Tercera Division, Group 3
İspanya

Tercera Division, Group 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 CD Laredo CD Laredo 28 20 5 3 60:24 36 65 W
UD Samano UD Samano
08.02.20 1 : 3 Zafer
CD Laredo CD Laredo
D
CD Laredo CD Laredo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
W
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
22.02.20 0 : 1 Zafer
CD Laredo CD Laredo
W
CD Laredo CD Laredo
29.02.20 3 : 1 Zafer
Solares Solares
L
UC Cartes
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Laredo CD Laredo
2 Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega 28 18 6 4 58:23 35 60 W
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
09.02.20 4 : 1 Zafer
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
D
SD Torina SD Torina
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
W
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
23.02.20 6 : 0 Zafer
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
W
CD Siete Villas CD Siete Villas
01.03.20 1 : 3 Zafer
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
W
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
07.03.20 1 : 3 Zafer
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
3 Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria 28 18 3 7 54:24 30 57 W
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
09.02.20 3 : 1 Zafer
CD Tropezón CD Tropezón
D
CD Laredo CD Laredo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
W
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
23.02.20 2 : 0 Zafer
CD Bezana CD Bezana
W
CF Vimenor CF Vimenor
01.03.20 0 : 2 Zafer
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
W
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
08.03.20 7 : 0 Zafer
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
4 CD Tropezón CD Tropezón 28 16 6 6 55:32 23 54 L
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Tropezón CD Tropezón
D
CD Tropezón CD Tropezón
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
W
Solares Solares
22.02.20 0 : 1 Zafer
CD Tropezón CD Tropezón
W
CD Tropezón CD Tropezón
01.03.20 3 : 1 Zafer
UC Cartes
W
CD Tropezón CD Tropezón
08.03.20 2 : 1 Zafer
CD Siete Villas CD Siete Villas
5 CD Cayón CD Cayón 28 13 10 5 51:23 28 49 W
CD Cayón CD Cayón
09.02.20 4 : 1 Zafer
CF Vimenor CF Vimenor
W
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
15.02.20 0 : 3 Zafer
CD Cayón CD Cayón
W
CD Cayón CD Cayón
23.02.20 2 : 0 Zafer
CD Guarnizo CD Guarnizo
D
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Cayón CD Cayón
W
CD Cayón CD Cayón
08.03.20 2 : 1 Zafer
SD Torina SD Torina
6 Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo 28 14 7 7 48:32 16 49 L
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
D
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
W
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
23.02.20 0 : 3 Zafer
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
D
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Cayón CD Cayón
W
CD Barquereno CD Barquereno
08.03.20 1 : 3 Zafer
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
7 CD Bezana CD Bezana 28 14 5 9 43:27 16 47 D
CD Barquereno CD Barquereno
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Bezana CD Bezana
W
CD Bezana CD Bezana
15.02.20 2 : 0 Zafer
UD Samano UD Samano
L
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Bezana CD Bezana
W
CD Bezana CD Bezana
29.02.20 4 : 2 Zafer
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
W
Solares Solares
07.03.20 1 : 4 Zafer
CD Bezana CD Bezana
8 Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié 28 13 5 10 35:41 -6 44 W
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
08.02.20 3 : 1 Zafer
SD Torina SD Torina
L
CD Siete Villas CD Siete Villas
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
L
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
23.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
W
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
29.02.20 5 : 1 Zafer
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
L
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
9 CD Barquereno CD Barquereno 28 9 9 10 35:37 -2 36 D
CD Barquereno CD Barquereno
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Bezana CD Bezana
L
CF Vimenor CF Vimenor
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Barquereno CD Barquereno
D
CD Barquereno CD Barquereno
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
L
CD Guarnizo CD Guarnizo
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Barquereno CD Barquereno
L
CD Barquereno CD Barquereno
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
10 Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club 28 10 5 13 21:39 -18 35 W
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
09.02.20 0 : 1 Zafer
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
L
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Cayón CD Cayón
D
CD Barquereno CD Barquereno
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
D
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
UD Samano UD Samano
L
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
08.03.20 7 : 0 Kaybetmek
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
11 CD Siete Villas CD Siete Villas 28 8 11 9 32:29 3 35 D
Solares Solares
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Siete Villas CD Siete Villas
W
CD Siete Villas CD Siete Villas
16.02.20 2 : 0 Zafer
