2. Lig, Norra Gotaland
İsveç

2. Lig, Norra Gotaland

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Div, Norra Gotaland
1 Vänersborgs IF Vänersborgs IF 9 7 2 0 19:7 12 23 W
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
22.08.20 2 : 1 Zafer
IK Oddevold IK Oddevold
W
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
28.08.20 1 : 2 Zafer
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
D
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
IK Gauthiod IK Gauthiod
W
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
12.09.20 1 : 5 Zafer
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
W
Lidköpings Lidköpings
19.09.20 0 : 1 Zafer
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
Nordvärmland FF
2 IK Oddevold IK Oddevold 9 7 1 1 21:7 14 22 L
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
IK Oddevold IK Oddevold
W
IK Oddevold IK Oddevold
29.08.20 1 : 0 Zafer
Savedalens IF Savedalens IF
W
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
05.09.20 1 : 2 Zafer
IK Oddevold IK Oddevold
D
IK Oddevold IK Oddevold
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
Carlstad United BK Carlstad United BK
W
IK Oddevold IK Oddevold
19.09.20 5 : 0 Zafer
Ahlafors IF Ahlafors IF
Grebbestad
3 Grebbestad Grebbestad 9 5 2 2 20:14 6 17 D
Savedalens IF Savedalens IF
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Grebbestad Grebbestad
W
Grebbestad Grebbestad
29.08.20 3 : 0 Zafer
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
W
Carlstad United BK Carlstad United BK
05.09.20 1 : 2 Zafer
Grebbestad Grebbestad
W
Grebbestad Grebbestad
12.09.20 4 : 1 Zafer
Ahlafors IF Ahlafors IF
L
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
18.09.20 6 : 4 Kaybetmek
Grebbestad Grebbestad
IK Oddevold
4 IK Gauthiod IK Gauthiod 9 4 3 2 14:7 7 15 W
IK Gauthiod IK Gauthiod
29.08.20 3 : 0 Zafer
Vargarda IK Vargarda IK
D
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
IK Gauthiod IK Gauthiod
D
Ahlafors IF Ahlafors IF
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Gauthiod IK Gauthiod
L
IK Gauthiod IK Gauthiod
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Savedalens IF Savedalens IF
W
IK Gauthiod IK Gauthiod
19.09.20 2 : 0 Zafer
Carlstad United BK Carlstad United BK
IFK Tidaholm
5 Stenungsunds IF Stenungsunds IF 9 4 3 2 15:14 1 15 D
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
IFC Amal IFC Amal
L
Ahlafors IF Ahlafors IF
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
D
Vargarda IK Vargarda IK
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
L
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
12.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
W
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
19.09.20 2 : 0 Zafer
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
Savedalens IF
6 Vänersborgs IF Vänersborgs IF 9 4 2 3 29:22 7 14 W
Vargarda IK Vargarda IK
23.08.20 1 : 4 Zafer
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
L
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
28.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
L
Savedalens IF Savedalens IF
05.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
W
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
11.09.20 5 : 3 Zafer
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
W
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
18.09.20 6 : 4 Zafer
Grebbestad Grebbestad
Carlstad United BK
7 Savedalens IF Savedalens IF 9 4 2 3 19:15 4 14 D
Savedalens IF Savedalens IF
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Grebbestad Grebbestad
L
IK Oddevold IK Oddevold
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Savedalens IF Savedalens IF
W
Savedalens IF Savedalens IF
05.09.20 5 : 2 Zafer
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
W
IK Gauthiod IK Gauthiod
12.09.20 1 : 2 Zafer
Savedalens IF Savedalens IF
W
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
19.09.20 0 : 2 Zafer
Savedalens IF Savedalens IF
Stenungsunds IF
8 Ahlafors IF Ahlafors IF 9 3 3 3 16:23 -7 12 W
Ahlafors IF Ahlafors IF
02.09.20 2 : 1 Zafer
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
D
Ahlafors IF Ahlafors IF
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Lidköpings Lidköpings
D
Ahlafors IF Ahlafors IF
