Tercera Division, Group 17
İspanya

Tercera Division, Group 17

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
17
1 S. D. Tarazona S. D. Tarazona 28 20 5 3 58:20 38 65 W
CD Valdefierro CD Valdefierro
09.02.20 1 : 2 Zafer
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
W
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
16.02.20 2 : 0 Zafer
AD Almudévar AD Almudévar
W
CF Calamocha CF Calamocha
23.02.20 0 : 1 Zafer
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
W
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
01.03.20 2 : 1 Zafer
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
W
Villanueva CF Villanueva CF
08.03.20 0 : 5 Zafer
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
2 CD Teruel CD Teruel 29 18 9 2 53:19 34 63 L
CF Calamocha CF Calamocha
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Teruel CD Teruel
W
CD Teruel CD Teruel
16.02.20 6 : 1 Zafer
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
D
Villanueva CF Villanueva CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Teruel CD Teruel
D
CD Teruel CD Teruel
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
UD Fraga UD Fraga
W
UD Barbastro UD Barbastro
08.03.20 1 : 2 Zafer
CD Teruel CD Teruel
3 Brea Brea 29 16 6 7 41:23 18 54 L
Utebo FC Utebo FC
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Brea Brea
W
Brea Brea
16.02.20 2 : 0 Zafer
Belchite 97 Belchite 97
D
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Brea Brea
L
CD Robres CD Robres
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Brea Brea
D
Brea Brea
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Sariñena CD Sariñena
4 Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA 28 14 9 5 51:23 28 51 W
Cuarte CD Cuarte CD
02.02.20 1 : 4 Zafer
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
W
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
16.02.20 1 : 0 Zafer
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
L
CD Illueca CD Illueca
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
W
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
01.03.20 3 : 0 Zafer
CD Valdefierro CD Valdefierro
D
AD Almudévar AD Almudévar
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
5 Cuarte CD Cuarte CD 28 14 8 6 39:32 7 50 D
CD Illueca CD Illueca
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cuarte CD Cuarte CD
W
Cuarte CD Cuarte CD
16.02.20 3 : 0 Zafer
CD Valdefierro CD Valdefierro
D
AD Almudévar AD Almudévar
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Cuarte CD Cuarte CD
W
Cuarte CD Cuarte CD
01.03.20 1 : 0 Zafer
CF Calamocha CF Calamocha
D
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cuarte CD Cuarte CD
6 AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar 28 13 7 8 38:30 8 46 D
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Belchite 97 Belchite 97
L
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
D
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Brea Brea
W
CD Illueca CD Illueca
01.03.20 0 : 4 Zafer
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
W
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
08.03.20 2 : 1 Zafer
CD Robres CD Robres
7 Sd Borja Sd Borja 28 12 9 7 37:29 8 45 W
AD Almudévar AD Almudévar
09.02.20 0 : 2 Zafer
Sd Borja Sd Borja
W
Sd Borja Sd Borja
16.02.20 1 : 0 Zafer
CF Calamocha CF Calamocha
D
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sd Borja Sd Borja
W
Sd Borja Sd Borja
01.03.20 2 : 0 Zafer
Villanueva CF Villanueva CF
L
UD Fraga UD Fraga
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sd Borja Sd Borja
8 CD Illueca CD Illueca 28 10 13 5 42:37 5 43 L
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Illueca CD Illueca
D
CD Illueca CD Illueca
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cuarte CD Cuarte CD
W
CD Illueca CD Illueca
23.02.20 2 : 1 Zafer
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
L
CD Illueca CD Illueca
01.03.20 0 : 4 Kaybetmek
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
W
CD Valdefierro CD Valdefierro
08.03.20 0 : 1 Zafer
CD Illueca CD Illueca
9 CD Sariñena CD Sariñena 29 12 7 10 36:32 4 43 D
UD Fraga UD Fraga
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Sariñena CD Sariñena
L
CD Sariñena CD Sariñena
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Barbastro UD Barbastro
D
Utebo FC Utebo FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Sariñena CD Sariñena
D
CD Sariñena CD Sariñena
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
Belchite 97 Belchite 97
D
Brea Brea
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Sariñena CD Sariñena
10 CD Binéfar CD Binéfar 29 10 11 8 34:30 4 41 D
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Binéfar CD Binéfar
W
CD Binéfar CD Binéfar
16.02.20 3 : 1 Zafer
Villanueva CF Villanueva CF
L
UD Fraga UD Fraga
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Binéfar CD Binéfar
D
CD Binéfar CD Binéfar
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Barbastro UD Barbastro
W
Utebo FC Utebo FC
08.03.20 1 : 2 Zafer
CD Binéfar CD Binéfar
11 UD Barbastro UD Barbastro 29 10 9 10 35:33 2 39 D
UD Barbastro UD Barbastro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Robres CD Robres
W
CD Sariñena CD Sariñena
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Barbastro UD Barbastro
D
UD Barbastro UD Barbastro
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Monzon Atletico Monzon
D
CD Binéfar CD Binéfar
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Barbastro UD Barbastro
L
UD Barbastro UD Barbastro
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Teruel CD Teruel
12 UD Fraga UD Fraga 29 9 10 10 35:33 2 37 D
