Yükselme Ligi
İsviçre

Yükselme Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Promotion League
1 Yverdon Sport Yverdon Sport 5 5 0 0 22:3 19 15 W
Yverdon Sport Yverdon Sport
15.08.20 2 : 0 Zafer
Sion II Sion II
W
Black Stars Basel Black Stars Basel
19.08.20 1 : 5 Zafer
Yverdon Sport Yverdon Sport
W
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
29.08.20 1 : 5 Zafer
Yverdon Sport Yverdon Sport
W
Yverdon Sport Yverdon Sport
05.09.20 6 : 0 Zafer
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
W
Yverdon Sport Yverdon Sport
19.09.20 4 : 1 Zafer
FC Zürich II FC Zürich II
FC Münsingen
2 Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus 7 4 2 1 14:13 1 14 W
FC Münsingen FC Münsingen
23.08.20 1 : 2 Zafer
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
L
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
29.08.20 1 : 5 Kaybetmek
Yverdon Sport Yverdon Sport
W
Bavois Bavois
05.09.20 1 : 3 Zafer
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
W
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
12.09.20 3 : 2 Zafer
AC Bellinzona AC Bellinzona
D
Breitenrain Breitenrain
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
FC Basel II
3 Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC 7 4 1 2 14:11 3 13 D
FC Zürich II FC Zürich II
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
W
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
29.08.20 3 : 1 Zafer
FC Münsingen FC Münsingen
L
Yverdon Sport Yverdon Sport
05.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
L
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Bavois Bavois
W
AC Bellinzona AC Bellinzona
19.09.20 1 : 3 Zafer
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
Breitenrain
4 FC Basel II FC Basel II 6 4 0 2 15:9 6 12 L
SC Brühl SC Brühl
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Basel II FC Basel II
W
FC Basel II FC Basel II
22.08.20 2 : 0 Zafer
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
W
FC Basel II FC Basel II
05.09.20 2 : 1 Zafer
Sion II Sion II
W
Black Stars Basel Black Stars Basel
12.09.20 1 : 2 Zafer
FC Basel II FC Basel II
W
FC Basel II FC Basel II
19.09.20 6 : 2 Zafer
FC Köniz FC Köniz
Young Fellows Juventus
5 SC Brühl SC Brühl 7 3 3 1 14:13 1 12 D
SC Brühl SC Brühl
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
D
SC Brühl SC Brühl
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
W
FC Zürich II FC Zürich II
05.09.20 2 : 3 Zafer
SC Brühl SC Brühl
D
SC Brühl SC Brühl
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
W
FC Münsingen FC Münsingen
19.09.20 1 : 4 Zafer
SC Brühl SC Brühl
Sion II
6 Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910 5 2 3 0 8:6 2 9 D
Breitenrain Breitenrain
25.08.20 2 : 2 Beraberlik
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
W
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
02.09.20 2 : 1 Zafer
AC Bellinzona AC Bellinzona
W
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
05.09.20 0 : 1 Zafer
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
D
SC Brühl SC Brühl
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
D
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sion II Sion II
Black Stars Basel
7 Bavois Bavois 5 3 0 2 5:7 -2 9 W
Sion II Sion II
19.08.20 1 : 2 Zafer
Bavois Bavois
W
Bavois Bavois
22.08.20 1 : 0 Zafer
Black Stars Basel Black Stars Basel
L
Bavois Bavois
05.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
W
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
12.09.20 0 : 1 Zafer
Bavois Bavois
L
Bavois Bavois
19.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
FC Zürich II
8 Breitenrain Breitenrain 5 2 2 1 9:8 1 8 W
Breitenrain Breitenrain
15.08.20 3 : 2 Zafer
FC Basel II FC Basel II
L
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
19.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Breitenrain Breitenrain
D
Breitenrain Breitenrain
25.08.20 2 : 2 Beraberlik
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
W
Breitenrain Breitenrain
05.09.20 1 : 0 Zafer
Black Stars Basel Black Stars Basel
D
Breitenrain Breitenrain
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
Étoile Carouge FC
9 FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 7 2 2 3 11:10 1 8 L
FC Basel II FC Basel II
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
D
SC Brühl SC Brühl
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
L
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
L
Sion II Sion II
12.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
W
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
