Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
15
Tercera Division, Group 2
İspanya

Tercera Division, Group 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 CD Lealtad CD Lealtad 28 17 11 0 44:12 32 62 W
Urraca CF Urraca CF
09.02.20 0 : 1 Zafer
CD Lealtad CD Lealtad
W
CD Lealtad CD Lealtad
16.02.20 2 : 0 Zafer
CD Vallobin CD Vallobin
W
CD Lealtad CD Lealtad
23.02.20 2 : 0 Zafer
CD Colunga CD Colunga
D
CD Mosconia CD Mosconia
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CD Lealtad CD Lealtad
D
CD Lealtad CD Lealtad
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Siero Club Siero
2 UD Llanera UD Llanera 28 18 5 5 48:26 22 59 W
Navarro CF Navarro CF
09.02.20 1 : 2 Zafer
UD Llanera UD Llanera
W
UD Llanera UD Llanera
16.02.20 2 : 1 Zafer
Union Ceares Union Ceares
W
CD Praviano CD Praviano
22.02.20 1 : 2 Zafer
UD Llanera UD Llanera
W
UD Llanera UD Llanera
29.02.20 2 : 0 Zafer
Urraca CF Urraca CF
W
CD Vallobin CD Vallobin
08.03.20 0 : 3 Zafer
UD Llanera UD Llanera
3 CD Covadonga CD Covadonga 28 16 9 3 65:33 32 57 W
Condal Club Condal Club
09.02.20 0 : 2 Zafer
CD Covadonga CD Covadonga
W
CD Covadonga CD Covadonga
16.02.20 2 : 1 Zafer
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
D
CD Tuilla CD Tuilla
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Covadonga CD Covadonga
W
CD Covadonga CD Covadonga
01.03.20 6 : 1 Zafer
El San Martin Ra El San Martin Ra
D
SD Lenense SD Lenense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Covadonga CD Covadonga
4 Caudal Deportivo Caudal Deportivo 28 16 8 4 54:21 33 56 W
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
09.02.20 2 : 1 Zafer
CD Llanes CD Llanes
L
CD Covadonga CD Covadonga
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
W
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
23.02.20 4 : 0 Zafer
Condal Club Condal Club
W
CD Colunga CD Colunga
01.03.20 0 : 4 Zafer
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
W
CD Tuilla CD Tuilla
08.03.20 0 : 2 Zafer
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
5 CD Tuilla CD Tuilla 28 16 7 5 42:25 17 55 D
CD Tuilla CD Tuilla
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
W
CD Llanes CD Llanes
16.02.20 0 : 2 Zafer
CD Tuilla CD Tuilla
D
CD Tuilla CD Tuilla
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Covadonga CD Covadonga
L
Condal Club Condal Club
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Tuilla CD Tuilla
L
CD Tuilla CD Tuilla
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
6 CD Llanes CD Llanes 28 14 6 8 47:30 17 48 L
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Llanes CD Llanes
L
CD Llanes CD Llanes
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Tuilla CD Tuilla
D
El San Martin Ra El San Martin Ra
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Llanes CD Llanes
W
CD Llanes CD Llanes
01.03.20 2 : 0 Zafer
SD Lenense SD Lenense
W
Navarro CF Navarro CF
08.03.20 1 : 2 Zafer
CD Llanes CD Llanes
7 Urraca CF Urraca CF 28 11 8 9 33:25 8 41 L
Urraca CF Urraca CF
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Lealtad CD Lealtad
W
CD Mosconia CD Mosconia
16.02.20 0 : 2 Zafer
Urraca CF Urraca CF
W
Urraca CF Urraca CF
23.02.20 4 : 1 Zafer
Club Siero Club Siero
L
UD Llanera UD Llanera
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Urraca CF Urraca CF
L
Urraca CF Urraca CF
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
L Entregu CF L Entregu CF
8 UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial 28 10 9 9 42:36 6 39 D
CD Tuilla CD Tuilla
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
W
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
15.02.20 5 : 1 Zafer
El San Martin Ra El San Martin Ra
D
SD Lenense SD Lenense
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
D
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Navarro CF Navarro CF
D
Union Ceares Union Ceares
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
9 L Entregu CF L Entregu CF 28 10 4 14 26:36 -10 34 L
SD Lenense SD Lenense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
L Entregu CF L Entregu CF
D
L Entregu CF L Entregu CF
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Navarro CF Navarro CF
W
Union Ceares Union Ceares
22.02.20 1 : 2 Zafer
L Entregu CF L Entregu CF
D
L Entregu CF L Entregu CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Praviano CD Praviano
W
Urraca CF Urraca CF
07.03.20 2 : 3 Zafer
L Entregu CF L Entregu CF
10 Condal Club Condal Club 28 7 12 9 29:36 -7 33 L
Condal Club Condal Club
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Covadonga CD Covadonga
L
CD Colunga CD Colunga
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Condal Club Condal Club
L
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
23.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Condal Club Condal Club
W
Condal Club Condal Club
01.03.20 2 : 1 Zafer
CD Tuilla CD Tuilla
D
El San Martin Ra El San Martin Ra
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Condal Club Condal Club
11 CD Praviano CD Praviano 28 8 8 12 37:42 -5 32 W
CD Praviano CD Praviano
08.02.20 2 : 1 Zafer
CD Mosconia CD Mosconia
W
Club Siero Club Siero
16.02.20 2 : 3 Zafer
CD Praviano CD Praviano
L
CD Praviano CD Praviano
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Llanera UD Llanera
D
L Entregu CF L Entregu CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Praviano CD Praviano
L
