2.Lig,Östra Götaland
İsveç

2.Lig,Östra Götaland

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Ostra Gotaland
1 Osterlen FF Osterlen FF 12 10 1 1 30:8 22 31 W
Husqvarna FF Husqvarna FF
19.09.20 1 : 6 Zafer
Osterlen FF Osterlen FF
D
Osterlen FF Osterlen FF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Räppe GOIF Räppe GOIF
W
Osterlen FF Osterlen FF
03.10.20 2 : 0 Zafer
IK Tord IK Tord
W
Asarums IF FK Asarums IF FK
10.10.20 0 : 3 Zafer
Osterlen FF Osterlen FF
W
Osterlen FF Osterlen FF
18.10.20 4 : 1 Zafer
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
2 Dalstorps IF Dalstorps IF 12 7 3 2 20:12 8 24 D
Dalstorps IF Dalstorps IF
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Berga IFK Berga
L
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Dalstorps IF Dalstorps IF
W
Dalstorps IF Dalstorps IF
03.10.20 3 : 2 Zafer
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
W
Husqvarna FF Husqvarna FF
10.10.20 0 : 1 Zafer
Dalstorps IF Dalstorps IF
W
Dalstorps IF Dalstorps IF
18.10.20 1 : 0 Zafer
Räppe GOIF Räppe GOIF
3 Nosaby IF Nosaby IF 13 7 1 5 28:20 8 22 L
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Nosaby IF Nosaby IF
D
Nosaby IF Nosaby IF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Tord IK Tord
W
Hassleholm IF Hassleholm IF
02.10.20 3 : 4 Zafer
Nosaby IF Nosaby IF
W
Nosaby IF Nosaby IF
10.10.20 3 : 1 Zafer
Kristianstads FF Kristianstads FF
W
Syrianska FC Syrianska FC
18.10.20 0 : 2 Zafer
Nosaby IF Nosaby IF
4 Hassleholm IF Hassleholm IF 12 7 1 4 23:18 5 22 W
Asarums IF FK Asarums IF FK
19.09.20 1 : 3 Zafer
Hassleholm IF Hassleholm IF
W
Hassleholm IF Hassleholm IF
24.09.20 2 : 1 Zafer
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
L
Hassleholm IF Hassleholm IF
02.10.20 3 : 4 Kaybetmek
Nosaby IF Nosaby IF
W
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
10.10.20 1 : 3 Zafer
Hassleholm IF Hassleholm IF
W
Hassleholm IF Hassleholm IF
18.10.20 3 : 2 Zafer
IK Tord IK Tord
5 Asarums IF FK Asarums IF FK 13 6 1 6 24:25 -1 19 L
Asarums IF FK Asarums IF FK
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hassleholm IF Hassleholm IF
W
Kristianstads FF Kristianstads FF
27.09.20 2 : 4 Zafer
Asarums IF FK Asarums IF FK
L
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Asarums IF FK Asarums IF FK
L
Asarums IF FK Asarums IF FK
10.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Osterlen FF Osterlen FF
W
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
18.10.20 2 : 5 Zafer
Asarums IF FK Asarums IF FK
6 Syrianska FC Syrianska FC 9 5 2 2 9:7 2 17 D
Syrianska FC Syrianska FC
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Tord IK Tord
W
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
12.09.20 0 : 1 Zafer
Syrianska FC Syrianska FC
W
Syrianska FC Syrianska FC
26.09.20 1 : 0 Zafer
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
W
Syrianska FC Syrianska FC
03.10.20 2 : 0 Zafer
Kristianstads FF Kristianstads FF
L
Syrianska FC Syrianska FC
18.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Nosaby IF Nosaby IF
7 Husqvarna FF Husqvarna FF 13 5 2 6 20:20 4 17 L
Husqvarna FF Husqvarna FF
19.09.20 1 : 6 Kaybetmek
Osterlen FF Osterlen FF
W
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
26.09.20 0 : 3 Zafer
Husqvarna FF Husqvarna FF
L
Räppe GOIF Räppe GOIF
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Husqvarna FF Husqvarna FF
L
Husqvarna FF Husqvarna FF
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Dalstorps IF Dalstorps IF
L
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
18.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Husqvarna FF Husqvarna FF
8 IFK Karlshamn IFK Karlshamn 13 5 2 6 17:23 -6 17 L
Räppe GOIF Räppe GOIF
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
W
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
26.09.20 1 : 0 Zafer
Dalstorps IF Dalstorps IF
W
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
04.10.20 2 : 1 Zafer
Asarums IF FK Asarums IF FK
W
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
10.10.20 1 : 2 Zafer
