Tercera Division, Group 7
İspanya

Tercera Division, Group 7

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 7A
1 RSD Alcalá RSD Alcalá 2 1 1 0 4:1 3 4 D
RSD Alcalá RSD Alcalá
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
AD Torrejón CF AD Torrejón CF
W
DAV Santa Ana DAV Santa Ana
25.10.20 0 : 3 Zafer
RSD Alcalá RSD Alcalá
San Fernando de Henares
2 AD Torrejón CF AD Torrejón CF 2 1 1 0 3:1 2 4 D
RSD Alcalá RSD Alcalá
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
AD Torrejón CF AD Torrejón CF
W
AD Torrejón CF AD Torrejón CF
25.10.20 2 : 0 Zafer
Flat Earth Flat Earth
AD Unión Adarve
3 CF Pozuelo de Alarcón CF Pozuelo de Alarcón 2 1 1 0 2:0 2 4 W
CF Pozuelo de Alarcón CF Pozuelo de Alarcón
18.10.20 2 : 0 Zafer
AD Complutense Alcala AD Complutense Alcala
D
ED Moratalaz ED Moratalaz
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
CF Pozuelo de Alarcón CF Pozuelo de Alarcón
Paracuellos Antamira
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 2 1 1 0 5:4 1 4 W
Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II
18.10.20 3 : 2 Zafer
ED Moratalaz ED Moratalaz
D
Paracuellos Antamira Paracuellos Antamira
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II
FC Villanueva Del Pardillo
5 AD Unión Adarve AD Unión Adarve 2 1 1 0 3:2 1 4 D
AD Unión Adarve AD Unión Adarve
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Paracuellos Antamira Paracuellos Antamira
W
FC Villanueva Del Pardillo FC Villanueva Del Pardillo
25.10.20 1 : 2 Zafer
AD Unión Adarve AD Unión Adarve
AD Torrejón CF
6 San Fernando de Henares San Fernando de Henares 2 1 0 1 3:2 1 3 W
San Fernando de Henares San Fernando de Henares
18.10.20 3 : 1 Zafer
DAV Santa Ana DAV Santa Ana
L
AD Complutense Alcala AD Complutense Alcala
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
San Fernando de Henares San Fernando de Henares
RSD Alcalá
7 AD Complutense Alcala AD Complutense Alcala 2 1 0 1 1:2 -1 3 L
CF Pozuelo de Alarcón CF Pozuelo de Alarcón
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
AD Complutense Alcala AD Complutense Alcala
W
AD Complutense Alcala AD Complutense Alcala
25.10.20 1 : 0 Zafer
San Fernando de Henares San Fernando de Henares
ED Moratalaz
8 Flat Earth Flat Earth 2 1 0 1 1:2 -1 3 W
Flat Earth Flat Earth
18.10.20 1 : 0 Zafer
FC Villanueva Del Pardillo FC Villanueva Del Pardillo
L
AD Torrejón CF AD Torrejón CF
25.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Flat Earth Flat Earth
DAV Santa Ana
9 Paracuellos Antamira Paracuellos Antamira 2 0 2 0 3:3 0 2 D
AD Unión Adarve AD Unión Adarve
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Paracuellos Antamira Paracuellos Antamira
D
Paracuellos Antamira Paracuellos Antamira
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II
CF Pozuelo de Alarcón
10 ED Moratalaz ED Moratalaz 2 0 1 1 2:3 -1 1 L
Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II
18.10.20 3 : 2 Kaybetmek
ED Moratalaz ED Moratalaz
D
ED Moratalaz ED Moratalaz
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
CF Pozuelo de Alarcón CF Pozuelo de Alarcón
AD Complutense Alcala
11 FC Villanueva Del Pardillo FC Villanueva Del Pardillo 2 0 0 2 1:3 -2 0 L
Flat Earth Flat Earth
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Villanueva Del Pardillo FC Villanueva Del Pardillo
L
FC Villanueva Del Pardillo FC Villanueva Del Pardillo
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
AD Unión Adarve AD Unión Adarve
Rayo Vallecano II
12 DAV Santa Ana DAV Santa Ana 2 0 0 2 1:6 -5 0 L
San Fernando de Henares San Fernando de Henares
18.10.20 3 : 1 Kaybetmek