CD Praviano CD Praviano
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Real Aviles CF Real Aviles CF
12 CD Mosconia CD Mosconia 28 7 10 11 29:33 -4 31 L
CD Praviano CD Praviano
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Mosconia CD Mosconia
L
CD Mosconia CD Mosconia
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Urraca CF Urraca CF
W
CD Vallobin CD Vallobin
23.02.20 0 : 1 Zafer
CD Mosconia CD Mosconia
D
CD Mosconia CD Mosconia
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CD Lealtad CD Lealtad
W
CD Mosconia CD Mosconia
08.03.20 2 : 0 Zafer
CD Colunga CD Colunga
13 Navarro CF Navarro CF 28 8 7 13 26:35 -9 31 L
Navarro CF Navarro CF
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Llanera UD Llanera
D
L Entregu CF L Entregu CF
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Navarro CF Navarro CF
D
Navarro CF Navarro CF
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Real Aviles CF Real Aviles CF
D
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Navarro CF Navarro CF
L
Navarro CF Navarro CF
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Llanes CD Llanes
14 SD Lenense SD Lenense 28 6 11 11 28:48 -20 29 W
SD Lenense SD Lenense
09.02.20 1 : 0 Zafer
L Entregu CF L Entregu CF
D
Real Aviles CF Real Aviles CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Lenense SD Lenense
D
SD Lenense SD Lenense
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
L
CD Llanes CD Llanes
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
SD Lenense SD Lenense
D
SD Lenense SD Lenense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Covadonga CD Covadonga
15 Union Ceares Union Ceares 28 6 9 13 28:37 -9 27 D
Union Ceares Union Ceares
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Siero Club Siero
L
UD Llanera UD Llanera
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Union Ceares Union Ceares
L
Union Ceares Union Ceares
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
L Entregu CF L Entregu CF
D
Real Aviles CF Real Aviles CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Union Ceares Union Ceares
D
Union Ceares Union Ceares
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
16 CD Vallobin CD Vallobin 28 5 11 12 20:32 -12 26 W
CD Vallobin CD Vallobin
09.02.20 1 : 0 Zafer
CD Colunga CD Colunga
L
CD Lealtad CD Lealtad
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Vallobin CD Vallobin
L
CD Vallobin CD Vallobin
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Mosconia CD Mosconia
D
Club Siero Club Siero
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Vallobin CD Vallobin
L
CD Vallobin CD Vallobin
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
UD Llanera UD Llanera
17 Real Aviles CF Real Aviles CF 28 4 13 11 34:50 -16 25 W
El San Martin Ra El San Martin Ra
09.02.20 0 : 2 Zafer
Real Aviles CF Real Aviles CF
D
Real Aviles CF Real Aviles CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Lenense SD Lenense
D
Navarro CF Navarro CF
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Real Aviles CF Real Aviles CF
D
Real Aviles CF Real Aviles CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Union Ceares Union Ceares
W
CD Praviano CD Praviano
08.03.20 1 : 2 Zafer
Real Aviles CF Real Aviles CF
18 El San Martin Ra El San Martin Ra 28 4 12 12 26:49 -23 24 L
El San Martin Ra El San Martin Ra
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Aviles CF Real Aviles CF
L
UD Gijon Industrial UD Gijon Industrial
15.02.20 5 : 1 Kaybetmek
El San Martin Ra El San Martin Ra
D
El San Martin Ra El San Martin Ra
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Llanes CD Llanes
L
CD Covadonga CD Covadonga
01.03.20 6 : 1 Kaybetmek
El San Martin Ra El San Martin Ra
D
El San Martin Ra El San Martin Ra
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Condal Club Condal Club
19 CD Colunga CD Colunga 28 5 8 15 25:53 -28 23 L
CD Vallobin CD Vallobin
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Colunga CD Colunga
W
CD Colunga CD Colunga
16.02.20 3 : 1 Zafer
Condal Club Condal Club
L
CD Lealtad CD Lealtad
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Colunga CD Colunga
L
CD Colunga CD Colunga
01.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
L
CD Mosconia CD Mosconia
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Colunga CD Colunga
20 Club Siero Club Siero 28 2 12 14 25:49 -24 18 D
Union Ceares Union Ceares
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Siero Club Siero
L
Club Siero Club Siero
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Praviano CD Praviano
L
Urraca CF Urraca CF
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Club Siero Club Siero
D
Club Siero Club Siero
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Vallobin CD Vallobin
D
CD Lealtad CD Lealtad
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Siero Club Siero
Playoffs
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 2 - şampiyona, organize eden İspanya. Katılan lig 20 katılımcılar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
CD Lealtad - 62 puan, parlak başarılar 17, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 11.
UD Llanera - 59 madde, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
CD Covadonga - 57 puan, yengi 16, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 2 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 2 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.