Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
2. Lig, Kuzey Grubu
İsveç

2. Lig, Kuzey Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Norrland
1 Stode IF Stode IF 2 2 0 0 8:3 5 6 D
IFK Timraa IFK Timraa
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Stode IF Stode IF
W
Stode IF Stode IF
14.06.20 5 : 3 Zafer
IFK Umea IFK Umea
W
Taftea IK Taftea IK
27.06.20 0 : 3 Zafer
Stode IF Stode IF
D
Notvikens IK Notvikens IK
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
Stode IF Stode IF
Skelleftea FF
2 Friska Viljor FC Friska Viljor FC 2 2 0 0 6:1 5 6 D
IFK Timraa IFK Timraa
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
W
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
14.06.20 5 : 1 Zafer
Notvikens IK Notvikens IK
W
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
27.06.20 0 : 1 Zafer
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
Taftea IK
3 IFK Östersund IFK Östersund 2 2 0 0 6:3 3 6 W
IFK Östersund IFK Östersund
14.06.20 3 : 1 Zafer
Moron BK Moron BK
D
IFK Östersund IFK Östersund
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
W
IFK Umea IFK Umea
28.06.20 2 : 3 Zafer
IFK Östersund IFK Östersund
Ytterhogdals IK 1921
4 Pitea Pitea 2 2 0 0 5:3 2 6 D
IFK Timraa IFK Timraa
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Pitea Pitea
W
Pitea Pitea
14.06.20 2 : 1 Zafer
Gottne IF Gottne IF
Umea FC Akademi
5 Bodens Bk Bodens Bk 2 1 0 1 3:2 1 3 D
Bodens Bk Bodens Bk
06.06.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
W
Bodens Bk Bodens Bk
14.06.20 3 : 1 Zafer
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
L
Gottne IF Gottne IF
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Bodens Bk Bodens Bk
Notvikens IK
6 Moron BK Moron BK 2 1 0 1 3:3 -2 3 D
IFK Timraa IFK Timraa
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
Moron BK Moron BK
L
IFK Östersund IFK Östersund
14.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Moron BK Moron BK
W
Moron BK Moron BK
18.06.20 2 : 0 Zafer
Sandviks IK Sandviks IK
D
Moron BK Moron BK
25.06.20 0 : 0 Beraberlik
Pitea Pitea
IFK Timraa
7 Gottne IF Gottne IF 2 1 0 1 2:2 -1 3 D
IFK Timraa IFK Timraa
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Gottne IF Gottne IF
L
Pitea Pitea
14.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Gottne IF Gottne IF
W
Gottne IF Gottne IF
27.06.20 1 : 0 Zafer
Bodens Bk Bodens Bk
Sandviks IK
8 Notvikens IK Notvikens IK 2 1 0 1 4:5 -1 3 D
IFK Timraa IFK Timraa
01.05.20 0 : 0 Beraberlik
Notvikens IK Notvikens IK
L
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
14.06.20 5 : 1 Kaybetmek
Notvikens IK Notvikens IK
Bodens Bk
9 Skelleftea FF Skelleftea FF 2 0 1 1 1:4 -3 1 D
Skelleftea FF Skelleftea FF
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
D
Skelleftea FF Skelleftea FF
18.06.20 1 : 1 Beraberlik
Taftea IK Taftea IK
Stode IF
10 Taftea IK Taftea IK 2 0 1 1 1:4 -3 1 D
Taftea IK Taftea IK
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
D
Skelleftea FF Skelleftea FF
18.06.20 1 : 1 Beraberlik
Taftea IK Taftea IK
L
Taftea IK Taftea IK
27.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Stode IF Stode IF
Friska Viljor FC
11 Ytterhogdals IK 1921 Ytterhogdals IK 1921 1 0 0 1 2:3 -1 0 D
Ytterhogdals IK 1921 Ytterhogdals IK 1921
13.04.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
L
Ytterhogdals IK 1921 Ytterhogdals IK 1921
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Pitea Pitea
D
IFK Timraa IFK Timraa
02.07.20 0 : 0 Beraberlik
Ytterhogdals IK 1921 Ytterhogdals IK 1921
Sandviks IK
12 Sandviks IK Sandviks IK 1 0 0 1 0:2 -2 0 L
Moron BK Moron BK
18.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Sandviks IK Sandviks IK
Ytterhogdals IK 1921
13 IFK Umea IFK Umea 2 0 0 2 5:8 -3 0 L
Stode IF Stode IF
14.06.20 5 : 3 Kaybetmek
IFK Umea IFK Umea
D
IFK Umea IFK Umea
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
L
IFK Umea IFK Umea
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
IFK Östersund IFK Östersund
Moron BK
14 Umea FC Akademi Umea FC Akademi 2 0 0 2 1:4 -3 0 D
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
IFK Timraa IFK Timraa
L
Bodens Bk Bodens Bk
14.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
L
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
27.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
Pitea
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Lig, Kuzey Grubu - turnuva, düzenleyen İsveç. Iştirak eden şampiyona 14 futbol kulüpleri. Bu sezonda favoriler şampiyona. Bunlar:
Stode IF - 6 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 2, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Friska Viljor FC - 6 sayı, parlak başarılar 2, skorsuz maçlar 0, beraberlik 0.
IFK Östersund - 6 kabul edilen puan, parlak başarılar 2, skorsuz maçlar 0, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig, Kuzey Grubu (İsveç) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - 2. Lig, Kuzey Grubu (İsveç):
Sandviks IK - Ytterhogdals IK 1921 (01.08.2020 09:00)
Stode IF - Skelleftea FF (08.08.2020 07:00)
Umea FC Akademi - Pitea (08.08.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig, Kuzey Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.