Tercera Division, Group 8
İspanya

Tercera Division, Group 8

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
8
1 Zamora CF Zamora CF 28 23 4 1 63:15 48 73 D
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
05.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora CF Zamora CF
D
CD Becerril CD Becerril
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora CF Zamora CF
D
Zamora CF Zamora CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
L
Real Ávila CF Real Ávila CF
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Zamora CF Zamora CF
W
Zamora CF Zamora CF
01.03.20 1 : 0 Zafer
CD Numancia II CD Numancia II
2 Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF 29 23 1 5 57:20 37 70 W
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
09.02.20 2 : 1 Zafer
CD Bupolsa CD Bupolsa
W
UD Santa Marta UD Santa Marta
16.02.20 0 : 1 Zafer
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
W
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
23.02.20 4 : 0 Zafer
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
W
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
01.03.20 0 : 1 Zafer
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
W
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
08.03.20 3 : 1 Zafer
CA Bembibre CA Bembibre
3 Arandina CF Arandina CF 28 18 5 5 44:17 27 59 W
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
02.02.20 0 : 1 Zafer
Arandina CF Arandina CF
W
Arandina CF Arandina CF
09.02.20 1 : 0 Zafer
CA Bembibre CA Bembibre
D
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arandina CF Arandina CF
W
Arandina CF Arandina CF
01.03.20 3 : 2 Zafer
428189 428189
W
SD Almazán SD Almazán
08.03.20 0 : 1 Zafer
Arandina CF Arandina CF
4 CD Numancia II CD Numancia II 28 17 6 5 51:18 33 57 W
CD Numancia II CD Numancia II
01.02.20 2 : 0 Zafer
CD Becerril CD Becerril
W
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
08.02.20 0 : 1 Zafer
CD Numancia II CD Numancia II
W
CD Numancia II CD Numancia II
15.02.20 1 : 0 Zafer
Real Ávila CF Real Ávila CF
L
Zamora CF Zamora CF
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Numancia II CD Numancia II
D
CD Numancia II CD Numancia II
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Mirandés II CD Mirandés II
5 Burgos Promesas Burgos Promesas 29 16 7 6 45:21 24 55 W
Burgos Promesas Burgos Promesas
08.02.20 2 : 1 Zafer
CD La Granja CD La Granja
D
CD Bupolsa CD Bupolsa
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Burgos Promesas Burgos Promesas
L
Burgos Promesas Burgos Promesas
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Santa Marta UD Santa Marta
L
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Burgos Promesas Burgos Promesas
L
Burgos Promesas Burgos Promesas
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
6 CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico 28 15 6 7 40:18 22 51 W
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
09.02.20 1 : 4 Zafer
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
W
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
16.02.20 4 : 0 Zafer
428189 428189
W
SD Almazán SD Almazán
22.02.20 0 : 2 Zafer
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
L
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
W
Burgos Promesas Burgos Promesas
07.03.20 0 : 1 Zafer
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
7 Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC 28 15 5 8 46:26 20 50 L
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Numancia II CD Numancia II
D
Zamora CF Zamora CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
W
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
22.02.20 1 : 0 Zafer
CD Mirandés II CD Mirandés II
L
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
W
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
07.03.20 4 : 1 Zafer
CD La Granja CD La Granja
8 428189 428189 29 12 6 11 37:39 -2 42 D
428189 428189
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
L
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
428189 428189
L
428189 428189
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Bembibre CA Bembibre
L
Arandina CF Arandina CF
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
428189 428189
W
428189 428189
07.03.20 1 : 0 Zafer
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
9 Real Ávila CF Real Ávila CF 27 12 5 10 30:28 2 41 W
Real Ávila CF Real Ávila CF
02.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
L
CD Numancia II CD Numancia II
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Ávila CF Real Ávila CF
W
Real Ávila CF Real Ávila CF
23.02.20 1 : 0 Zafer
Zamora CF Zamora CF
D
CD Mirandés II CD Mirandés II
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Ávila CF Real Ávila CF
L
Real Ávila CF Real Ávila CF
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
10 SD Almazán SD Almazán 28 10 8 10 36:35 1 38 W
SD Almazán SD Almazán
09.02.20 1 : 0 Zafer
UD Santa Marta UD Santa Marta
D
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Almazán SD Almazán
L
SD Almazán SD Almazán
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
W
CA Bembibre CA Bembibre
01.03.20 0 : 1 Zafer
SD Almazán SD Almazán
L
SD Almazán SD Almazán
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Arandina CF Arandina CF
11 Real Burgos C.F. Real Burgos C.F. 29 10 6 13 36:39 -3 36 W
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
09.02.20 2 : 0 Zafer
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
W
CD La Granja CD La Granja
15.02.20 1 : 3 Zafer
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
W
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD Bupolsa CD Bupolsa
W
UD Santa Marta UD Santa Marta
01.03.20 2 : 4 Zafer
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
W
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
08.03.20 2 : 0 Zafer
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
12 Jupiter Leones Jupiter Leones 29 10 5 14 40:50 -10 35 D
Jupiter Leones Jupiter Leones
