Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
İspanya

Tercera Division, Group 8

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
8
1 Zamora 26 22 4 0 62:14 48 70 W
Real Burgos
26.01.20 0 : 2 Zafer
Zamora
W
Zamora
01.02.20 4 : 1 Zafer
Jupiter Leones
D
Gimnastica Segoviana
05.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora
D
CD Becerril
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora
D
Zamora
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Astorga
2 Gimnastica Segoviana 26 20 1 5 49:19 30 61 W
Gimnastica Segoviana
26.01.20 1 : 0 Zafer
CD Virgen Del Camino
W
CD La Granja
02.02.20 0 : 1 Zafer
Gimnastica Segoviana
D
Gimnastica Segoviana
05.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora
W
Gimnastica Segoviana
09.02.20 2 : 1 Zafer
CD Bupolsa
W
UD Santa Marta
16.02.20 0 : 1 Zafer
Gimnastica Segoviana
3 CD Numancia B 26 17 5 4 50:16 34 56 W
CD Numancia B
19.01.20 3 : 0 Zafer
Real Burgos
W
Jupiter Leones
25.01.20 1 : 3 Zafer
CD Numancia B
W
CD Numancia B
01.02.20 2 : 0 Zafer
CD Becerril
W
Atletico Astorga
08.02.20 0 : 1 Zafer
CD Numancia B
W
CD Numancia B
15.02.20 1 : 0 Zafer
Real Avila CF
4 Burgos Promesas 27 16 7 4 45:19 26 55 L
Burgos Promesas
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Mirandés II
W
CD Virgen Del Camino
01.02.20 1 : 3 Zafer
Burgos Promesas
W
Burgos Promesas
08.02.20 2 : 1 Zafer
CD La Granja
D
CD Bupolsa
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Burgos Promesas
L
Burgos Promesas
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Santa Marta
5 Arandina CF 26 16 5 5 40:15 25 53 W
UD Santa Marta
19.01.20 0 : 1 Zafer
Arandina CF
W
Arandina CF
26.01.20 2 : 1 Zafer
La Baneza CF
W
CD Cristo Atletico
02.02.20 0 : 1 Zafer
Arandina CF
W
Arandina CF
09.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Bembibre
D
Atletico Tordesillas
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arandina CF
6 CD Cristo Atletico 26 14 6 6 39:17 22 48 W
Atletico Bembibre
26.01.20 1 : 2 Zafer
CD Cristo Atletico
L
CD Cristo Atletico
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Arandina CF
W
Atletico Tordesillas
09.02.20 1 : 4 Zafer
CD Cristo Atletico
W
CD Cristo Atletico
16.02.20 4 : 0 Zafer
428189
W
SD Almazan
22.02.20 0 : 2 Zafer
CD Cristo Atletico
7 Atletico Astorga 26 14 5 7 42:24 18 47 W
Atletico Astorga
19.01.20 3 : 1 Zafer
CD Becerril
L
Real Avila CF
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Astorga
L
Atletico Astorga
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Numancia B
D
Zamora
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Astorga
W
Atletico Astorga
22.02.20 1 : 0 Zafer
CD Mirandés II
8 428189 27 11 6 10 34:36 -2 39 L
428189
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Bupolsa
L
UD Santa Marta
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
428189
D
428189
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
La Baneza CF
L
CD Cristo Atletico
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
428189
L
428189
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Bembibre
9 Real Avila CF 24 11 4 9 28:26 2 37 W
Real Burgos
12.01.20 0 : 1 Zafer
Real Avila CF
L
Real Avila CF
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Jupiter Leones
L
CD Becerril
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Avila CF
W
Real Avila CF
02.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Astorga
L
CD Numancia B
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Avila CF
10 SD Almazan 26 9 8 9 35:34 1 35 W
SD Almazan
26.01.20 7 : 1 Zafer
CD La Granja
L
CD Bupolsa
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SD Almazan
W
SD Almazan
09.02.20 1 : 0 Zafer
UD Santa Marta
D
La Baneza CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Almazan
L
SD Almazan
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Cristo Atletico
11 CD Bupolsa 26 10 4 12 25:29 -4 34 L
CD Bupolsa
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Atletico Tordesillas
W
428189
25.01.20 1 : 2 Zafer
CD Bupolsa
W
CD Bupolsa
02.02.20 1 : 0 Zafer
SD Almazan
L
Gimnastica Segoviana
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Bupolsa
D
CD Bupolsa
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Burgos Promesas
12 Jupiter Leones 27 9 5 13 38:48 -10 32 L
Jupiter Leones
25.01.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Numancia B
L
Zamora
01.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Jupiter Leones
D
Jupiter Leones
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Mirandés II
W
CD Virgen Del Camino
15.02.20 1 : 3 Zafer
Jupiter Leones
W
Jupiter Leones
22.02.20 1 : 0 Zafer
CD La Granja
13 UD Santa Marta 27 7 8 12 20:27 -7 29 D
