Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
İspanya

Tercera Division, Group 16

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
16
1 SD Logrones 28 22 4 2 68:12 56 70 D
SD Oyonesa
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Logrones
W
SD Logrones
16.02.20 2 : 0 Zafer
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
W
Alfaro CD
23.02.20 0 : 2 Zafer
SD Logrones
W
SD Logrones
01.03.20 3 : 0 Zafer
CD Arnedo
W
CD Villegas
08.03.20 0 : 6 Zafer
SD Logrones
2 CD Varea 28 22 2 4 79:22 57 68 W
CD Varea
09.02.20 3 : 1 Zafer
CD Berceo
W
CA Vianes
16.02.20 1 : 3 Zafer
CD Varea
W
CD Varea
23.02.20 2 : 0 Zafer
CA River Ebro
W
CD Pradejon
01.03.20 0 : 5 Zafer
CD Varea
W
CD Varea
08.03.20 6 : 0 Zafer
Yague CF
3 Casalarreina CF 28 19 4 5 59:26 33 61 W
Casalarreina CF
08.02.20 5 : 0 Zafer
Yague CF
W
Cp Calasancio
16.02.20 0 : 2 Zafer
Casalarreina CF
W
CDFC La Calzada
23.02.20 1 : 4 Zafer
Casalarreina CF
W
Casalarreina CF
01.03.20 2 : 0 Zafer
UD Lorgrones B
L
Calahorra II
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Casalarreina CF
4 CD Arnedo 28 18 6 4 55:30 25 60 W
CD Arnedo
09.02.20 1 : 0 Zafer
CD Anguiano
W
Naxara CD
16.02.20 1 : 2 Zafer
CD Arnedo
D
CD Arnedo
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
L
SD Logrones
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Arnedo
W
CD Arnedo
08.03.20 3 : 1 Zafer
CD Berceo
5 UD Lorgrones B 28 17 5 6 69:23 46 56 W
UD Lorgrones B
09.02.20 5 : 0 Zafer
CA River Ebro
W
CD Pradejon
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Lorgrones B
W
UD Lorgrones B
22.02.20 6 : 0 Zafer
Yague CF
L
Casalarreina CF
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Lorgrones B
W
UD Lorgrones B
07.03.20 6 : 0 Zafer
CDFC La Calzada
6 CD Anguiano 28 17 4 7 64:35 29 55 L
CD Arnedo
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Anguiano
W
CD Anguiano
16.02.20 2 : 0 Zafer
CD Villegas
L
CD Anguiano
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Cp Calasancio
W
Naxara CD
01.03.20 0 : 1 Zafer
CD Anguiano
D
CD Anguiano
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Comillas
7 Naxara CD 28 16 4 8 71:37 34 52 W
Alfaro CD
09.02.20 0 : 2 Zafer
Naxara CD
L
Naxara CD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Arnedo
W
CD Villegas
22.02.20 0 : 6 Zafer
Naxara CD
L
Naxara CD
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Anguiano
W
Naxara CD
08.03.20 1 : 0 Zafer
Cp Calasancio
8 SD Oyonesa 28 13 7 8 51:36 15 46 D
SD Oyonesa
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Logrones
W
CD Berceo
15.02.20 1 : 4 Zafer
SD Oyonesa
D
SD Oyonesa
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Vianes
D
CA River Ebro
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
SD Oyonesa
W
SD Oyonesa
08.03.20 2 : 0 Zafer
CD Pradejon
9 Calahorra II 28 13 5 10 47:38 9 44 D
Calahorra II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Vianes
L
CA River Ebro
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Calahorra II
W
Calahorra II
23.02.20 4 : 2 Zafer
CD Pradejon
W
Yague CF
01.03.20 0 : 2 Zafer
Calahorra II
W
Calahorra II
08.03.20 2 : 0 Zafer
Casalarreina CF
10 Alfaro CD 28 12 4 12 54:41 13 40 L
Alfaro CD
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Naxara CD
D
Comillas
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Alfaro CD
L
Alfaro CD
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SD Logrones
L
CD Berceo
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Alfaro CD
W
Alfaro CD
08.03.20 2 : 0 Zafer
CA Vianes
11 CA River Ebro 28 8 9 11 42:47 -5 33 L
UD Lorgrones B
09.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CA River Ebro
W
CA River Ebro
16.02.20 2 : 0 Zafer
Calahorra II
L
CD Varea
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CA River Ebro
D
CA River Ebro
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
SD Oyonesa
D
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA River Ebro
12 CD Berceo 28 9 6 13 50:61 -11 33 L
CD Varea
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Berceo
L
CD Berceo
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SD Oyonesa
