Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
İsveç

1. Lig Güney Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Div 1 Sodra
1 Assyriska Turab. 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Assyriska Turab.
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Motala AIF FK
D
FC Linkoping City
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Assyriska Turab.
D
Assyriska Turab.
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Utsiktens
D
FK Karlskrona
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Assyriska Turab.
D
Assyriska Turab.
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skövde
2 Eskilsminne IF 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Eskilsminne IF
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Oskarshmans AIK
D
FC Trollhattan
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Eskilsminne IF
D
Eskilsminne IF
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Linkoping City
D
Eskilsminne IF
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Landskrona Bois
D
IFK Varnamo
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Eskilsminne IF
3 FC Linkoping City 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Lindome
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Linkoping City
D
FC Linkoping City
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Assyriska Turab.
D
Eskilsminne IF
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Linkoping City
D
FC Linkoping City
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Oskarshmans AIK
D
Lunds BK
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Linkoping City
4 FC Trollhattan 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Lunds BK
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Trollhattan
D
FC Trollhattan
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Eskilsminne IF
D
Skövde
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Trollhattan
D
FC Trollhattan
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Varnamo
D
Landskrona Bois
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Trollhattan
5 FK Karlskrona 0 0 0 0 0:0 0 0 D
FK Karlskrona
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Landskrona Bois
D
FK Karlskrona
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Lunds BK
D
Lindome
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Karlskrona
D
FK Karlskrona
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Assyriska Turab.
D
Qviding FIF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Karlskrona
6 IFK Varnamo 0 0 0 0 0:0 0 0 D
IFK Varnamo
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Utsiktens
D
Torns IF
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Varnamo
D
IFK Varnamo
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tvaakers IF
D
FC Trollhattan
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Varnamo
D
IFK Varnamo
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Eskilsminne IF
7 Landskrona Bois 0 0 0 0 0:0 0 0 D
FK Karlskrona
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Landskrona Bois
D
Landskrona Bois
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Oskarshmans AIK
D
Qviding FIF
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Landskrona Bois
D
Eskilsminne IF
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Landskrona Bois
D
Landskrona Bois
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Trollhattan
8 Lindome 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Lindome
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Linkoping City
D
Tvaakers IF
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Lindome
D
Lindome
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Karlskrona
D
Utsiktens
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lindome
D
Lindome
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Motala AIF FK
9 Lunds BK 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Lunds BK
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Trollhattan
D
FK Karlskrona
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Lunds BK
D
Lunds BK
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Motala AIF FK
D
Torns IF
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lunds BK
D
Lunds BK
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Linkoping City
10 Motala AIF FK 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Assyriska Turab.
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Motala AIF FK
D
Motala AIF FK
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Skövde
D
Lunds BK
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Motala AIF FK
D
Motala AIF FK
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Qviding FIF
D
Lindome
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Motala AIF FK
11 Oskarshmans AIK 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Eskilsminne IF
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Oskarshmans AIK
D
Landskrona Bois
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Oskarshmans AIK
D
Oskarshmans AIK
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Torns IF
D
FC Linkoping City
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Oskarshmans AIK
D
Oskarshmans AIK
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Utsiktens
12 Qviding FIF 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Qviding FIF
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Tvaakers IF
D
Utsiktens
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Qviding FIF
D
Qviding FIF
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Landskrona Bois
D
Motala AIF FK
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Qviding FIF
D
Qviding FIF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Karlskrona
13 Skövde 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Skövde
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Torns IF
D
Motala AIF FK
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Skövde
D
Skövde
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Trollhattan
D
Skövde
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tvaakers IF
D
Assyriska Turab.
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skövde
14 Torns IF 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Skövde
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Torns IF
D
Torns IF
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Varnamo
D
Oskarshmans AIK
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Torns IF
D
Torns IF
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lunds BK
D
Tvaakers IF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Torns IF
15 Tvaakers IF 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Qviding FIF
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Tvaakers IF
D
Tvaakers IF
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Lindome
D
IFK Varnamo
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tvaakers IF
D
Skövde
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tvaakers IF
D
Tvaakers IF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Torns IF
16 Utsiktens 0 0 0 0 0:0 0 0 D
IFK Varnamo
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Utsiktens
D
Utsiktens
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Qviding FIF
D
Assyriska Turab.
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Utsiktens
D
Utsiktens
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lindome
D
Oskarshmans AIK
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Utsiktens
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1. Lig Güney Grubu - şampiyona, organize eden İsveç. Kayıt yaptıran lig 16 katılan takımlar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Assyriska Turab. - 0 madde, parlak başarılar 0, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Eskilsminne IF - 0 puan, parlak başarılar 0, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FC Linkoping City - 0 kabul edilen puan, parlak başarılar 0, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1. Lig Güney Grubu (İsveç) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - 1. Lig Güney Grubu (İsveç):
FK Karlskrona - Torns IF (05.04.2020 12:00)
Tvaakers IF - FC Linkoping City (05.04.2020 12:00)
Skövde - Landskrona Bois (05.04.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1. Lig Güney Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.