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
D
UC Cartes
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Siete Villas CD Siete Villas
L
CD Siete Villas CD Siete Villas
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
L
CD Tropezón CD Tropezón
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Siete Villas CD Siete Villas
12 CD Guarnizo CD Guarnizo 28 11 2 15 41:45 -4 35 W
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
08.02.20 1 : 2 Zafer
CD Guarnizo CD Guarnizo
D
CD Guarnizo CD Guarnizo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
L
CD Cayón CD Cayón
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Guarnizo CD Guarnizo
W
CD Guarnizo CD Guarnizo
29.02.20 2 : 1 Zafer
CD Barquereno CD Barquereno
L
UD Samano UD Samano
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Guarnizo CD Guarnizo
13 UD Samano UD Samano 28 10 3 15 32:49 -17 33 L
UD Samano UD Samano
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Laredo CD Laredo
L
CD Bezana CD Bezana
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Samano UD Samano
D
UD Samano UD Samano
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Vimenor CF Vimenor
D
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
UD Samano UD Samano
W
UD Samano UD Samano
07.03.20 1 : 0 Zafer
CD Guarnizo CD Guarnizo
14 SD Torina SD Torina 28 8 7 13 34:42 -8 31 L
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SD Torina SD Torina
D
SD Torina SD Torina
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
D
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Torina SD Torina
W
SD Torina SD Torina
29.02.20 5 : 1 Zafer
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
L
CD Cayón CD Cayón
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Torina SD Torina
15 SD Textil Escudo SD Textil Escudo 28 8 3 17 31:49 -18 27 L
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Selaya Fútbol Club Selaya Fútbol Club
D
CD Guarnizo CD Guarnizo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
L
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
L
SD Torina SD Torina
29.02.20 5 : 1 Kaybetmek
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
W
SD Textil Escudo SD Textil Escudo
08.03.20 2 : 0 Zafer
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
16 Solares Solares 28 6 8 14 23:41 -18 26 D
Solares Solares
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Siete Villas CD Siete Villas
W
UC Cartes
15.02.20 0 : 1 Zafer
Solares Solares
L
Solares Solares
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Tropezón CD Tropezón
L
CD Laredo CD Laredo
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Solares Solares
L
Solares Solares
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Bezana CD Bezana
17 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 28 6 7 15 27:55 -28 25 L
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Guarnizo CD Guarnizo
D
Unión Montañesa Escobedo Unión Montañesa Escobedo
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
D
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Torina SD Torina
L
Sociedad Deportiva Barreda Balompié Sociedad Deportiva Barreda Balompié
29.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
L
Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Gimnastica de Torrelavega Gimnastica de Torrelavega
18 CF Vimenor CF Vimenor 28 6 7 15 30:51 -21 25 L
CD Cayón CD Cayón
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
CF Vimenor CF Vimenor
W
CF Vimenor CF Vimenor
16.02.20 3 : 2 Zafer
CD Barquereno CD Barquereno
D
UD Samano UD Samano
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Vimenor CF Vimenor
L
CF Vimenor CF Vimenor
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportivo Rayo Cantabria Deportivo Rayo Cantabria
D
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
CF Vimenor CF Vimenor
19 SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia 28 6 7 15 33:51 -18 25 W
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
08.02.20 1 : 0 Zafer
UC Cartes
D
CD Tropezón CD Tropezón
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
L
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Laredo CD Laredo
L
CD Bezana CD Bezana
29.02.20 4 : 2 Kaybetmek
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
D
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
CF Vimenor CF Vimenor
20 UC Cartes UC Cartes 28 5 6 17 23:52 -29 21 L
SD Atlético Albericia SD Atlético Albericia
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UC Cartes
L
UC Cartes
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Solares Solares
D
UC Cartes
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Siete Villas CD Siete Villas
L
CD Tropezón CD Tropezón
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
UC Cartes
W
UC Cartes
07.03.20 2 : 1 Zafer
CD Laredo CD Laredo
Playoffs
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 3 - turnuva, organize eden İspanya. Katılan şampiyona 20 takımlar. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
CD Laredo - 65 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 20, skorsuz maçlar 3, beraberlik 5.
Gimnastica de Torrelavega - 60 puan, parlak başarılar 18, skorsuz maçlar 4, beraberlik 6.
Deportivo Rayo Cantabria - 57 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 18, yenilmeler 7, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 3 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 3 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.