Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
Div 3 Nordostra Gotaland
İsveç

Div 3 Nordostra Gotaland

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Div 3 Nordostra Gotaland
1 Vimmerby IF Vimmerby IF 22 15 2 5 67:25 42 47 W
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
29.08.09 2 : 4 Zafer
Vimmerby IF Vimmerby IF
W
Vimmerby IF Vimmerby IF
06.09.09 3 : 1 Zafer
IF Haga IF Haga
L
Kisa BK Kisa BK
12.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Vimmerby IF Vimmerby IF
L
IK Tord IK Tord
19.09.09 4 : 2 Kaybetmek
Vimmerby IF Vimmerby IF
W
Vimmerby IF Vimmerby IF
26.09.09 12 : 0 Zafer
Syrianska KF Syrianska KF
2 IK Tord IK Tord 22 14 3 5 49:25 24 45 W
Soderkopings IK Soderkopings IK
28.08.09 1 : 3 Zafer
IK Tord IK Tord
L
IK Tord IK Tord
05.09.09 1 : 3 Kaybetmek
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
D
IF Haga IF Haga
12.09.09 2 : 2 Beraberlik
IK Tord IK Tord
W
IK Tord IK Tord
19.09.09 4 : 2 Zafer
Vimmerby IF Vimmerby IF
W
Kisa BK Kisa BK
26.09.09 0 : 4 Zafer
IK Tord IK Tord
3 IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov 22 11 3 8 39:32 7 36 W
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
29.08.09 3 : 0 Zafer
Syrianska KF Syrianska KF
L
LSW IF LSW IF
05.09.09 1 : 0 Kaybetmek
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
W
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
12.09.09 6 : 0 Zafer
Lindö Lindö
D
Raslatts Raslatts
19.09.09 0 : 0 Beraberlik
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
W
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
26.09.09 2 : 1 Zafer
Gullringens Goif Gullringens Goif
4 Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping 22 9 7 6 30:29 1 34 L
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
29.08.09 2 : 4 Kaybetmek
Vimmerby IF Vimmerby IF
W
IK Tord IK Tord
05.09.09 1 : 3 Zafer
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
W
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
12.09.09 1 : 0 Zafer
Syrianska KF Syrianska KF
D
LSW IF LSW IF
20.09.09 3 : 3 Beraberlik
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
L
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
26.09.09 0 : 2 Kaybetmek
Lindö Lindö
5 Gullringens Goif Gullringens Goif 22 10 1 11 31:38 -7 31 W
Gullringens Goif Gullringens Goif
29.08.09 3 : 0 Zafer
LSW IF LSW IF
L
Lindö Lindö
05.09.09 2 : 0 Kaybetmek
Gullringens Goif Gullringens Goif
D
Gullringens Goif Gullringens Goif
13.09.09 2 : 2 Beraberlik
Raslatts Raslatts
L
Gullringens Goif Gullringens Goif
19.09.09 1 : 2 Kaybetmek
Kisa BK Kisa BK
L
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
26.09.09 2 : 1 Kaybetmek
Gullringens Goif Gullringens Goif
6 IF Haga IF Haga 22 8 5 9 37:33 4 29 D
Kisa BK Kisa BK
29.08.09 1 : 1 Beraberlik
IF Haga IF Haga
L
Vimmerby IF Vimmerby IF
06.09.09 3 : 1 Kaybetmek
IF Haga IF Haga
D
IF Haga IF Haga
12.09.09 2 : 2 Beraberlik
IK Tord IK Tord
W
Syrianska KF Syrianska KF
19.09.09 1 : 4 Zafer
IF Haga IF Haga
L
IF Haga IF Haga
26.09.09 0 : 1 Kaybetmek
LSW IF LSW IF
7 LSW IF LSW IF 22 8 5 9 38:41 -3 29 L
Gullringens Goif Gullringens Goif
