U19
İsveç

U19

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Norra
1 Djurgarden U21 Djurgarden U21 12 9 2 1 30:13 17 29 W
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
14.06.20 1 : 3 Zafer
Djurgarden U21 Djurgarden U21
W
Djurgarden U21 Djurgarden U21
18.06.20 1 : 0 Zafer
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
W
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
27.06.20 2 : 3 Zafer
Djurgarden U21 Djurgarden U21
W
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
02.08.20 1 : 4 Zafer
Djurgarden U21 Djurgarden U21
Taby FK U19
2 AIK Solna U19 AIK Solna U19 12 9 1 2 50:18 32 28 W
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
24.06.20 2 : 6 Zafer
AIK Solna U19 AIK Solna U19
W
AIK Solna U19 AIK Solna U19
08.08.20 3 : 1 Zafer
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
L
AIK Solna U19 AIK Solna U19
15.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
W
AIK Solna U19 AIK Solna U19
29.08.20 7 : 0 Zafer
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
W
Taby FK U19 Taby FK U19
05.09.20 1 : 7 Zafer
AIK Solna U19 AIK Solna U19
IK Sirius FK U19
3 Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19 12 8 2 2 34:22 12 26 W
Enskede U19 Enskede U19
14.06.20 2 : 4 Zafer
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
W
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
24.06.20 2 : 3 Zafer
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
L
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
01.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
D
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
08.08.20 0 : 0 Beraberlik
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
W
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
14.08.20 3 : 2 Zafer
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
IK Sirius FK U19
4 Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21 12 7 3 2 21:16 5 24 W
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
28.06.20 4 : 2 Zafer
Taby FK U19 Taby FK U19
L
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
02.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Djurgarden U21 Djurgarden U21
D
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
08.08.20 0 : 0 Beraberlik
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
W
AIK Solna U19 AIK Solna U19
15.08.20 2 : 3 Zafer
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
D
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
FC Djursholm U21
5 Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19 12 7 1 4 33:24 9 22 L
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
14.06.20 1 : 2 Kaybetmek
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
D
Taby FK U19 Taby FK U19
18.06.20 0 : 0 Beraberlik
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
D
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
24.06.20 4 : 4 Beraberlik
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
W
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
01.08.20 3 : 2 Zafer
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
W
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
09.08.20 0 : 2 Zafer
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
AIK Solna U19
6 IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19 12 6 1 5 40:31 9 19 L
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
18.06.20 5 : 4 Kaybetmek
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
L
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
24.06.20 2 : 6 Kaybetmek
AIK Solna U19 AIK Solna U19
W
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
02.08.20 3 : 6 Zafer
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
W
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
09.08.20 7 : 2 Zafer
Taby FK U19 Taby FK U19
W
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
16.08.20 5 : 0 Zafer
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
FC Djursholm U21
7 IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21 11 6 1 4 31:23 8 19 L
AIK Solna U19 AIK Solna U19
18.06.20 5 : 0 Kaybetmek
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
L
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
27.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Djurgarden U21 Djurgarden U21
W
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
01.08.20 1 : 3 Zafer
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
W
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
08.08.20 7 : 1 Zafer
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
W
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
15.08.20 5 : 2 Zafer
Enskede U19 Enskede U19
Vasalunds IF U21
8 IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19 11 5 3 3 34:32 2 18 W
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
18.06.20 5 : 4 Zafer
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
D
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
24.06.20 4 : 4 Beraberlik
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
W
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
01.08.20 3 : 1 Zafer
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
L
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
08.08.20 6 : 3 Kaybetmek
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
L
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
14.08.20 3 : 2 Kaybetmek
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
AIK Solna U19
9 GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19 12 4 1 7 25:27 -2 13 W
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
18.06.20 3 : 1 Zafer
Enskede U19 Enskede U19
D
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
L
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
01.08.20 3 : 1 Kaybetmek
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
L
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
09.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
W
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
16.08.20 8 : 0 Zafer
Taby FK U19 Taby FK U19
IK Sirius FK U19
10 FC Djursholm U21 FC Djursholm U21 12 3 4 5 22:28 -6 13 L
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
14.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Djurgarden U21 Djurgarden U21
D
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
GIF Sundsvall U19 GIF Sundsvall U19
L
