Ligue 2
Tunus

Ligue 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Olympique Béja Olympique Béja 15 10 2 3 18:7 11 32 W
AS Ariana AS Ariana
08.02.20 1 : 2 Zafer
Olympique Béja Olympique Béja
W
Olympique Béja Olympique Béja
15.02.20 3 : 0 Zafer
Medenine Medenine
W
Sbikha Sbikha
22.02.20 0 : 1 Zafer
Olympique Béja Olympique Béja
W
Olympique Béja Olympique Béja
08.03.20 1 : 0 Zafer
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
D
Olympique Béja Olympique Béja
24.06.20 0 : 0 Beraberlik
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
2 Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid 15 8 4 3 16:9 7 28 D
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
W
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
16.02.20 1 : 0 Zafer
ES Rades ES Rades
L
Sfax Railways Sfax Railways
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
W
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
08.03.20 1 : 0 Zafer
ES Zarzis ES Zarzis
D
Olympique Béja Olympique Béja
24.06.20 0 : 0 Beraberlik
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
3 Sfax Railways Sfax Railways 15 8 2 5 18:15 3 26 W
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
22.12.19 0 : 1 Zafer
Sfax Railways Sfax Railways
D
Sfax Railways Sfax Railways
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CS M'saken CS M'saken
L
ES Zarzis ES Zarzis
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sfax Railways Sfax Railways
W
Sfax Railways Sfax Railways
22.02.20 1 : 0 Zafer
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
L
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sfax Railways Sfax Railways
4 Sbikha Sbikha 15 7 1 7 15:15 -3 22 W
Sbikha Sbikha
22.12.19 2 : 0 Zafer
ES Rades ES Rades
W
Sbikha Sbikha
08.02.20 1 : 0 Zafer
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
L
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sbikha Sbikha
L
Sbikha Sbikha
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olympique Béja Olympique Béja
W
AS Ariana AS Ariana
08.03.20 0 : 2 Zafer
Sbikha Sbikha
5 Medenine Medenine 15 6 4 5 12:12 -1 22 L
Medenine Medenine
22.12.19 0 : 1 Kaybetmek
ES Zarzis ES Zarzis
D
Medenine Medenine
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
L
Olympique Béja Olympique Béja
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Medenine Medenine
W
AS Ariana AS Ariana
22.02.20 0 : 3 Zafer
Medenine Medenine
W
Medenine Medenine
08.03.20 2 : 1 Zafer
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
6 ‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous 15 6 3 6 14:10 4 21 W
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
22.12.19 4 : 0 Zafer
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
D
Medenine Medenine
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
W
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
16.02.20 2 : 0 Zafer
Sbikha Sbikha
W
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
22.02.20 2 : 1 Zafer
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
L
Olympique Béja Olympique Béja
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
7 ES Zarzis ES Zarzis 15 5 6 4 9:6 3 21 W
Medenine Medenine
22.12.19 0 : 1 Zafer
ES Zarzis ES Zarzis
D
ES Rades ES Rades
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
ES Zarzis ES Zarzis
W
ES Zarzis ES Zarzis
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sfax Railways Sfax Railways
D
ES Zarzis ES Zarzis
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
CS M'saken CS M'saken
L
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
ES Zarzis ES Zarzis
8 Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes 15 5 4 6 13:12 1 19 L
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
22.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Sfax Railways Sfax Railways
L
Sbikha Sbikha
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
D
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AS Ariana AS Ariana
L
‪Sporting Club Ben Arous ‪Sporting Club Ben Arous
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
L
Medenine Medenine
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
9 ES Rades ES Rades 15 4 7 4 12:11 1 19 D
ES Rades ES Rades
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
ES Zarzis ES Zarzis
L
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ES Rades ES Rades
D
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
ES Rades ES Rades
W
ES Rades ES Rades
08.03.20 4 : 3 Zafer
CS M'saken CS M'saken
W
ES Rades ES Rades
01.09.20 2 : 1 Zafer
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
10 CS M'saken CS M'saken 15 4 6 5 19:17 2 18 L
Olympique Béja Olympique Béja
22.12.19 1 : 0 Kaybetmek
CS M'saken CS M'saken
D
Sfax Railways Sfax Railways
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CS M'saken CS M'saken
W
CS M'saken CS M'saken
15.02.20 3 : 0 Zafer
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
D
ES Zarzis ES Zarzis
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
CS M'saken CS M'saken
L
ES Rades ES Rades
08.03.20 4 : 3 Kaybetmek
CS M'saken CS M'saken
11 Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba 15 3 5 7 5:15 -10 14 D
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
L
CS M'saken CS M'saken
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
D
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
ES Rades ES Rades
W
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
08.03.20 1 : 0 Zafer
Sfax Railways Sfax Railways
L
ES Rades ES Rades
01.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba
12 AS Ariana AS Ariana 15 1 4 11 5:27 -22 4 L
AS Ariana AS Ariana
22.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Etoile Olympique Sidi Bouzid Etoile Olympique Sidi Bouzid
L
AS Ariana AS Ariana
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Olympique Béja Olympique Béja
D
Avenir Sportif de Gabes Avenir Sportif de Gabes
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AS Ariana AS Ariana
L
AS Ariana AS Ariana
22.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Medenine Medenine
L
AS Ariana AS Ariana
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Sbikha Sbikha
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Menzel Bourguiba Menzel Bourguiba 17 7 4 6 17:17 0 25
2 AS Ariana AS Ariana 18 6 1 11 16:26 -10 19
3 ES Rades ES Rades 1 1 0 0 2:1 1 3
4 CS M'saken CS M'saken 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 Rejiche Rejiche 15 10 2 3 27:10 17 32 L
AS Marsa AS Marsa
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Rejiche Rejiche
W
Rejiche Rejiche
16.02.20 3 : 0 Zafer
Stade Gabésien Stade Gabésien
