Tercera Division, Group 9
İspanya

Tercera Division, Group 9

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
9
1 Deportes Linares Deportes Linares 29 24 3 2 60:16 44 75 D
Deportes Linares Deportes Linares
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Almería B UD Almería B
W
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
23.02.20 1 : 2 Zafer
Deportes Linares Deportes Linares
W
Deportes Linares Deportes Linares
26.02.20 1 : 0 Zafer
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
W
CD El Ejido CD El Ejido
01.03.20 0 : 2 Zafer
Deportes Linares Deportes Linares
L
Deportes Linares Deportes Linares
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD El Palo CD El Palo
2 CD El Ejido CD El Ejido 29 17 6 6 48:28 20 57 W
CD El Ejido CD El Ejido
16.02.20 2 : 1 Zafer
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
W
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
23.02.20 0 : 4 Zafer
CD El Ejido CD El Ejido
W
CD El Ejido CD El Ejido
27.02.20 1 : 0 Zafer
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
L
CD El Ejido CD El Ejido
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportes Linares Deportes Linares
L
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD El Ejido CD El Ejido
3 Motril Motril 29 16 8 5 50:24 26 56 W
Motril Motril
16.02.20 5 : 0 Zafer
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
L
CD El Palo CD El Palo
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Motril Motril
D
Motril Motril
27.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Torreperogil CD Torreperogil
W
Vélez CF Vélez CF
01.03.20 0 : 2 Zafer
Motril Motril
W
Motril Motril
08.03.20 4 : 0 Zafer
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
4 Real Jaén Real Jaén 29 17 5 7 54:25 29 56 W
Melilla CD Melilla CD
19.02.20 0 : 1 Zafer
Real Jaén Real Jaén
W
Vélez CF Vélez CF
23.02.20 0 : 2 Zafer
Real Jaén Real Jaén
W
Real Jaén Real Jaén
27.02.20 1 : 0 Zafer
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
W
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
01.03.20 0 : 2 Zafer
Real Jaén Real Jaén
W
Real Jaén Real Jaén
08.03.20 3 : 1 Zafer
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
5 UD Almería B UD Almería B 29 15 8 6 60:28 32 53 D
Deportes Linares Deportes Linares
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Almería B UD Almería B
L
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
UD Almería B UD Almería B
D
UD Almería B UD Almería B
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD El Palo CD El Palo
W
CD Torreperogil CD Torreperogil
01.03.20 1 : 2 Zafer
UD Almería B UD Almería B
W
UD Almería B UD Almería B
08.03.20 3 : 1 Zafer
Vélez CF Vélez CF
6 UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno 29 14 8 7 53:33 20 50 D
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
W
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
23.02.20 1 : 3 Zafer
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
W
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
28.02.20 3 : 0 Zafer
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
D
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
W
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
08.03.20 2 : 0 Zafer
CD El Ejido CD El Ejido
7 Antequera CF Antequera CF 29 14 7 8 42:32 10 49 W
Antequera CF Antequera CF
16.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
D
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Antequera CF Antequera CF
W
Antequera CF Antequera CF
27.02.20 3 : 0 Zafer
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
W
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
01.03.20 0 : 2 Zafer
Antequera CF Antequera CF
W
Antequera CF Antequera CF
08.03.20 2 : 1 Zafer
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
8 CD El Palo CD El Palo 29 13 9 7 44:37 7 48 W
Melilla CD Melilla CD
16.02.20 0 : 2 Zafer
CD El Palo CD El Palo
W
CD El Palo CD El Palo
23.02.20 3 : 2 Zafer
Motril Motril
D
UD Almería B UD Almería B
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD El Palo CD El Palo
W
CD El Palo CD El Palo
01.03.20 1 : 0 Zafer
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
W
Deportes Linares Deportes Linares
08.03.20 0 : 1 Zafer
CD El Palo CD El Palo
9 Atletico Malagueno Atletico Malagueno 29 11 6 12 41:37 4 39 L
Antequera CF Antequera CF
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
W
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
23.02.20 4 : 2 Zafer
UD Maracena UD Maracena
L
Loja Loja
27.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
L
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Jaén Real Jaén
D
Melilla CD Melilla CD
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
10 Loja Loja 29 9 10 10 49:55 -6 37 W
Loja Loja
16.02.20 4 : 1 Zafer
Vélez CF Vélez CF
L
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Loja Loja
W
Loja Loja
27.02.20 2 : 1 Zafer
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
D
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Loja Loja
W
Loja Loja
07.03.20 1 : 0 Zafer
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
11 Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor 29 9 8 12 42:48 -6 35 W
UD Maracena UD Maracena
16.02.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
W
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
23.02.20 4 : 1 Zafer
Loja Loja
L
Real Jaén Real Jaén
