Superettan
İsveç

Superettan

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superettan
1 Degerfors IF Degerfors IF 23 15 5 3 51:19 32 50 W
Umeå FC Umeå FC
21.09.20 0 : 6 Zafer
Degerfors IF Degerfors IF
W
Norrby IF Norrby IF
26.09.20 0 : 2 Zafer
Degerfors IF Degerfors IF
W
Degerfors IF Degerfors IF
05.10.20 4 : 1 Zafer
Vasteras SK Vasteras SK
D
IK Brage IK Brage
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Degerfors IF Degerfors IF
L
Östers IF Östers IF
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Degerfors IF Degerfors IF
Örgryte IS
2 Halmstads BK Halmstads BK 23 14 5 4 39:15 24 47 W
Halmstads BK Halmstads BK
26.09.20 2 : 0 Zafer
Ljungskile SK Ljungskile SK
L
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Halmstads BK Halmstads BK
D
Östersunds FK Östersunds FK
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Halmstads BK Halmstads BK
W
GAIS GAIS
10.10.20 1 : 3 Zafer
Halmstads BK Halmstads BK
W
Halmstads BK Halmstads BK
17.10.20 2 : 0 Zafer
IK Brage IK Brage
Vasteras SK
3 Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF 23 13 3 7 41:30 11 42 D
Vasteras SK Vasteras SK
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
W
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
03.10.20 1 : 0 Zafer
Halmstads BK Halmstads BK
W
Umeå FC Umeå FC
10.10.20 1 : 2 Zafer
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
L
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
17.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
D
Östersunds FK Östersunds FK
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
GAIS
4 Östers IF Östers IF 23 12 6 5 34:25 9 42 L
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Östers IF Östers IF
W
IK Brage IK Brage
26.09.20 1 : 2 Zafer
Östers IF Östers IF
W
Östers IF Östers IF
04.10.20 2 : 1 Zafer
Dalkurd FF Dalkurd FF
W
Norrby IF Norrby IF
11.10.20 0 : 2 Zafer
Östers IF Östers IF
W
Östers IF Östers IF
17.10.20 2 : 0 Zafer
Degerfors IF Degerfors IF
Umeå FC
5 Akropolis IF Akropolis IF 23 8 13 2 35:28 7 37 D
Akropolis IF Akropolis IF
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Halmstads BK Halmstads BK
D
Dalkurd FF Dalkurd FF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Akropolis IF Akropolis IF
D
Akropolis IF Akropolis IF
04.10.20 3 : 3 Beraberlik
Umeå FC Umeå FC
D
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Akropolis IF Akropolis IF
W
Akropolis IF Akropolis IF
16.10.20 3 : 2 Zafer
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
Norrby IF
6 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 23 9 6 8 41:36 5 33 W
Norrby IF Norrby IF
22.09.20 0 : 1 Zafer
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
W
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
27.09.20 2 : 1 Zafer
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
L
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
L
Vasteras SK Vasteras SK
11.10.20 3 : 2 Kaybetmek
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
W
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
17.10.20 3 : 2 Zafer
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
Dalkurd FF
7 IK Brage IK Brage 23 9 6 8 30:30 2 33 D
Dalkurd FF Dalkurd FF
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Brage IK Brage
L
IK Brage IK Brage
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Östers IF Östers IF
W
Örgryte IS Örgryte IS
03.10.20 1 : 3 Zafer
IK Brage IK Brage
D
IK Brage IK Brage
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Degerfors IF Degerfors IF
L
Halmstads BK Halmstads BK
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
IK Brage IK Brage
Ljungskile SK
8 GAIS GAIS 23 7 8 8 25:33 -8 29 W
GAIS GAIS
21.09.20 1 : 0 Zafer
Vasteras SK Vasteras SK
W
Örgryte IS Örgryte IS
28.09.20 0 : 2 Zafer
GAIS GAIS
W
Ljungskile SK Ljungskile SK
04.10.20 1 : 2 Zafer
GAIS GAIS
L
GAIS GAIS
10.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Halmstads BK Halmstads BK
D
GAIS GAIS
16.10.20 3 : 3 Beraberlik
Norrby IF Norrby IF
Jönköpings Södra IF
9 Vasteras SK Vasteras SK 23 7 5 11 29:36 -7 26 L
GAIS GAIS
21.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Vasteras SK Vasteras SK
D
Vasteras SK Vasteras SK
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
L
Degerfors IF Degerfors IF
05.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Vasteras SK Vasteras SK
W
Vasteras SK Vasteras SK
11.10.20 3 : 2 Zafer
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
W
Ljungskile SK Ljungskile SK
17.10.20 0 : 2 Zafer
Vasteras SK Vasteras SK
Halmstads BK
10 Örgryte IS Örgryte IS 23 7 5 11 25:33 -8 26 D
