Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İsveç

2. Lig, Kuzey Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Norrland
1 IFK Luleaa 26 20 3 3 67:21 46 63 W
IFK Luleaa
14.09.19 4 : 0 Zafer
Anundsjö
W
Gottne IF
21.09.19 2 : 3 Zafer
IFK Luleaa
W
Pitea
29.09.19 1 : 2 Zafer
IFK Luleaa
W
IFK Luleaa
05.10.19 2 : 0 Zafer
Kramfors-Alliansen
L
Ytterhogdals IK 1921
13.10.19 1 : 0 Kaybetmek
IFK Luleaa
2 Ytterhogdals IK 1921 26 19 2 5 75:32 43 59 W
Friska Viljor FC
14.09.19 4 : 5 Zafer
Ytterhogdals IK 1921
L
Ytterhogdals IK 1921
21.09.19 1 : 3 Kaybetmek
Skelleftea FF
W
Ytterhogdals IK 1921
28.09.19 5 : 0 Zafer
Taftea IK
W
IFK Östersund
04.10.19 0 : 1 Zafer
Ytterhogdals IK 1921
W
Ytterhogdals IK 1921
13.10.19 1 : 0 Zafer
IFK Luleaa
3 Friska Viljor FC 26 16 5 5 74:39 35 53 L
Friska Viljor FC
14.09.19 4 : 5 Kaybetmek
Ytterhogdals IK 1921
W
Anundsjö
21.09.19 1 : 4 Zafer
Friska Viljor FC
W
UMEA FC AKADEMI
27.09.19 2 : 7 Zafer
Friska Viljor FC
W
Friska Viljor FC
05.10.19 6 : 1 Zafer
Pitea
L
Kramfors-Alliansen
13.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Friska Viljor FC
4 Skelleftea FF 26 16 5 5 53:23 30 53 W
Skelleftea FF
14.09.19 3 : 0 Zafer
Kramfors-Alliansen
W
Ytterhogdals IK 1921
21.09.19 1 : 3 Zafer
Skelleftea FF
D
IFK Timraa
28.09.19 2 : 2 Beraberlik
Skelleftea FF
L
Skelleftea FF
05.10.19 0 : 1 Kaybetmek
UMEA FC AKADEMI
W
Pitea
13.10.19 0 : 2 Zafer
Skelleftea FF
5 Pitea 26 13 5 8 61:44 17 44 W
IFK Timraa
15.09.19 2 : 5 Zafer
Pitea
W
Pitea
21.09.19 4 : 1 Zafer
UMEA FC AKADEMI
L
Pitea
29.09.19 1 : 2 Kaybetmek
IFK Luleaa
L
Friska Viljor FC
05.10.19 6 : 1 Kaybetmek
Pitea
L
Pitea
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Skelleftea FF
6 IFK Östersund 26 12 4 10 53:35 18 40 W
IFK Östersund
15.09.19 2 : 0 Zafer
Gottne IF
W
Sandviks IK
21.09.19 2 : 4 Zafer
IFK Östersund
D
Kramfors-Alliansen
28.09.19 2 : 2 Beraberlik
IFK Östersund
L
IFK Östersund
04.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Ytterhogdals IK 1921
W
Anundsjö
13.10.19 0 : 2 Zafer
IFK Östersund
7 Gottne IF 26 11 7 8 51:38 13 40 L
IFK Östersund
15.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Gottne IF
L
Gottne IF
21.09.19 2 : 3 Kaybetmek
IFK Luleaa
W
IFK Umea
28.09.19 1 : 3 Zafer
Gottne IF
W
Sandviks IK
05.10.19 0 : 1 Zafer
Gottne IF
W
Gottne IF
13.10.19 2 : 1 Zafer
Taftea IK
8 IFK Timraa 26 9 5 12 61:55 6 32 L
IFK Timraa
15.09.19 2 : 5 Kaybetmek
Pitea
W
Kramfors-Alliansen
21.09.19 1 : 3 Zafer
IFK Timraa
D
IFK Timraa
28.09.19 2 : 2 Beraberlik
Skelleftea FF
W
IFK Timraa
05.10.19 9 : 1 Zafer
IFK Umea
W
UMEA FC AKADEMI
13.10.19 1 : 4 Zafer
IFK Timraa
9 UMEA FC AKADEMI 26 9 4 13 35:57 -22 31 D
UMEA FC AKADEMI
14.09.19 0 : 0 Beraberlik
IFK Umea