W
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
23.02.20 1 : 3 Zafer
Rejiche Rejiche
W
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
07.03.20 0 : 3 Zafer
Rejiche Rejiche
W
Rejiche Rejiche
25.06.20 3 : 0 Zafer
EGS Gafsa EGS Gafsa
2 EGS Gafsa EGS Gafsa 15 9 4 2 18:11 7 31 W
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
09.02.20 0 : 2 Zafer
EGS Gafsa EGS Gafsa
W
EGS Gafsa EGS Gafsa
16.02.20 2 : 1 Zafer
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
D
Jendouba Sport Jendouba Sport
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
EGS Gafsa EGS Gafsa
L
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
EGS Gafsa EGS Gafsa
L
Rejiche Rejiche
25.06.20 3 : 0 Kaybetmek
EGS Gafsa EGS Gafsa
3 Stade Gabésien Stade Gabésien 15 5 7 3 9:7 2 22 D
Jendouba Sport Jendouba Sport
22.12.19 0 : 0 Beraberlik
Stade Gabésien Stade Gabésien
D
Stade Gabésien Stade Gabésien
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
L
Rejiche Rejiche
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Stade Gabésien Stade Gabésien
D
Stade Gabésien Stade Gabésien
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
D
Stade Gabésien Stade Gabésien
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
AS Marsa AS Marsa
4 Jendouba Sport Jendouba Sport 15 5 6 4 17:15 2 21 D
Jendouba Sport Jendouba Sport
22.12.19 0 : 0 Beraberlik
Stade Gabésien Stade Gabésien
D
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Jendouba Sport Jendouba Sport
L
Jendouba Sport Jendouba Sport
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
D
Jendouba Sport Jendouba Sport
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
EGS Gafsa EGS Gafsa
W
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
07.03.20 0 : 1 Zafer
Jendouba Sport Jendouba Sport
5 AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil 15 6 3 6 15:13 2 21 W
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
22.12.19 2 : 1 Zafer
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
D
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Jendouba Sport Jendouba Sport
W
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
15.02.20 0 : 2 Zafer
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
L
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
W
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
07.03.20 3 : 0 Zafer
EGS Gafsa EGS Gafsa
6 ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun 15 5 6 4 11:11 -1 21 D
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
22.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
D
Stade Gabésien Stade Gabésien
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
D
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
W
AS Marsa AS Marsa
23.02.20 0 : 1 Zafer
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
W
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
08.03.20 1 : 0 Zafer
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
7 Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba 15 4 7 4 13:14 -1 19 D
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
22.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
L
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
EGS Gafsa EGS Gafsa
W
Jendouba Sport Jendouba Sport
15.02.20 1 : 2 Zafer
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
L
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
L
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
8 Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa 15 4 6 5 9:11 -2 18 D
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
22.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
L
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
D
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
D
Stade Gabésien Stade Gabésien
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
L
Club sportif de Menzel Bouzelfa Club sportif de Menzel Bouzelfa
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Rejiche Rejiche
9 ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse 15 4 3 8 12:20 -8 15 D
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Marsa AS Marsa
L
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
23.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Rejiche Rejiche
L
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
W
AS Marsa AS Marsa
01.09.20 0 : 2 Zafer
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
D
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
10 Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine 15 3 5 7 15:21 -6 14 L
EGS Gafsa EGS Gafsa
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
W
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
23.02.20 2 : 0 Zafer
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
W
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
07.03.20 1 : 0 Zafer
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
L
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
01.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
D
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
AS Marsa AS Marsa
11 AS Marsa AS Marsa 15 3 5 7 10:16 -6 14 D
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Marsa AS Marsa
L
AS Marsa AS Marsa
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
D
Stade Gabésien Stade Gabésien
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
AS Marsa AS Marsa
L
AS Marsa AS Marsa
01.09.20 0 : 2 Kaybetmek
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
D
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
AS Marsa AS Marsa
12 Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien 15 3 4 8 16:23 -7 13 L
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AS d'Oued Ellil AS d'Oued Ellil
W
Association sportive de Djerba Association sportive de Djerba
23.02.20 0 : 1 Zafer
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
L
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Jendouba Sport Jendouba Sport
W
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
01.09.20 2 : 0 Zafer
Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine
D
ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 Avenir Sportif de Kasserine Avenir Sportif de Kasserine 19 6 7 6 26:26 0 25
2 ES Hammam-Sousse ES Hammam-Sousse 18 5 9 4 18:15 3 24
3 AS Marsa AS Marsa 17 6 6 5 18:18 0 24
4 Stade Sportif Sfaxien Stade Sportif Sfaxien 2 1 1 0 2:0 2 4
Playoffs
Daha fazla göster

Ligue 2 - şampiyona, düzenleyen Tunus.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ligue 2 (Tunus) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ligue 2 (Tunus) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.