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
IK Gauthiod IK Gauthiod
L
Grebbestad Grebbestad
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Ahlafors IF Ahlafors IF
L
IK Oddevold IK Oddevold
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Ahlafors IF Ahlafors IF
IFC Amal
9 Carlstad United BK Carlstad United BK 9 3 1 5 16:17 -1 10 W
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
22.08.20 1 : 2 Zafer
Carlstad United BK Carlstad United BK
W
Carlstad United BK Carlstad United BK
30.08.20 6 : 3 Zafer
Ahlafors IF Ahlafors IF
L
Carlstad United BK Carlstad United BK
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Grebbestad Grebbestad
D
IK Oddevold IK Oddevold
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
Carlstad United BK Carlstad United BK
L
IK Gauthiod IK Gauthiod
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Carlstad United BK Carlstad United BK
Vänersborgs IF
10 Nordvärmland FF Nordvärmland FF 9 2 3 4 13:16 -3 9 L
Ahlafors IF Ahlafors IF
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
D
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Lidköpings Lidköpings
W
IFC Amal IFC Amal
05.09.20 2 : 4 Zafer
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
W
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
12.09.20 1 : 0 Zafer
Vargarda IK Vargarda IK
L
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Savedalens IF Savedalens IF
Vänersborgs IF
11 Lidköpings Lidköpings 9 2 3 4 12:15 -3 9 L
Lidköpings Lidköpings
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
D
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Lidköpings Lidköpings
D
Ahlafors IF Ahlafors IF
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Lidköpings Lidköpings
W
Lidköpings Lidköpings
12.09.20 4 : 3 Zafer
IFC Amal IFC Amal
L
Lidköpings Lidköpings
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
Vargarda IK
12 Vargarda IK Vargarda IK 9 1 2 6 6:16 -10 5 L
Vargarda IK Vargarda IK
23.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
L
IK Gauthiod IK Gauthiod
29.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Vargarda IK Vargarda IK
D
Vargarda IK Vargarda IK
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
L
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Vargarda IK Vargarda IK
D
IFC Amal IFC Amal
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Vargarda IK Vargarda IK
Lidköpings
13 IFC Amal IFC Amal 9 1 2 6 11:27 -16 5 L
IFC Amal IFC Amal
22.08.20 0 : 3 Kaybetmek
IK Gauthiod IK Gauthiod
D
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
IFC Amal IFC Amal
L
IFC Amal IFC Amal
05.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Nordvärmland FF Nordvärmland FF
L
Lidköpings Lidköpings
12.09.20 4 : 3 Kaybetmek
IFC Amal IFC Amal
D
IFC Amal IFC Amal
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Vargarda IK Vargarda IK
Ahlafors IF
14 IFK Tidaholm IFK Tidaholm 9 1 1 7 12:23 -11 4 L
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Carlstad United BK Carlstad United BK
L
Grebbestad Grebbestad
29.08.20 3 : 0 Kaybetmek
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
L
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
IK Oddevold IK Oddevold
L
Vänersborgs IF Vänersborgs IF
11.09.20 5 : 3 Kaybetmek
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
L
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
IFK Tidaholm IFK Tidaholm
IK Gauthiod
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Lig, Norra Gotaland - şampiyona, organize eden İsveç. Iştirak eden şampiyona 14 katılımcılar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Vänersborgs IF - 23 sayı, kazanılan yarışmalar 7, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 2.
IK Oddevold - 22 puan, parlak başarılar 7, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Grebbestad - 17 sayı, parlak başarılar 5, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Lig, Norra Gotaland (İsveç) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - 2. Lig, Norra Gotaland (İsveç):
Ahlafors IF - IFC Amal (26.09.2020 07:00)
Savedalens IF - Stenungsunds IF (26.09.2020 07:30)
Grebbestad - IK Oddevold (26.09.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Lig, Norra Gotaland (İsveç) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.