29.08.09 3 : 0 Kaybetmek
LSW IF LSW IF
W
LSW IF LSW IF
05.09.09 1 : 0 Zafer
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
L
Soderkopings IK Soderkopings IK
12.09.09 2 : 1 Kaybetmek
LSW IF LSW IF
D
LSW IF LSW IF
20.09.09 3 : 3 Beraberlik
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
W
IF Haga IF Haga
26.09.09 0 : 1 Zafer
LSW IF LSW IF
8 Kisa BK Kisa BK 22 8 5 9 25:36 -11 29 D
Kisa BK Kisa BK
29.08.09 1 : 1 Beraberlik
IF Haga IF Haga
L
Raslatts Raslatts
06.09.09 3 : 0 Kaybetmek
Kisa BK Kisa BK
W
Kisa BK Kisa BK
12.09.09 2 : 1 Zafer
Vimmerby IF Vimmerby IF
W
Gullringens Goif Gullringens Goif
19.09.09 1 : 2 Zafer
Kisa BK Kisa BK
L
Kisa BK Kisa BK
26.09.09 0 : 4 Kaybetmek
IK Tord IK Tord
9 Soderkopings IK Soderkopings IK 22 8 4 10 24:30 -6 28 L
Soderkopings IK Soderkopings IK
28.08.09 1 : 3 Kaybetmek
IK Tord IK Tord
W
Syrianska KF Syrianska KF
05.09.09 1 : 3 Zafer
Soderkopings IK Soderkopings IK
W
Soderkopings IK Soderkopings IK
12.09.09 2 : 1 Zafer
LSW IF LSW IF
L
Lindö Lindö
19.09.09 2 : 0 Kaybetmek
Soderkopings IK Soderkopings IK
W
Soderkopings IK Soderkopings IK
26.09.09 2 : 0 Zafer
Raslatts Raslatts
10 Lindö Lindö 22 9 1 12 37:48 -11 28 W
Raslatts Raslatts
29.08.09 0 : 3 Zafer
Lindö Lindö
W
Lindö Lindö
05.09.09 2 : 0 Zafer
Gullringens Goif Gullringens Goif
L
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
12.09.09 6 : 0 Kaybetmek
Lindö Lindö
W
Lindö Lindö
19.09.09 2 : 0 Zafer
Soderkopings IK Soderkopings IK
W
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
26.09.09 0 : 2 Zafer
Lindö Lindö
11 Raslatts Raslatts 22 7 6 9 36:35 1 27 L
Raslatts Raslatts
29.08.09 0 : 3 Kaybetmek
Lindö Lindö
W
Raslatts Raslatts
06.09.09 3 : 0 Zafer
Kisa BK Kisa BK
D
Gullringens Goif Gullringens Goif
13.09.09 2 : 2 Beraberlik
Raslatts Raslatts
D
Raslatts Raslatts
19.09.09 0 : 0 Beraberlik
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
L
Soderkopings IK Soderkopings IK
26.09.09 2 : 0 Kaybetmek
Raslatts Raslatts
12 Syrianska KF Syrianska KF 22 1 6 15 23:64 -41 9 L
IK Ostria Lambohov IK Ostria Lambohov
29.08.09 3 : 0 Kaybetmek
Syrianska KF Syrianska KF
L
Syrianska KF Syrianska KF
05.09.09 1 : 3 Kaybetmek
Soderkopings IK Soderkopings IK
L
Assyriska IF I Norrkoping Assyriska IF I Norrkoping
12.09.09 1 : 0 Kaybetmek
Syrianska KF Syrianska KF
L
Syrianska KF Syrianska KF
19.09.09 1 : 4 Kaybetmek
IF Haga IF Haga
L
Vimmerby IF Vimmerby IF
26.09.09 12 : 0 Kaybetmek
Syrianska KF Syrianska KF
Daha fazla göster

Div 3 Nordostra Gotaland - turnuva, organize eden İsveç. Katılmak için başvuru veren şampiyona 12 kulüpler. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Vimmerby IF - 47 sayı, yengi 15, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
IK Tord - 45 puan, parlak başarılar 14, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
IK Ostria Lambohov - 36 madde, parlak başarılar 11, yenilme 8, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Div 3 Nordostra Gotaland (İsveç) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Div 3 Nordostra Gotaland (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.