Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
Tercera Division, Group 5
İspanya

Tercera Division, Group 5

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
5
1 CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET 27 18 5 4 59:28 31 59 D
UE Sants UE Sants
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
W
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
16.02.20 3 : 2 Zafer
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
W
UA Horta UA Horta
23.02.20 0 : 2 Zafer
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
W
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
01.03.20 2 : 1 Zafer
UE Castelldefels UE Castelldefels
W
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
08.03.20 0 : 3 Zafer
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
2 Terrassa Terrassa 27 15 8 4 42:19 23 53 D
Terrassa Terrassa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
W
Figueres Figueres
23.02.20 0 : 3 Zafer
Terrassa Terrassa
D
Terrassa Terrassa
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
D
UE Sants UE Sants
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Terrassa Terrassa
D
Terrassa Terrassa
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
3 UE Sant Andreu UE Sant Andreu 27 15 8 4 46:25 21 53 W
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
16.02.20 1 : 0 Zafer
UE Sants UE Sants
W
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
23.02.20 2 : 4 Zafer
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
W
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
01.03.20 4 : 0 Zafer
UA Horta UA Horta
D
UE Castelldefels UE Castelldefels
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
D
Terrassa Terrassa
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
4 CE Europa CE Europa 27 14 8 5 59:31 28 50 W
CE Europa CE Europa
16.02.20 2 : 1 Zafer
Figueres Figueres
L
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CE Europa CE Europa
W
CE Europa CE Europa
01.03.20 1 : 0 Zafer
UE Sants UE Sants
W
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
07.03.20 0 : 2 Zafer
CE Europa CE Europa
D
CE Europa CE Europa
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CE Banyoles CE Banyoles
5 CF Peralada CF Peralada 27 13 7 7 38:26 12 46 W
CF Peralada CF Peralada
16.02.20 3 : 0 Zafer
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
W
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
23.02.20 1 : 2 Zafer
CF Peralada CF Peralada
W
CF Peralada CF Peralada
01.03.20 1 : 0 Zafer
Igualada CF
W
FC Vilafranca FC Vilafranca
08.03.20 0 : 1 Zafer
CF Peralada CF Peralada
D
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CF Peralada CF Peralada
6 FC Vilafranca FC Vilafranca 27 13 5 9 38:27 11 44 W
Granollers Granollers
16.02.20 1 : 2 Zafer
FC Vilafranca FC Vilafranca
W
FC Vilafranca FC Vilafranca
23.02.20 1 : 0 Zafer
Igualada CF
D
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Vilafranca FC Vilafranca
L
FC Vilafranca FC Vilafranca
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Peralada CF Peralada
D
FC Vilafranca FC Vilafranca
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UE Castelldefels UE Castelldefels
7 UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 27 11 11 5 44:34 10 44 D
Terrassa Terrassa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
W
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
23.02.20 3 : 2 Zafer
Granollers Granollers
D
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Vilafranca FC Vilafranca
W
Figueres Figueres
08.03.20 0 : 5 Zafer
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
D
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CE Manresa
8 Granollers Granollers 27 13 4 10 50:34 16 43 L
Granollers Granollers
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Vilafranca FC Vilafranca
L
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Granollers Granollers
W
Granollers Granollers
01.03.20 5 : 4 Zafer
Figueres Figueres
W
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
08.03.20 1 : 3 Zafer
Granollers Granollers
D
Granollers Granollers
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
9 Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF 27 12 6 9 34:27 7 42 L
FC Vilafranca FC Vilafranca
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
D
Igualada CF
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
L
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CF Peralada CF Peralada
L
San Cristobal CP San Cristobal CP
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
D
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CE Manresa
10 CE Manresa CE Manresa 27 11 6 10 37:28 9 39 L
CE Manresa
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UA Horta UA Horta
D
UE Castelldefels UE Castelldefels
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CE Manresa
W
CE Manresa
01.03.20 3 : 0 Zafer
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
D
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CE Manresa
D
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CE Manresa
11 UE Castelldefels UE Castelldefels 27 11 5 11 37:37 1 38 W
San Cristobal CP San Cristobal CP
16.02.20 1 : 3 Zafer
UE Castelldefels UE Castelldefels
D
UE Castelldefels UE Castelldefels
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CE Manresa
L
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
UE Castelldefels UE Castelldefels
D
UE Castelldefels UE Castelldefels