Atletico Tordesillas
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Santa Marta
W
UD Santa Marta
01.02.20 1 : 0 Zafer
428189
L
SD Almazan
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Santa Marta
L
UD Santa Marta
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gimnastica Segoviana
W
Burgos Promesas
22.02.20 1 : 2 Zafer
UD Santa Marta
14 Real Burgos 26 7 6 13 29:37 -8 27 L
CD Numancia B
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Real Burgos
L
Real Burgos
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Zamora
D
CD Mirandés II
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Burgos
W
Real Burgos
09.02.20 2 : 0 Zafer
CD Virgen Del Camino
W
CD La Granja
15.02.20 1 : 3 Zafer
Real Burgos
15 Atletico Tordesillas 27 5 10 12 27:39 -12 25 D
Atletico Tordesillas
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Santa Marta
D
La Baneza CF
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Tordesillas
L
Atletico Tordesillas
09.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Cristo Atletico
D
Atletico Bembibre
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Tordesillas
D
Atletico Tordesillas
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arandina CF
16 CD Virgen Del Camino 26 7 3 16 31:53 -22 24 D
CD Virgen Del Camino
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
SD Almazan
L
Gimnastica Segoviana
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Virgen Del Camino
L
CD Virgen Del Camino
01.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Burgos Promesas
L
Real Burgos
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Virgen Del Camino
L
CD Virgen Del Camino
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Jupiter Leones
17 CD Becerril 25 6 5 14 22:44 -22 23 L
Atletico Astorga
19.01.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Becerril
W
CD Becerril
26.01.20 1 : 0 Zafer
Real Avila CF
L
CD Numancia B
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Becerril
D
CD Becerril
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora
W
CD Mirandés II
15.02.20 0 : 1 Zafer
CD Becerril
18 Atletico Bembibre 26 4 7 15 16:36 -20 19 D
La Baneza CF
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Bembibre
L
Atletico Bembibre
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Cristo Atletico
L
Arandina CF
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Bembibre
D
Atletico Bembibre
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Tordesillas
W
428189
22.02.20 0 : 1 Zafer
Atletico Bembibre
19 CD Mirandés II 27 3 9 15 22:52 -30 18 W
Burgos Promesas
25.01.20 1 : 2 Zafer
CD Mirandés II
D
CD Mirandés II
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Burgos
D
Jupiter Leones
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Mirandés II
L
CD Mirandés II
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Becerril
L
Atletico Astorga
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Mirandés II
20 La Baneza CF 26 4 6 16 19:50 -31 18 D
La Baneza CF
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Bembibre
L
Arandina CF
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
La Baneza CF
D
La Baneza CF
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Tordesillas
D
428189
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
La Baneza CF
D
La Baneza CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Almazan
21 CD La Granja 27 4 4 19 23:61 -38 16 L
SD Almazan
26.01.20 7 : 1 Kaybetmek
CD La Granja
L
CD La Granja
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gimnastica Segoviana
L
Burgos Promesas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD La Granja
L
CD La Granja
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Burgos
L
Jupiter Leones
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD La Granja
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 8 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Iştirak eden şampiyona 21 katılan takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Zamora - 70 kabul edilen puan, yengi 22, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Gimnastica Segoviana - 61 sayı, parlak başarılar 20, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
CD Numancia B - 56 sayı, kazanılan yarışmalar 17, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 8 (İspanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Tercera Division, Group 8 (İspanya):
UD Santa Marta - Real Burgos (01.03.2020 06:30)
CD La Granja - CD Becerril (01.03.2020 11:00)
CD Mirandés II - Real Avila CF (01.03.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 8 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.