Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
İspanya

Tercera Division, Group 6

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
6
1 Alcoyano 28 19 8 1 55:14 41 65 W
CD Roda
09.02.20 0 : 2 Zafer
Alcoyano
W
Alcoyano
16.02.20 6 : 0 Zafer
Vilamarxant CF
D
Paterna CF
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alcoyano
D
Alcoyano
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Novelda
L
CD Acero
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Alcoyano
2 Alzira 28 15 9 4 36:21 15 54 W
CD Acero
08.02.20 1 : 2 Zafer
Alzira
W
Alzira
16.02.20 1 : 0 Zafer
Hercules II
W
Villarreal III
22.02.20 1 : 2 Zafer
Alzira
W
Alzira
01.03.20 2 : 0 Zafer
CD Olimpic de Xativa
W
Crevillente Deportivo
08.03.20 1 : 2 Zafer
Alzira
3 Atzeneta UE 28 15 5 8 40:22 18 50 D
Atzeneta UE
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Saguntino
W
Recambios Colon CD
16.02.20 1 : 2 Zafer
Atzeneta UE
D
CD Roda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atzeneta UE
W
Atzeneta UE
29.02.20 2 : 0 Zafer
Vilamarxant CF
W
Paterna CF
08.03.20 1 : 6 Zafer
Atzeneta UE
4 Villarreal III 28 13 9 6 46:29 17 48 L
Villarreal III
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Eldense
W
Silla CF
16.02.20 0 : 1 Zafer
Villarreal III
L
Villarreal III
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alzira
W
Elche Ilicitano
29.02.20 1 : 3 Zafer
Villarreal III
W
Villarreal III
08.03.20 2 : 0 Zafer
Intercity Alicante
5 Intercity Alicante 28 13 9 6 49:33 16 48 D
Paterna CF
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Intercity Alicante
L
Intercity Alicante
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Novelda
D
CD Acero
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Intercity Alicante
L
Intercity Alicante
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Hercules II
L
Villarreal III
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Intercity Alicante
6 Atletico Saguntino 28 10 10 8 35:28 7 40 D
Atzeneta UE
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Saguntino
W
Atletico Saguntino
16.02.20 3 : 1 Zafer
CD Roda
W
Vilamarxant CF
23.02.20 0 : 1 Zafer
Atletico Saguntino
W
Atletico Saguntino
01.03.20 3 : 0 Zafer
Paterna CF
D
Novelda
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Saguntino
7 Recambios Colon CD 28 11 7 10 34:32 2 40 L
Crevillente Deportivo
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Recambios Colon CD
L
Recambios Colon CD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Atzeneta UE
D
FC J. Espanol de San Vicente
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD
W
Recambios Colon CD
01.03.20 1 : 0 Zafer
CD Roda
D
CD Eldense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD
8 CD Eldense 28 11 7 10 36:27 9 40 W
Villarreal III
08.02.20 0 : 1 Zafer
CD Eldense
L
CD Eldense
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Olimpic de Xativa
W
Crevillente Deportivo
23.02.20 0 : 3 Zafer
CD Eldense
W
CD Eldense
01.03.20 4 : 0 Zafer
FC J. Espanol de San Vicente
D
CD Eldense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD
9 CD Olimpic de Xativa 28 10 9 9 30:29 1 39 W
CD Olimpic de Xativa
09.02.20 2 : 1 Zafer
FC J. Espanol de San Vicente
W
CD Eldense
16.02.20 0 : 1 Zafer
CD Olimpic de Xativa
D
CD Olimpic de Xativa
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Silla CF
L
Alzira
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Olimpic de Xativa
W
CD Olimpic de Xativa
08.03.20 1 : 0 Zafer
Elche Ilicitano
10 Novelda 28 10 9 9 35:33 2 39 W
Novelda
09.02.20 2 : 0 Zafer
Elche Ilicitano
W
Intercity Alicante
16.02.20 1 : 2 Zafer
Novelda
W
Novelda
23.02.20 5 : 0 Zafer
UD Benigánim
D
Alcoyano
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Novelda
D
Novelda
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Saguntino
11 CD Roda 28 10 8 10 32:41 -9 38 L
CD Roda
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Alcoyano
L
Atletico Saguntino
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Roda
D
CD Roda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atzeneta UE
L
Recambios Colon CD
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Roda
L
Vilamarxant CF
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Roda
12 FC J. Espanol de San Vicente 28 10 8 10 37:34 3 38 L
CD Olimpic de Xativa
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC J. Espanol de San Vicente
D
FC J. Espanol de San Vicente
