Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
08
Tercera Division, Group 6
İspanya

Tercera Division, Group 6

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
6
1 Alcoyano Alcoyano 28 19 8 1 55:14 41 65 W
Alcoyano Alcoyano
16.02.20 6 : 0 Zafer
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
D
Paterna CF Paterna CF
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alcoyano Alcoyano
D
Alcoyano Alcoyano
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Novelda Novelda
L
CD Acero CD Acero
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Alcoyano Alcoyano
D
CF Intercity CF Intercity
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Alcoyano Alcoyano
2 Alzira Alzira 28 15 9 4 36:21 15 54 W
Alzira Alzira
16.02.20 1 : 0 Zafer
Hercules CF B Hercules CF B
W
Villarreal III Villarreal III
22.02.20 1 : 2 Zafer
Alzira Alzira
W
Alzira Alzira
01.03.20 2 : 0 Zafer
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
W
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
08.03.20 1 : 2 Zafer
Alzira Alzira
D
Alzira Alzira
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Atzeneta UE Atzeneta UE
3 Atzeneta UE Atzeneta UE 28 15 5 8 40:22 18 50 W
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
16.02.20 1 : 2 Zafer
Atzeneta UE Atzeneta UE
D
CD Roda CD Roda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atzeneta UE Atzeneta UE
W
Atzeneta UE Atzeneta UE
29.02.20 2 : 0 Zafer
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
W
Paterna CF Paterna CF
08.03.20 1 : 6 Zafer
Atzeneta UE Atzeneta UE
D
Alzira Alzira
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Atzeneta UE Atzeneta UE
4 Villarreal III Villarreal III 28 13 9 6 46:29 17 48 W
Silla CF Silla CF
16.02.20 0 : 1 Zafer
Villarreal III Villarreal III
L
Villarreal III Villarreal III
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alzira Alzira
W
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
29.02.20 1 : 3 Zafer
Villarreal III Villarreal III
W
Villarreal III Villarreal III
08.03.20 2 : 0 Zafer
CF Intercity CF Intercity
D
Villarreal III Villarreal III
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF B Hercules CF B
5 CF Intercity CF Intercity 28 13 9 6 49:33 16 48 L
CF Intercity CF Intercity
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Novelda Novelda
D
CD Acero CD Acero
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Intercity CF Intercity
L
CF Intercity CF Intercity
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Hercules CF B Hercules CF B
L
Villarreal III Villarreal III
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CF Intercity CF Intercity
D
CF Intercity CF Intercity
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Alcoyano Alcoyano
6 Atletico Saguntino Atletico Saguntino 28 10 10 8 35:28 7 40 W
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
16.02.20 3 : 1 Zafer
CD Roda CD Roda
W
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
23.02.20 0 : 1 Zafer
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
W
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
01.03.20 3 : 0 Zafer
Paterna CF Paterna CF
D
Novelda Novelda
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
D
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
7 Recambios Colon CD Recambios Colon CD 28 11 7 10 34:32 2 40 L
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Atzeneta UE Atzeneta UE
D
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
W
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
01.03.20 1 : 0 Zafer
CD Roda CD Roda
D
CD Eldense CD Eldense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
D
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UD Benganim UD Benganim
8 CD Eldense CD Eldense 28 11 7 10 36:27 9 40 L
CD Eldense CD Eldense
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
W
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
23.02.20 0 : 3 Zafer
CD Eldense CD Eldense
W
CD Eldense CD Eldense
01.03.20 4 : 0 Zafer
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
D
CD Eldense CD Eldense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
D
CD Eldense CD Eldense
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
9 CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa 28 10 9 9 30:29 1 39 W
CD Eldense CD Eldense
16.02.20 0 : 1 Zafer
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
D
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Silla CF Silla CF
L
Alzira Alzira
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
W
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
08.03.20 1 : 0 Zafer
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
D
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero CD Acero
10 Novelda Novelda 28 10 9 9 35:33 2 39 W
CF Intercity CF Intercity
16.02.20 1 : 2 Zafer
Novelda Novelda
W
Novelda Novelda
23.02.20 5 : 0 Zafer
UD Benganim UD Benganim
D
Alcoyano Alcoyano
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Novelda Novelda
D
Novelda Novelda
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
D
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Novelda Novelda
11 CD Roda CD Roda 28 10 8 10 32:41 -9 38 L
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Roda CD Roda
