Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
Div 3 Sodra Gotaland
İsveç

Div 3 Sodra Gotaland

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Div 3 Sodra Gotaland
1 Kvarnby IK Kvarnby IK 22 11 7 4 49:23 26 40 W
IF Lodde IF Lodde
29.08.09 0 : 5 Zafer
Kvarnby IK Kvarnby IK
L
Kvarnby IK Kvarnby IK
05.09.09 1 : 2 Kaybetmek
MF Pelister MF Pelister
D
Nosaby IF Nosaby IF
12.09.09 1 : 1 Beraberlik
Kvarnby IK Kvarnby IK
D
Kvarnby IK Kvarnby IK
19.09.09 3 : 3 Beraberlik
Tomelilla IF Tomelilla IF
D
Veberods AIF Veberods AIF
26.09.09 0 : 0 Beraberlik
Kvarnby IK Kvarnby IK
2 STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK 22 11 5 6 44:37 7 38 D
Veberods AIF Veberods AIF
27.08.09 1 : 1 Beraberlik
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
L
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
05.09.09 1 : 2 Kaybetmek
Markaryds Markaryds
W
Malmo City FC Malmo City FC
12.09.09 1 : 2 Zafer
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
W
Eslovs BK Eslovs BK
19.09.09 1 : 2 Zafer
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
W
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
26.09.09 6 : 1 Zafer
FBK Balkan FBK Balkan
3 Nosaby IF Nosaby IF 22 11 4 7 48:24 24 37 W
Nosaby IF Nosaby IF
29.08.09 4 : 0 Zafer
FBK Balkan FBK Balkan
L
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
04.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Nosaby IF Nosaby IF
D
Nosaby IF Nosaby IF
12.09.09 1 : 1 Beraberlik
Kvarnby IK Kvarnby IK
W
IF Lodde IF Lodde
19.09.09 0 : 3 Zafer
Nosaby IF Nosaby IF
W
Nosaby IF Nosaby IF
26.09.09 4 : 3 Zafer
MF Pelister MF Pelister
4 Eslovs BK Eslovs BK 22 10 4 8 33:31 2 34 L
Tomelilla IF Tomelilla IF
29.08.09 1 : 0 Kaybetmek
Eslovs BK Eslovs BK
W
Eslovs BK Eslovs BK
04.09.09 2 : 0 Zafer
Veberods AIF Veberods AIF
L
Markaryds Markaryds
12.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Eslovs BK Eslovs BK
L
Eslovs BK Eslovs BK
19.09.09 1 : 2 Kaybetmek
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
W
Malmo City FC Malmo City FC
26.09.09 3 : 4 Zafer
Eslovs BK Eslovs BK
5 IFK Trelleborg IFK Trelleborg 22 8 7 7 33:40 -7 31 W
MF Pelister MF Pelister
30.08.09 1 : 2 Zafer
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
W
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
04.09.09 2 : 1 Zafer
Nosaby IF Nosaby IF
D
Tomelilla IF Tomelilla IF
12.09.09 0 : 0 Beraberlik
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
W
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
18.09.09 2 : 1 Zafer
Veberods AIF Veberods AIF
D
Markaryds Markaryds
26.09.09 2 : 2 Beraberlik
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
6 MF Pelister MF Pelister 22 9 3 10 42:52 -10 30 L
MF Pelister MF Pelister
30.08.09 1 : 2 Kaybetmek
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
W
Kvarnby IK Kvarnby IK
05.09.09 1 : 2 Zafer
MF Pelister MF Pelister
L
MF Pelister MF Pelister
12.09.09 1 : 4 Kaybetmek
IF Lodde IF Lodde
W
MF Pelister MF Pelister
19.09.09 4 : 3 Zafer
Malmo City FC Malmo City FC
L
Nosaby IF Nosaby IF
26.09.09 4 : 3 Kaybetmek
MF Pelister MF Pelister
7 FBK Balkan FBK Balkan 22 9 2 11 42:46 -4 29 L
Nosaby IF Nosaby IF
29.08.09 4 : 0 Kaybetmek
FBK Balkan FBK Balkan