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo
D
FC J. Espanol de San Vicente
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD
L
CD Eldense
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
FC J. Espanol de San Vicente
W
FC J. Espanol de San Vicente
08.03.20 3 : 0 Zafer
Silla CF
13 Crevillente Deportivo 28 8 10 10 25:36 -11 34 W
Crevillente Deportivo
09.02.20 1 : 0 Zafer
Recambios Colon CD
D
FC J. Espanol de San Vicente
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo
L
Crevillente Deportivo
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Eldense
D
Silla CF
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Crevillente Deportivo
L
Crevillente Deportivo
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Alzira
14 Hercules II 28 8 8 12 27:28 -1 32 D
Hercules II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Silla CF
L
Alzira
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hercules II
D
Hercules II
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Elche Ilicitano
W
Intercity Alicante
01.03.20 0 : 1 Zafer
Hercules II
W
Hercules II
07.03.20 2 : 0 Zafer
UD Benigánim
15 Elche Ilicitano 28 7 9 12 26:32 -6 30 L
Novelda
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Elche Ilicitano
D
Elche Ilicitano
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero
D
Hercules II
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Elche Ilicitano
L
Elche Ilicitano
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Villarreal III
L
CD Olimpic de Xativa
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Elche Ilicitano
16 Vilamarxant CF 28 8 5 15 37:54 -17 29 W
Vilamarxant CF
09.02.20 2 : 1 Zafer
UD Benigánim
L
Alcoyano
16.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Vilamarxant CF
L
Vilamarxant CF
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Saguntino
L
Atzeneta UE
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Vilamarxant CF
W
Vilamarxant CF
08.03.20 4 : 2 Zafer
CD Roda
17 Paterna CF 28 6 11 11 26:37 -11 29 D
Paterna CF
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Intercity Alicante
W
UD Benigánim
15.02.20 2 : 3 Zafer
Paterna CF
D
Paterna CF
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alcoyano
L
Atletico Saguntino
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Paterna CF
L
Paterna CF
08.03.20 1 : 6 Kaybetmek
Atzeneta UE
18 CD Acero 28 6 8 14 24:35 -11 26 L
CD Acero
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alzira
D
Elche Ilicitano
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero
D
CD Acero
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Intercity Alicante
L
UD Benigánim
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Acero
W
CD Acero
07.03.20 1 : 0 Zafer
Alcoyano
19 Silla CF 28 5 10 13 20:39 -19 25 D
Hercules II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Silla CF
L
Silla CF
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Villarreal III
D
CD Olimpic de Xativa
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Silla CF
D
Silla CF
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Crevillente Deportivo
L
FC J. Espanol de San Vicente
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Silla CF
20 UD Benigánim 28 5 1 22 20:66 -46 16 L
Vilamarxant CF
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
UD Benigánim
L
UD Benigánim
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Paterna CF
L
Novelda
23.02.20 5 : 0 Kaybetmek
UD Benigánim
W
UD Benigánim
29.02.20 1 : 0 Zafer
CD Acero
L
Hercules II
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Benigánim
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 6 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Katılmak için başvuru veren yarışma 20 katılımcılar. Bu sezonda favoriler şampiyona. Bunlar:
Alcoyano - 65 madde, kazanılan yarışmalar 19, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 8.
Alzira - 54 madde, yengi 15, skorsuz maçlar 4, beraberlik 9.
Atzeneta UE - 50 sayı, kazanılan yarışmalar 15, yenilmeler 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 6 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Tercera Division, Group 6 (İspanya):
Recambios Colon CD - Novelda (12.04.2020 11:00)
Elche Ilicitano - Alzira (12.04.2020 11:00)
Intercity Alicante - Silla CF (12.04.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 6 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.