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
D
FC Vilafranca FC Vilafranca
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UE Castelldefels UE Castelldefels
12 UA Horta UA Horta 27 10 6 11 39:48 -9 36 W
CE Manresa
16.02.20 0 : 1 Zafer
UA Horta UA Horta
L
UA Horta UA Horta
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
L
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
UA Horta UA Horta
D
UA Horta UA Horta
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CE Banyoles CE Banyoles
D
UA Horta UA Horta
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
13 FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles 27 8 11 8 37:38 -1 35 D
CE Banyoles CE Banyoles
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
W
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
23.02.20 3 : 2 Zafer
CE Europa CE Europa
D
Terrassa Terrassa
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
L
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Granollers Granollers
D
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CF Peralada CF Peralada
14 Figueres Figueres 27 8 7 12 43:48 -5 31 L
CE Europa CE Europa
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Figueres Figueres
L
Figueres Figueres
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Terrassa Terrassa
L
Granollers Granollers
01.03.20 5 : 4 Kaybetmek
Figueres Figueres
L
Figueres Figueres
08.03.20 0 : 5 Kaybetmek
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
D
Figueres Figueres
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
San Cristobal CP San Cristobal CP
15 San Cristobal CP San Cristobal CP 27 8 7 12 31:38 -7 31 L
San Cristobal CP San Cristobal CP
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
UE Castelldefels UE Castelldefels
W
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
23.02.20 0 : 3 Zafer
San Cristobal CP San Cristobal CP
W
San Cristobal CP San Cristobal CP
01.03.20 2 : 0 Zafer
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
L
Igualada CF
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
San Cristobal CP San Cristobal CP
D
Figueres Figueres
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
San Cristobal CP San Cristobal CP
16 Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC 27 8 5 14 31:44 -13 29 L
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
L
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
23.02.20 2 : 4 Kaybetmek
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
W
CE Banyoles CE Banyoles
01.03.20 1 : 2 Zafer
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
L
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CE Europa CE Europa
D
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
17 CE Banyoles CE Banyoles 27 7 7 13 22:35 -13 28 D
CE Banyoles CE Banyoles
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Cerdanyola Del Valles FC Cerdanyola Del Valles
D
UE Sants UE Sants
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CE Banyoles CE Banyoles
L
CE Banyoles CE Banyoles
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Santfeliuenc FC Santfeliuenc FC
D
UA Horta UA Horta
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CE Banyoles CE Banyoles
D
CE Europa CE Europa
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CE Banyoles CE Banyoles
18 Igualada CF Igualada CF 27 7 4 16 28:46 -18 25 D
Igualada CF
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet CF
L
FC Vilafranca FC Vilafranca
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Igualada CF
L
CF Peralada CF Peralada
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Igualada CF
W
Igualada CF
07.03.20 1 : 0 Zafer
San Cristobal CP San Cristobal CP
D
UE Sants UE Sants
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Igualada CF
19 UE Sants UE Sants 27 6 4 17 29:50 -21 22 L
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UE Sants UE Sants
D
UE Sants UE Sants
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CE Banyoles CE Banyoles
L
CE Europa CE Europa
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
UE Sants UE Sants
D
UE Sants UE Sants
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Terrassa Terrassa
D
UE Sants UE Sants
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Igualada CF
20 CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu 27 0 0 27 0:81 -81 0 L
CF Peralada CF Peralada
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
L
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
San Cristobal CP San Cristobal CP
L
CE Manresa
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
L
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
CE LHOSPITALET CE LHOSPITALET
D
UA Horta UA Horta
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CF Reus Deportiu CF Reus Deportiu
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 5 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Kayıt yaptıran turnuva 20 katılan takımlar. Bu sezonda liderler futbol maratonu. Bunlar:
CE LHOSPITALET - 59 madde, parlak başarılar 18, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 5.
Terrassa - 53 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
UE Sant Andreu - 53 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilme 4, beraberlik 8.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 5 (İspanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 5 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.