Tercera Division, Group 18
İspanya

Tercera Division, Group 18

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
18
1 UD Socuéllamos UD Socuéllamos 28 17 10 1 50:15 35 61 W
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
09.02.20 1 : 2 Zafer
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
D
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Almansa UD Almansa
D
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
W
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
01.03.20 3 : 0 Zafer
Puertollano Puertollano
W
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
08.03.20 4 : 0 Zafer
Illescas Illescas
2 CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey 28 15 9 4 44:22 22 54 D
Villacanas Villacanas
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
D
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
W
UD Almansa UD Almansa
23.02.20 0 : 5 Zafer
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
L
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
W
Puertollano Puertollano
08.03.20 1 : 2 Zafer
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
3 CD Toledo CD Toledo 28 13 10 5 46:19 27 49 D
CD Torrijos CD Torrijos
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Toledo CD Toledo
D
CD Toledo CD Toledo
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Manchego Manchego
D
Villacanas Villacanas
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Toledo CD Toledo
D
CD Toledo CD Toledo
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
W
UD Almansa UD Almansa
08.03.20 0 : 1 Zafer
CD Toledo CD Toledo
4 CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D. 27 14 6 7 32:18 14 48 L
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
D
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
D
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
LA Solana LA Solana
D
CD Toledo CD Toledo
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
L
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
5 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 27 12 11 4 40:22 18 47 D
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Torrijos CD Torrijos
D
Manchego Manchego
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
D
La Roda CF La Roda CF
26.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
D
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Villacanas Villacanas
W
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
07.03.20 0 : 1 Zafer
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
6 Puertollano Puertollano 28 13 7 8 39:24 15 46 L
UD Almansa UD Almansa
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Puertollano Puertollano
W
Puertollano Puertollano
16.02.20 2 : 1 Zafer
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
W
Puertollano Puertollano
23.02.20 3 : 1 Zafer
Illescas Illescas
L
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Puertollano Puertollano
L
Puertollano Puertollano
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
7 UB Conquense UB Conquense 27 13 7 7 40:30 10 46 D
UB Conquense UB Conquense
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Azuqueca Azuqueca
D
Illescas Illescas
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UB Conquense UB Conquense
W
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
23.02.20 0 : 1 Zafer
UB Conquense UB Conquense
W
UB Conquense UB Conquense
01.03.20 3 : 0 Zafer
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
D
La Roda CF La Roda CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
UB Conquense UB Conquense
8 CD Tarancon CD Tarancon 28 12 6 10 39:34 5 42 W
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
09.02.20 1 : 2 Zafer
CD Tarancon CD Tarancon
W
CD Tarancon CD Tarancon
15.02.20 2 : 0 Zafer
La Roda CF La Roda CF
D
CD Torrijos CD Torrijos
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Tarancon CD Tarancon
L
CD Tarancon CD Tarancon
29.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Manchego Manchego
L
Villacanas Villacanas
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Tarancon CD Tarancon
9 Albacete Balompié II Albacete Balompié II 28 11 7 10 45:38 7 40 W
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
09.02.20 2 : 1 Zafer
Illescas Illescas
L
Puertollano Puertollano
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
D
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
W
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
01.03.20 1 : 2 Zafer
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
W
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
08.03.20 1 : 0 Zafer
LA Solana LA Solana
10 LA Solana LA Solana 28 10 9 9 26:25 1 39 W
Manchego Manchego
09.02.20 0 : 1 Zafer
LA Solana LA Solana
W
LA Solana LA Solana
16.02.20 1 : 0 Zafer
Villacanas Villacanas
D
CD Guadalajara S.A.D. CD Guadalajara S.A.D.
