2. Lig, Doğu Svealand Grubu
İsveç

2. Lig, Doğu Svealand Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Sodra Svealand
1 Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen 12 9 1 2 30:11 19 28 W
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
19.09.20 1 : 2 Zafer
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
W
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
27.09.20 2 : 0 Zafer
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
W
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
04.10.20 4 : 0 Zafer
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
W
Huddinge IF Huddinge IF
10.10.20 1 : 3 Zafer
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
W
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
17.10.20 7 : 0 Zafer
Rynninge IK Rynninge IK
2 Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF 12 9 1 2 30:17 13 28 W
Huddinge IF Huddinge IF
19.09.20 0 : 1 Zafer
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
W
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
26.09.20 3 : 1 Zafer
Rynninge IK Rynninge IK
D
FC Gute FC Gute
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
W
Newroz Newroz
10.10.20 0 : 4 Zafer
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
W
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
17.10.20 3 : 1 Zafer
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
3 BK Forward BK Forward 12 8 3 1 27:14 13 27 W
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
19.09.20 1 : 2 Zafer
BK Forward BK Forward
W
BK Forward BK Forward
26.09.20 5 : 0 Zafer
Assyriska IF Assyriska IF
D
BK Forward BK Forward
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Huddinge IF Huddinge IF
W
Rynninge IK Rynninge IK
10.10.20 0 : 1 Zafer
BK Forward BK Forward
W
BK Forward BK Forward
17.10.20 5 : 0 Zafer
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
4 Tyresö FF Tyresö FF 12 8 1 3 29:14 15 25 L
Tyresö FF Tyresö FF
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Gute FC Gute
L
Värmbols FC Värmbols FC
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Tyresö FF Tyresö FF
W
Tyresö FF Tyresö FF
03.10.20 3 : 1 Zafer
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
W
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
10.10.20 0 : 3 Zafer
Tyresö FF Tyresö FF
W
Tyresö FF Tyresö FF
17.10.20 2 : 1 Zafer
Assyriska IF Assyriska IF
5 Värmbols FC Värmbols FC 12 5 3 4 22:19 3 18 L
Assyriska IF Assyriska IF
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Värmbols FC Värmbols FC
W
Värmbols FC Värmbols FC
26.09.20 1 : 0 Zafer
Tyresö FF Tyresö FF
W
Värmbols FC Värmbols FC
03.10.20 4 : 0 Zafer
Rynninge IK Rynninge IK
D
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Värmbols FC Värmbols FC
D
Värmbols FC Värmbols FC
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
6 Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad 12 4 4 4 20:20 2 16 L
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
L
IFK Kumla IFK Kumla
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
L
Tyresö FF Tyresö FF
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
D
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Värmbols FC Värmbols FC
L
BK Forward BK Forward
17.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
7 IFK Kumla IFK Kumla 11 4 3 4 24:21 3 15 D
Rynninge IK Rynninge IK
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
IFK Kumla IFK Kumla
W
IFK Kumla IFK Kumla
26.09.20 4 : 1 Zafer
Trosa Vagnharad Trosa Vagnharad
D
IFK Kumla IFK Kumla
03.10.20 3 : 3 Beraberlik
Newroz Newroz
L
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
11.10.20 3 : 2 Kaybetmek
IFK Kumla IFK Kumla
W
IFK Kumla IFK Kumla
17.10.20 5 : 2 Zafer
Huddinge IF Huddinge IF
8 Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF 11 4 2 5 15:23 -8 14 W
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
19.09.20 3 : 0 Zafer
Newroz Newroz
D
FC Gute FC Gute
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
L
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
W
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
11.10.20 3 : 2 Zafer
IFK Kumla IFK Kumla
L
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
9 IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 12 4 1 7 15:26 -11 13 L
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
BK Forward BK Forward
L
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
W
Assyriska IF Assyriska IF
03.10.20 2 : 3 Zafer
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
L
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
10.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Tyresö FF Tyresö FF
D
Värmbols FC Värmbols FC
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
10 Huddinge IF Huddinge IF 12 3 3 6 18:21 -3 12 L
Huddinge IF Huddinge IF
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
W
Newroz Newroz
26.09.20 2 : 3 Zafer
Huddinge IF Huddinge IF
D
BK Forward BK Forward
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Huddinge IF Huddinge IF
L
Huddinge IF Huddinge IF
10.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
L
IFK Kumla IFK Kumla
17.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Huddinge IF Huddinge IF
11 Rynninge IK Rynninge IK 12 3 2 7 15:21 -6 11 D
Rynninge IK Rynninge IK
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
IFK Kumla IFK Kumla
L
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Rynninge IK Rynninge IK
L
Värmbols FC Värmbols FC
03.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Rynninge IK Rynninge IK
L
Rynninge IK Rynninge IK
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
BK Forward BK Forward
L
Assyriska Föreningen Assyriska Föreningen
17.10.20 7 : 0 Kaybetmek
Rynninge IK Rynninge IK
12 FC Gute FC Gute 12 2 4 6 15:25 -10 10 W
Tyresö FF Tyresö FF
19.09.20 1 : 2 Zafer
FC Gute FC Gute
D
FC Gute FC Gute
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
D
FC Gute FC Gute
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
L
Assyriska IF Assyriska IF
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Gute FC Gute
W
FC Gute FC Gute
17.10.20 2 : 0 Zafer
Newroz Newroz
13 Assyriska IF Assyriska IF 12 3 0 9 13:28 -15 9 W
Assyriska IF Assyriska IF
19.09.20 2 : 1 Zafer
Värmbols FC Värmbols FC
L
BK Forward BK Forward
26.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Assyriska IF Assyriska IF
L
Assyriska IF Assyriska IF
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
W
Assyriska IF Assyriska IF
10.10.20 3 : 1 Zafer
FC Gute FC Gute
L
Tyresö FF Tyresö FF
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Assyriska IF Assyriska IF
14 Newroz Newroz 12 2 2 8 19:32 -13 8 L
Arameiska-Syrianska Botkyrka IF Arameiska-Syrianska Botkyrka IF
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Newroz Newroz
L
Newroz Newroz
26.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Huddinge IF Huddinge IF
D
IFK Kumla IFK Kumla
03.10.20 3 : 3 Beraberlik
Newroz Newroz
L
Newroz Newroz
10.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF
L
FC Gute FC Gute
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Newroz Newroz
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

2. Lig, Doğu Svealand Grubu - şampiyona, organize eden İsveç. Katılan yarışma 14 takımlar. Şu anda liderler yarışmalar. Bunlar:
Assyriska Föreningen - 28 sayı, kazanılan yarışmalar 9, yenilmeler 2, beraberlik 1.
Åtvidabergs FF - 28 sayı, kazanılan yarışmalar 9, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
BK Forward - 27 sayı, parlak başarılar 8, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig, Doğu Svealand Grubu (İsveç) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig, Doğu Svealand Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.