Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İspanya

Tercera Division, Group 6

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
6
1 Alcoyano 25 19 6 0 53:11 42 63 D
Recambios Colon CD
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Alcoyano
W
Atletico Saguntino
26.01.20 0 : 1 Zafer
Alcoyano
W
Alcoyano
02.02.20 2 : 0 Zafer
Atzeneta UE
W
CD Roda
09.02.20 0 : 2 Zafer
Alcoyano
W
Alcoyano
16.02.20 6 : 0 Zafer
Vilamarxant CF
2 Intercity Alicante 25 13 8 4 48:29 19 47 L
Intercity Alicante
19.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Atzeneta UE
W
CD Roda
25.01.20 0 : 5 Zafer
Intercity Alicante
W
Intercity Alicante
02.02.20 5 : 3 Zafer
Vilamarxant CF
D
Paterna CF
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Intercity Alicante
L
Intercity Alicante
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Novelda
3 Alzira 25 12 9 4 30:19 11 45 W
Alzira
19.01.20 3 : 0 Zafer
Vilamarxant CF
D
Paterna CF
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Alzira
W
Alzira
02.02.20 1 : 0 Zafer
Novelda
W
CD Acero
08.02.20 1 : 2 Zafer
Alzira
W
Alzira
16.02.20 1 : 0 Zafer
Hercules II
4 Atzeneta UE 25 13 4 8 31:20 11 43 W
Intercity Alicante
19.01.20 1 : 4 Zafer
Atzeneta UE
W
Atzeneta UE
26.01.20 4 : 1 Zafer
UD Benigánim
L
Alcoyano
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atzeneta UE
D
Atzeneta UE
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Saguntino
W
Recambios Colon CD
16.02.20 1 : 2 Zafer
Atzeneta UE
5 Villarreal III 25 11 9 5 40:26 14 42 L
CD Olimpic de Xativa
19.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Villarreal III
D
Villarreal III
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo
L
FC J. Espanol de San Vicente
01.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Villarreal III
L
Villarreal III
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Eldense
W
Silla CF
16.02.20 0 : 1 Zafer
Villarreal III
6 CD Roda 25 10 7 8 29:35 -6 37 W
Elche Ilicitano
18.01.20 0 : 1 Zafer
CD Roda
L
CD Roda
25.01.20 0 : 5 Kaybetmek
Intercity Alicante
W
UD Benigánim
01.02.20 0 : 1 Zafer
CD Roda
L
CD Roda
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Alcoyano
L
Atletico Saguntino
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Roda
7 Recambios Colon CD 25 10 5 10 31:30 1 35 D
Recambios Colon CD
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Alcoyano
W
CD Olimpic de Xativa
26.01.20 0 : 1 Zafer
Recambios Colon CD
D
Recambios Colon CD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Saguntino
L
Crevillente Deportivo
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Recambios Colon CD
L
Recambios Colon CD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Atzeneta UE
8 CD Olimpic de Xativa 25 9 8 8 28:26 2 35 W
CD Olimpic de Xativa
19.01.20 4 : 0 Zafer
Villarreal III
L
CD Olimpic de Xativa
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Recambios Colon CD
D
Crevillente Deportivo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Olimpic de Xativa
W
CD Olimpic de Xativa
09.02.20 2 : 1 Zafer
FC J. Espanol de San Vicente
W
CD Eldense
16.02.20 0 : 1 Zafer
CD Olimpic de Xativa
9 Novelda 25 9 7 9 27:30 -3 34 L
CD Eldense
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Novelda
D
Novelda
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Silla CF
L
Alzira
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Novelda
W
Novelda
09.02.20 2 : 0 Zafer
Elche Ilicitano
W
Intercity Alicante
16.02.20 1 : 2 Zafer
Novelda
10 FC J. Espanol de San Vicente 25 9 7 9 33:29 4 34 W
FC J. Espanol de San Vicente
18.01.20 2 : 0 Zafer
CD Acero
W
Hercules II
26.01.20 0 : 1 Zafer
FC J. Espanol de San Vicente
W
FC J. Espanol de San Vicente
01.02.20 4 : 2 Zafer
Villarreal III
L
CD Olimpic de Xativa
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC J. Espanol de San Vicente
D
FC J. Espanol de San Vicente
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo
11 Atletico Saguntino 25 8 9 8 30:27 3 33 L
UD Benigánim
18.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Saguntino
L
Atletico Saguntino
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Alcoyano
D
Recambios Colon CD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Saguntino
D
Atzeneta UE
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Saguntino
W
Atletico Saguntino
16.02.20 3 : 1 Zafer
CD Roda
12 CD Eldense 25 9 6 10 28:26 2 33 W
