Tercera Division, Group 16
İspanya

Tercera Division, Group 16

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
16
1 SD Logrones SD Logrones 28 22 4 2 68:12 56 70 D
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Logrones SD Logrones
W
SD Logrones SD Logrones
16.02.20 2 : 0 Zafer
CCD Alberite CCD Alberite
W
CD Alfaro CD Alfaro
23.02.20 0 : 2 Zafer
SD Logrones SD Logrones
W
SD Logrones SD Logrones
01.03.20 3 : 0 Zafer
CD Arnedo CD Arnedo
W
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
08.03.20 0 : 6 Zafer
SD Logrones SD Logrones
2 CD Varea CD Varea 28 22 2 4 79:22 57 68 W
CD Varea CD Varea
09.02.20 3 : 1 Zafer
Berceo Berceo
W
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
16.02.20 1 : 3 Zafer
CD Varea CD Varea
W
CD Varea CD Varea
23.02.20 2 : 0 Zafer
CA River Ebro CA River Ebro
W
Pradejon Pradejon
01.03.20 0 : 5 Zafer
CD Varea CD Varea
W
CD Varea CD Varea
08.03.20 6 : 0 Zafer
Yagüe CF Yagüe CF
3 Casalarreina CF Casalarreina CF 28 19 4 5 59:26 33 61 W
Casalarreina CF Casalarreina CF
08.02.20 5 : 0 Zafer
Yagüe CF Yagüe CF
W
CP Calasancio CP Calasancio
16.02.20 0 : 2 Zafer
Casalarreina CF Casalarreina CF
W
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
23.02.20 1 : 4 Zafer
Casalarreina CF Casalarreina CF
W
Casalarreina CF Casalarreina CF
01.03.20 2 : 0 Zafer
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
L
Calahorra II Calahorra II
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Casalarreina CF Casalarreina CF
4 CD Arnedo CD Arnedo 28 18 6 4 55:30 25 60 W
CD Arnedo CD Arnedo
09.02.20 1 : 0 Zafer
CD Anguiano CD Anguiano
W
Naxara CD Naxara CD
16.02.20 1 : 2 Zafer
CD Arnedo CD Arnedo
D
CD Arnedo CD Arnedo
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas Comillas
L
SD Logrones SD Logrones
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Arnedo CD Arnedo
W
CD Arnedo CD Arnedo
08.03.20 3 : 1 Zafer
Berceo Berceo
5 UD Lorgrones B UD Lorgrones B 28 17 5 6 69:23 46 56 W
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
09.02.20 5 : 0 Zafer
CA River Ebro CA River Ebro
W
Pradejon Pradejon
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
W
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
22.02.20 6 : 0 Zafer
Yagüe CF Yagüe CF
L
Casalarreina CF Casalarreina CF
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
W
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
07.03.20 6 : 0 Zafer
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
6 CD Anguiano CD Anguiano 28 17 4 7 64:35 29 55 L
CD Arnedo CD Arnedo
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Anguiano CD Anguiano
W
CD Anguiano CD Anguiano
16.02.20 2 : 0 Zafer
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
L
CD Anguiano CD Anguiano
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CP Calasancio CP Calasancio
W
Naxara CD Naxara CD
01.03.20 0 : 1 Zafer
CD Anguiano CD Anguiano
D
CD Anguiano CD Anguiano
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Comillas Comillas
7 Naxara CD Naxara CD 28 16 4 8 71:37 34 52 W
CD Alfaro CD Alfaro
09.02.20 0 : 2 Zafer
Naxara CD Naxara CD
L
Naxara CD Naxara CD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Arnedo CD Arnedo
W
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
22.02.20 0 : 6 Zafer
Naxara CD Naxara CD
L
Naxara CD Naxara CD
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Anguiano CD Anguiano
W
Naxara CD Naxara CD
08.03.20 1 : 0 Zafer
CP Calasancio CP Calasancio
8 S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa 28 13 7 8 51:36 15 46 D
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Logrones SD Logrones
W
Berceo Berceo
15.02.20 1 : 4 Zafer
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
D
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
D
CA River Ebro CA River Ebro
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
W
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
08.03.20 2 : 0 Zafer
Pradejon Pradejon
9 Calahorra II Calahorra II 28 13 5 10 47:38 9 44 D
Calahorra II Calahorra II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
L
CA River Ebro CA River Ebro
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Calahorra II Calahorra II
W
Calahorra II Calahorra II
23.02.20 4 : 2 Zafer
Pradejon Pradejon
W
Yagüe CF Yagüe CF
01.03.20 0 : 2 Zafer
Calahorra II Calahorra II
W
Calahorra II Calahorra II
08.03.20 2 : 0 Zafer
Casalarreina CF Casalarreina CF
10 CD Alfaro CD Alfaro 28 12 4 12 54:41 13 40 L
CD Alfaro CD Alfaro
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Naxara CD Naxara CD
D
Comillas Comillas
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Alfaro CD Alfaro
L
CD Alfaro CD Alfaro
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SD Logrones SD Logrones
L
Berceo Berceo
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Alfaro CD Alfaro
W
CD Alfaro CD Alfaro
08.03.20 2 : 0 Zafer
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
11 CA River Ebro CA River Ebro 28 8 9 11 42:47 -5 33 L
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
09.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CA River Ebro CA River Ebro
W
CA River Ebro CA River Ebro
16.02.20 2 : 0 Zafer
Calahorra II Calahorra II
L
CD Varea CD Varea
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CA River Ebro CA River Ebro
D