L
FBK Balkan FBK Balkan
05.09.09 2 : 3 Kaybetmek
Tomelilla IF Tomelilla IF
L
Veberods AIF Veberods AIF
11.09.09 4 : 2 Kaybetmek
FBK Balkan FBK Balkan
W
FBK Balkan FBK Balkan
17.09.09 2 : 1 Zafer
Markaryds Markaryds
L
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
26.09.09 6 : 1 Kaybetmek
FBK Balkan FBK Balkan
8 Markaryds Markaryds 22 7 7 8 37:42 -5 28 D
Malmo City FC Malmo City FC
29.08.09 2 : 2 Beraberlik
Markaryds Markaryds
W
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
05.09.09 1 : 2 Zafer
Markaryds Markaryds
W
Markaryds Markaryds
12.09.09 2 : 1 Zafer
Eslovs BK Eslovs BK
L
FBK Balkan FBK Balkan
17.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Markaryds Markaryds
D
Markaryds Markaryds
26.09.09 2 : 2 Beraberlik
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
9 Malmo City FC Malmo City FC 22 5 10 7 43:42 1 25 D
Malmo City FC Malmo City FC
29.08.09 2 : 2 Beraberlik
Markaryds Markaryds
D
IF Lodde IF Lodde
05.09.09 1 : 1 Beraberlik
Malmo City FC Malmo City FC
L
Malmo City FC Malmo City FC
12.09.09 1 : 2 Kaybetmek
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
L
MF Pelister MF Pelister
19.09.09 4 : 3 Kaybetmek
Malmo City FC Malmo City FC
L
Malmo City FC Malmo City FC
26.09.09 3 : 4 Kaybetmek
Eslovs BK Eslovs BK
10 IF Lodde IF Lodde 22 5 9 8 34:44 -10 24 L
IF Lodde IF Lodde
29.08.09 0 : 5 Kaybetmek
Kvarnby IK Kvarnby IK
D
IF Lodde IF Lodde
05.09.09 1 : 1 Beraberlik
Malmo City FC Malmo City FC
W
MF Pelister MF Pelister
12.09.09 1 : 4 Zafer
IF Lodde IF Lodde
L
IF Lodde IF Lodde
19.09.09 0 : 3 Kaybetmek
Nosaby IF Nosaby IF
W
Tomelilla IF Tomelilla IF
26.09.09 0 : 1 Zafer
IF Lodde IF Lodde
11 Tomelilla IF Tomelilla IF 22 5 8 9 30:41 -11 23 W
Tomelilla IF Tomelilla IF
29.08.09 1 : 0 Zafer
Eslovs BK Eslovs BK
W
FBK Balkan FBK Balkan
05.09.09 2 : 3 Zafer
Tomelilla IF Tomelilla IF
D
Tomelilla IF Tomelilla IF
12.09.09 0 : 0 Beraberlik
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
D
Kvarnby IK Kvarnby IK
19.09.09 3 : 3 Beraberlik
Tomelilla IF Tomelilla IF
L
Tomelilla IF Tomelilla IF
26.09.09 0 : 1 Kaybetmek
IF Lodde IF Lodde
12 Veberods AIF Veberods AIF 22 5 6 11 36:49 -13 21 D
Veberods AIF Veberods AIF
27.08.09 1 : 1 Beraberlik
STAVSTEN/YMOR FK STAVSTEN/YMOR FK
L
Eslovs BK Eslovs BK
04.09.09 2 : 0 Kaybetmek
Veberods AIF Veberods AIF
W
Veberods AIF Veberods AIF
11.09.09 4 : 2 Zafer
FBK Balkan FBK Balkan
L
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
18.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Veberods AIF Veberods AIF
D
Veberods AIF Veberods AIF
26.09.09 0 : 0 Beraberlik
Kvarnby IK Kvarnby IK
Daha fazla göster

Div 3 Sodra Gotaland - şampiyona, organize eden İsveç. Iştirak eden lig 12 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Kvarnby IK - 40 sayı, kazanılan maçlar 11, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
STAVSTEN/YMOR FK - 38 sayı, yengi 11, yenilmeler 6, beraberlik 5.
Nosaby IF - 37 puan, parlak başarılar 11, yenilmeler 7, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Div 3 Sodra Gotaland (İsveç) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Div 3 Sodra Gotaland (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.