19.09.20 5 : 1 Zafer
Black Stars Basel Black Stars Basel
FC Köniz
10 FC Zürich II FC Zürich II 7 2 2 3 12:13 -1 8 D
FC Zürich II FC Zürich II
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
L
FC Zürich II FC Zürich II
05.09.20 2 : 3 Kaybetmek
SC Brühl SC Brühl
W
FC Zürich II FC Zürich II
12.09.20 2 : 1 Zafer
FC Münsingen FC Münsingen
D
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Zürich II FC Zürich II
L
Yverdon Sport Yverdon Sport
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Zürich II FC Zürich II
Bavois
11 Stade Nyonnais Stade Nyonnais 6 1 4 1 7:6 1 7 L
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
19.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
D
SC Brühl SC Brühl
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
D
FC Münsingen FC Münsingen
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
D
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Zürich II FC Zürich II
W
Bavois Bavois
19.09.20 0 : 3 Zafer
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
AC Bellinzona
12 AC Bellinzona AC Bellinzona 5 1 1 3 7:9 -2 4 D
AC Bellinzona AC Bellinzona
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
L
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Bellinzona AC Bellinzona
W
AC Bellinzona AC Bellinzona
05.09.20 2 : 0 Zafer
FC Köniz FC Köniz
L
Young Fellows Juventus Young Fellows Juventus
12.09.20 3 : 2 Kaybetmek
AC Bellinzona AC Bellinzona
L
AC Bellinzona AC Bellinzona
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
Stade Nyonnais
13 Sion II Sion II 5 1 1 3 6:9 -3 4 L
Yverdon Sport Yverdon Sport
15.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Sion II Sion II
L
Sion II Sion II
19.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Bavois Bavois
L
FC Basel II FC Basel II
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Sion II Sion II
W
Sion II Sion II
12.09.20 3 : 2 Zafer
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
D
Sportclub Cham 1910 Sportclub Cham 1910
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sion II Sion II
SC Brühl
14 FC Münsingen FC Münsingen 5 0 1 4 5:12 -7 1 L
Étoile Carouge FC Étoile Carouge FC
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Münsingen FC Münsingen
D
FC Münsingen FC Münsingen
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
L
FC Zürich II FC Zürich II
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Münsingen FC Münsingen
L
FC Münsingen FC Münsingen
19.09.20 1 : 4 Kaybetmek
SC Brühl SC Brühl
L
FC Köniz FC Köniz
23.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Münsingen FC Münsingen
Yverdon Sport
15 FC Köniz FC Köniz 3 0 0 3 3:12 -9 0 L
FC Zürich II FC Zürich II
15.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Köniz FC Köniz
L
AC Bellinzona AC Bellinzona
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Köniz FC Köniz
L
FC Basel II FC Basel II
19.09.20 6 : 2 Kaybetmek
FC Köniz FC Köniz
W
FC Köniz FC Köniz
23.09.20 2 : 0 Zafer
FC Münsingen FC Münsingen
FC Rapperswil-Jona
16 Black Stars Basel Black Stars Basel 5 0 0 5 3:14 -11 0 L
Black Stars Basel Black Stars Basel
19.08.20 1 : 5 Kaybetmek
Yverdon Sport Yverdon Sport
L
Bavois Bavois
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Black Stars Basel Black Stars Basel
L
Breitenrain Breitenrain
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Black Stars Basel Black Stars Basel
L
Black Stars Basel Black Stars Basel
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Basel II FC Basel II
L
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
19.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Black Stars Basel Black Stars Basel
Sportclub Cham 1910
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Yükselme Ligi - şampiyona, organize eden İsviçre. Katılan yarışma 16 katılan takımlar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Yverdon Sport - 15 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 0, beraberlik 0.
Young Fellows Juventus - 14 puan, yengi 4, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Étoile Carouge FC - 13 kabul edilen puan, parlak başarılar 4, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Yükselme Ligi (İsviçre) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Yükselme Ligi (İsviçre):
Black Stars Basel - Sportclub Cham 1910 (26.09.2020 09:00)
FC Köniz - FC Rapperswil-Jona (26.09.2020 10:00)
Young Fellows Juventus - FC Basel II (26.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Yükselme Ligi (İsviçre) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.