Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
25
İspanya

Tercera Division, Group 7

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
7
1 Navalcarnero 26 16 5 5 44:20 24 53 W
Navalcarnero
26.01.20 4 : 1 Zafer
Rayo Vallecano de Madrid B
W
Alcobendas Sport
02.02.20 0 : 3 Zafer
Navalcarnero
L
Navalcarnero
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Davt Santa Ana
L
Leganes B
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Navalcarnero
W
Navalcarnero
23.02.20 3 : 0 Zafer
RCD Carabanchel
2 AD Alcorcon B 26 12 10 4 40:25 15 46 W
AD Alcorcon B
26.01.20 1 : 0 Zafer
Leganes B
W
RCD Carabanchel
02.02.20 1 : 2 Zafer
AD Alcorcon B
D
AD Alcorcon B
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Union Adarve
D
CF Pozuelo de Alarcon
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Alcorcon B
D
AD Alcorcon B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Flat Earth
3 Alcala 26 12 6 8 39:26 13 42 L
AD Torrejón CF
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Alcala
W
Alcala
02.02.20 3 : 0 Zafer
Villaverde Boetticher
W
Alcala
09.02.20 3 : 0 Zafer
CD Mostoles
L
CF Trival Valderas Alcorcon
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Alcala
W
Alcala
23.02.20 3 : 2 Zafer
Rayo Vallecano de Madrid B
4 Flat Earth 25 11 8 6 32:25 7 41 W
Flat Earth
26.01.20 2 : 1 Zafer
CF Pozuelo de Alarcon
W
CD Mostoles
02.02.20 1 : 2 Zafer
Flat Earth
D
ED Moratalaz
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Flat Earth
W
Flat Earth
16.02.20 2 : 0 Zafer
AD Parla
D
AD Alcorcon B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Flat Earth
5 AD Union Adarve 26 12 5 9 40:34 6 41 D
ED Moratalaz
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
AD Union Adarve
W
AD Union Adarve
02.02.20 4 : 1 Zafer
AD Parla
D
AD Alcorcon B
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Union Adarve
D
AD Union Adarve
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico de Pinto
D
CD San Fernando de Henares
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Union Adarve
6 Leganes B 26 11 8 7 48:39 9 41 L
AD Alcorcon B
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Leganes B
D
Leganes B
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico de Pinto
L
CD San Fernando de Henares
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Leganes B
W
Leganes B
16.02.20 2 : 0 Zafer
Navalcarnero
D
El Alamo
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
Leganes B
7 CF Trival Valderas Alcorcon 26 11 6 9 27:25 2 39 L
El Alamo
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Trival Valderas Alcorcon
L
CF Trival Valderas Alcorcon
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AD Torrejón CF
L
Villaverde Boetticher
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Trival Valderas Alcorcon
W
CF Trival Valderas Alcorcon
16.02.20 1 : 0 Zafer
Alcala
L
CF Trival Valderas Alcorcon
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Mostoles
8 CD Mostoles 26 11 5 10 38:34 4 38 L
Villaverde Boetticher
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Mostoles
L
CD Mostoles
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Flat Earth
L
Alcala
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Mostoles
W
CD Mostoles
16.02.20 4 : 1 Zafer
ED Moratalaz
W
CF Trival Valderas Alcorcon
23.02.20 1 : 2 Zafer
CD Mostoles
9 Davt Santa Ana 26 11 4 11 40:43 -3 37 L
Atletico de Pinto
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Davt Santa Ana
W
Davt Santa Ana
02.02.20 4 : 2 Zafer
CD San Fernando de Henares
W
Navalcarnero
09.02.20 1 : 2 Zafer
Davt Santa Ana
W
Davt Santa Ana
16.02.20 2 : 1 Zafer
El Alamo
L
AD Torrejón CF
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Davt Santa Ana
10 CF Pozuelo de Alarcon 26 10 7 9 35:36 -1 37 L
Flat Earth
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Pozuelo de Alarcon
D
CF Pozuelo de Alarcon
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
ED Moratalaz
W
AD Parla
09.02.20 1 : 2 Zafer
CF Pozuelo de Alarcon
D
CF Pozuelo de Alarcon
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Alcorcon B
W
Atletico de Pinto
23.02.20 1 : 2 Zafer
CF Pozuelo de Alarcon
11 Rayo Vallecano de Madrid B 25 9 8 8 42:41 1 35 L
Navalcarnero
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Rayo Vallecano de Madrid B
D
Rayo Vallecano de Madrid B
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
El Alamo
L
AD Torrejón CF
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Rayo Vallecano de Madrid B
D
Rayo Vallecano de Madrid B
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Villaverde Boetticher
L
Alcala
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Rayo Vallecano de Madrid B