D
CD Roda CD Roda
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atzeneta UE Atzeneta UE
L
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Roda CD Roda
L
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
08.03.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Roda CD Roda
D
Silla CF Silla CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Roda CD Roda
12 FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente 28 10 8 10 37:34 3 38 D
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
D
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
L
CD Eldense CD Eldense
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
W
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
08.03.20 3 : 0 Zafer
Silla CF Silla CF
D
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Paterna CF Paterna CF
13 Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo 28 8 10 10 25:36 -11 34 D
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
L
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Eldense CD Eldense
D
Silla CF Silla CF
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
L
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Alzira Alzira
D
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Novelda Novelda
14 Hercules CF B Hercules CF B 28 8 8 12 27:28 -1 32 L
Alzira Alzira
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hercules CF B Hercules CF B
D
Hercules CF B Hercules CF B
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
W
CF Intercity CF Intercity
01.03.20 0 : 1 Zafer
Hercules CF B Hercules CF B
W
Hercules CF B Hercules CF B
07.03.20 2 : 0 Zafer
UD Benganim UD Benganim
D
Villarreal III Villarreal III
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF B Hercules CF B
15 Elche Ilicitano Elche Ilicitano 28 7 9 12 26:32 -6 30 D
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero CD Acero
D
Hercules CF B Hercules CF B
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
L
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Villarreal III Villarreal III
L
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
D
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
16 Vilamarxant CF Vilamarxant CF 28 8 5 15 37:54 -17 29 L
Alcoyano Alcoyano
16.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
L
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
L
Atzeneta UE Atzeneta UE
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
W
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
08.03.20 4 : 2 Zafer
CD Roda CD Roda
D
CD Eldense CD Eldense
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Vilamarxant CF Vilamarxant CF
17 Paterna CF Paterna CF 28 6 11 11 26:37 -11 29 W
UD Benganim UD Benganim
15.02.20 2 : 3 Zafer
Paterna CF Paterna CF
D
Paterna CF Paterna CF
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alcoyano Alcoyano
L
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Paterna CF Paterna CF
L
Paterna CF Paterna CF
08.03.20 1 : 6 Kaybetmek
Atzeneta UE Atzeneta UE
D
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Paterna CF Paterna CF
18 CD Acero CD Acero 28 6 8 14 24:35 -11 26 D
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero CD Acero
D
CD Acero CD Acero
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Intercity CF Intercity
L
UD Benganim UD Benganim
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Acero CD Acero
W
CD Acero CD Acero
07.03.20 1 : 0 Zafer
Alcoyano Alcoyano
D
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Acero CD Acero
19 Silla CF Silla CF 28 5 10 13 20:39 -19 25 L
Silla CF Silla CF
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Villarreal III Villarreal III
D
CD Olimpic de Xativa CD Olimpic de Xativa
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Silla CF Silla CF
D
Silla CF Silla CF
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Crevillente Deportivo Crevillente Deportivo
L
FC J. Espanol de San Vicente FC J. Espanol de San Vicente
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Silla CF Silla CF
D
Silla CF Silla CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Roda CD Roda
20 UD Benganim UD Benganim 28 5 1 22 20:66 -46 16 L
UD Benganim UD Benganim
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Paterna CF Paterna CF
L
Novelda Novelda
23.02.20 5 : 0 Kaybetmek
UD Benganim UD Benganim
W
UD Benganim UD Benganim
29.02.20 1 : 0 Zafer
CD Acero CD Acero
L
Hercules CF B Hercules CF B
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Benganim UD Benganim
D
Recambios Colon CD Recambios Colon CD
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UD Benganim UD Benganim
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 6 - turnuva, düzenleyen İspanya. Kayıt yaptıran turnuva 20 takımlar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Alcoyano - 65 sayı, parlak başarılar 19, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Alzira - 54 sayı, kazanılan maçlar 15, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Atzeneta UE - 50 madde, parlak başarılar 15, skorsuz maçlar 8, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 6 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 6 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.