Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
29
İspanya

Tercera Division, Group 4

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Sestao River Club 26 15 8 3 49:22 27 53 D
JD Somorrostro
25.01.20 4 : 4 Beraberlik
Sestao River Club
W
Sestao River Club
01.02.20 3 : 0 Zafer
Sodupe UC
L
SD Deusto
08.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Sestao River Club
D
Sestao River Club
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Portugalete
W
Santutxu FC
23.02.20 0 : 1 Zafer
Sestao River Club
2 CD Vitoria 26 15 7 4 33:11 22 52 L
CD Vitoria
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Real Sociedad C
W
SD Beasain
01.02.20 0 : 1 Zafer
CD Vitoria
W
CD Vitoria
09.02.20 3 : 0 Zafer
Club Deportivo Basconia
L
Urduliz
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Vitoria
W
CD Vitoria
23.02.20 2 : 1 Zafer
SD Balmaseda FC
3 Club Portugalete 26 14 8 4 41:21 20 50 L
Club Portugalete
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Deportivo Basconia
W
Urduliz
01.02.20 1 : 2 Zafer
Club Portugalete
D
Club Portugalete
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Balmaseda FC
D
Sestao River Club
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Portugalete
W
Club Portugalete
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD Santurtzi KE
4 Club Deportivo Basconia 26 12 7 7 34:23 11 43 W
Club Portugalete
26.01.20 0 : 2 Zafer
Club Deportivo Basconia
W
Club Deportivo Basconia
02.02.20 3 : 0 Zafer
Santutxu FC
L
CD Vitoria
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Basconia
L
Club Deportivo Basconia
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Pasaia KE
W
Real Sociedad C
22.02.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Basconia
5 JD Somorrostro 26 12 7 7 35:26 9 43 D
JD Somorrostro
25.01.20 4 : 4 Beraberlik
Sestao River Club
L
CD Santurtzi KE
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
JD Somorrostro
W
JD Somorrostro
08.02.20 3 : 2 Zafer
Scd Durango
W
Tolosa CF
15.02.20 0 : 2 Zafer
JD Somorrostro
W
JD Somorrostro
22.02.20 1 : 0 Zafer
Lagun Onak
6 SD Gernika Club 26 12 5 9 35:24 11 41 L
Pasaia KE
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
SD Gernika Club
W
SD Gernika Club
01.02.20 2 : 0 Zafer
Lagun Onak
L
Real Sociedad C
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Gernika Club
W
SD Gernika Club
15.02.20 3 : 1 Zafer
CLUB SAN IGNACIO
D
SD Beasain
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Gernika Club
7 SD Balmaseda FC 26 9 9 8 28:25 3 36 D
Sodupe UC
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
SD Balmaseda FC
D
SD Balmaseda FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Deusto
D
Club Portugalete
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Balmaseda FC
L
SD Balmaseda FC
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Santutxu FC
L
CD Vitoria
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Balmaseda FC
8 CD Santurtzi KE 26 8 12 6 21:24 -3 36 D
CD Ariznabarra
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Santurtzi KE
W
CD Santurtzi KE
02.02.20 3 : 2 Zafer
JD Somorrostro
L
Sodupe UC
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Santurtzi KE
W
CD Santurtzi KE
16.02.20 3 : 1 Zafer
SD Deusto
L
Club Portugalete
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Santurtzi KE
9 CLUB SAN IGNACIO 26 8 11 7 36:28 8 35 L
CLUB SAN IGNACIO
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Scd Durango
W
Tolosa CF
01.02.20 0 : 2 Zafer
CLUB SAN IGNACIO
W
CLUB SAN IGNACIO
08.02.20 4 : 1 Zafer
Lagun Onak
L
SD Gernika Club
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CLUB SAN IGNACIO
W
CD Ariznabarra
22.02.20 1 : 5 Zafer
CLUB SAN IGNACIO
10 Pasaia KE 26 9 8 9 24:26 -2 35 W
Pasaia KE
25.01.20 2 : 0 Zafer
SD Gernika Club
D
Real Sociedad C
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pasaia KE
D
Pasaia KE
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Beasain
W
Club Deportivo Basconia
16.02.20 1 : 2 Zafer
Pasaia KE
W
Pasaia KE
22.02.20 1 : 0 Zafer
Urduliz
11 Santutxu FC 26 8 11 7 24:25 -1 35 W
Santutxu FC
26.01.20 1 : 0 Zafer
SD Beasain
L
Club Deportivo Basconia
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Santutxu FC
W
Santutxu FC
08.02.20 1 : 0 Zafer
Urduliz
W
SD Balmaseda FC
15.02.20 1 : 2 Zafer
Santutxu FC
L
Santutxu FC