L
Pitea
21.09.19 4 : 1 Kaybetmek
UMEA FC AKADEMI
L
UMEA FC AKADEMI
27.09.19 2 : 7 Kaybetmek
Friska Viljor FC
W
Skelleftea FF
05.10.19 0 : 1 Zafer
UMEA FC AKADEMI
L
UMEA FC AKADEMI
13.10.19 1 : 4 Kaybetmek
IFK Timraa
10 IFK Umea 26 5 9 12 32:57 -25 24 D
UMEA FC AKADEMI
14.09.19 0 : 0 Beraberlik
IFK Umea
D
IFK Umea
21.09.19 1 : 1 Beraberlik
Taftea IK
L
IFK Umea
28.09.19 1 : 3 Kaybetmek
Gottne IF
L
IFK Timraa
05.10.19 9 : 1 Kaybetmek
IFK Umea
D
IFK Umea
13.10.19 1 : 1 Beraberlik
Sandviks IK
11 Taftea IK 26 6 5 15 34:65 -31 23 D
Taftea IK
14.09.19 2 : 2 Beraberlik
Sandviks IK
D
IFK Umea
21.09.19 1 : 1 Beraberlik
Taftea IK
L
Ytterhogdals IK 1921
28.09.19 5 : 0 Kaybetmek
Taftea IK
W
Taftea IK
05.10.19 6 : 1 Zafer
Anundsjö
L
Gottne IF
13.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Taftea IK
12 Sandviks IK 26 4 8 14 28:69 -41 20 D
Taftea IK
14.09.19 2 : 2 Beraberlik
Sandviks IK
L
Sandviks IK
21.09.19 2 : 4 Kaybetmek
IFK Östersund
W
Anundsjö
28.09.19 2 : 4 Zafer
Sandviks IK
L
Sandviks IK
05.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Gottne IF
D
IFK Umea
13.10.19 1 : 1 Beraberlik
Sandviks IK
13 Kramfors-Alliansen 26 5 4 17 25:55 -30 19 L
Skelleftea FF
14.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Kramfors-Alliansen
L
Kramfors-Alliansen
21.09.19 1 : 3 Kaybetmek
IFK Timraa
D
Kramfors-Alliansen
28.09.19 2 : 2 Beraberlik
IFK Östersund
L
IFK Luleaa
05.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kramfors-Alliansen
W
Kramfors-Alliansen
13.10.19 1 : 0 Zafer
Friska Viljor FC
14 Anundsjö 26 3 2 21 23:82 -59 11 L
IFK Luleaa
14.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Anundsjö
L
Anundsjö
21.09.19 1 : 4 Kaybetmek
Friska Viljor FC
L
Anundsjö
28.09.19 2 : 4 Kaybetmek
Sandviks IK
L
Taftea IK
05.10.19 6 : 1 Kaybetmek
Anundsjö
L
Anundsjö
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
IFK Östersund
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Lig, Kuzey Grubu - turnuva, organize eden İsveç. Kayıt yaptıran lig 14 kulüpler. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
IFK Luleaa - 63 puan, parlak başarılar 20, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 3.
Ytterhogdals IK 1921 - 59 puan, kazanılan yarışmalar 19, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Friska Viljor FC - 53 sayı, yengi 16, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig, Kuzey Grubu (İsveç) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - 2. Lig, Kuzey Grubu (İsveç):
Pitea - Ytterhogdals IK 1921 (04.04.2020 07:00)
STODE IF - Taftea IK (04.04.2020 08:00)
IFK Timraa - Moron BK (04.04.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig, Kuzey Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.