2. Lig, Kuzey Svealand Grubu
İsveç

2. Lig, Kuzey Svealand Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Norra Svealand
1 Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK 10 8 1 1 26:11 15 25 D
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Karlbergs BK Karlbergs BK
L
Enköpings SK Enköpings SK
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
W
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
12.09.20 1 : 0 Zafer
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
W
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
19.09.20 7 : 0 Zafer
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
W
Skiljebo SK Skiljebo SK
26.09.20 1 : 3 Zafer
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
Stockholm Internazionale
2 Karlbergs BK Karlbergs BK 10 6 4 0 20:3 17 22 D
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Karlbergs BK Karlbergs BK
D
Karlbergs BK Karlbergs BK
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
VP Uppsala VP Uppsala
D
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Karlbergs BK Karlbergs BK
W
Fanna BK Fanna BK
19.09.20 0 : 2 Zafer
Karlbergs BK Karlbergs BK
D
Karlbergs BK Karlbergs BK
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
Kungsangens IF
3 Enköpings SK Enköpings SK 10 7 1 2 21:10 11 22 W
Skiljebo SK Skiljebo SK
29.08.20 2 : 4 Zafer
Enköpings SK Enköpings SK
W
Enköpings SK Enköpings SK
05.09.20 2 : 0 Zafer
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
L
VP Uppsala VP Uppsala
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Enköpings SK Enköpings SK
W
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
19.09.20 0 : 1 Zafer
Enköpings SK Enköpings SK
W
Enköpings SK Enköpings SK
26.09.20 3 : 1 Zafer
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
IFK Stocksund
4 Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 10 5 3 2 20:10 10 18 D
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
IFK Stocksund IFK Stocksund
W
Kungsangens IF Kungsangens IF
05.09.20 0 : 3 Zafer
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
L
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Enskede IK Enskede IK
L
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Enköpings SK Enköpings SK
D
Karlbergs BK Karlbergs BK
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
Hudiksvalls ABK
5 Skiljebo SK Skiljebo SK 10 6 0 4 21:17 4 18 L
Skiljebo SK Skiljebo SK
29.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Enköpings SK Enköpings SK
W
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
05.09.20 0 : 1 Zafer
Skiljebo SK Skiljebo SK
W
Skiljebo SK Skiljebo SK
12.09.20 2 : 1 Zafer
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
W
VP Uppsala VP Uppsala
19.09.20 1 : 2 Zafer
Skiljebo SK Skiljebo SK
L
Skiljebo SK Skiljebo SK
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
Fanna BK
6 VP Uppsala VP Uppsala 10 5 2 3 16:14 2 17 W
VP Uppsala VP Uppsala
29.08.20 3 : 2 Zafer
Enskede IK Enskede IK
D
Karlbergs BK Karlbergs BK
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
VP Uppsala VP Uppsala
W
VP Uppsala VP Uppsala
12.09.20 1 : 0 Zafer
Enköpings SK Enköpings SK
L
VP Uppsala VP Uppsala
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Skiljebo SK Skiljebo SK
W
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
26.09.20 0 : 1 Zafer
VP Uppsala VP Uppsala
IFK Osteraakers FK
7 Enskede IK Enskede IK 10 5 1 4 22:23 -1 16 L
VP Uppsala VP Uppsala
29.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Enskede IK Enskede IK
W
Enskede IK Enskede IK
05.09.20 5 : 2 Zafer
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
W
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
12.09.20 1 : 2 Zafer
Enskede IK Enskede IK
W
Lidingö Lidingö
19.09.20 2 : 3 Zafer
Enskede IK Enskede IK
W
Enskede IK Enskede IK
26.09.20 5 : 2 Zafer
Fanna BK Fanna BK
Fagersta Sodra IK
8 IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK 10 5 1 4 17:19 -2 16 W
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
29.08.20 2 : 1 Zafer
Kungsangens IF Kungsangens IF
L
Enskede IK Enskede IK
05.09.20 5 : 2 Kaybetmek
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
D
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Karlbergs BK Karlbergs BK
W
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