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
LA Solana LA Solana
W
LA Solana LA Solana
01.03.20 3 : 1 Zafer
UD Almansa UD Almansa
L
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
LA Solana LA Solana
11 CD Torrijos CD Torrijos 28 10 7 11 33:39 -6 37 D
CD Torrijos CD Torrijos
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Toledo CD Toledo
D
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Torrijos CD Torrijos
D
CD Torrijos CD Torrijos
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Tarancon CD Tarancon
W
Club Almagro KF Club Almagro KF
01.03.20 0 : 2 Zafer
CD Torrijos CD Torrijos
W
CD Torrijos CD Torrijos
08.03.20 1 : 0 Zafer
Azuqueca Azuqueca
12 Azuqueca Azuqueca 28 9 6 13 44:53 -9 33 D
UB Conquense UB Conquense
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Azuqueca Azuqueca
W
Azuqueca Azuqueca
16.02.20 2 : 1 Zafer
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
L
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Azuqueca Azuqueca
L
Azuqueca Azuqueca
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
La Roda CF La Roda CF
L
CD Torrijos CD Torrijos
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Azuqueca Azuqueca
13 Villacanas Villacanas 28 8 7 13 26:36 -10 31 D
Villacanas Villacanas
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
L
LA Solana LA Solana
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Villacanas Villacanas
D
Villacanas Villacanas
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Toledo CD Toledo
D
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Villacanas Villacanas
W
Villacanas Villacanas
08.03.20 1 : 0 Zafer
CD Tarancon CD Tarancon
14 Manchego Manchego 28 8 7 13 28:29 -1 31 L
Manchego Manchego
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
LA Solana LA Solana
D
CD Toledo CD Toledo
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Manchego Manchego
D
Manchego Manchego
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
W
CD Tarancon CD Tarancon
29.02.20 0 : 4 Zafer
Manchego Manchego
W
Manchego Manchego
08.03.20 3 : 0 Zafer
Club Almagro KF Club Almagro KF
15 La Roda CF La Roda CF 28 6 11 11 26:36 -10 29 L
CD Tarancon CD Tarancon
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
La Roda CF La Roda CF
D
La Roda CF La Roda CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Almagro KF Club Almagro KF
D
La Roda CF La Roda CF
26.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atlético Ibañés Atlético Ibañés
W
Azuqueca Azuqueca
01.03.20 2 : 3 Zafer
La Roda CF La Roda CF
D
La Roda CF La Roda CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
UB Conquense UB Conquense
16 Club Almagro KF Club Almagro KF 28 7 6 15 24:47 -23 27 L
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Almagro KF Club Almagro KF
D
Club Almagro KF Club Almagro KF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
D
La Roda CF La Roda CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Almagro KF Club Almagro KF
L
Club Almagro KF Club Almagro KF
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Torrijos CD Torrijos
L
Manchego Manchego
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Club Almagro KF Club Almagro KF
17 Illescas Illescas 28 7 6 15 27:39 -12 27 L
Albacete Balompié II Albacete Balompié II
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Illescas Illescas
D
Illescas Illescas
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UB Conquense UB Conquense
L
Puertollano Puertollano
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Illescas Illescas
W
Illescas Illescas
01.03.20 2 : 0 Zafer
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
L
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Illescas Illescas
18 CD Pedroñeras CD Pedroñeras 28 6 8 14 20:43 -23 26 L
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Tarancon CD Tarancon
D
Club Almagro KF Club Almagro KF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
W
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
22.02.20 1 : 0 Zafer
Azuqueca Azuqueca
L
UB Conquense UB Conquense
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
L
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
19 Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos 28 6 5 17 20:47 -27 23 W
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
09.02.20 2 : 1 Zafer
Club Almagro KF Club Almagro KF
L
Azuqueca Azuqueca
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
L
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UB Conquense UB Conquense
L
Illescas Illescas
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
W
CD Pedroñeras CD Pedroñeras
08.03.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Madridejos Club Deportivo Madridejos
20 UD Almansa UD Almansa 27 5 7 15 27:60 -33 22 W
UD Almansa UD Almansa
09.02.20 1 : 0 Zafer
Puertollano Puertollano
D
UD Socuéllamos UD Socuéllamos
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Almansa UD Almansa
L
UD Almansa UD Almansa
23.02.20 0 : 5 Kaybetmek
CD Quintanar del Rey CD Quintanar del Rey
L
LA Solana LA Solana
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
UD Almansa UD Almansa
L
UD Almansa UD Almansa
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Toledo CD Toledo
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 18 - turnuva, düzenleyen İspanya. Kayıt yaptıran yarışma 20 katılımcılar. Şu anda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
UD Socuéllamos - 61 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 17, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
CD Quintanar del Rey - 54 sayı, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
CD Toledo - 49 madde, yengi 13, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 18 (İspanya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 18 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.