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
01.08.20 1 : 3 Kaybetmek
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
L
AIK Solna U19 AIK Solna U19
08.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
W
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
15.08.20 1 : 2 Zafer
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
IFK Lidingo U19
11 IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19 12 4 1 7 25:35 -10 13 L
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
18.06.20 1 : 4 Kaybetmek
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
L
Enskede U19 Enskede U19
23.06.20 5 : 2 Kaybetmek
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
W
Taby FK U19 Taby FK U19
02.08.20 0 : 1 Zafer
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
W
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
08.08.20 6 : 3 Zafer
IF Bromharitaojkarna U19 IF Bromharitaojkarna U19
L
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
16.08.20 5 : 0 Kaybetmek
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK U19
GIF Sundsvall U19
12 Enskede U19 Enskede U19 12 2 1 9 24:36 -12 7 L
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Enskede U19 Enskede U19
L
Enskede U19 Enskede U19
06.09.20 1 : 3 Kaybetmek
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
L
Enskede U19 Enskede U19
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
L
Hammarby Fotboll U19 Hammarby Fotboll U19
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Enskede U19 Enskede U19
W
Taby FK U19 Taby FK U19
26.09.20 1 : 5 Zafer
Enskede U19 Enskede U19
IF Bromharitaojkarna U19
13 IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK 12 1 3 8 24:44 -20 6 L
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
24.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Orebro SK FK U19 Orebro SK FK U19
L
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
02.08.20 3 : 6 Kaybetmek
IFK Lidingo U19 IFK Lidingo U19
L
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
08.08.20 7 : 1 Kaybetmek
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
L
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
15.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Djursholm U21 FC Djursholm U21
D
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Vasalunds IF U21 Vasalunds IF U21
Hammarby Fotboll U19
14 Taby FK U19 Taby FK U19 12 0 0 12 14:58 -44 0 L
Djurgarden U21 Djurgarden U21
30.08.20 6 : 1 Kaybetmek
Taby FK U19 Taby FK U19
L
Taby FK U19 Taby FK U19
05.09.20 1 : 7 Kaybetmek
AIK Solna U19 AIK Solna U19
L
IFK Norrkoping U21 IFK Norrkoping U21
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Taby FK U19 Taby FK U19
L
Taby FK U19 Taby FK U19
19.09.20 2 : 4 Kaybetmek
IK Frej Taby FK IK Frej Taby FK
L
Taby FK U19 Taby FK U19
26.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Enskede U19 Enskede U19
Semifinal
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Sodra
1 IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19 12 9 1 2 43:12 31 28 W
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
14.06.20 3 : 0 Zafer
Osters IF U19 Osters IF U19
W
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
17.06.20 5 : 1 Zafer
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
W
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
01.08.20 4 : 0 Zafer
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
L
BK Hacken U21 BK Hacken U21
05.08.20 2 : 1 Kaybetmek
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
W
Norrby IF U19 Norrby IF U19
26.08.20 2 : 7 Zafer
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
Mjallby AIFMjallby AIF U19
2 BK Hacken U21 BK Hacken U21 11 9 1 1 33:11 22 28 W
Norrby IF U19 Norrby IF U19
14.06.20 0 : 1 Zafer
BK Hacken U21 BK Hacken U21
W
BK Hacken U21 BK Hacken U21
18.06.20 3 : 2 Zafer
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
L
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
25.06.20 3 : 2 Kaybetmek
BK Hacken U21 BK Hacken U21
W
Osters IF U19 Osters IF U19
01.08.20 1 : 4 Zafer
BK Hacken U21 BK Hacken U21
W
BK Hacken U21 BK Hacken U21
05.08.20 2 : 1 Zafer
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
Jonkopings Sodra U19
3 Halmstad BK U19 Halmstad BK U19 11 7 1 3 28:15 13 22 L
BK Hacken U21 BK Hacken U21
18.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
L
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
27.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Osters IF U19 Osters IF U19
W
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
01.08.20 3 : 2 Zafer
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
W
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
07.08.20 0 : 5 Zafer
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
W
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
14.08.20 0 : 2 Zafer
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
Trelleborg FF U19
4 IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19 11 6 4 1 27:16 11 22 W
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
18.06.20 1 : 2 Zafer
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
W
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
25.06.20 3 : 2 Zafer
BK Hacken U21 BK Hacken U21
W
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
31.07.20 2 : 0 Zafer
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
W
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
08.08.20 1 : 2 Zafer
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
D
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
16.08.20 2 : 2 Beraberlik
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
Helsingborgs IF U21
5 Osters IF U19 Osters IF U19 11 6 2 3 23:21 2 20 D
Osters IF U19 Osters IF U19
22.06.20 2 : 2 Beraberlik
Norrby IF U19 Norrby IF U19
W
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
27.06.20 1 : 2 Zafer
Osters IF U19 Osters IF U19
L
Osters IF U19 Osters IF U19
01.08.20 1 : 4 Kaybetmek
BK Hacken U21 BK Hacken U21
L
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
08.08.20 5 : 0 Kaybetmek
Osters IF U19 Osters IF U19
W
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
15.08.20 1 : 3 Zafer
Osters IF U19 Osters IF U19
IFK Värnamo U19
6 Kalmar FF U21 Kalmar FF U21 11 5 2 4 29:22 7 17 W
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
17.06.20 2 : 0 Zafer
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
