Tercera Division, Group 4
İspanya

Tercera Division, Group 4

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 4A
1 Santutxu FC Santutxu FC 2 2 0 0 4:0 4 6 W
SD Deusto SD Deusto
17.10.20 0 : 2 Zafer
Santutxu FC Santutxu FC
W
Santutxu FC Santutxu FC
25.10.20 2 : 0 Zafer
Sestao River Club Sestao River Club
Gernika Club
2 Gernika Club Gernika Club 2 2 0 0 3:1 2 6 W
Gernika Club Gernika Club
18.10.20 2 : 1 Zafer
Real Sociedad III Real Sociedad III
W
Tolosa Tolosa
24.10.20 0 : 1 Zafer
Gernika Club Gernika Club
Santutxu FC
3 SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC 2 1 1 0 6:0 6 4 W
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
17.10.20 6 : 0 Zafer
Urgatzi Kk Urgatzi Kk
D
CD Aurrera Ondarroa
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
SD Beasain
4 SD Beasain SD Beasain 2 1 0 1 4:2 2 3 W
SD Beasain SD Beasain
17.10.20 4 : 1 Zafer
Juventud Deportiva Somorrostro Juventud Deportiva Somorrostro
L
Urgatzi Kk Urgatzi Kk
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SD Beasain SD Beasain
CD Aurrera Ondarroa
5 SD Deusto SD Deusto 2 1 0 1 3:2 1 3 L
SD Deusto SD Deusto
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Santutxu FC Santutxu FC
W
Juventud Deportiva Somorrostro Juventud Deportiva Somorrostro
24.10.20 0 : 3 Zafer
SD Deusto SD Deusto
Juventud Deportiva Somorrostro
6 Urgatzi Kk Urgatzi Kk 2 1 0 1 1:6 -5 3 L
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
17.10.20 6 : 0 Kaybetmek
Urgatzi Kk Urgatzi Kk
W
Urgatzi Kk Urgatzi Kk
24.10.20 1 : 0 Zafer
SD Beasain SD Beasain
SD Deusto
7 CD Aurrera Ondarroa CD Aurrera Ondarroa 1 0 1 0 0:0 0 1 D
CD Aurrera Ondarroa
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
SD Balmaseda FC SD Balmaseda FC
SD Beasain
8 Tolosa Tolosa 2 0 1 1 0:1 -1 1 D
Sestao River Club Sestao River Club
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Tolosa Tolosa
L
Tolosa Tolosa
24.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Gernika Club Gernika Club
Real Sociedad III
9 Sestao River Club Sestao River Club 2 0 1 1 0:2 -2 1 D
Sestao River Club Sestao River Club
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Tolosa Tolosa
L
Santutxu FC Santutxu FC
25.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Sestao River Club Sestao River Club
Juventud Deportiva Somorrostro
10 Real Sociedad III Real Sociedad III 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
Gernika Club Gernika Club
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Sociedad III Real Sociedad III
Tolosa
11 Juventud Deportiva Somorrostro Juventud Deportiva Somorrostro 2 0 0 2 1:7 -6 0 L
SD Beasain SD Beasain
17.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Juventud Deportiva Somorrostro Juventud Deportiva Somorrostro
L
Juventud Deportiva Somorrostro Juventud Deportiva Somorrostro
24.10.20 0 : 3 Kaybetmek
SD Deusto SD Deusto
SD Deusto
Promotion round
Qualifying round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 4 - şampiyona, organize eden İspanya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 4 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Tercera Division, Group 4 (İspanya):
San ignacio - Urduliz (01.11.2020 06:00)
CD Basconia - CD Lagun Onak (01.11.2020 06:00)
Real Sociedad III - Tolosa (01.11.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 4 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.