27.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
L
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Melilla CD Melilla CD
L
Motril Motril
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
12 Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF 29 7 14 8 25:29 -4 35 D
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
D
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Antequera CF Antequera CF
W
UD Maracena UD Maracena
26.02.20 0 : 2 Zafer
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
D
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Loja Loja
L
Real Jaén Real Jaén
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
13 CD Torreperogil CD Torreperogil 29 8 10 11 30:35 -5 34 W
Real Jaén Real Jaén
15.02.20 0 : 1 Zafer
CD Torreperogil CD Torreperogil
W
CD Torreperogil CD Torreperogil
22.02.20 3 : 0 Zafer
Melilla CD Melilla CD
D
Motril Motril
27.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Torreperogil CD Torreperogil
L
CD Torreperogil CD Torreperogil
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Almería B UD Almería B
L
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Torreperogil CD Torreperogil
14 UD Maracena UD Maracena 29 6 12 11 33:41 -8 30 L
UD Maracena UD Maracena
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
L
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
UD Maracena UD Maracena
L
UD Maracena UD Maracena
26.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Atlético Mancha Real CF Atlético Mancha Real CF
D
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Maracena UD Maracena
D
UD Maracena UD Maracena
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
15 Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria 29 6 11 12 35:49 -14 29 W
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
16.02.20 3 : 0 Zafer
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
L
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportes Linares Deportes Linares
L
CD El Ejido CD El Ejido
27.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
D
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
L
Antequera CF Antequera CF
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
16 Vélez CF Vélez CF 29 8 4 17 37:56 -19 28 L
Loja Loja
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Vélez CF Vélez CF
L
Vélez CF Vélez CF
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Jaén Real Jaén
D
Melilla CD Melilla CD
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vélez CF Vélez CF
L
Vélez CF Vélez CF
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Motril Motril
L
UD Almería B UD Almería B
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Vélez CF Vélez CF
17 CD Huétor Vega CD Huétor Vega 29 7 6 16 33:48 -15 27 L
Motril Motril
16.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
W
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
23.02.20 3 : 2 Zafer
UD Almería B UD Almería B
L
Deportes Linares Deportes Linares
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
L
CD El Palo CD El Palo
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
W
CD Huétor Vega CD Huétor Vega
08.03.20 1 : 0 Zafer
CD Torreperogil CD Torreperogil
18 Atletico Porcuna Atletico Porcuna 28 5 5 18 20:46 -26 20 L
Polideportivo Almeria Polideportivo Almeria
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
L
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
23.02.20 0 : 4 Kaybetmek
CD El Ejido CD El Ejido
L
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
L
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Antequera CF Antequera CF
D
UD Maracena UD Maracena
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Porcuna Atletico Porcuna
19 Melilla CD Melilla CD 28 4 8 16 19:63 -44 20 L
Melilla CD Melilla CD
19.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Real Jaén Real Jaén
L
CD Torreperogil CD Torreperogil
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Melilla CD Melilla CD
D
Melilla CD Melilla CD
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vélez CF Vélez CF
W
Club Deportivo Huétor Club Deportivo Huétor
01.03.20 0 : 1 Zafer
Melilla CD Melilla CD
D
Melilla CD Melilla CD
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Malagueno Atletico Malagueno
20 Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF 29 3 4 22 29:74 -45 13 L
CD El Ejido CD El Ejido
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
L
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
23.02.20 1 : 3 Kaybetmek
UDC Torredonjimeno UDC Torredonjimeno
L
Antequera CF Antequera CF
27.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
D
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Maracena UD Maracena
L
Loja Loja
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Alhaurin De La Torres CF Alhaurin De La Torres CF
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 9 - turnuva, organize eden İspanya. Katılan lig 20 futbol kulüpleri. Şu anda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Deportes Linares - 75 sayı, parlak başarılar 24, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
CD El Ejido - 57 sayı, parlak başarılar 17, yenilmeler 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Motril - 56 madde, yengi 16, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 9 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 9 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.