Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Tercera Division, Group 4
İspanya

Tercera Division, Group 4

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Club Portugalete Club Portugalete 28 16 8 4 48:22 26 56 D
Sestao River Club Sestao River Club
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Portugalete Club Portugalete
W
Club Portugalete Club Portugalete
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
W
Scd Durango Scd Durango
29.02.20 0 : 3 Zafer
Club Portugalete Club Portugalete
W
Club Portugalete Club Portugalete
08.03.20 4 : 1 Zafer
Tolosa CF Tolosa CF
D
Pasaia KE Pasaia KE
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Club Portugalete Club Portugalete
2 Sestao River Club Sestao River Club 28 16 8 4 52:24 28 56 D
Sestao River Club Sestao River Club
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Portugalete Club Portugalete
W
Santutxu FC Santutxu FC
23.02.20 0 : 1 Zafer
Sestao River Club Sestao River Club
W
Sestao River Club Sestao River Club
01.03.20 3 : 0 Zafer
CD Vitoria CD Vitoria
L
Pasaia KE Pasaia KE
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Sestao River Club Sestao River Club
D
Sestao River Club Sestao River Club
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lagun Onak Lagun Onak
3 CD Vitoria CD Vitoria 28 16 7 5 35:14 21 55 L
Urduliz Ft
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Vitoria CD Vitoria
W
CD Vitoria CD Vitoria
23.02.20 2 : 1 Zafer
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
L
Sestao River Club Sestao River Club
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Vitoria CD Vitoria
W
CD Vitoria CD Vitoria
07.03.20 2 : 0 Zafer
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
D
CD Vitoria CD Vitoria
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Santutxu FC Santutxu FC
4 Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia 28 13 8 7 38:26 12 47 L
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Pasaia KE Pasaia KE
W
Real Sociedad C Real Sociedad C
22.02.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
W
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
01.03.20 2 : 1 Zafer
SD Beasain SD Beasain
D
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
SD Gernika Club SD Gernika Club
D
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
JD Somorrostro JD Somorrostro
5 JD Somorrostro JD Somorrostro 28 13 7 8 38:27 11 46 W
Tolosa CF Tolosa CF
15.02.20 0 : 2 Zafer
JD Somorrostro JD Somorrostro
W
JD Somorrostro JD Somorrostro
22.02.20 1 : 0 Zafer
Lagun Onak Lagun Onak
L
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
JD Somorrostro JD Somorrostro
W
JD Somorrostro JD Somorrostro
07.03.20 3 : 0 Zafer
CD Ariznabarra
D
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
JD Somorrostro JD Somorrostro
6 SD Gernika Club SD Gernika Club 28 13 6 9 42:26 16 45 W
SD Gernika Club SD Gernika Club
15.02.20 3 : 1 Zafer
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
D
SD Beasain SD Beasain
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Gernika Club SD Gernika Club
W
SD Gernika Club SD Gernika Club
01.03.20 5 : 0 Zafer
CD Ariznabarra
D
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
SD Gernika Club SD Gernika Club
D
SD Gernika Club SD Gernika Club
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Scd Durango Scd Durango
7 CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO 28 9 12 7 38:29 9 39 L
SD Gernika Club SD Gernika Club
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
W
CD Ariznabarra
22.02.20 1 : 5 Zafer
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
W
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
29.02.20 1 : 0 Zafer
JD Somorrostro JD Somorrostro
D
Sodupe UC Sodupe UC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
D
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
8 Pasaia KE Pasaia KE 28 10 9 9 27:27 -2 39 W
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
16.02.20 1 : 2 Zafer
Pasaia KE Pasaia KE
W
Pasaia KE Pasaia KE
22.02.20 1 : 0 Zafer
Urduliz Ft
D
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pasaia KE Pasaia KE
W
Pasaia KE Pasaia KE
07.03.20 2 : 0 Zafer
Sestao River Club Sestao River Club
D
Pasaia KE Pasaia KE
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Club Portugalete Club Portugalete
9 Santutxu FC Santutxu FC 28 9 12 7 26:26 -1 39 W
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
15.02.20 1 : 2 Zafer
Santutxu FC Santutxu FC
L
Santutxu FC Santutxu FC
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sestao River Club Sestao River Club
W
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
01.03.20 0 : 1 Zafer
Santutxu FC Santutxu FC
D
Santutxu FC Santutxu FC
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Scd Durango Scd Durango
D
CD Vitoria CD Vitoria
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Santutxu FC Santutxu FC
10 SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC 28 9 10 9 29:28 1 37 L
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Santutxu FC Santutxu FC
L
CD Vitoria CD Vitoria
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
D
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pasaia KE Pasaia KE
L
Real Sociedad C Real Sociedad C
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
D
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
11 Sodupe UC Sodupe UC 28 9 9 10 27:31 -4 36 D
Scd Durango Scd Durango
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sodupe UC Sodupe UC
W
Sodupe UC Sodupe UC
