2. Lig
Türkiye

2. Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Beyaz
1 Manisa BBSK Manisa BBSK 5 5 0 0 22:3 19 15 W
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
20.09.20 1 : 3 Zafer
Manisa BBSK Manisa BBSK
W
Manisa BBSK Manisa BBSK
26.09.20 6 : 1 Zafer
Kocaelispor Kocaelispor
W
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
04.10.20 0 : 4 Zafer
Manisa BBSK Manisa BBSK
W
Manisa BBSK Manisa BBSK
10.10.20 5 : 1 Zafer
Inegolspor Inegolspor
W
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
14.10.20 0 : 4 Zafer
Manisa BBSK Manisa BBSK
Ergene Velimeşe Spor
2 Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor 5 3 2 0 11:1 10 11 D
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Düzyurtspor Düzyurtspor
W
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
26.09.20 0 : 8 Zafer
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
D
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
W
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
10.10.20 0 : 1 Zafer
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
W
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
14.10.20 1 : 0 Zafer
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
Gumushanespor
3 Ankara Demirspor Ankara Demirspor 5 3 1 1 13:5 8 10 W
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
20.09.20 7 : 0 Zafer
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
L
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
W
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
04.10.20 1 : 0 Zafer
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
W
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
10.10.20 0 : 2 Zafer
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
D
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
14.10.20 2 : 2 Beraberlik
Gumushanespor Gumushanespor
Sarıyer
4 Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor 5 3 1 1 11:5 6 10 W
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
20.09.20 1 : 3 Zafer
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
W
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
26.09.20 3 : 1 Zafer
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
D
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
W
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
10.10.20 3 : 0 Zafer
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
L
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
14.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
Erzincanspor
5 Erzincanspor Erzincanspor 4 3 1 0 8:3 5 10 W
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
20.09.20 0 : 1 Zafer
Erzincanspor Erzincanspor
W
Erzincanspor Erzincanspor
26.09.20 2 : 1 Zafer
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
D
Düzyurtspor Düzyurtspor
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Erzincanspor Erzincanspor
W
Erzincanspor Erzincanspor
14.10.20 4 : 1 Zafer
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
Utaş Uşakspor
6 Sarıyer Sarıyer 5 2 3 0 6:2 4 9 D
Kocaelispor Kocaelispor
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sarıyer Sarıyer
D
Sarıyer Sarıyer
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
D
Inegolspor Inegolspor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sarıyer Sarıyer
W
Sarıyer Sarıyer
10.10.20 3 : 0 Zafer
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
W
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
14.10.20 0 : 1 Zafer
Sarıyer Sarıyer
Ankara Demirspor
7 Kocaelispor Kocaelispor 4 2 1 1 5:6 -1 7 D
Kocaelispor Kocaelispor
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sarıyer Sarıyer
L
Manisa BBSK Manisa BBSK
26.09.20 6 : 1 Kaybetmek
Kocaelispor Kocaelispor
W
Kocaelispor Kocaelispor
04.10.20 3 : 0 Zafer
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
W
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
14.10.20 0 : 1 Zafer
Kocaelispor Kocaelispor
Inegolspor
8 Düzyurtspor Düzyurtspor 4 1 3 0 5:2 3 6 D
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Düzyurtspor Düzyurtspor
W
Düzyurtspor Düzyurtspor
25.09.20 4 : 1 Zafer
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
D
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Düzyurtspor Düzyurtspor
D
Düzyurtspor Düzyurtspor
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Erzincanspor Erzincanspor
Şanlıurfaspor
9 Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler 5 2 0 3 4:9 -5 6 L
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Erzincanspor Erzincanspor
L
Düzyurtspor Düzyurtspor
25.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
W
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
04.10.20 2 : 1 Zafer
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
L
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
W
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
14.10.20 1 : 0 Zafer
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
Zonguldak Kömürspor
10 Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS 4 1 2 1 4:4 -1 5 L
Erzincanspor Erzincanspor
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
D
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Düzyurtspor Düzyurtspor
D
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
W
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
14.10.20 2 : 1 Zafer
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
Hacettepe S.K.
11 Gumushanespor Gumushanespor 5 1 2 2 6:7 -1 5 L
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Gumushanespor Gumushanespor
W
Gumushanespor Gumushanespor
26.09.20 1 : 0 Zafer
Inegolspor Inegolspor
L
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Gumushanespor Gumushanespor
D
Gumushanespor Gumushanespor
10.10.20 3 : 3 Beraberlik
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
D
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
14.10.20 2 : 2 Beraberlik
Gumushanespor Gumushanespor
Sancaktepe Belediyespor
12 Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor 5 1 2 2 3:5 -2 5 D
Inegolspor Inegolspor
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
W
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
26.09.20 2 : 1 Zafer
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
D
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
L
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
L
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
Amed Sportif Faaliyetler
13 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 5 1 2 2 3:7 -4 5 W
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
20.09.20 1 : 0 Zafer
Gumushanespor Gumushanespor
D
Sarıyer Sarıyer
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
L
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
04.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Manisa BBSK Manisa BBSK
D
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
L
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
14.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Kocaelispor Kocaelispor
Inegolspor
14 Hacettepe S.K. Hacettepe S.K. 5 1 1 3 3:5 -2 4 D
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
W
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
26.09.20 2 : 1 Zafer
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
L
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
L
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
L
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
Kahramanmarasspor AS
15 Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor 4 1 1 2 5:9 -4 4 L
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Manisa BBSK Manisa BBSK
L
Kocaelispor Kocaelispor
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
D
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
W
Inegolspor Inegolspor
14.10.20 2 : 3 Zafer
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
Niğde Belediyespor
16 Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor 5 1 1 3 3:10 -7 4 D
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
L
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
W
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
04.10.20 1 : 0 Zafer
Gumushanespor Gumushanespor
L
Sarıyer Sarıyer
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
L
Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
14.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Manisa BBSK Manisa BBSK
Çorum Belediyespor
17 Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor 5 0 2 3 6:10 -4 2 L
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
L
Hacettepe S.K. Hacettepe S.K.