CA River Ebro CA River Ebro
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
D
CCD Alberite CCD Alberite
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA River Ebro CA River Ebro
12 Berceo Berceo 28 9 6 13 50:61 -11 33 L
CD Varea CD Varea
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Berceo Berceo
L
Berceo Berceo
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
L
CCD Alberite CCD Alberite
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Berceo Berceo
W
Berceo Berceo
01.03.20 3 : 1 Zafer
CD Alfaro CD Alfaro
L
CD Arnedo CD Arnedo
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Berceo Berceo
13 Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés 28 6 10 12 30:45 -15 28 D
Calahorra II Calahorra II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
L
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Varea CD Varea
D
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
W
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
01.03.20 2 : 1 Zafer
CCD Alberite CCD Alberite
L
CD Alfaro CD Alfaro
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
14 Pradejon Pradejon 28 7 6 15 36:53 -17 27 D
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Pradejon Pradejon
L
Pradejon Pradejon
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
L
Calahorra II Calahorra II
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Pradejon Pradejon
L
Pradejon Pradejon
01.03.20 0 : 5 Kaybetmek
CD Varea CD Varea
L
S.D. Oyonesa S.D. Oyonesa
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Pradejon Pradejon
15 CCD Alberite CCD Alberite 28 7 5 16 31:59 -28 26 D
CCD Alberite CCD Alberite
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas Comillas
L
SD Logrones SD Logrones
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CCD Alberite CCD Alberite
W
CCD Alberite CCD Alberite
23.02.20 3 : 1 Zafer
Berceo Berceo
L
Club Atlético Vianés Club Atlético Vianés
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CCD Alberite CCD Alberite
D
CCD Alberite CCD Alberite
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA River Ebro CA River Ebro
16 Comillas Comillas 28 5 9 14 32:61 -29 24 D
CCD Alberite CCD Alberite
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas Comillas
D
Comillas Comillas
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Alfaro CD Alfaro
D
CD Arnedo CD Arnedo
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas Comillas
W
Comillas Comillas
01.03.20 2 : 1 Zafer
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
D
CD Anguiano CD Anguiano
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Comillas Comillas
17 CP Calasancio CP Calasancio 28 6 5 17 20:61 -41 23 L
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CP Calasancio CP Calasancio
L
CP Calasancio CP Calasancio
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Casalarreina CF Casalarreina CF
W
CD Anguiano CD Anguiano
22.02.20 1 : 2 Zafer
CP Calasancio CP Calasancio
W
CP Calasancio CP Calasancio
01.03.20 1 : 0 Zafer
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
L
Naxara CD Naxara CD
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CP Calasancio CP Calasancio
18 CDFC La Calzada CDFC La Calzada 28 5 4 19 25:55 -30 19 D
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Pradejon Pradejon
L
Yagüe CF Yagüe CF
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
L
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
23.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Casalarreina CF Casalarreina CF
L
CP Calasancio CP Calasancio
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
L
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
07.03.20 6 : 0 Kaybetmek
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
19 Yagüe CF Yagüe CF 28 4 4 20 20:73 -53 16 L
Casalarreina CF Casalarreina CF
08.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Yagüe CF Yagüe CF
W
Yagüe CF Yagüe CF
15.02.20 3 : 2 Zafer
CDFC La Calzada CDFC La Calzada
L
UD Lorgrones B UD Lorgrones B
22.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Yagüe CF Yagüe CF
L
Yagüe CF Yagüe CF
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Calahorra II Calahorra II
L
CD Varea CD Varea
08.03.20 6 : 0 Kaybetmek
Yagüe CF Yagüe CF
20 Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas 28 2 1 25 13:101 -88 7 W
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
08.02.20 2 : 1 Zafer
CP Calasancio CP Calasancio
L
CD Anguiano CD Anguiano
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
L
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
22.02.20 0 : 6 Kaybetmek
Naxara CD Naxara CD
L
Comillas Comillas
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
L
Club Deportivo Villegas Club Deportivo Villegas
08.03.20 0 : 6 Kaybetmek
SD Logrones SD Logrones
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 16 - turnuva, düzenleyen İspanya. Katılan turnuva 20 futbol takımları. Şu anda favoriler yarışmalar. Bunlar:
SD Logrones - 70 kabul edilen puan, parlak başarılar 22, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
CD Varea - 68 puan, kazanılan maçlar 22, yenilme 4, beraberlik 2.
Casalarreina CF - 61 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 16 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 16 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.