3. Lig, Group 1
Türkiye

3. Lig, Group 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Ci Group Buca Ci Group Buca 5 4 0 1 12:4 8 12 W
Ci Group Buca Ci Group Buca
20.09.20 3 : 1 Zafer
Ofspor Ofspor
W
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
26.09.20 1 : 2 Zafer
Ci Group Buca Ci Group Buca
W
Ci Group Buca Ci Group Buca
04.10.20 1 : 0 Zafer
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
L
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Ci Group Buca Ci Group Buca
W
Ci Group Buca Ci Group Buca
17.10.20 6 : 1 Zafer
Manisaspor Manisaspor
Payasspor
2 Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977 5 4 0 1 7:2 5 12 W
Manisaspor Manisaspor
20.09.20 0 : 1 Zafer
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
L
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Ci Group Buca Ci Group Buca
W
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
04.10.20 0 : 3 Zafer
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
W
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
11.10.20 1 : 0 Zafer
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
W
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
18.10.20 0 : 1 Zafer
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
Kızılcabölükspor
3 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor 5 4 0 1 7:3 4 12 W
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
20.09.20 0 : 2 Zafer
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
W
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
26.09.20 2 : 0 Zafer
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
W
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
04.10.20 0 : 1 Zafer
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
L
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
10.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Çankaya Çankaya
W
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
17.10.20 1 : 0 Zafer
Payasspor Payasspor
Edirnespor GK
4 Çankaya Çankaya 5 4 0 1 8:5 3 12 W
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
20.09.20 0 : 1 Zafer
Çankaya Çankaya
L
Çankaya Çankaya
25.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
W
Çankaya Çankaya
05.10.20 2 : 0 Zafer
Payasspor Payasspor
W
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
10.10.20 1 : 3 Zafer
Çankaya Çankaya
W
Çankaya Çankaya
18.10.20 1 : 0 Zafer
Edirnespor GK Edirnespor GK
Kemerspor 2003
5 Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi 5 3 2 0 6:3 3 11 D
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
W
Payasspor Payasspor
26.09.20 0 : 1 Zafer
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
D
Manisaspor Manisaspor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
W
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
10.10.20 1 : 0 Zafer
Ci Group Buca Ci Group Buca
W
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
18.10.20 0 : 1 Zafer
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
Artvin Hopaspor
6 Derince Belediyespor Derince Belediyespor 5 2 2 1 7:5 2 8 D
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
W
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
26.09.20 1 : 0 Zafer
Manisaspor Manisaspor
L
Ci Group Buca Ci Group Buca
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
W
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
11.10.20 2 : 0 Zafer
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
D
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
Nevsehir Belediye Spor
7 Ofspor Ofspor 5 2 2 1 8:7 1 8 L
Ci Group Buca Ci Group Buca
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Ofspor Ofspor
D
Ofspor Ofspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
W
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
04.10.20 0 : 2 Zafer
Ofspor Ofspor
W
Ofspor Ofspor
11.10.20 2 : 1 Zafer
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
D
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Ofspor Ofspor
Malatya Yeşilyurt
8 Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt 5 2 1 2 8:6 2 7 D
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Payasspor Payasspor
W
Çankaya Çankaya
25.09.20 1 : 4 Zafer
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
L
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
L
Edirnespor GK Edirnespor GK
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
W
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
18.10.20 3 : 2 Zafer
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Ofspor
9 Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor 5 2 1 2 8:7 1 7 L
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Çankaya Çankaya
L
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
W
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
04.10.20 4 : 2 Zafer
Edirnespor GK Edirnespor GK
W
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
11.10.20 0 : 2 Zafer
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
D
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Ofspor Ofspor
Diyarbakir FK AS 1977
10 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 5 2 1 2 6:7 -1 7 W
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
20.09.20 2 : 1 Zafer
Edirnespor GK Edirnespor GK
W
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
26.09.20 1 : 2 Zafer
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
L
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Ofspor Ofspor
L
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
D
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
Arnavutköy Belediyesi
11 Edirnespor GK Edirnespor GK 5 2 0 3 6:8 -2 6 L
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Edirnespor GK Edirnespor GK
W
Edirnespor GK Edirnespor GK
26.09.20 2 : 1 Zafer
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
L
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
04.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Edirnespor GK Edirnespor GK
W
Edirnespor GK Edirnespor GK
11.10.20 1 : 0 Zafer
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
L
Çankaya Çankaya
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Edirnespor GK Edirnespor GK
Fatsa Belediyespor
12 Payasspor Payasspor 5 1 1 3 3:6 -3 4 D
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Payasspor Payasspor
L
Payasspor Payasspor
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
L
Çankaya Çankaya
05.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Payasspor Payasspor
W
Payasspor Payasspor
10.10.20 2 : 1 Zafer
Manisaspor Manisaspor
L
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Payasspor Payasspor
Ci Group Buca
13 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor 5 1 0 4 4:8 -4 3 L
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
L
Edirnespor GK Edirnespor GK
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
W
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
04.10.20 2 : 1 Zafer
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
L
Ofspor Ofspor
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
L
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
18.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
Derince Belediyespor
14 1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor 5 0 2 3 2:8 -6 2 D
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
D
Ofspor Ofspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
L
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
04.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
L
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
11.10.20 2 : 0 Kaybetmek
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
L
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
18.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
Manisaspor
15 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 5 0 1 4 5:10 -5 1 D
1877 Alemdağ Spor 1877 Alemdağ Spor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
L
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
L
Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Belediye Spor
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
L
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
L
Malatya Yeşilyurt Malatya Yeşilyurt
18.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Çankaya
16 Manisaspor Manisaspor 5 0 1 4 3:11 -8 1 L
Manisaspor Manisaspor
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Diyarbakir FK AS 1977 Diyarbakir FK AS 1977
L
Derince Belediyespor Derince Belediyespor
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Manisaspor Manisaspor
D
Manisaspor Manisaspor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
L
Payasspor Payasspor
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Manisaspor Manisaspor
L
Ci Group Buca Ci Group Buca
17.10.20 6 : 1 Kaybetmek
Manisaspor Manisaspor
1877 Alemdağ Spor
Promotion
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3. Lig, Group 1 - şampiyona, organize eden Türkiye. Iştirak eden lig 16 futbol kulüpleri. Bugün en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Ci Group Buca - 12 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 4, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Diyarbakir FK AS 1977 - 12 sayı, kazanılan yarışmalar 4, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Fatsa Belediyespor - 12 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 4, skorsuz maçlar 1, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3. Lig, Group 1 (Türkiye) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - 3. Lig, Group 1 (Türkiye):
Payasspor - Ci Group Buca (28.10.2020 07:00)
Derince Belediyespor - Nevsehir Belediye Spor (29.10.2020 06:00)
Arnavutköy Belediyesi - Artvin Hopaspor (29.10.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3. Lig, Group 1 (Türkiye) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.