Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
İspanya

Tercera Division, Group 5

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
5
1 CE LHOSPITALET 24 15 5 4 52:27 25 50 W
CE LHOSPITALET
19.01.20 3 : 0 Zafer
UE Vilassar de Mar
D
Figueres
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CE LHOSPITALET
W
CE LHOSPITALET
02.02.20 2 : 1 Zafer
FC Cerdanyola Del Valles
D
UE Sants
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CE LHOSPITALET
W
CE LHOSPITALET
16.02.20 3 : 2 Zafer
Santfeliuenc FC
2 Terrassa 24 14 6 4 37:17 20 48 D
Banyoles
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Terrassa
W
Terrassa
26.01.20 2 : 1 Zafer
CE Europa
W
Terrassa
02.02.20 2 : 0 Zafer
FC Vilafranca
W
Granollers
09.02.20 0 : 1 Zafer
Terrassa
D
Terrassa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Vilassar de Mar
3 UE Sant Andreu 24 13 7 4 38:23 15 46 W
UE Sant Andreu
19.01.20 2 : 1 Zafer
Granollers
L
UE Vilassar de Mar
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
UE Sant Andreu
W
UE Sant Andreu
02.02.20 3 : 2 Zafer
Figueres
W
FC Cerdanyola Del Valles
09.02.20 1 : 4 Zafer
UE Sant Andreu
W
UE Sant Andreu
16.02.20 1 : 0 Zafer
UE Sants
4 CE Europa 24 12 8 4 54:28 26 44 W
CE Europa
19.01.20 3 : 2 Zafer
FC Vilafranca
L
Terrassa
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CE Europa
W
CE Europa
02.02.20 2 : 1 Zafer
Granollers
D
UE Vilassar de Mar
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
CE Europa
W
CE Europa
16.02.20 2 : 1 Zafer
Figueres
5 Pobla de Mafumet CF 24 12 5 7 32:22 10 41 W
Pobla de Mafumet CF
19.01.20 2 : 0 Zafer
UA Horta
D
UE Castelldefels
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF
W
Pobla de Mafumet CF
02.02.20 3 : 0 Zafer
CF Reus Deportiu
L
FC Vilafranca
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Pobla de Mafumet CF
D
CF Igualada
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF
6 FC Vilafranca 24 12 4 8 35:24 11 40 L
CE Europa
19.01.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Vilafranca
W
FC Vilafranca
26.01.20 3 : 0 Zafer
CF Reus Deportiu
L
Terrassa
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Vilafranca
W
FC Vilafranca
09.02.20 1 : 0 Zafer
Pobla de Mafumet CF
W
Granollers
16.02.20 1 : 2 Zafer
FC Vilafranca
7 Granollers 24 11 4 9 40:26 14 37 L
UE Sant Andreu
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Granollers
W
Granollers
26.01.20 2 : 0 Zafer
Banyoles
L
CE Europa
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Granollers
L
Granollers
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Terrassa
L
Granollers
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Vilafranca
8 CF Peralada 24 10 7 7 34:25 9 37 W
CF Peralada
19.01.20 2 : 1 Zafer
UE Sants
L
Santfeliuenc FC
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Peralada
W
CF Peralada
02.02.20 4 : 0 Zafer
UA Horta
W
UE Castelldefels
09.02.20 0 : 1 Zafer
CF Peralada
W
CF Peralada
16.02.20 3 : 0 Zafer
CF Reus Deportiu
9 UE Vilassar de Mar 24 9 10 5 34:30 4 37 L
CE LHOSPITALET
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
UE Vilassar de Mar
W
UE Vilassar de Mar
26.01.20 2 : 1 Zafer
UE Sant Andreu
W
Banyoles
02.02.20 0 : 2 Zafer
UE Vilassar de Mar
D
UE Vilassar de Mar
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
CE Europa
D
Terrassa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Vilassar de Mar
10 UE Castelldefels 24 11 3 10 35:34 1 36 W
CF Reus Deportiu
19.01.20 0 : 3 Zafer
UE Castelldefels
D
UE Castelldefels
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF
W
CF Igualada
01.02.20 0 : 3 Zafer
UE Castelldefels
L
UE Castelldefels
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Peralada
W
San Cristobal CP
16.02.20 1 : 3 Zafer
UE Castelldefels
11 UA Horta 24 10 5 9 39:42 -3 35 L
Pobla de Mafumet CF
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
UA Horta
W
UA Horta
26.01.20 2 : 1 Zafer
CF Igualada
L
CF Peralada
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
UA Horta
L
UA Horta
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
San Cristobal CP
W
CE Manresa
16.02.20 0 : 1 Zafer
UA Horta
12 CE Manresa 24 10 4 10 32:26 6 34 D
CE Manresa
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Figueres
L
FC Cerdanyola Del Valles
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CE Manresa