DAV Santa Ana DAV Santa Ana
L
DAV Santa Ana DAV Santa Ana
25.10.20 0 : 3 Kaybetmek
RSD Alcalá RSD Alcalá
Flat Earth
Promotion round
Qualifying round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 7B
1 Leganés II Leganés II 2 2 0 0 3:1 2 6 W
Leganés II Leganés II
18.10.20 2 : 1 Zafer
CF Mostoles CF Mostoles
W
SAD Villaverde San Andres SAD Villaverde San Andres
25.10.20 0 : 1 Zafer
Leganés II Leganés II
Real Aranjuez CF
2 RCD Carabanchel RCD Carabanchel 2 1 1 0 3:1 2 4 W
RCD Carabanchel RCD Carabanchel
18.10.20 2 : 0 Zafer
SAD Villaverde San Andres SAD Villaverde San Andres
D
Real Aranjuez CF Real Aranjuez CF
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
RCD Carabanchel RCD Carabanchel
Atlético de Pinto
3 C.D. Mostoles C.D. Mostoles 2 1 1 0 1:0 1 4 D
C.D. Mostoles C.D. Mostoles
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Real Aranjuez CF Real Aranjuez CF
W
Atlético de Pinto Atlético de Pinto
25.10.20 0 : 1 Zafer
C.D. Mostoles C.D. Mostoles
AD Parla
4 AD Alcorcón II AD Alcorcón II 1 1 0 0 4:2 2 3 W
CD El Alamo CD El Alamo
18.10.20 2 : 4 Zafer
AD Alcorcón II AD Alcorcón II
CF Mostoles
5 AD Parla AD Parla 1 1 0 0 1:0 1 3 W
AD Parla AD Parla
25.10.20 1 : 0 Zafer
CF Trival Valderas CF Trival Valderas
C.D. Mostoles
6 CD El Alamo CD El Alamo 2 1 0 1 3:4 -1 3 L
CD El Alamo CD El Alamo
18.10.20 2 : 4 Kaybetmek
AD Alcorcón II AD Alcorcón II
W
CF Mostoles CF Mostoles
25.10.20 0 : 1 Zafer
CD El Alamo CD El Alamo
SAD Villaverde San Andres
7 Real Aranjuez CF Real Aranjuez CF 2 0 2 0 1:1 0 2 D
C.D. Mostoles C.D. Mostoles
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Real Aranjuez CF Real Aranjuez CF
D
Real Aranjuez CF Real Aranjuez CF
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
RCD Carabanchel RCD Carabanchel
Leganés II
8 Atlético de Pinto Atlético de Pinto 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
CF Trival Valderas CF Trival Valderas
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Atlético de Pinto Atlético de Pinto
L
Atlético de Pinto Atlético de Pinto
25.10.20 0 : 1 Kaybetmek
C.D. Mostoles C.D. Mostoles
RCD Carabanchel
9 CF Trival Valderas CF Trival Valderas 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
CF Trival Valderas CF Trival Valderas
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Atlético de Pinto Atlético de Pinto
L
AD Parla AD Parla
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Trival Valderas CF Trival Valderas
C.D. Mostoles
10 CF Mostoles CF Mostoles 2 0 0 2 1:3 -2 0 L
Leganés II Leganés II
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Mostoles CF Mostoles
L
CF Mostoles CF Mostoles
25.10.20 0 : 1 Kaybetmek
CD El Alamo CD El Alamo
AD Alcorcón II
11 SAD Villaverde San Andres SAD Villaverde San Andres 2 0 0 2 0:3 -3 0 L
RCD Carabanchel RCD Carabanchel
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
SAD Villaverde San Andres SAD Villaverde San Andres
L
SAD Villaverde San Andres SAD Villaverde San Andres
25.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Leganés II Leganés II
CD El Alamo
Promotion round
Qualifying round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 7 - şampiyona, düzenleyen İspanya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 7 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Tercera Division, Group 7 (İspanya):
Rayo Vallecano II - FC Villanueva Del Pardillo (31.10.2020 11:00)
RCD Carabanchel - Atlético de Pinto (01.11.2020 05:30)
CD El Alamo - SAD Villaverde San Andres (01.11.2020 05:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 7 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.