Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
24
İsveç

Damallsvenskan,Kadınlar

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Damallsvenskan
1 FC Rosengard 22 14 7 1 51:16 35 49 W
FC Rosengard
22.09.19 3 : 1 Zafer
Örebrö
W
Kungsbacka Dff
28.09.19 1 : 2 Zafer
FC Rosengard
D
FC Rosengard
13.10.19 3 : 3 Beraberlik
Linkopings FC
D
FC Rosengard
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
Vittsjo Gik
W
Kristianstads
26.10.19 0 : 1 Zafer
FC Rosengard
2 Kopparbergs/Goteborg FC 22 13 6 3 45:19 26 45 W
Djurgardens
21.09.19 1 : 3 Zafer
Kopparbergs/Goteborg FC
W
Kopparbergs/Goteborg FC
29.09.19 2 : 1 Zafer
Vittsjo Gik
W
Pitea
12.10.19 1 : 2 Zafer
Kopparbergs/Goteborg FC
W
Kopparbergs/Goteborg FC
20.10.19 2 : 1 Zafer
Vaxjo DFF
W
IF Limhamn Bunkeflo
26.10.19 0 : 2 Zafer
Kopparbergs/Goteborg FC
3 Vittsjo Gik 22 12 5 5 33:13 20 41 L
Eskilstuna UnitedDFF
22.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Vittsjo Gik
L
Kopparbergs/Goteborg FC
29.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Vittsjo Gik
W
Vittsjo Gik
13.10.19 2 : 0 Zafer
Kristianstads
D
FC Rosengard
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
Vittsjo Gik
W
Vittsjo Gik
26.10.19 2 : 0 Zafer
Djurgardens
4 Eskilstuna UnitedDFF 22 11 5 6 34:19 15 38 W
Eskilstuna UnitedDFF
22.09.19 1 : 0 Zafer
Vittsjo Gik
D
Örebrö
29.09.19 2 : 2 Beraberlik
Eskilstuna UnitedDFF
W
Eskilstuna UnitedDFF
13.10.19 1 : 0 Zafer
IF Limhamn Bunkeflo
W
Eskilstuna UnitedDFF
19.10.19 5 : 0 Zafer
Kristianstads
D
Vaxjo DFF
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Eskilstuna UnitedDFF
5 Linkopings FC 22 10 6 6 37:20 17 36 L
Pitea
22.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Linkopings FC
W
Linkopings FC
26.09.19 4 : 1 Zafer
Djurgardens
D
FC Rosengard
13.10.19 3 : 3 Beraberlik
Linkopings FC
W
Linkopings FC
20.10.19 3 : 0 Zafer
IF Limhamn Bunkeflo
W
Örebrö
26.10.19 1 : 3 Zafer
Linkopings FC
6 Pitea 22 8 10 4 30:21 9 34 W
Pitea
22.09.19 1 : 0 Zafer
Linkopings FC
D
Kristianstads
29.09.19 1 : 1 Beraberlik
Pitea
L
Pitea
12.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kopparbergs/Goteborg FC
D
Djurgardens
20.10.19 3 : 3 Beraberlik
Pitea
W
Pitea
26.10.19 3 : 0 Zafer
Kungsbacka Dff
7 Kristianstads 22 9 6 7 38:30 8 33 D
IF Limhamn Bunkeflo
21.09.19 2 : 2 Beraberlik
Kristianstads
D
Kristianstads
29.09.19 1 : 1 Beraberlik
Pitea
L
Vittsjo Gik
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kristianstads
L
Eskilstuna UnitedDFF
19.10.19 5 : 0 Kaybetmek
Kristianstads
L
Kristianstads
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Rosengard
8 Örebrö 22 9 3 10 28:30 -2 30 L
FC Rosengard
22.09.19 3 : 1 Kaybetmek
Örebrö
D
Örebrö
29.09.19 2 : 2 Beraberlik
Eskilstuna UnitedDFF
L
Vaxjo DFF
13.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Örebrö
W
Kungsbacka Dff
19.10.19 1 : 5 Zafer
Örebrö
L
Örebrö
26.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Linkopings FC
9 Vaxjo DFF 22 6 7 9 25:40 -15 25 D
Vaxjo DFF
23.09.19 5 : 5 Beraberlik
Kungsbacka Dff
D
IF Limhamn Bunkeflo
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Vaxjo DFF
W
Vaxjo DFF
13.10.19 2 : 1 Zafer
Örebrö
L
Kopparbergs/Goteborg FC
20.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Vaxjo DFF
D
Vaxjo DFF
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Eskilstuna UnitedDFF
10 Djurgardens 22 4 2 16 24:49 -25 14 L
Djurgardens
21.09.19 1 : 3 Kaybetmek
Kopparbergs/Goteborg FC
L
Linkopings FC
26.09.19 4 : 1 Kaybetmek
Djurgardens
W
Djurgardens
12.10.19 3 : 0 Zafer
Kungsbacka Dff
D
Djurgardens
20.10.19 3 : 3 Beraberlik
Pitea
L
Vittsjo Gik
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Djurgardens
11 IF Limhamn Bunkeflo 22 3 5 14 16:46 -30 14 D
IF Limhamn Bunkeflo
21.09.19 2 : 2 Beraberlik
Kristianstads
D
IF Limhamn Bunkeflo
28.09.19 1 : 1 Beraberlik
Vaxjo DFF
L
Eskilstuna UnitedDFF
13.10.19 1 : 0 Kaybetmek
IF Limhamn Bunkeflo
L
Linkopings FC
20.10.19 3 : 0 Kaybetmek
IF Limhamn Bunkeflo
L
IF Limhamn Bunkeflo
26.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Kopparbergs/Goteborg FC
12 Kungsbacka Dff 22 1 2 19 14:72 -58 5 D
Vaxjo DFF
23.09.19 5 : 5 Beraberlik
Kungsbacka Dff
L
Kungsbacka Dff
28.09.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Rosengard
L
Djurgardens
12.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Kungsbacka Dff
L
Kungsbacka Dff
19.10.19 1 : 5 Kaybetmek
Örebrö
L
Pitea
26.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Kungsbacka Dff
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Damallsvenskan,Kadınlar - şampiyona, organize eden İsveç. Katılmak için başvuru veren şampiyona 12 kulüpler. Bugünkü duruma göre liderler turnuva. Bunlar:
FC Rosengard - 49 sayı, parlak başarılar 14, skorsuz maçlar 1, beraberlik 7.
Kopparbergs/Goteborg FC - 45 puan, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 3, beraberlik 6.
Vittsjo Gik - 41 puan, parlak başarılar 12, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Damallsvenskan,Kadınlar (İsveç) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Damallsvenskan,Kadınlar (İsveç):
Umea - FC Rosengard (05.04.2020 07:00)
IK Uppsala - Pitea (05.04.2020 07:00)
Linkopings FC - Örebrö (05.04.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Damallsvenskan,Kadınlar (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.