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Örgryte IS Örgryte IS
L
Örgryte IS Örgryte IS
28.09.20 0 : 2 Kaybetmek
GAIS GAIS
L
Örgryte IS Örgryte IS
03.10.20 1 : 3 Kaybetmek
IK Brage IK Brage
L
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
12.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Örgryte IS Örgryte IS
L
Örgryte IS Örgryte IS
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Dalkurd FF Dalkurd FF
Degerfors IF
11 Dalkurd FF Dalkurd FF 23 5 10 8 30:30 -1 25 D
Dalkurd FF Dalkurd FF
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Brage IK Brage
D
Dalkurd FF Dalkurd FF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Akropolis IF Akropolis IF
L
Östers IF Östers IF
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Dalkurd FF Dalkurd FF
W
Dalkurd FF Dalkurd FF
10.10.20 2 : 0 Zafer
Ljungskile SK Ljungskile SK
W
Örgryte IS Örgryte IS
17.10.20 1 : 2 Zafer
Dalkurd FF Dalkurd FF
GIF Sundsvall
12 Trelleborgs FF Trelleborgs FF 23 6 7 10 24:28 -4 25 L
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
D
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Östersunds FK Östersunds FK
D
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
05.10.20 2 : 2 Beraberlik
Norrby IF Norrby IF
D
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Akropolis IF Akropolis IF
W
Umeå FC Umeå FC
16.10.20 0 : 1 Zafer
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
Degerfors IF
13 Norrby IF Norrby IF 23 5 10 8 27:32 -5 25 L
Norrby IF Norrby IF
22.09.20 0 : 1 Kaybetmek
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
L
Norrby IF Norrby IF
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Degerfors IF Degerfors IF
D
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
05.10.20 2 : 2 Beraberlik
Norrby IF Norrby IF
L
Norrby IF Norrby IF
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Östers IF Östers IF
D
GAIS GAIS
16.10.20 3 : 3 Beraberlik
Norrby IF Norrby IF
Akropolis IF
14 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 23 7 4 12 26:41 -15 25 D
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
21.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ljungskile SK Ljungskile SK
W
Umeå FC Umeå FC
27.09.20 0 : 3 Zafer
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
W
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
03.10.20 2 : 3 Zafer
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
W
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
12.10.20 1 : 0 Zafer
Örgryte IS Örgryte IS
L
Akropolis IF Akropolis IF
16.10.20 3 : 2 Kaybetmek
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
Dalkurd FF
15 Umeå FC Umeå FC 23 3 9 11 20:38 -18 18 D
Östersunds FK Östersunds FK
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Umeå FC Umeå FC
L
Umeå FC Umeå FC
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
D
Akropolis IF Akropolis IF
04.10.20 3 : 3 Beraberlik
Umeå FC Umeå FC
L
Umeå FC Umeå FC
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF
L
Umeå FC Umeå FC
16.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
Östers IF
16 Ljungskile SK Ljungskile SK 23 3 6 14 22:45 -23 15 D
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
21.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ljungskile SK Ljungskile SK
L
Halmstads BK Halmstads BK
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Ljungskile SK Ljungskile SK
L
Ljungskile SK Ljungskile SK
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
GAIS GAIS
L
Dalkurd FF Dalkurd FF
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Ljungskile SK Ljungskile SK
L
Ljungskile SK Ljungskile SK
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Vasteras SK Vasteras SK
IK Brage
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Superettan - turnuva, organize eden İsveç. Katılmak için başvuru veren turnuva 16 futbol kulüpleri. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Degerfors IF - 50 madde, parlak başarılar 15, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Halmstads BK - 47 puan, yengi 14, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 5.
Jönköpings Södra IF - 42 kabul edilen puan, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Superettan (İsveç) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Superettan (İsveç):
AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF (21.10.2020 13:00)
Vasteras SK - Akropolis IF (21.10.2020 13:00)
Dalkurd FF - GIF Sundsvall (21.10.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Superettan (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.