Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
İspanya

Tercera Division, Group 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 CD Laredo 25 18 5 2 55:21 34 59 W
CD Laredo
18.01.20 4 : 1 Zafer
SD Textil Escudo
D
CD Cayon
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Laredo
D
CD Laredo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Barquereno
W
UD Samano
08.02.20 1 : 3 Zafer
CD Laredo
D
CD Laredo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Rayo Cantabria
2 Gimnastica Torrelavega 25 15 6 4 46:21 25 51 W
CF Vimenor
19.01.20 2 : 3 Zafer
Gimnastica Torrelavega
D
Gimnastica Torrelavega
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Selaya FC
W
CD Guarnizo
02.02.20 0 : 3 Zafer
Gimnastica Torrelavega
W
Gimnastica Torrelavega
09.02.20 4 : 1 Zafer
UM Escobedo
D
SD Torina
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastica Torrelavega
3 Rayo Cantabria 25 15 3 7 43:24 19 48 L
SD Atletico Albericia
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Rayo Cantabria
W
Rayo Cantabria
26.01.20 1 : 0 Zafer
SD Solares Medio Cudeyo
W
UC Cartes
02.02.20 0 : 3 Zafer
Rayo Cantabria
W
Rayo Cantabria
09.02.20 3 : 1 Zafer
CD Tropezon
D
CD Laredo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Rayo Cantabria
4 CD Tropezon 25 13 6 6 49:30 19 45 W
CD Tropezon
19.01.20 3 : 1 Zafer
CD Cayon
L
CD Barquereno
26.01.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Tropezon
W
CD Tropezon
02.02.20 3 : 0 Zafer
UD Samano
L
Rayo Cantabria
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Tropezon
D
CD Tropezon
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Atletico Albericia
5 CD Cayon 25 11 9 5 46:21 25 42 L
CD Tropezon
19.01.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Cayon
D
CD Cayon
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Laredo
L
CD Bezana
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Cayon
W
CD Cayon
09.02.20 4 : 1 Zafer
CF Vimenor
W
Selaya FC
15.02.20 0 : 3 Zafer
CD Cayon
6 UM Escobedo 25 12 6 7 41:30 11 42 D
CD Siete Villas
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
UM Escobedo
L
SD Torina
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
UM Escobedo
W
UM Escobedo
01.02.20 2 : 1 Zafer
SD Barreda Balompie
L
Gimnastica Torrelavega
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
UM Escobedo
D
UM Escobedo
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
7 SD Barreda Balompie 25 12 5 8 30:32 -2 41 W
Selaya FC
19.01.20 0 : 1 Zafer
SD Barreda Balompie
W
SD Barreda Balompie
25.01.20 2 : 0 Zafer
CD Guarnizo
L
UM Escobedo
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Barreda Balompie
W
SD Barreda Balompie
08.02.20 3 : 1 Zafer
SD Torina
L
CD Siete Villas
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
SD Barreda Balompie
8 CD Bezana 25 12 5 8 35:22 13 41 D
CD Bezana
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
W
SD Textil Escudo
26.01.20 1 : 3 Zafer
CD Bezana
W
CD Bezana
02.02.20 3 : 2 Zafer
CD Cayon
D
CD Barquereno
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Bezana
W
CD Bezana
15.02.20 2 : 0 Zafer
UD Samano
9 CD Barquereno 25 9 8 8 33:32 1 35 D
UC Cartes
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
CD Barquereno
W
CD Barquereno
26.01.20 3 : 2 Zafer
CD Tropezon
D
CD Laredo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Barquereno
D
CD Barquereno
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Bezana
L
CF Vimenor
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Barquereno
10 CD Siete Villas 25 8 10 7 29:23 6 34 D
CD Siete Villas
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
UM Escobedo
W
SD Atletico Albericia
25.01.20 0 : 3 Zafer
CD Siete Villas
W
CD Siete Villas
02.02.20 2 : 1 Zafer
SD Torina
D
SD Solares Medio Cudeyo
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Siete Villas
W
CD Siete Villas
16.02.20 2 : 0 Zafer
SD Barreda Balompie
11 Selaya FC 25 10 3 12 21:32 -11 33 L
Selaya FC
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
SD Barreda Balompie
D
Gimnastica Torrelavega
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Selaya FC
W
Selaya FC
02.02.20 1 : 0 Zafer
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
W
SD Textil Escudo
09.02.20 0 : 1 Zafer
Selaya FC
L
Selaya FC
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Cayon
12 CD Guarnizo 25 10 2 13 39:41 -2 32 L
CD Guarnizo
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
SD Torina
L
SD Barreda Balompie
