Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Damallsvenskan,Kadınlar
İsveç

Damallsvenskan,Kadınlar

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Damallsvenskan
1 Linkopings FC Linkopings FC 2 2 0 0 5:1 4 6 W
Linkopings FC Linkopings FC
27.06.20 3 : 0 Zafer
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
W
Vittsjo Gik Vittsjo Gik
05.07.20 1 : 2 Zafer
Linkopings FC Linkopings FC
Djurgardens
2 FC Rosengard FC Rosengard 2 2 0 0 2:0 2 6 W
FC Rosengard FC Rosengard
27.06.20 1 : 0 Zafer
Vittsjo Gik Vittsjo Gik
W
Kristianstads Kristianstads
04.07.20 0 : 1 Zafer
FC Rosengard FC Rosengard
Eskilstuna UnitedDFF
3 Kopparbergs/Goteborg FC Kopparbergs/Goteborg FC 2 1 1 0 6:2 4 4 W
Kopparbergs/Goteborg FC Kopparbergs/Goteborg FC
28.06.20 5 : 1 Zafer
Kristianstads Kristianstads
D
Eskilstuna UnitedDFF Eskilstuna UnitedDFF
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Kopparbergs/Goteborg FC Kopparbergs/Goteborg FC
Vaxjo DFF
4 IK Uppsala IK Uppsala 2 1 1 0 4:3 1 4 W
IK Uppsala IK Uppsala
27.06.20 3 : 2 Zafer
Djurgardens Djurgardens
D
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
IK Uppsala IK Uppsala
Pitea
5 Pitea Pitea 2 1 1 0 4:3 1 4 W
Umea Umea
27.06.20 2 : 3 Zafer
Pitea Pitea
D
Pitea Pitea
05.07.20 1 : 1 Beraberlik
Örebrö Örebrö
Umea
6 Eskilstuna UnitedDFF Eskilstuna UnitedDFF 2 0 2 0 4:4 0 2 D
Örebrö Örebrö
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
Eskilstuna UnitedDFF Eskilstuna UnitedDFF
D
Eskilstuna UnitedDFF Eskilstuna UnitedDFF
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Kopparbergs/Goteborg FC Kopparbergs/Goteborg FC
FC Rosengard
7 Örebrö Örebrö 2 0 2 0 4:4 0 2 D
Örebrö Örebrö
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
Eskilstuna UnitedDFF Eskilstuna UnitedDFF
D
Pitea Pitea
05.07.20 1 : 1 Beraberlik
Örebrö Örebrö
Umea
8 Djurgardens Djurgardens 2 0 1 1 3:4 -1 1 L
IK Uppsala IK Uppsala
27.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Djurgardens Djurgardens
D
Djurgardens Djurgardens
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Umea Umea
Linkopings FC
9 Umea Umea 2 0 1 1 3:4 -1 1 L
Umea Umea
27.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Pitea Pitea
D
Djurgardens Djurgardens
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Umea Umea
Pitea
10 Vaxjo DFF Vaxjo DFF 2 0 1 1 1:4 -3 1 L
Linkopings FC Linkopings FC
27.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
D
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
IK Uppsala IK Uppsala
Kopparbergs/Goteborg FC
11 Vittsjo Gik Vittsjo Gik 2 0 0 2 1:3 -2 0 L
FC Rosengard FC Rosengard
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Vittsjo Gik Vittsjo Gik
L
Vittsjo Gik Vittsjo Gik
05.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Linkopings FC Linkopings FC
Kristianstads
12 Kristianstads Kristianstads 2 0 0 2 1:6 -5 0 L
Kopparbergs/Goteborg FC Kopparbergs/Goteborg FC
28.06.20 5 : 1 Kaybetmek
Kristianstads Kristianstads
L
Kristianstads Kristianstads
04.07.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Rosengard FC Rosengard
Vittsjo Gik
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Damallsvenskan,Kadınlar - turnuva, organize eden İsveç. Iştirak eden turnuva 12 katılımcılar. Bugünkü duruma göre liderler turnuva. Bunlar:
Linkopings FC - 6 madde, kazanılan yarışmalar 2, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FC Rosengard - 6 sayı, kazanılan yarışmalar 2, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Kopparbergs/Goteborg FC - 4 madde, kazanılan yarışmalar 1, yenilme 0, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Damallsvenskan,Kadınlar (İsveç) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Damallsvenskan,Kadınlar (İsveç):
Umea - Örebrö (08.07.2020 12:00)
Kopparbergs/Goteborg FC - Vaxjo DFF (10.07.2020 12:00)
FC Rosengard - Eskilstuna UnitedDFF (10.07.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Damallsvenskan,Kadınlar (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.