2. Lig, Batı Götaland Grubu
İsveç

2. Lig, Batı Götaland Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Vastra Gotaland
1 Ängelholms FF Ängelholms FF 9 6 1 2 15:6 9 19 W
IFK Malmö IFK Malmö
22.08.20 1 : 2 Zafer
Ängelholms FF Ängelholms FF
L
Ängelholms FF Ängelholms FF
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Onsala BK Onsala BK
L
Assyriska BK Assyriska BK
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Ängelholms FF Ängelholms FF
D
Ängelholms FF Ängelholms FF
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
W
Ängelholms FF Ängelholms FF
19.09.20 1 : 0 Zafer
FC Rosengard FC Rosengard
BK Olympic
2 IFK Malmö IFK Malmö 9 6 1 2 13:5 8 19 W
Vinbergs Vinbergs
29.08.20 0 : 2 Zafer
IFK Malmö IFK Malmö
W
IFK Malmö IFK Malmö
05.09.20 2 : 0 Zafer
Onsala BK Onsala BK
W
Ullareds Ullareds
12.09.20 0 : 3 Zafer
IFK Malmö IFK Malmö
W
IFK Malmö IFK Malmö
16.09.20 2 : 1 Zafer
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
W
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
19.09.20 0 : 1 Zafer
IFK Malmö IFK Malmö
Assyriska BK
3 Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF 9 5 2 2 21:8 13 17 W
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
29.08.20 5 : 0 Zafer
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
W
BK Olympic BK Olympic
05.09.20 0 : 2 Zafer
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
D
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rosengard FC Rosengard
L
IFK Malmö IFK Malmö
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
W
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
19.09.20 5 : 1 Zafer
Vinbergs Vinbergs
Eslovs BK
4 Onsala BK Onsala BK 9 4 2 3 19:16 3 14 W
Onsala BK Onsala BK
22.08.20 5 : 1 Zafer
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
W
Ängelholms FF Ängelholms FF
29.08.20 0 : 2 Zafer
Onsala BK Onsala BK
L
IFK Malmö IFK Malmö
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Onsala BK Onsala BK
W
Onsala BK Onsala BK
12.09.20 5 : 2 Zafer
Assyriska BK Assyriska BK
D
Onsala BK Onsala BK
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
BK Olympic BK Olympic
Varbergs GIF FK
5 BK Olympic BK Olympic 9 4 2 3 15:12 3 14 W
BK Olympic BK Olympic
23.08.20 1 : 0 Zafer
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
D
IS Halmia IS Halmia
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
BK Olympic BK Olympic
L
BK Olympic BK Olympic
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
L
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
13.09.20 4 : 1 Kaybetmek
BK Olympic BK Olympic
D
Onsala BK Onsala BK
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
BK Olympic BK Olympic
Ängelholms FF
6 Vinbergs Vinbergs 9 4 1 4 16:19 -3 13 L
Eslovs BK Eslovs BK
22.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Vinbergs Vinbergs
L
Vinbergs Vinbergs
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
IFK Malmö IFK Malmö
W
Vinbergs Vinbergs
06.09.20 2 : 0 Zafer
Ullareds Ullareds
W
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
12.09.20 0 : 1 Zafer
Vinbergs Vinbergs
L
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
19.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Vinbergs Vinbergs
IS Halmia
7 Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK 9 3 3 3 18:17 1 12 D
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
20.08.20 1 : 1 Beraberlik
IS Halmia IS Halmia
L
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
29.08.20 5 : 0 Kaybetmek
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
W
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
03.09.20 8 : 1 Zafer
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
D
Ängelholms FF Ängelholms FF
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
L
Assyriska BK Assyriska BK
18.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
Onsala BK
8 Assyriska BK Assyriska BK 9 4 0 5 15:20 -5 12 L
Assyriska BK Assyriska BK
22.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
L
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
30.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Assyriska BK Assyriska BK
W
Assyriska BK Assyriska BK
05.09.20 2 : 0 Zafer
Ängelholms FF Ängelholms FF
L
Onsala BK Onsala BK
