TFF 1. Lig
Türkiye

TFF 1. Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. Lig
1 İstanbulspor İstanbulspor 5 4 0 1 10:4 6 12 L
Adanaspor Adanaspor
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
İstanbulspor İstanbulspor
W
İstanbulspor İstanbulspor
20.09.20 2 : 1 Zafer
Altay SK Altay SK
W
Umraniyespor Umraniyespor
26.09.20 1 : 3 Zafer
İstanbulspor İstanbulspor
W
İstanbulspor İstanbulspor
02.10.20 2 : 1 Zafer
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
W
Samsunspor Samsunspor
17.10.20 0 : 3 Zafer
İstanbulspor İstanbulspor
Akhisar Belediyespor
2 Tuzlaspor Tuzlaspor 5 3 2 0 11:6 5 11 D
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tuzlaspor Tuzlaspor
W
Tuzlaspor Tuzlaspor
19.09.20 1 : 0 Zafer
Balıkesirspor Balıkesirspor
W
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
28.09.20 2 : 5 Zafer
Tuzlaspor Tuzlaspor
D
Tuzlaspor Tuzlaspor
03.10.20 3 : 3 Beraberlik
Bursaspor Bursaspor
W
Boluspor Boluspor
18.10.20 1 : 2 Zafer
Tuzlaspor Tuzlaspor
Osmanlı Spor
3 Altay SK Altay SK 5 3 1 1 9:2 7 10 D
Altay SK Altay SK
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Samsunspor Samsunspor
L
İstanbulspor İstanbulspor
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Altay SK Altay SK
W
Altay SK Altay SK
27.09.20 6 : 0 Zafer
Eskişehirspor Eskişehirspor
W
Keçiörengücü Keçiörengücü
03.10.20 0 : 1 Zafer
Altay SK Altay SK
W
Altay SK Altay SK
17.10.20 1 : 0 Zafer
Adana Demirspor Adana Demirspor
Altinordu FK
4 Keçiörengücü Keçiörengücü 5 3 1 1 5:2 3 10 W
Keçiörengücü Keçiörengücü
20.09.20 2 : 0 Zafer
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
D
Adanaspor Adanaspor
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Keçiörengücü Keçiörengücü
L
Keçiörengücü Keçiörengücü
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Altay SK Altay SK
W
Umraniyespor Umraniyespor
17.10.20 1 : 2 Zafer
Keçiörengücü Keçiörengücü
W
Keçiörengücü Keçiörengücü
20.10.20 1 : 0 Zafer
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
Samsunspor
5 Adanaspor Adanaspor 5 2 3 0 6:2 4 9 D
Eskişehirspor Eskişehirspor
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Adanaspor Adanaspor
D
Adanaspor Adanaspor
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Keçiörengücü Keçiörengücü
D
Adana Demirspor Adana Demirspor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Adanaspor Adanaspor
W
Adanaspor Adanaspor
17.10.20 5 : 2 Zafer
Altinordu FK Altinordu FK
L
Giresunspor Giresunspor
21.10.20 4 : 3 Kaybetmek
Adanaspor Adanaspor
Tuzlaspor
6 Altinordu FK Altinordu FK 5 3 0 2 8:8 3 9 W
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
11.09.20 0 : 2 Zafer
Altinordu FK Altinordu FK
L
Altinordu FK Altinordu FK
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Bursaspor Bursaspor
W
Boluspor Boluspor
28.09.20 1 : 2 Zafer
Altinordu FK Altinordu FK
W
Altinordu FK Altinordu FK
03.10.20 2 : 0 Zafer
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
L
Adanaspor Adanaspor
17.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Altinordu FK Altinordu FK
Altay SK
7 Adana Demirspor Adana Demirspor 5 2 2 1 7:4 3 8 W
Bursaspor Bursaspor
13.09.20 1 : 3 Zafer
Adana Demirspor Adana Demirspor
D
Adana Demirspor Adana Demirspor
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boluspor Boluspor
W
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
27.09.20 1 : 3 Zafer
Adana Demirspor Adana Demirspor
D
Adana Demirspor Adana Demirspor
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Adanaspor Adanaspor
L
Altay SK Altay SK
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Adana Demirspor Adana Demirspor
Umraniyespor
8 Samsunspor Samsunspor 5 2 2 1 6:5 1 8 W
Samsunspor Samsunspor
21.09.20 3 : 0 Zafer
Umraniyespor Umraniyespor
D
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Samsunspor Samsunspor
W
Samsunspor Samsunspor
04.10.20 1 : 0 Zafer
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
L
Samsunspor Samsunspor
17.10.20 0 : 3 Kaybetmek
İstanbulspor İstanbulspor
W
Eskişehirspor Eskişehirspor
20.10.20 0 : 1 Zafer
Samsunspor Samsunspor
Keçiörengücü
9 Giresunspor Giresunspor 5 2 2 1 7:7 -1 8 D
Giresunspor Giresunspor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
W
Bursaspor Bursaspor
26.09.20 1 : 2 Zafer
Giresunspor Giresunspor
W
Giresunspor Giresunspor
03.10.20 2 : 1 Zafer
Boluspor Boluspor
D
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Giresunspor Giresunspor
W
Giresunspor Giresunspor
21.10.20 4 : 3 Zafer
Adanaspor Adanaspor
Altay SK
10 Bursaspor Bursaspor 5 2 1 2 10:9 1 7 L
Bursaspor Bursaspor
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Adana Demirspor Adana Demirspor
W
Altinordu FK Altinordu FK
19.09.20 0 : 2 Zafer
Bursaspor Bursaspor
L
Bursaspor Bursaspor
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Giresunspor Giresunspor
D
Tuzlaspor Tuzlaspor
03.10.20 3 : 3 Beraberlik
Bursaspor Bursaspor
W
Bursaspor Bursaspor
18.10.20 3 : 1 Zafer
Balıkesirspor Balıkesirspor
Menemen Belediyespor
11 Balıkesirspor Balıkesirspor 5 2 0 3 6:8 -2 6 W
Balıkesirspor Balıkesirspor
14.09.20 3 : 1 Zafer
Giresunspor Giresunspor
L
Tuzlaspor Tuzlaspor
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Balıkesirspor Balıkesirspor
