1. Lig Kuzey Grubu
İsveç

1. Lig Kuzey Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Div 1, Norra
1 Vasalunds IF Vasalunds IF 25 19 3 3 76:28 48 60 D
Vasalunds IF Vasalunds IF
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
IFK Haninge IFK Haninge
L
Sandvikens IF Sandvikens IF
07.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Vasalunds IF Vasalunds IF
W
Vasalunds IF Vasalunds IF
12.10.20 2 : 1 Zafer
IFK Luleå IFK Luleå
W
IFK Berga IFK Berga
17.10.20 1 : 5 Zafer
Vasalunds IF Vasalunds IF
W
Täby FK Täby FK
24.10.20 0 : 3 Zafer
Vasalunds IF Vasalunds IF
Gefle IF
2 IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna 25 14 8 3 47:19 28 50 D
IF Karlstad IF Karlstad
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
D
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
D
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
W
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
17.10.20 4 : 1 Zafer
IK Frej Taby IK Frej Taby
W
IFK Berga IFK Berga
24.10.20 1 : 4 Zafer
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
Täby FK
3 IFK Haninge IFK Haninge 25 15 4 6 61:38 23 49 D
Syrianska FC Syrianska FC
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Haninge IFK Haninge
L
IFK Haninge IFK Haninge
07.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Gefle IF Gefle IF
L
IF Karlstad IF Karlstad
11.10.20 5 : 2 Kaybetmek
IFK Haninge IFK Haninge
W
IFK Haninge IFK Haninge
17.10.20 2 : 1 Zafer
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
W
Team TG Team TG
25.10.20 0 : 4 Zafer
IFK Haninge IFK Haninge
Sandvikens IF
4 Sandvikens IF Sandvikens IF 25 13 8 4 54:28 26 47 W
Sandvikens IF Sandvikens IF
11.10.20 3 : 0 Zafer
IFK Berga IFK Berga
W
IF Karlstad IF Karlstad
18.10.20 0 : 1 Zafer
Sandvikens IF Sandvikens IF
W
Sandvikens IF Sandvikens IF
24.10.20 3 : 2 Zafer
IK Frej Taby IK Frej Taby
D
Sandvikens IF Sandvikens IF
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Syrianska FC Syrianska FC
W
Team TG Team TG
28.10.20 0 : 5 Zafer
Sandvikens IF Sandvikens IF
Team TG
5 IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping 25 13 8 4 46:34 12 47 W
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
03.10.20 3 : 1 Zafer
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
W
Karlslunds IF Karlslunds IF
07.10.20 1 : 2 Zafer
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
D
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
L
IFK Haninge IFK Haninge
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
D
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
24.10.20 3 : 3 Beraberlik
Gefle IF Gefle IF
Nykopings BIS
6 Sollentuna FK Sollentuna FK 25 13 6 6 45:39 6 45 L
Sollentuna FK Sollentuna FK
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
IFK Berga IFK Berga
W
Täby FK Täby FK
07.10.20 1 : 6 Zafer
Sollentuna FK Sollentuna FK
D
IK Frej Taby IK Frej Taby
11.10.20 2 : 2 Beraberlik
Sollentuna FK Sollentuna FK
W
Sollentuna FK Sollentuna FK
17.10.20 2 : 1 Zafer
Karlslunds IF Karlslunds IF
W
Nykopings BIS Nykopings BIS
25.10.20 1 : 2 Zafer
Sollentuna FK Sollentuna FK
Örebro Syrianska IF
7 Gefle IF Gefle IF 25 10 9 6 44:35 9 39 W
IFK Haninge IFK Haninge
07.10.20 1 : 4 Zafer
Gefle IF Gefle IF
W
Team TG Team TG
11.10.20 1 : 5 Zafer
Gefle IF Gefle IF
D
Gefle IF Gefle IF
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
IFK Luleå IFK Luleå
D
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
24.10.20 3 : 3 Beraberlik
Gefle IF Gefle IF
W
Gefle IF Gefle IF
28.10.20 2 : 0 Zafer
IK Frej Taby IK Frej Taby
IK Frej Taby
8 IK Frej Taby IK Frej Taby 25 10 3 12 42:44 -2 33 W
IFK Berga IFK Berga
07.10.20 0 : 1 Zafer
IK Frej Taby IK Frej Taby
D
IK Frej Taby IK Frej Taby
11.10.20 2 : 2 Beraberlik
Sollentuna FK Sollentuna FK
L
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
17.10.20 4 : 1 Kaybetmek
IK Frej Taby IK Frej Taby
L
Sandvikens IF Sandvikens IF
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
IK Frej Taby IK Frej Taby
L
Gefle IF Gefle IF
28.10.20 2 : 0 Kaybetmek
IK Frej Taby IK Frej Taby
Täby FK
9 Täby FK Täby FK 25 9 5 11 39:41 -2 32 L
Täby FK Täby FK
07.10.20 1 : 6 Kaybetmek
Sollentuna FK Sollentuna FK
L
Karlslunds IF Karlslunds IF
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Täby FK Täby FK
D
Täby FK Täby FK
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
D
Syrianska FC Syrianska FC
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Täby FK Täby FK
L
Täby FK Täby FK
