 Zafer
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
L
Erok Spor AS Erok Spor AS
15.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
W
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
18.03.20 2 : 1 Zafer
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
14 Erbaaspor Erbaaspor 26 7 6 13 26:37 -11 27 L
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
19.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Erbaaspor Erbaaspor
W
Erbaaspor Erbaaspor
23.02.20 2 : 1 Zafer
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
L
Erok Spor AS Erok Spor AS
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Erbaaspor Erbaaspor
L
Erbaaspor Erbaaspor
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Kocaelispor Kocaelispor
W
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
15.03.20 0 : 4 Zafer
Erbaaspor Erbaaspor
15 1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor 26 6 4 16 28:42 -14 22 L
Erbaaspor Erbaaspor
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
W
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
23.02.20 2 : 0 Zafer
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
L
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
L
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Erok Spor AS Erok Spor AS
L
Kocaelispor Kocaelispor
15.03.20 3 : 0 Kaybetmek
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
16 Payasspor Payasspor 26 5 7 14 21:36 -15 22 L
Derincespor Derincespor
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Payasspor Payasspor
W
Payasspor Payasspor
01.03.20 1 : 0 Zafer
Ofspor Ofspor
L
Elazığ Belediyespor Elazığ Belediyespor
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Payasspor Payasspor
L
Tepecik Belediye Spor Tepecik Belediye Spor
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Payasspor Payasspor
L
Payasspor Payasspor
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
17 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 26 6 4 16 28:49 -21 22 L
Kozan Belediyespor Kozan Belediyespor
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
L
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
19.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Karşıyaka S.K. Karşıyaka S.K.
L
Erbaaspor Erbaaspor
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
W
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
01.03.20 1 : 0 Zafer
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
L
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Promotion
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3. Lig, Group 2 - şampiyona, düzenleyen Türkiye. Katılmak için başvuru veren şampiyona 17 takımlar. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Kocaelispor - 64 puan, yengi 21, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Derincespor - 50 puan, kazanılan maçlar 14, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Turgutluspor - 49 puan, kazanılan maçlar 14, yenilme 5, beraberlik 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3. Lig, Group 2 (Türkiye) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - 3. Lig, Group 2 (Türkiye):
Karaman Belediyespor - Tekirdağspor (20.09.2020 09:00)
Yomraspor - Darica Genclerbirligi (20.09.2020 09:00)
Ceyhan SK - Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS (20.09.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3. Lig, Group 2 (Türkiye) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.