22.02.20 2 : 1 Zafer
Tolosa CF Tolosa CF
D
Lagun Onak Lagun Onak
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sodupe UC Sodupe UC
D
Sodupe UC Sodupe UC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
D
SD Beasain SD Beasain
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sodupe UC Sodupe UC
12 CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE 28 8 12 8 21:27 -6 36 W
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
16.02.20 3 : 1 Zafer
SD Deusto SD Deusto
L
Club Portugalete Club Portugalete
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
L
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Santutxu FC Santutxu FC
L
CD Vitoria CD Vitoria
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
D
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tolosa CF Tolosa CF
13 Real Sociedad C Real Sociedad C 28 8 10 10 33:39 -6 34 D
SD Beasain SD Beasain
15.02.20 4 : 4 Beraberlik
Real Sociedad C Real Sociedad C
L
Real Sociedad C Real Sociedad C
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
L
Urduliz Ft
29.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Sociedad C Real Sociedad C
W
Real Sociedad C Real Sociedad C
08.03.20 2 : 0 Zafer
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
D
Real Sociedad C Real Sociedad C
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
SD Deusto SD Deusto
14 SD Beasain SD Beasain 28 7 12 9 31:31 -1 33 D
SD Beasain SD Beasain
15.02.20 4 : 4 Beraberlik
Real Sociedad C Real Sociedad C
D
SD Beasain SD Beasain
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Gernika Club SD Gernika Club
L
Club Deportivo Basconia Club Deportivo Basconia
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Beasain SD Beasain
W
SD Beasain SD Beasain
07.03.20 1 : 0 Zafer
Urduliz Ft
D
SD Beasain SD Beasain
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Sodupe UC Sodupe UC
15 Urduliz Ft Urduliz Ft 28 7 7 14 20:26 -6 28 W
Urduliz Ft
15.02.20 1 : 0 Zafer
CD Vitoria CD Vitoria
L
Pasaia KE Pasaia KE
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Urduliz Ft
W
Urduliz Ft
29.02.20 3 : 2 Zafer
Real Sociedad C Real Sociedad C
L
SD Beasain SD Beasain
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Urduliz Ft
D
Urduliz Ft
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ariznabarra
16 SD Deusto SD Deusto 28 6 9 13 28:47 -19 27 L
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SD Deusto SD Deusto
W
SD Deusto SD Deusto
22.02.20 3 : 1 Zafer
Scd Durango Scd Durango
L
Tolosa CF Tolosa CF
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Deusto SD Deusto
D
SD Deusto SD Deusto
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lagun Onak Lagun Onak
D
Real Sociedad C Real Sociedad C
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
SD Deusto SD Deusto
17 Scd Durango Scd Durango 28 6 9 13 31:35 -4 27 D
Scd Durango Scd Durango
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sodupe UC Sodupe UC
L
SD Deusto SD Deusto
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Scd Durango Scd Durango
L
Scd Durango Scd Durango
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Club Portugalete Club Portugalete
D
Santutxu FC Santutxu FC
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Scd Durango Scd Durango
D
SD Gernika Club SD Gernika Club
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Scd Durango Scd Durango
18 Lagun Onak Lagun Onak 28 4 14 10 19:32 -13 26 D
Lagun Onak Lagun Onak
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Ariznabarra
L
JD Somorrostro JD Somorrostro
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Lagun Onak Lagun Onak
D
Lagun Onak Lagun Onak
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sodupe UC Sodupe UC
D
SD Deusto SD Deusto
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lagun Onak Lagun Onak
D
Sestao River Club Sestao River Club
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lagun Onak Lagun Onak
19 Tolosa CF Tolosa CF 28 6 8 14 20:42 -22 26 L
Tolosa CF Tolosa CF
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
JD Somorrostro JD Somorrostro
L
Sodupe UC Sodupe UC
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tolosa CF Tolosa CF
W
Tolosa CF Tolosa CF
01.03.20 2 : 1 Zafer
SD Deusto SD Deusto
L
Club Portugalete Club Portugalete
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Tolosa CF Tolosa CF
D
CD Santurtzi KE CD Santurtzi KE
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tolosa CF Tolosa CF
20 CD Ariznabarra CD Ariznabarra 28 4 5 19 17:61 -44 17 D
Lagun Onak Lagun Onak
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Ariznabarra
L
CD Ariznabarra
22.02.20 1 : 5 Kaybetmek
CLUB SAN IGNACIO CLUB SAN IGNACIO
L
SD Gernika Club SD Gernika Club
01.03.20 5 : 0 Kaybetmek
CD Ariznabarra
L
JD Somorrostro JD Somorrostro
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Ariznabarra
D
Urduliz Ft
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ariznabarra
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 4 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Katılan yarışma 20 katılımcılar. Bu sezonda favoriler şampiyona. Bunlar:
Club Portugalete - 56 puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 8.
Sestao River Club - 56 madde, kazanılan yarışmalar 16, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 8.
CD Vitoria - 55 sayı, yengi 16, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 4 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 4 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.