W
CE Manresa
02.02.20 1 : 0 Zafer
UE Sants
W
Santfeliuenc FC
08.02.20 1 : 3 Zafer
CE Manresa
L
CE Manresa
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UA Horta
13 Figueres 24 8 7 9 39:35 4 31 D
CE Manresa
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Figueres
D
Figueres
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CE LHOSPITALET
L
UE Sant Andreu
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Figueres
W
Figueres
09.02.20 4 : 0 Zafer
Banyoles
L
CE Europa
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Figueres
14 FC Cerdanyola Del Valles 24 7 10 7 32:32 3 31 D
San Cristobal CP
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles
W
FC Cerdanyola Del Valles
26.01.20 2 : 1 Zafer
CE Manresa
L
CE LHOSPITALET
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Cerdanyola Del Valles
L
FC Cerdanyola Del Valles
09.02.20 1 : 4 Kaybetmek
UE Sant Andreu
D
Banyoles
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles
15 Santfeliuenc FC 24 7 5 12 27:37 -10 26 L
CF Igualada
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Santfeliuenc FC
W
Santfeliuenc FC
25.01.20 1 : 0 Zafer
CF Peralada
L
San Cristobal CP
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Santfeliuenc FC
L
Santfeliuenc FC
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CE Manresa
L
CE LHOSPITALET
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Santfeliuenc FC
16 Banyoles 24 7 5 12 21:33 -12 26 D
Banyoles
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Terrassa
L
Granollers
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Banyoles
L
Banyoles
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UE Vilassar de Mar
L
Figueres
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Banyoles
D
Banyoles
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles
17 San Cristobal CP 24 6 7 11 26:37 -11 25 D
San Cristobal CP
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles
D
UE Sants
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
San Cristobal CP
W
San Cristobal CP
02.02.20 1 : 0 Zafer
Santfeliuenc FC
W
UA Horta
09.02.20 0 : 2 Zafer
San Cristobal CP
L
San Cristobal CP
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
UE Castelldefels
18 CF Igualada 24 6 4 14 27:44 -17 22 W
CF Igualada
18.01.20 1 : 0 Zafer
Santfeliuenc FC
L
UA Horta
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Igualada
L
CF Igualada
01.02.20 0 : 3 Kaybetmek
UE Castelldefels
W
CF Reus Deportiu
09.02.20 0 : 3 Zafer
CF Igualada
D
CF Igualada
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF
19 UE Sants 24 6 2 16 28:48 -20 20 L
CF Peralada
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
UE Sants
D
UE Sants
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
San Cristobal CP
L
CE Manresa
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UE Sants
D
UE Sants
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CE LHOSPITALET
L
UE Sant Andreu
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UE Sants
20 CF Reus Deportiu 24 0 0 24 0:72 -72 0 L
CF Reus Deportiu
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
UE Castelldefels
L
FC Vilafranca
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Reus Deportiu
L
Pobla de Mafumet CF
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Reus Deportiu
L
CF Reus Deportiu
09.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CF Igualada
L
CF Peralada
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Reus Deportiu
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 5 - turnuva, organize eden İspanya. Katılmak için başvuru veren turnuva 20 futbol takımları. Bugünkü duruma göre liderler lig. Bunlar:
CE LHOSPITALET - 50 madde, parlak başarılar 15, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Terrassa - 48 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 14, skorsuz maçlar 4, beraberlik 6.
UE Sant Andreu - 46 puan, yengi 13, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 5 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Tercera Division, Group 5 (İspanya):
Santfeliuenc FC - UE Sant Andreu (22.02.2020 12:00)
FC Vilafranca - CF Igualada (23.02.2020 06:00)
Pobla de Mafumet CF - CF Peralada (23.02.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 5 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.