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
D
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
D
Gumushanespor Gumushanespor
10.10.20 3 : 3 Beraberlik
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
L
Ergene Velimeşe Spor Ergene Velimeşe Spor
14.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sarıyer Sarıyer
Manisa BBSK
18 Inegolspor Inegolspor 5 0 2 3 4:10 -6 2 D
Inegolspor Inegolspor
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
L
Gumushanespor Gumushanespor
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Inegolspor Inegolspor
D
Inegolspor Inegolspor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sarıyer Sarıyer
L
Manisa BBSK Manisa BBSK
10.10.20 5 : 1 Kaybetmek
Inegolspor Inegolspor
L
Inegolspor Inegolspor
14.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
Kocaelispor
19 Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor 5 0 1 4 3:22 -19 1 L
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
20.09.20 7 : 0 Kaybetmek
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
L
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
26.09.20 0 : 8 Kaybetmek
Sancaktepe Belediyespor Sancaktepe Belediyespor
L
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
D
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kahramanmarasspor AS Kahramanmarasspor AS
L
Erzincanspor Erzincanspor
14.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
Düzyurtspor
Promotion
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Kirmizi
1 Turgutluspor Turgutluspor 5 5 0 0 6:1 5 15 W
Turgutluspor Turgutluspor
20.09.20 1 : 0 Zafer
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
W
Mamak Mamak
26.09.20 0 : 1 Zafer
Turgutluspor Turgutluspor
W
Turgutluspor Turgutluspor
04.10.20 2 : 1 Zafer
Pendikspor Pendikspor
W
Elazığspor Elazığspor
10.10.20 0 : 1 Zafer
Turgutluspor Turgutluspor
W
Turgutluspor Turgutluspor
14.10.20 1 : 0 Zafer
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
Serik Belediyespor
2 Serik Belediyespor Serik Belediyespor 5 3 2 0 9:2 7 11 W
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
20.09.20 2 : 0 Zafer
Pendikspor Pendikspor
D
Elazığspor Elazığspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
W
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
04.10.20 4 : 1 Zafer
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
D
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
W
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
14.10.20 0 : 2 Zafer
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
Turgutluspor
3 Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor 5 3 1 1 7:3 4 10 D
Kastamonuspor Kastamonuspor
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
W
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
26.09.20 1 : 0 Zafer
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
W
Eyüpspor Eyüpspor
04.10.20 0 : 2 Zafer
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
W
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
10.10.20 3 : 0 Zafer
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
L
Kırklarelispor Kırklarelispor
14.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
Van Buyuksehir Belediyespor
4 Eyüpspor Eyüpspor 5 3 1 1 9:6 3 10 W
Eyüpspor Eyüpspor
20.09.20 4 : 1 Zafer
Pazarspor Pazarspor
D
Sakaryaspor Sakaryaspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Eyüpspor Eyüpspor
L
Eyüpspor Eyüpspor
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
W
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
10.10.20 1 : 2 Zafer
Eyüpspor Eyüpspor
W
Eyüpspor Eyüpspor
14.10.20 2 : 1 Zafer
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
Mamak
5 Kırklarelispor Kırklarelispor 5 2 3 0 7:1 6 9 D
Kırklarelispor Kırklarelispor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
D
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kırklarelispor Kırklarelispor
W
Kırklarelispor Kırklarelispor
04.10.20 4 : 0 Zafer
Pazarspor Pazarspor
D
Sakaryaspor Sakaryaspor
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kırklarelispor Kırklarelispor
W
Kırklarelispor Kırklarelispor
14.10.20 2 : 0 Zafer
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
6 Mamak Mamak 5 2 2 1 6:3 3 8 W
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
20.09.20 0 : 3 Zafer
Mamak Mamak
L
Mamak Mamak
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Turgutluspor Turgutluspor
D
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Mamak Mamak
D
Mamak Mamak
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kastamonuspor Kastamonuspor
W
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
14.10.20 0 : 1 Zafer
Mamak Mamak
Eyüpspor
7 Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu 5 2 2 1 8:8 -1 8 D
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
W
Pazarspor Pazarspor
26.09.20 1 : 3 Zafer
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
D
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sakaryaspor Sakaryaspor
L
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
W
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
14.10.20 3 : 2 Zafer
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Kirsehir Belediye Spor
8 Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor 5 2 2 1 3:3 -1 8 D
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
D
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kırklarelispor Kırklarelispor
W
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
04.10.20 1 : 0 Zafer
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
L
Pazarspor Pazarspor
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
W
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
14.10.20 1 : 0 Zafer
Sakaryaspor Sakaryaspor
Karacabey Belediyespor
9 Elazığspor Elazığspor 4 2 1 1 6:4 2 7 D
Elazığspor Elazığspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
W
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
04.10.20 1 : 3 Zafer
Elazığspor Elazığspor
L
Elazığspor Elazığspor
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Turgutluspor Turgutluspor
W
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
14.10.20 1 : 2 Zafer
Elazığspor Elazığspor
Kastamonuspor
10 Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu 4 2 1 1 5:3 2 7 W