24.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Vasalunds IF Vasalunds IF
IK Frej Taby
10 IFK Luleå IFK Luleå 25 9 4 12 36:44 -8 31 W
IFK Luleå IFK Luleå
04.10.20 4 : 0 Zafer
Nykopings BIS Nykopings BIS
L
Vasalunds IF Vasalunds IF
12.10.20 2 : 1 Kaybetmek
IFK Luleå IFK Luleå
D
Gefle IF Gefle IF
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
IFK Luleå IFK Luleå
W
IFK Luleå IFK Luleå
21.10.20 2 : 1 Zafer
Team TG Team TG
D
IFK Luleå IFK Luleå
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
IF Karlstad IF Karlstad
Karlslunds IF
11 Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF 25 7 7 11 30:41 -11 28 L
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
D
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
W
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
10.10.20 2 : 0 Zafer
Nykopings BIS Nykopings BIS
D
Täby FK Täby FK
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
W
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
24.10.20 1 : 0 Zafer
Karlslunds IF Karlslunds IF
Sollentuna FK
12 IF Karlstad IF Karlstad 25 7 6 12 36:46 -10 27 L
Täby FK Täby FK
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
IF Karlstad IF Karlstad
D
IF Karlstad IF Karlstad
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
W
IF Karlstad IF Karlstad
11.10.20 5 : 2 Zafer
IFK Haninge IFK Haninge
L
IF Karlstad IF Karlstad
18.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Sandvikens IF Sandvikens IF
D
IFK Luleå IFK Luleå
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
IF Karlstad IF Karlstad
Team TG
13 Karlslunds IF Karlslunds IF 25 7 4 14 34:40 -6 25 L
Karlslunds IF Karlslunds IF
07.10.20 1 : 2 Kaybetmek
IF Sylvia Norrköping IF Sylvia Norrköping
W
Karlslunds IF Karlslunds IF
11.10.20 3 : 0 Zafer
Täby FK Täby FK
D
Karlslunds IF Karlslunds IF
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Syrianska FC Syrianska FC
L
Sollentuna FK Sollentuna FK
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Karlslunds IF Karlslunds IF
L
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Karlslunds IF Karlslunds IF
IFK Berga
14 Team TG Team TG 25 7 2 16 34:70 -36 23 L
Team TG Team TG
11.10.20 1 : 5 Kaybetmek
Gefle IF Gefle IF
W
Nykopings BIS Nykopings BIS
18.10.20 0 : 4 Zafer
Team TG Team TG
L
IFK Luleå IFK Luleå
21.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Team TG Team TG
L
Team TG Team TG
25.10.20 0 : 4 Kaybetmek
IFK Haninge IFK Haninge
L
Team TG Team TG
28.10.20 0 : 5 Kaybetmek
Sandvikens IF Sandvikens IF
Sandvikens IF
15 IFK Berga IFK Berga 25 3 3 19 27:61 -34 12 W
Sollentuna FK Sollentuna FK
03.10.20 1 : 2 Zafer
IFK Berga IFK Berga
L
IFK Berga IFK Berga
07.10.20 0 : 1 Kaybetmek
IK Frej Taby IK Frej Taby
L
Sandvikens IF Sandvikens IF
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
IFK Berga IFK Berga
L
IFK Berga IFK Berga
17.10.20 1 : 5 Kaybetmek
Vasalunds IF Vasalunds IF
L
IFK Berga IFK Berga
24.10.20 1 : 4 Kaybetmek
IF Bromharitaojkarna IF Bromharitaojkarna
Karlslunds IF
16 Nykopings BIS Nykopings BIS 25 2 4 19 29:72 -43 10 L
Nykopings BIS Nykopings BIS
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
IK Frej Taby IK Frej Taby
L
IFK Luleå IFK Luleå
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Nykopings BIS Nykopings BIS
L
Örebro Syrianska IF Örebro Syrianska IF
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Nykopings BIS Nykopings BIS
L
Nykopings BIS Nykopings BIS
18.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Team TG Team TG
L
Nykopings BIS Nykopings BIS
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sollentuna FK Sollentuna FK
IF Sylvia Norrköping
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1. Lig Kuzey Grubu - şampiyona, düzenleyen İsveç. Katılan turnuva 16 katılımcılar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Vasalunds IF - 60 puan, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
IF Bromharitaojkarna - 50 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 14, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
IFK Haninge - 49 madde, yengi 15, yenilme 6, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1. Lig Kuzey Grubu (İsveç) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - 1. Lig Kuzey Grubu (İsveç):
Sollentuna FK - Örebro Syrianska IF (31.10.2020 08:00)
Gefle IF - Vasalunds IF (31.10.2020 09:00)
Karlslunds IF - IFK Berga (31.10.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1. Lig Kuzey Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.