CD Eldense
19.01.20 2 : 1 Zafer
Novelda
L
CD Acero
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Eldense
W
CD Eldense
02.02.20 1 : 0 Zafer
Hercules II
W
Villarreal III
08.02.20 0 : 1 Zafer
CD Eldense
L
CD Eldense
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Olimpic de Xativa
13 Crevillente Deportivo 25 8 9 8 24:31 -7 33 D
Villarreal III
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo
D
Crevillente Deportivo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Olimpic de Xativa
L
Crevillente Deportivo
05.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Hercules II
W
Crevillente Deportivo
09.02.20 1 : 0 Zafer
Recambios Colon CD
D
FC J. Espanol de San Vicente
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo
14 Elche Ilicitano 25 7 8 10 25:28 -3 29 L
Elche Ilicitano
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Roda
D
Vilamarxant CF
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Elche Ilicitano
D
Elche Ilicitano
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Paterna CF
L
Novelda
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Elche Ilicitano
D
Elche Ilicitano
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero
15 Paterna CF 25 6 10 9 25:28 -3 28 L
Silla CF
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Paterna CF
D
Paterna CF
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Alzira
D
Elche Ilicitano
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Paterna CF
D
Paterna CF
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Intercity Alicante
W
UD Benigánim
15.02.20 2 : 3 Zafer
Paterna CF
16 Vilamarxant CF 25 7 5 13 33:49 -16 26 L
Alzira
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Vilamarxant CF
D
Vilamarxant CF
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Elche Ilicitano
L
Intercity Alicante
02.02.20 5 : 3 Kaybetmek
Vilamarxant CF
W
Vilamarxant CF
09.02.20 2 : 1 Zafer
UD Benigánim
L
Alcoyano
16.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Vilamarxant CF
17 Hercules II 25 6 7 12 24:28 -4 25 L
Hercules II
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
FC J. Espanol de San Vicente
L
CD Eldense
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hercules II
W
Crevillente Deportivo
05.02.20 0 : 1 Zafer
Hercules II
D
Hercules II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Silla CF
L
Alzira
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hercules II
18 Silla CF 25 5 8 12 19:35 -16 23 W
Silla CF
19.01.20 1 : 0 Zafer
Paterna CF
D
Novelda
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Silla CF
W
Silla CF
02.02.20 2 : 1 Zafer
CD Acero
D
Hercules II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Silla CF
L
Silla CF
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Villarreal III
19 CD Acero 25 5 7 13 22:33 -11 22 L
FC J. Espanol de San Vicente
18.01.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Acero
W
CD Acero
25.01.20 2 : 1 Zafer
CD Eldense
L
Silla CF
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Acero
L
CD Acero
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alzira
D
Elche Ilicitano
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero
20 UD Benigánim 25 4 1 20 19:59 -40 13 W
UD Benigánim
18.01.20 2 : 0 Zafer
Atletico Saguntino
L
Atzeneta UE
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
UD Benigánim
L
UD Benigánim
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Roda
L
Vilamarxant CF
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
UD Benigánim
L
UD Benigánim
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Paterna CF
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 6 - şampiyona, organize eden İspanya. Katılan turnuva 20 kulüpler. Şu anda favoriler lig. Bunlar:
Alcoyano - 63 madde, kazanılan yarışmalar 19, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 6.
Intercity Alicante - 47 sayı, kazanılan yarışmalar 13, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Alzira - 45 puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 6 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Tercera Division, Group 6 (İspanya):
Villarreal III - Alzira (22.02.2020 11:00)
FC J. Espanol de San Vicente - Recambios Colon CD (22.02.2020 11:00)
CD Roda - Atzeneta UE (23.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 6 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.