12.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Assyriska BK Assyriska BK
W
Assyriska BK Assyriska BK
18.09.20 3 : 1 Zafer
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
IFK Malmö
9 FC Rosengard FC Rosengard 9 2 5 2 12:12 1 11 W
FC Rosengard FC Rosengard
22.08.20 3 : 2 Zafer
Ullareds Ullareds
W
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
29.08.20 1 : 3 Zafer
FC Rosengard FC Rosengard
D
FC Rosengard FC Rosengard
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
IS Halmia IS Halmia
D
Västra Frölunda IF Västra Frölunda IF
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rosengard FC Rosengard
L
Ängelholms FF Ängelholms FF
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Rosengard FC Rosengard
KSF Prespa Birlik
10 Eslovs BK Eslovs BK 8 3 2 3 14:20 -6 11 L
Eslovs BK Eslovs BK
19.08.20 0 : 6 Kaybetmek
BK Olympic BK Olympic
W
Eslovs BK Eslovs BK
22.08.20 4 : 1 Zafer
Vinbergs Vinbergs
L
Ullareds Ullareds
29.08.20 4 : 2 Kaybetmek
Eslovs BK Eslovs BK
W
Eslovs BK Eslovs BK
04.09.20 2 : 1 Zafer
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
D
IS Halmia IS Halmia
10.09.20 2 : 2 Beraberlik
Eslovs BK Eslovs BK
KSF Prespa Birlik
11 IS Halmia IS Halmia 8 2 4 2 14:13 1 10 W
IS Halmia IS Halmia
15.08.20 3 : 1 Zafer
Assyriska BK Assyriska BK
D
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
20.08.20 1 : 1 Beraberlik
IS Halmia IS Halmia
D
IS Halmia IS Halmia
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
BK Olympic BK Olympic
D
FC Rosengard FC Rosengard
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
IS Halmia IS Halmia
D
IS Halmia IS Halmia
10.09.20 2 : 2 Beraberlik
Eslovs BK Eslovs BK
Ullareds
12 Ullareds Ullareds 8 3 0 5 10:13 -3 9 L
Ullareds Ullareds
15.08.20 0 : 1 Kaybetmek
BK Olympic BK Olympic
L
FC Rosengard FC Rosengard
22.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Ullareds Ullareds
W
Ullareds Ullareds
29.08.20 4 : 2 Zafer
Eslovs BK Eslovs BK
L
Vinbergs Vinbergs
06.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Ullareds Ullareds
L
Ullareds Ullareds
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
IFK Malmö IFK Malmö
IS Halmia
13 KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik 8 2 0 6 9:25 -16 6 L
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
16.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Ängelholms FF Ängelholms FF
L
Onsala BK Onsala BK
22.08.20 5 : 1 Kaybetmek
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
W
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
30.08.20 3 : 1 Zafer
Assyriska BK Assyriska BK
L
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
03.09.20 8 : 1 Kaybetmek
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
W
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
13.09.20 4 : 1 Zafer
BK Olympic BK Olympic
Eslovs BK
14 IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo 9 1 1 7 7:12 -5 4 L
BK Olympic BK Olympic
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
L
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Rosengard FC Rosengard
L
Eslovs BK Eslovs BK
04.09.20 2 : 1 Kaybetmek
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
L
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Vinbergs Vinbergs
L
IF Limhamn Bunkeflo IF Limhamn Bunkeflo
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
IFK Malmö IFK Malmö
Ullareds
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Lig, Batı Götaland Grubu - şampiyona, organize eden İsveç. Kayıt yaptıran lig 14 futbol takımları. Bu sezonda liderler turnuva. Bunlar:
Ängelholms FF - 19 kabul edilen puan, parlak başarılar 6, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 1.
IFK Malmö - 19 puan, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.
Västra Frölunda IF - 17 madde, parlak başarılar 5, yenilme 2, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig, Batı Götaland Grubu (İsveç) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - 2. Lig, Batı Götaland Grubu (İsveç):
KSF Prespa Birlik - Eslovs BK (20.09.2020 07:00)
IS Halmia - Ullareds (20.09.2020 10:00)
Varbergs GIF FK - Onsala BK (25.09.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig, Batı Götaland Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.