UD Fraga UD Fraga
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Sariñena CD Sariñena
D
Atletico Monzon Atletico Monzon
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Fraga UD Fraga
W
UD Fraga UD Fraga
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD Binéfar CD Binéfar
D
CD Teruel CD Teruel
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
UD Fraga UD Fraga
W
UD Fraga UD Fraga
08.03.20 2 : 1 Zafer
Sd Borja Sd Borja
13 Utebo FC Utebo FC 29 8 8 13 37:41 -4 32 W
Utebo FC Utebo FC
09.02.20 4 : 0 Zafer
Brea Brea
W
CD Robres CD Robres
16.02.20 0 : 2 Zafer
Utebo FC Utebo FC
D
Utebo FC Utebo FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Sariñena CD Sariñena
L
Atletico Monzon Atletico Monzon
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Utebo FC Utebo FC
L
Utebo FC Utebo FC
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Binéfar CD Binéfar
14 Atletico Monzon Atletico Monzon 29 8 8 13 24:34 -10 32 D
Villanueva CF Villanueva CF
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Monzon Atletico Monzon
D
Atletico Monzon Atletico Monzon
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Fraga UD Fraga
D
UD Barbastro UD Barbastro
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Monzon Atletico Monzon
W
Atletico Monzon Atletico Monzon
01.03.20 2 : 1 Zafer
Utebo FC Utebo FC
D
Belchite 97 Belchite 97
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Monzon Atletico Monzon
15 CD Robres CD Robres 29 7 7 15 31:39 -8 28 D
UD Barbastro UD Barbastro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Robres CD Robres
L
CD Robres CD Robres
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Utebo FC Utebo FC
W
Belchite 97 Belchite 97
23.02.20 0 : 1 Zafer
CD Robres CD Robres
W
CD Robres CD Robres
01.03.20 1 : 0 Zafer
Brea Brea
L
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Robres CD Robres
16 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 29 7 7 15 27:45 -18 28 D
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Binéfar CD Binéfar
L
CD Teruel CD Teruel
16.02.20 6 : 1 Kaybetmek
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
D
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sd Borja Sd Borja
L
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
D
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cuarte CD Cuarte CD
17 CF Calamocha CF Calamocha 28 7 6 15 32:48 -16 27 D
CD Binéfar CD Binéfar
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
CF Calamocha CF Calamocha
W
CF Calamocha CF Calamocha
09.02.20 2 : 1 Zafer
CD Teruel CD Teruel
L
Sd Borja Sd Borja
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Calamocha CF Calamocha
L
CF Calamocha CF Calamocha
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
L
Cuarte CD Cuarte CD
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Calamocha CF Calamocha
18 Belchite 97 Belchite 97 29 5 11 13 21:35 -14 26 D
AD San Juan de Mozarrifar AD San Juan de Mozarrifar
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Belchite 97 Belchite 97
L
Brea Brea
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Belchite 97 Belchite 97
L
Belchite 97 Belchite 97
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Robres CD Robres
D
CD Sariñena CD Sariñena
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
Belchite 97 Belchite 97
D
Belchite 97 Belchite 97
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Monzon Atletico Monzon
19 Villanueva CF Villanueva CF 29 5 9 15 23:48 -25 24 D
Villanueva CF Villanueva CF
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Monzon Atletico Monzon
L
CD Binéfar CD Binéfar
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Villanueva CF Villanueva CF
D
Villanueva CF Villanueva CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Teruel CD Teruel
L
Sd Borja Sd Borja
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Villanueva CF Villanueva CF
L
Villanueva CF Villanueva CF
08.03.20 0 : 5 Kaybetmek
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
20 CD Valdefierro CD Valdefierro 28 6 4 18 22:56 -34 22 W
Sd Borja Sd Borja
02.02.20 0 : 1 Zafer
CD Valdefierro CD Valdefierro
L
CD Valdefierro CD Valdefierro
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
L
Cuarte CD Cuarte CD
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Valdefierro CD Valdefierro
L
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Valdefierro CD Valdefierro
L
CD Valdefierro CD Valdefierro
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Illueca CD Illueca
21 AD Almudévar AD Almudévar 28 4 7 17 18:47 -29 19 D
CD Teruel CD Teruel
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
AD Almudévar AD Almudévar
L
AD Almudévar AD Almudévar
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Sd Borja Sd Borja
L
S. D. Tarazona S. D. Tarazona
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AD Almudévar AD Almudévar
D
AD Almudévar AD Almudévar
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Cuarte CD Cuarte CD
D
AD Almudévar AD Almudévar
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Real Zaragoza DA Real Zaragoza DA
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 17 - şampiyona, organize eden İspanya. Iştirak eden lig 21 futbol kulüpleri. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
S. D. Tarazona - 65 puan, parlak başarılar 20, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
CD Teruel - 63 puan, parlak başarılar 18, yenilme 2, beraberlik 9.
Brea - 54 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 7, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 17 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 17 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.