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sestao River Club
12 Sodupe UC 26 9 7 10 26:30 -4 34 D
Sodupe UC
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
SD Balmaseda FC
L
Sestao River Club
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Sodupe UC
W
Sodupe UC
08.02.20 3 : 0 Zafer
CD Santurtzi KE
D
Scd Durango
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sodupe UC
W
Sodupe UC
22.02.20 2 : 1 Zafer
Tolosa CF
13 Real Sociedad C 26 7 10 9 29:36 -7 31 W
CD Vitoria
26.01.20 0 : 1 Zafer
Real Sociedad C
D
Real Sociedad C
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pasaia KE
W
Real Sociedad C
09.02.20 2 : 1 Zafer
SD Gernika Club
D
SD Beasain
15.02.20 4 : 4 Beraberlik
Real Sociedad C
L
Real Sociedad C
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Basconia
14 SD Beasain 26 6 12 8 29:29 1 30 L
Santutxu FC
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
SD Beasain
L
SD Beasain
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Vitoria
D
Pasaia KE
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Beasain
D
SD Beasain
15.02.20 4 : 4 Beraberlik
Real Sociedad C
D
SD Beasain
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Gernika Club
15 SD Deusto 26 6 8 12 26:44 -18 26 L
SD Deusto
25.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Urduliz
D
SD Balmaseda FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Deusto
W
SD Deusto
08.02.20 3 : 2 Zafer
Sestao River Club
L
CD Santurtzi KE
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SD Deusto
W
SD Deusto
22.02.20 3 : 1 Zafer
Scd Durango
16 Scd Durango 26 6 8 12 30:31 -1 26 W
CLUB SAN IGNACIO
26.01.20 0 : 1 Zafer
Scd Durango
W
Scd Durango
01.02.20 9 : 0 Zafer
CD Ariznabarra
L
JD Somorrostro
08.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Scd Durango
D
Scd Durango
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sodupe UC
L
SD Deusto
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Scd Durango
17 Urduliz 26 6 7 13 17:23 -6 25 W
SD Deusto
25.01.20 0 : 2 Zafer
Urduliz
L
Urduliz
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Portugalete
L
Santutxu FC
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Urduliz
W
Urduliz
15.02.20 1 : 0 Zafer
CD Vitoria
L
Pasaia KE
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Urduliz
18 Lagun Onak 26 4 12 10 18:31 -13 24 D
Lagun Onak
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Tolosa CF
L
SD Gernika Club
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Lagun Onak
L
CLUB SAN IGNACIO
08.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Lagun Onak
D
Lagun Onak
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Ariznabarra
L
JD Somorrostro
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Lagun Onak
19 Tolosa CF 26 5 8 13 17:37 -20 23 D
Lagun Onak
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Tolosa CF
L
Tolosa CF
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CLUB SAN IGNACIO
L
CD Ariznabarra
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tolosa CF
L
Tolosa CF
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
JD Somorrostro
L
Sodupe UC
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tolosa CF
20 CD Ariznabarra 26 4 5 17 17:53 -36 17 D
CD Ariznabarra
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Santurtzi KE
L
Scd Durango
01.02.20 9 : 0 Kaybetmek
CD Ariznabarra
W
CD Ariznabarra
09.02.20 2 : 1 Zafer
Tolosa CF
D
Lagun Onak
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Ariznabarra
L
CD Ariznabarra
22.02.20 1 : 5 Kaybetmek
CLUB SAN IGNACIO
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 4 - turnuva, düzenleyen İspanya. Katılan şampiyona 20 takımlar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Sestao River Club - 53 kabul edilen puan, parlak başarılar 15, yenilme 3, beraberlik 8.
CD Vitoria - 52 madde, parlak başarılar 15, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Club Portugalete - 50 sayı, parlak başarılar 14, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 4 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Tercera Division, Group 4 (İspanya):
CLUB SAN IGNACIO - JD Somorrostro (29.02.2020 10:15)
Lagun Onak - Sodupe UC (29.02.2020 11:00)
Scd Durango - Club Portugalete (29.02.2020 11:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 4 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.