12 El Alamo 26 9 7 10 34:37 -3 34 W
El Alamo
26.01.20 1 : 0 Zafer
CF Trival Valderas Alcorcon
D
Rayo Vallecano de Madrid B
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
El Alamo
L
El Alamo
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alcobendas Sport
L
Davt Santa Ana
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
El Alamo
D
El Alamo
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
Leganes B
13 RCD Carabanchel 26 8 8 10 28:30 -2 32 D
AD Parla
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
RCD Carabanchel
L
RCD Carabanchel
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AD Alcorcon B
W
Atletico de Pinto
09.02.20 0 : 2 Zafer
RCD Carabanchel
W
RCD Carabanchel
16.02.20 2 : 0 Zafer
CD San Fernando de Henares
L
Navalcarnero
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
RCD Carabanchel
14 Atletico de Pinto 26 7 10 9 36:35 1 31 W
Atletico de Pinto
26.01.20 3 : 1 Zafer
Davt Santa Ana
D
Leganes B
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico de Pinto
L
Atletico de Pinto
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
RCD Carabanchel
D
AD Union Adarve
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico de Pinto
L
Atletico de Pinto
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CF Pozuelo de Alarcon
15 ED Moratalaz 26 7 10 9 27:35 -8 31 D
ED Moratalaz
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
AD Union Adarve
D
CF Pozuelo de Alarcon
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
ED Moratalaz
D
ED Moratalaz
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Flat Earth
L
CD Mostoles
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
ED Moratalaz
L
AD Parla
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ED Moratalaz
16 AD Torrejón CF 26 8 7 11 25:31 -6 31 W
AD Torrejón CF
26.01.20 2 : 0 Zafer
Alcala
W
CF Trival Valderas Alcorcon
02.02.20 1 : 2 Zafer
AD Torrejón CF
W
AD Torrejón CF
09.02.20 1 : 0 Zafer
Rayo Vallecano de Madrid B
D
Alcobendas Sport
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Torrejón CF
W
AD Torrejón CF
23.02.20 1 : 0 Zafer
Davt Santa Ana
17 Alcobendas Sport 26 7 8 11 28:36 -8 29 L
CD San Fernando de Henares
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Alcobendas Sport
L
Alcobendas Sport
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Navalcarnero
W
El Alamo
09.02.20 1 : 2 Zafer
Alcobendas Sport
D
Alcobendas Sport
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Torrejón CF
W
Villaverde Boetticher
23.02.20 0 : 1 Zafer
Alcobendas Sport
18 CD San Fernando de Henares 26 6 9 11 32:40 -8 27 W
CD San Fernando de Henares
26.01.20 2 : 1 Zafer
Alcobendas Sport
L
Davt Santa Ana
02.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CD San Fernando de Henares
W
CD San Fernando de Henares
09.02.20 1 : 0 Zafer
Leganes B
L
RCD Carabanchel
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD San Fernando de Henares
D
CD San Fernando de Henares
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Union Adarve
19 AD Parla 26 4 9 13 30:48 -18 21 D
AD Parla
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
RCD Carabanchel
L
AD Union Adarve
02.02.20 4 : 1 Kaybetmek
AD Parla
L
AD Parla
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CF Pozuelo de Alarcon
L
Flat Earth
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AD Parla
W
AD Parla
23.02.20 1 : 0 Zafer
ED Moratalaz
20 Villaverde Boetticher 26 3 8 15 14:39 -25 17 W
Villaverde Boetticher
26.01.20 1 : 0 Zafer
CD Mostoles
L
Alcala
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Villaverde Boetticher
W
Villaverde Boetticher
09.02.20 2 : 1 Zafer
CF Trival Valderas Alcorcon
D
Rayo Vallecano de Madrid B
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Villaverde Boetticher
L
Villaverde Boetticher
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Alcobendas Sport
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 7 - turnuva, organize eden İspanya. Iştirak eden şampiyona 20 futbol takımları. Şu anda en iyi takımlar lig. Bunlar:
Navalcarnero - 53 sayı, parlak başarılar 16, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
AD Alcorcon B - 46 madde, kazanılan maçlar 12, yenilme 4, beraberlik 10.
Alcala - 42 madde, kazanılan maçlar 12, kaybedilen oyunlar 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 7 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - Tercera Division, Group 7 (İspanya):
Alcobendas Sport - Alcala (29.02.2020 11:00)
RCD Carabanchel - El Alamo (01.03.2020 05:30)
ED Moratalaz - AD Alcorcon B (01.03.2020 05:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 7 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.