L
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Berceo
W
CD Berceo
01.03.20 3 : 1 Zafer
Alfaro CD
L
CD Arnedo
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Berceo
13 CA Vianes 28 6 10 12 30:45 -15 28 D
Calahorra II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Vianes
L
CA Vianes
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Varea
D
SD Oyonesa
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Vianes
W
CA Vianes
01.03.20 2 : 1 Zafer
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
L
Alfaro CD
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CA Vianes
14 CD Pradejon 28 7 6 15 36:53 -17 27 D
CDFC La Calzada
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Pradejon
L
CD Pradejon
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Lorgrones B
L
Calahorra II
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Pradejon
L
CD Pradejon
01.03.20 0 : 5 Kaybetmek
CD Varea
L
SD Oyonesa
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Pradejon
15 CLUB DEPORTIVO ALBERITE 28 7 5 16 31:59 -28 26 D
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
L
SD Logrones
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
W
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
23.02.20 3 : 1 Zafer
CD Berceo
L
CA Vianes
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
D
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA River Ebro
16 Comillas 28 5 9 14 32:61 -29 24 D
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
D
Comillas
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Alfaro CD
D
CD Arnedo
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
W
Comillas
01.03.20 2 : 1 Zafer
CD Villegas
D
CD Anguiano
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Comillas
17 Cp Calasancio 28 6 5 17 20:61 -41 23 L
CD Villegas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Cp Calasancio
L
Cp Calasancio
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Casalarreina CF
W
CD Anguiano
22.02.20 1 : 2 Zafer
Cp Calasancio
W
Cp Calasancio
01.03.20 1 : 0 Zafer
CDFC La Calzada
L
Naxara CD
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Cp Calasancio
18 CDFC La Calzada 28 5 4 19 25:55 -30 19 D
CDFC La Calzada
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Pradejon
L
Yague CF
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CDFC La Calzada
L
CDFC La Calzada
23.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Casalarreina CF
L
Cp Calasancio
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CDFC La Calzada
L
UD Lorgrones B
07.03.20 6 : 0 Kaybetmek
CDFC La Calzada
19 Yague CF 28 4 4 20 20:73 -53 16 L
Casalarreina CF
08.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Yague CF
W
Yague CF
15.02.20 3 : 2 Zafer
CDFC La Calzada
L
UD Lorgrones B
22.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Yague CF
L
Yague CF
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Calahorra II
L
CD Varea
08.03.20 6 : 0 Kaybetmek
Yague CF
20 CD Villegas 28 2 1 25 13:101 -88 7 W
CD Villegas
08.02.20 2 : 1 Zafer
Cp Calasancio
L
CD Anguiano
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Villegas
L
CD Villegas
22.02.20 0 : 6 Kaybetmek
Naxara CD
L
Comillas
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Villegas
L
CD Villegas
08.03.20 0 : 6 Kaybetmek
SD Logrones
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 16 - turnuva, düzenleyen İspanya. Iştirak eden lig 20 katılımcılar. Bugün liderler turnuva. Bunlar:
SD Logrones - 70 sayı, kazanılan yarışmalar 22, skorsuz maçlar 2, beraberlik 4.
CD Varea - 68 kabul edilen puan, parlak başarılar 22, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Casalarreina CF - 61 puan, yengi 19, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 16 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Tercera Division, Group 16 (İspanya):
Cp Calasancio - CD Varea (09.04.2020 11:00)
CD Berceo - SD Logrones (09.04.2020 11:00)
CA Vianes - Comillas (09.04.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 16 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.