L
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Balıkesirspor Balıkesirspor
W
Balıkesirspor Balıkesirspor
04.10.20 2 : 1 Zafer
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
L
Bursaspor Bursaspor
18.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Balıkesirspor Balıkesirspor
Boluspor
12 Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 5 1 2 2 2:2 1 5 D
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tuzlaspor Tuzlaspor
L
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
W
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
26.09.20 2 : 0 Zafer
Balıkesirspor Balıkesirspor
L
Samsunspor Samsunspor
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
D
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
İstanbulspor
13 FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor 5 1 2 2 6:7 -1 5 W
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
19.09.20 1 : 0 Zafer
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
D
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Samsunspor Samsunspor
L
İstanbulspor İstanbulspor
02.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
D
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Eskişehirspor Eskişehirspor
L
Keçiörengücü Keçiörengücü
20.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
Adana Demirspor
14 Umraniyespor Umraniyespor 5 1 1 3 5:10 -5 4 W
Umraniyespor Umraniyespor
12.09.20 2 : 1 Zafer
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
L
Samsunspor Samsunspor
21.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Umraniyespor Umraniyespor
L
Umraniyespor Umraniyespor
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
İstanbulspor İstanbulspor
D
Eskişehirspor Eskişehirspor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Umraniyespor Umraniyespor
L
Umraniyespor Umraniyespor
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Keçiörengücü Keçiörengücü
Adana Demirspor
15 Osmanlı Spor Osmanlı Spor 5 1 1 3 3:8 -5 4 W
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
12.09.20 1 : 0 Zafer
Eskişehirspor Eskişehirspor
L
Keçiörengücü Keçiörengücü
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
L
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
27.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Adana Demirspor Adana Demirspor
L
Altinordu FK Altinordu FK
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
D
Osmanlı Spor Osmanlı Spor
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Giresunspor Giresunspor
Tuzlaspor
16 Eskişehirspor Eskişehirspor 5 0 3 2 2:9 -7 3 D
Eskişehirspor Eskişehirspor
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Adanaspor Adanaspor
L
Altay SK Altay SK
27.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Eskişehirspor Eskişehirspor
D
Eskişehirspor Eskişehirspor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Umraniyespor Umraniyespor
D
FC Bandırmaspor FC Bandırmaspor
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Eskişehirspor Eskişehirspor
L
Eskişehirspor Eskişehirspor
20.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Samsunspor Samsunspor
İstanbulspor
17 Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor 5 0 2 3 4:10 -6 2 L
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
11.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Altinordu FK Altinordu FK
D
Giresunspor Giresunspor
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
L
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
28.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Tuzlaspor Tuzlaspor
L
Balıkesirspor Balıkesirspor
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
D
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Menemen Belediyespor Menemen Belediyespor
Bursaspor
18 Boluspor Boluspor 5 0 1 4 4:8 -4 1 L
Boluspor Boluspor
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Keçiörengücü Keçiörengücü
D
Adana Demirspor Adana Demirspor
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Boluspor Boluspor
L
Boluspor Boluspor
28.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Altinordu FK Altinordu FK
L
Giresunspor Giresunspor
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Boluspor Boluspor
L
Boluspor Boluspor
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Tuzlaspor Tuzlaspor
Balıkesirspor
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

TFF 1. Lig - şampiyona, düzenleyen Türkiye. Kayıt yaptıran lig 18 katılan takımlar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
İstanbulspor - 12 kabul edilen puan, parlak başarılar 4, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Tuzlaspor - 11 sayı, parlak başarılar 3, skorsuz maçlar 0, beraberlik 2.
Altay SK - 10 sayı, parlak başarılar 3, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca TFF 1. Lig (Türkiye) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - TFF 1. Lig (Türkiye):
Adana Demirspor - Umraniyespor (21.10.2020 08:00)
Altinordu FK - Altay SK (21.10.2020 11:00)
Balıkesirspor - Boluspor (21.10.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında TFF 1. Lig (Türkiye) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.