W
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
24.06.20 2 : 3 Zafer
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
L
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
01.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
L
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
08.08.20 1 : 2 Kaybetmek
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
W
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
15.08.20 6 : 1 Zafer
Norrby IF U19 Norrby IF U19
IF Elfsborg U19
7 Malmo FF U19 Malmo FF U19 11 5 2 4 20:14 6 17 W
Malmo FF U19 Malmo FF U19
14.06.20 4 : 0 Zafer
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
W
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
17.06.20 0 : 3 Zafer
Malmo FF U19 Malmo FF U19
L
Malmo FF U19 Malmo FF U19
25.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
W
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
05.08.20 0 : 2 Zafer
Malmo FF U19 Malmo FF U19
D
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Malmo FF U19 Malmo FF U19
Orgryte IS FF U21
8 Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19 12 5 2 5 22:28 -6 17 L
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
14.06.20 4 : 2 Kaybetmek
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
W
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
17.06.20 1 : 2 Zafer
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
L
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
24.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
W
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
08.08.20 2 : 0 Zafer
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
D
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
16.08.20 2 : 2 Beraberlik
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
Halmstad BK U19
9 Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21 12 4 2 6 29:34 -5 14 W
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
14.06.20 4 : 2 Zafer
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
L
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
17.06.20 5 : 1 Kaybetmek
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
W
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
25.06.20 3 : 2 Zafer
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
D
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
01.08.20 3 : 3 Beraberlik
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
W
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
08.08.20 5 : 0 Zafer
Osters IF U19 Osters IF U19
Malmo FF U19
10 Norrby IF U19 Norrby IF U19 11 4 2 5 27:34 -7 14 D
Osters IF U19 Osters IF U19
22.06.20 2 : 2 Beraberlik
Norrby IF U19 Norrby IF U19
W
Norrby IF U19 Norrby IF U19
01.08.20 6 : 2 Zafer
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
W
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
08.08.20 1 : 3 Zafer
Norrby IF U19 Norrby IF U19
L
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
15.08.20 6 : 1 Kaybetmek
Norrby IF U19 Norrby IF U19
L
Norrby IF U19 Norrby IF U19
26.08.20 2 : 7 Kaybetmek
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
Trelleborg FF U19
11 Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21 9 3 2 4 23:19 4 11 L
Kalmar FF U21 Kalmar FF U21
17.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
W
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
27.06.20 5 : 0 Zafer
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
D
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
01.08.20 3 : 3 Beraberlik
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
L
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
D
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Malmo FF U19 Malmo FF U19
IFK Goeteborg U19
12 Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19 11 2 0 9 16:33 -17 6 L
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
18.06.20 1 : 2 Kaybetmek
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
W
Malmo FF U19 Malmo FF U19
25.07.20 0 : 2 Zafer
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
L
IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19
01.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
L
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
08.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Norrby IF U19 Norrby IF U19
L
Jonkopings Sodra U19 Jonkopings Sodra U19
15.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Osters IF U19 Osters IF U19
BK Hacken U21
13 Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19 12 1 1 10 15:34 -19 4 L
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
17.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Trelleborg FF U19 Trelleborg FF U19
L
Orgryte IS FF U21 Orgryte IS FF U21
25.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
L
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
31.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
L
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
05.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Malmo FF U19 Malmo FF U19
L
Mjallby AIFMjallby AIF U19 Mjallby AIFMjallby AIF U19
14.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
Norrby IF U19
14 IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19 11 1 0 10 7:49 -42 3 L
IFK Goeteborg U19 IFK Goeteborg U19
14.06.20 6 : 0 Kaybetmek
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
L
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
17.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Malmo FF U19 Malmo FF U19
L
Helsingborgs IF U21 Helsingborgs IF U21
27.06.20 5 : 0 Kaybetmek
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
L
Norrby IF U19 Norrby IF U19
01.08.20 6 : 2 Kaybetmek
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
L
IFK Värnamo U19 IFK Värnamo U19
07.08.20 0 : 5 Kaybetmek
Halmstad BK U19 Halmstad BK U19
Osters IF U19
Semifinal
Qualified
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U19 - turnuva, organize eden İsveç.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca U19 (İsveç) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - U19 (İsveç):
Malmo FF U19 - Kalmar FF U21 (30.09.2020 11:00)
IF Bromharitaojkarna U19 - IFK Norrkoping U21 (30.09.2020 14:30)
IK Frej Taby FK - IK Sirius FK U19 (03.10.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında U19 (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.