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
20.09.20 1 : 0 Zafer
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
D
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Mamak Mamak
W
Pendikspor Pendikspor
10.10.20 0 : 2 Zafer
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
L
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
14.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Elazığspor Elazığspor
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
11 Pendikspor Pendikspor 5 2 0 3 9:7 2 6 L
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Pendikspor Pendikspor
W
Pendikspor Pendikspor
26.09.20 4 : 0 Zafer
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
L
Turgutluspor Turgutluspor
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Pendikspor Pendikspor
L
Pendikspor Pendikspor
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
W
Kastamonuspor Kastamonuspor
14.10.20 1 : 4 Zafer
Pendikspor Pendikspor
Anadolu Selçukluspor
12 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor 4 2 0 2 3:3 1 6 L
Turgutluspor Turgutluspor
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
W
Kastamonuspor Kastamonuspor
04.10.20 0 : 1 Zafer
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
W
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
10.10.20 1 : 0 Zafer
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
L
Eyüpspor Eyüpspor
14.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
Tarsus İdman Yurdu
13 Sakaryaspor Sakaryaspor 5 1 3 1 3:3 1 6 W
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
20.09.20 0 : 1 Zafer
Sakaryaspor Sakaryaspor
D
Sakaryaspor Sakaryaspor
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Eyüpspor Eyüpspor
D
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sakaryaspor Sakaryaspor
D
Sakaryaspor Sakaryaspor
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kırklarelispor Kırklarelispor
L
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Sakaryaspor Sakaryaspor
Pazarspor
14 Pazarspor Pazarspor 5 2 0 3 8:13 -5 6 L
Eyüpspor Eyüpspor
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Pazarspor Pazarspor
L
Pazarspor Pazarspor
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
L
Kırklarelispor Kırklarelispor
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Pazarspor Pazarspor
W
Pazarspor Pazarspor
10.10.20 2 : 0 Zafer
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
W
Pazarspor Pazarspor
14.10.20 4 : 2 Zafer
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
Sakaryaspor
15 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 5 1 0 4 7:9 -2 3 L
Etimesgut Belediye Spor Kulubu Etimesgut Belediye Spor Kulubu
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
W
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
26.09.20 4 : 1 Zafer
Kastamonuspor Kastamonuspor
L
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
L
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Eyüpspor Eyüpspor
L
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
14.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Kırklarelispor
16 Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor 3 1 0 2 3:5 -2 3 L
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
04.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
W
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
10.10.20 2 : 0 Zafer
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
L
Turgutluspor Turgutluspor
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
Etimesgut Belediye Spor Kulubu
17 Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor 5 1 0 4 2:4 -2 3 L
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Sakaryaspor Sakaryaspor
L
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
W
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
04.10.20 2 : 0 Zafer
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
L
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
L
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
14.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Mamak Mamak
Pendikspor
18 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor 4 0 2 2 3:6 -3 2 D
Kırklarelispor Kırklarelispor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
L
Van Buyuksehir Belediyespor Van Buyuksehir Belediyespor
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
D
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
L
Pazarspor Pazarspor
14.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
Kardemir Karabükspor
19 Kastamonuspor Kastamonuspor 5 0 2 3 4:11 -7 2 D
Kastamonuspor Kastamonuspor
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
L
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Kastamonuspor Kastamonuspor
L
Kastamonuspor Kastamonuspor
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Belediye Spor
D
Mamak Mamak
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kastamonuspor Kastamonuspor
L
Kastamonuspor Kastamonuspor
14.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Pendikspor Pendikspor
Elazığspor
20 Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor 5 0 0 5 1:14 -13 0 L
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
20.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Mamak Mamak
L
Pendikspor Pendikspor
26.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
L
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
04.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Elazığspor Elazığspor
L
Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
L
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
14.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
Sivas Belediye Spor
Promotion
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Lig - şampiyona, düzenleyen Türkiye.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig (Türkiye) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - 2. Lig (Türkiye):
Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor (21.10.2020 07:00)
Manisa BBSK - Ergene Velimeşe Spor (21.10.2020 07:00)
Şanlıurfaspor - Düzyurtspor (21.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig (Türkiye) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.