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
W
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
18.10.20 3 : 0 Zafer
Husqvarna FF Husqvarna FF
9 IK Tord IK Tord 13 4 4 5 22:21 1 16 W
IK Tord IK Tord
19.09.20 4 : 0 Zafer
Kristianstads FF Kristianstads FF
D
Nosaby IF Nosaby IF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Tord IK Tord
L
Osterlen FF Osterlen FF
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
IK Tord IK Tord
W
IK Tord IK Tord
10.10.20 3 : 1 Zafer
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
L
Hassleholm IF Hassleholm IF
18.10.20 3 : 2 Kaybetmek
IK Tord IK Tord
10 Kristianstads FF Kristianstads FF 13 4 3 6 16:25 -9 15 L
Kristianstads FF Kristianstads FF
27.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Asarums IF FK Asarums IF FK
D
IFK Berga IFK Berga
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kristianstads FF Kristianstads FF
L
Syrianska FC Syrianska FC
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Kristianstads FF Kristianstads FF
L
Nosaby IF Nosaby IF
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Kristianstads FF Kristianstads FF
W
Kristianstads FF Kristianstads FF
18.10.20 2 : 1 Zafer
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
11 IFK Hassleholm IFK Hassleholm 12 4 1 7 20:23 -3 13 W
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
10.09.20 3 : 2 Zafer
Kristianstads FF Kristianstads FF
L
Hassleholm IF Hassleholm IF
24.09.20 2 : 1 Kaybetmek
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
L
Dalstorps IF Dalstorps IF
03.10.20 3 : 2 Kaybetmek
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
L
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
L
Osterlen FF Osterlen FF
18.10.20 4 : 1 Kaybetmek
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
12 Räppe GOIF Räppe GOIF 11 3 3 5 17:19 -2 12 D
Räppe GOIF Räppe GOIF
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Kristianstads FF Kristianstads FF
D
Osterlen FF Osterlen FF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Räppe GOIF Räppe GOIF
W
Räppe GOIF Räppe GOIF
03.10.20 1 : 0 Zafer
Husqvarna FF Husqvarna FF
D
Räppe GOIF Räppe GOIF
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Berga IFK Berga
L
Dalstorps IF Dalstorps IF
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Räppe GOIF Räppe GOIF
13 Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF 12 3 0 9 13:22 -9 9 D
IFK Berga IFK Berga
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
L
Syrianska FC Syrianska FC
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
L
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
03.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
L
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
10.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Hassleholm IF Hassleholm IF
L
Kristianstads FF Kristianstads FF
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
14 FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD 12 2 2 8 16:32 -16 8 L
Räppe GOIF Räppe GOIF
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
L
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Husqvarna FF Husqvarna FF
W
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
03.10.20 3 : 2 Zafer
Ifo Bromolla IF Ifo Bromolla IF
L
IK Tord IK Tord
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
L
FK ALMEBODA / LINNERYD FK ALMEBODA / LINNERYD
18.10.20 2 : 5 Kaybetmek
Asarums IF FK Asarums IF FK
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

2.Lig,Östra Götaland - şampiyona, düzenleyen İsveç. Katılan yarışma 14 katılan takımlar. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Osterlen FF - 31 sayı, kazanılan yarışmalar 10, yenilme 1, beraberlik 1.
Dalstorps IF - 24 madde, parlak başarılar 7, skorsuz maçlar 2, beraberlik 3.
Nosaby IF - 22 kabul edilen puan, yengi 7, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2.Lig,Östra Götaland (İsveç) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 2.Lig,Östra Götaland (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.