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Mirandés II CD Mirandés II
W
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
15.02.20 1 : 3 Zafer
Jupiter Leones Jupiter Leones
W
Jupiter Leones Jupiter Leones
22.02.20 1 : 0 Zafer
CD La Granja CD La Granja
W
CD Bupolsa CD Bupolsa
01.03.20 0 : 1 Zafer
Jupiter Leones Jupiter Leones
L
Jupiter Leones Jupiter Leones
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Santa Marta UD Santa Marta
13 CD Bupolsa CD Bupolsa 29 10 4 15 26:33 -7 34 L
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Bupolsa CD Bupolsa
D
CD Bupolsa CD Bupolsa
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Burgos Promesas Burgos Promesas
L
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Bupolsa CD Bupolsa
L
CD Bupolsa CD Bupolsa
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Jupiter Leones Jupiter Leones
L
CD Becerril CD Becerril
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Bupolsa CD Bupolsa
14 CD Becerril CD Becerril 28 9 5 14 30:46 -16 32 D
CD Becerril CD Becerril
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zamora CF Zamora CF
W
CD Mirandés II CD Mirandés II
15.02.20 0 : 1 Zafer
CD Becerril CD Becerril
W
CD Becerril CD Becerril
23.02.20 1 : 0 Zafer
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
W
CD La Granja CD La Granja
29.02.20 1 : 5 Zafer
CD Becerril CD Becerril
W
CD Becerril CD Becerril
08.03.20 2 : 1 Zafer
CD Bupolsa CD Bupolsa
15 UD Santa Marta UD Santa Marta 29 8 8 13 24:32 -8 32 L
SD Almazán SD Almazán
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Santa Marta UD Santa Marta
L
UD Santa Marta UD Santa Marta
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
W
Burgos Promesas Burgos Promesas
22.02.20 1 : 2 Zafer
UD Santa Marta UD Santa Marta
L
UD Santa Marta UD Santa Marta
01.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
W
Jupiter Leones Jupiter Leones
07.03.20 1 : 2 Zafer
UD Santa Marta UD Santa Marta
16 Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino 29 9 3 17 33:54 -21 30 L
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
L
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Jupiter Leones Jupiter Leones
L
CD Becerril CD Becerril
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
W
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
29.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
W
Real Ávila CF Real Ávila CF
08.03.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo La Virgen del Camino Club Deportivo La Virgen del Camino
17 C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas 28 5 10 13 27:40 -13 25 D
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
L
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
09.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Cristo Atletico CD Cristo Atletico
D
CA Bembibre CA Bembibre
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
D
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arandina CF Arandina CF
L
428189 428189
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
18 La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club 29 5 6 18 20:56 -36 21 D
428189 428189
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
D
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Almazán SD Almazán
L
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
23.02.20 4 : 0 Kaybetmek
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
W
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
01.03.20 1 : 0 Zafer
Burgos Promesas Burgos Promesas
L
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
La Bañeza Fútbol Club La Bañeza Fútbol Club
19 CD Mirandés II CD Mirandés II 29 3 11 15 24:54 -30 20 D
Jupiter Leones Jupiter Leones
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Mirandés II CD Mirandés II
L
CD Mirandés II CD Mirandés II
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Becerril CD Becerril
L
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Mirandés II CD Mirandés II
D
CD Mirandés II CD Mirandés II
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Ávila CF Real Ávila CF
D
CD Numancia II CD Numancia II
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Mirandés II CD Mirandés II
20 CA Bembibre CA Bembibre 28 4 7 17 17:40 -23 19 L
Arandina CF Arandina CF
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Bembibre CA Bembibre
D
CA Bembibre CA Bembibre
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
C.D. Atlético Tordesillas C.D. Atlético Tordesillas
W
428189 428189
22.02.20 0 : 1 Zafer
CA Bembibre CA Bembibre
L
CA Bembibre CA Bembibre
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SD Almazán SD Almazán
L
Gimnástica Segoviana CF Gimnástica Segoviana CF
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
CA Bembibre CA Bembibre
21 CD La Granja CD La Granja 29 4 4 21 25:70 -45 16 L
Burgos Promesas Burgos Promesas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD La Granja CD La Granja
L
CD La Granja CD La Granja
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Burgos C.F. Real Burgos C.F.
L
Jupiter Leones Jupiter Leones
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD La Granja CD La Granja
L
CD La Granja CD La Granja
29.02.20 1 : 5 Kaybetmek
CD Becerril CD Becerril
L
Atletico Astorga FC Atletico Astorga FC
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
CD La Granja CD La Granja
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 8 - şampiyona, organize eden İspanya. Iştirak eden turnuva 21 futbol kulüpleri. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar lig. Bunlar:
Zamora CF - 73 madde, yengi 23, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Gimnástica Segoviana CF - 70 puan, kazanılan yarışmalar 23, yenilme 5, beraberlik 1.
Arandina CF - 59 sayı, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz maçlar 5, beraberlik 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 8 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 8 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.