19.09.20 2 : 1 Zafer
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
L
Enköpings SK Enköpings SK
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
VP Uppsala
9 Lidingö Lidingö 10 5 0 5 27:22 5 15 W
Fanna BK Fanna BK
29.08.20 1 : 3 Zafer
Lidingö Lidingö
L
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
05.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Lidingö Lidingö
W
Lidingö Lidingö
12.09.20 3 : 1 Zafer
IFK Stocksund IFK Stocksund
L
Lidingö Lidingö
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Enskede IK Enskede IK
W
Kungsangens IF Kungsangens IF
26.09.20 1 : 3 Zafer
Lidingö Lidingö
Kvarnsvedens IK
10 IFK Stocksund IFK Stocksund 10 3 2 5 14:16 -2 11 D
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
IFK Stocksund IFK Stocksund
W
IFK Stocksund IFK Stocksund
05.09.20 2 : 1 Zafer
Fanna BK Fanna BK
L
Lidingö Lidingö
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
IFK Stocksund IFK Stocksund
W
IFK Stocksund IFK Stocksund
19.09.20 2 : 0 Zafer
Kungsangens IF Kungsangens IF
W
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
26.09.20 1 : 3 Zafer
IFK Stocksund IFK Stocksund
Enköpings SK
11 Fanna BK Fanna BK 10 2 1 7 15:25 -10 7 L
Fanna BK Fanna BK
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Lidingö Lidingö
L
IFK Stocksund IFK Stocksund
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Fanna BK Fanna BK
W
Fanna BK Fanna BK
12.09.20 5 : 4 Zafer
Kungsangens IF Kungsangens IF
L
Fanna BK Fanna BK
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Karlbergs BK Karlbergs BK
L
Enskede IK Enskede IK
26.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Fanna BK Fanna BK
Skiljebo SK
12 Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK 10 1 2 7 8:15 -7 5 W
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
29.08.20 5 : 1 Zafer
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
L
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Skiljebo SK Skiljebo SK
L
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
L
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
L
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
VP Uppsala VP Uppsala
Lidingö
13 Kungsangens IF Kungsangens IF 10 1 1 8 14:27 -13 4 L
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Kungsangens IF Kungsangens IF
L
Kungsangens IF Kungsangens IF
05.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale
L
Fanna BK Fanna BK
12.09.20 5 : 4 Kaybetmek
Kungsangens IF Kungsangens IF
L
IFK Stocksund IFK Stocksund
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Kungsangens IF Kungsangens IF
L
Kungsangens IF Kungsangens IF
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Lidingö Lidingö
Karlbergs BK
14 Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK 10 1 1 8 8:37 -29 4 L
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
29.08.20 5 : 1 Kaybetmek
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
W
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
05.09.20 3 : 2 Zafer
Lidingö Lidingö
L
Skiljebo SK Skiljebo SK
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
L
Hudiksvalls ABK Hudiksvalls ABK
19.09.20 7 : 0 Kaybetmek
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
L
Fagersta Sodra IK Fagersta Sodra IK
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
IFK Stocksund IFK Stocksund
Enskede IK
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Lig, Kuzey Svealand Grubu - turnuva, organize eden İsveç. Kayıt yaptıran lig 14 takımlar. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Hudiksvalls ABK - 25 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 8, yenilme 1, beraberlik 1.
Karlbergs BK - 22 puan, kazanılan yarışmalar 6, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Enköpings SK - 22 madde, parlak başarılar 7, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig, Kuzey Svealand Grubu (İsveç) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - 2. Lig, Kuzey Svealand Grubu (İsveç):
Hudiksvalls ABK - Stockholm Internazionale (03.10.2020 08:00)
Karlbergs BK - Kungsangens IF (03.10.2020 08:00)
Skiljebo SK - Fanna BK (03.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig, Kuzey Svealand Grubu (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.