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Guarnizo
L
CD Guarnizo
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Gimnastica Torrelavega
W
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
08.02.20 1 : 2 Zafer
CD Guarnizo
D
CD Guarnizo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Textil Escudo
13 UD Samano 25 9 1 15 30:48 -18 28 W
SD Solares Medio Cudeyo
18.01.20 2 : 4 Zafer
UD Samano
W
UD Samano
25.01.20 3 : 0 Zafer
UC Cartes
L
CD Tropezon
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
UD Samano
L
UD Samano
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Laredo
L
CD Bezana
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Samano
14 SD Torina 25 7 6 12 27:38 -11 27 W
CD Guarnizo
19.01.20 0 : 1 Zafer
SD Torina
W
SD Torina
26.01.20 2 : 1 Zafer
UM Escobedo
L
CD Siete Villas
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Torina
L
SD Barreda Balompie
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SD Torina
D
SD Torina
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastica Torrelavega
15 SD Solares Medio Cudeyo 25 6 8 11 21:33 -12 26 L
SD Solares Medio Cudeyo
18.01.20 2 : 4 Kaybetmek
UD Samano
L
Rayo Cantabria
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
SD Solares Medio Cudeyo
D
SD Solares Medio Cudeyo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Atletico Albericia
D
SD Solares Medio Cudeyo
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Siete Villas
W
UC Cartes
15.02.20 0 : 1 Zafer
SD Solares Medio Cudeyo
16 CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR 25 6 6 13 24:46 -22 24 D
CD Bezana
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
W
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
25.01.20 2 : 1 Zafer
CF Vimenor
L
Selaya FC
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
L
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Guarnizo
D
UM Escobedo
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
17 SD Textil Escudo 25 7 3 15 28:41 -13 24 L
CD Laredo
18.01.20 4 : 1 Kaybetmek
SD Textil Escudo
L
SD Textil Escudo
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Bezana
W
CF Vimenor
02.02.20 1 : 2 Zafer
SD Textil Escudo
L
SD Textil Escudo
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Selaya FC
D
CD Guarnizo
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
SD Textil Escudo
18 SD Atletico Albericia 25 6 6 13 31:46 -15 24 W
SD Atletico Albericia
18.01.20 1 : 0 Zafer
Rayo Cantabria
L
SD Atletico Albericia
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Siete Villas
D
SD Solares Medio Cudeyo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Atletico Albericia
W
SD Atletico Albericia
08.02.20 1 : 0 Zafer
UC Cartes
D
CD Tropezon
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Atletico Albericia
19 CF Vimenor 25 6 5 14 29:48 -19 23 L
CF Vimenor
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Gimnastica Torrelavega
L
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Vimenor
L
CF Vimenor
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SD Textil Escudo
L
CD Cayon
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
CF Vimenor
W
CF Vimenor
16.02.20 3 : 2 Zafer
CD Barquereno
20 UC Cartes 25 4 5 16 19:47 -28 17 D
UC Cartes
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
CD Barquereno
L
UD Samano
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
UC Cartes
L
UC Cartes
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Rayo Cantabria
L
SD Atletico Albericia
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UC Cartes
L
UC Cartes
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SD Solares Medio Cudeyo
Playoffs
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 3 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Kayıt yaptıran şampiyona 20 katılımcılar. Şu anda liderler şampiyona. Bunlar:
CD Laredo - 59 sayı, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Gimnastica Torrelavega - 51 puan, parlak başarılar 15, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Rayo Cantabria - 48 sayı, parlak başarılar 15, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 3 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - Tercera Division, Group 3 (İspanya):
CLUB DE FUTBOL RIBAMONTAN AL MAR - SD Torina (22.02.2020 10:15)
CD Barquereno - Selaya FC (22.02.2020 10:30)
UD Samano - CF Vimenor (22.02.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 3 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.