Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
24
İspanya

Tercera Division, Group 16

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
16
1 SD Logrones 26 20 4 2 59:12 47 64 W
Calahorra II
26.01.20 0 : 2 Zafer
SD Logrones
W
SD Logrones
02.02.20 1 : 0 Zafer
CD Varea
D
SD Oyonesa
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Logrones
W
SD Logrones
16.02.20 2 : 0 Zafer
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
W
Alfaro CD
23.02.20 0 : 2 Zafer
SD Logrones
2 CD Varea 26 20 2 4 68:22 46 62 W
CD Varea
26.01.20 8 : 0 Zafer
Comillas
L
SD Logrones
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Varea
W
CD Varea
09.02.20 3 : 1 Zafer
CD Berceo
W
CA Vianes
16.02.20 1 : 3 Zafer
CD Varea
W
CD Varea
23.02.20 2 : 0 Zafer
CA River Ebro
3 Casalarreina CF 26 18 4 4 57:24 33 58 W
Casalarreina CF
25.01.20 5 : 3 Zafer
CA River Ebro
W
CD Pradejon
02.02.20 0 : 3 Zafer
Casalarreina CF
W
Casalarreina CF
08.02.20 5 : 0 Zafer
Yague CF
W
Cp Calasancio
16.02.20 0 : 2 Zafer
Casalarreina CF
W
CDFC La Calzada
23.02.20 1 : 4 Zafer
Casalarreina CF
4 CD Arnedo 26 17 6 3 52:26 26 57 W
CD Arnedo
26.01.20 4 : 0 Zafer
Cp Calasancio
W
CD Villegas
01.02.20 2 : 5 Zafer
CD Arnedo
W
CD Arnedo
09.02.20 1 : 0 Zafer
CD Anguiano
W
Naxara CD
16.02.20 1 : 2 Zafer
CD Arnedo
D
CD Arnedo
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
5 UD Lorgrones B 26 16 5 5 63:21 42 53 W
UD Lorgrones B
25.01.20 4 : 0 Zafer
CD Berceo
L
CA Vianes
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Lorgrones B
W
UD Lorgrones B
09.02.20 5 : 0 Zafer
CA River Ebro
W
CD Pradejon
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Lorgrones B
W
UD Lorgrones B
22.02.20 6 : 0 Zafer
Yague CF
6 CD Anguiano 26 16 3 7 63:35 28 51 W
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
26.01.20 0 : 4 Zafer
CD Anguiano
W
CD Anguiano
02.02.20 4 : 2 Zafer
Alfaro CD
L
CD Arnedo
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Anguiano
W
CD Anguiano
16.02.20 2 : 0 Zafer
CD Villegas
L
CD Anguiano
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Cp Calasancio
7 Naxara CD 26 15 4 7 70:36 34 49 W
SD Oyonesa
26.01.20 0 : 3 Zafer
Naxara CD
W
Naxara CD
02.02.20 2 : 0 Zafer
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
W
Alfaro CD
09.02.20 0 : 2 Zafer
Naxara CD
L
Naxara CD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Arnedo
W
CD Villegas
22.02.20 0 : 6 Zafer
Naxara CD
8 SD Oyonesa 26 12 6 8 48:35 13 42 L
SD Oyonesa
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Naxara CD
D
Comillas
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Oyonesa
D
SD Oyonesa
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Logrones
W
CD Berceo
15.02.20 1 : 4 Zafer
SD Oyonesa
D
SD Oyonesa
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Vianes
9 Calahorra II 26 11 5 10 43:38 5 38 L
Calahorra II
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
SD Logrones
W
CD Berceo
02.02.20 1 : 3 Zafer
Calahorra II
D
Calahorra II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Vianes
L
CA River Ebro
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Calahorra II
W
Calahorra II
23.02.20 4 : 2 Zafer
CD Pradejon
10 Alfaro CD 26 11 4 11 51:38 13 37 W
Alfaro CD
26.01.20 6 : 0 Zafer
CD Villegas
L
CD Anguiano
02.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Alfaro CD
L
Alfaro CD
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Naxara CD
D
Comillas
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Alfaro CD
L
Alfaro CD
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SD Logrones
11 CA River Ebro 26 8 7 11 39:44 -5 31 L
Casalarreina CF
25.01.20 5 : 3 Kaybetmek
CA River Ebro
L
CA River Ebro
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CDFC La Calzada
L
UD Lorgrones B
09.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CA River Ebro
W
CA River Ebro
16.02.20 2 : 0 Zafer
Calahorra II
L
CD Varea
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CA River Ebro
12 CD Berceo 26 8 6 12 46:57 -11 30 L
UD Lorgrones B
25.01.20 4 : 0 Kaybetmek
CD Berceo
L
CD Berceo
02.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Calahorra II
L
CD Varea
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Berceo
L
CD Berceo
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SD Oyonesa
L
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Berceo
13 CD Pradejon 26 7 6 13 36:46 -10 27 W
Yague CF
25.01.20 0 : 3 Zafer
CD Pradejon
L
CD Pradejon
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Casalarreina CF
D
CDFC La Calzada
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Pradejon
L
CD Pradejon
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Lorgrones B
L
Calahorra II
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Pradejon
14 CLUB DEPORTIVO ALBERITE 26 7 4 15 28:55 -27 25 L
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
26.01.20 0 : 4 Kaybetmek
CD Anguiano
L
Naxara CD
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
D
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
L
SD Logrones
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
W
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
23.02.20 3 : 1 Zafer
CD Berceo
15 CA Vianes 26 5 10 11 28:42 -14 25 D
CDFC La Calzada
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CA Vianes
W
CA Vianes
02.02.20 2 : 0 Zafer
UD Lorgrones B
D
Calahorra II
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Vianes
L
CA Vianes
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Varea
D
SD Oyonesa
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Vianes
16 Comillas 26 4 8 14 30:60 -30 20 L
CD Varea
26.01.20 8 : 0 Kaybetmek
Comillas
D
Comillas
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Oyonesa
D
CLUB DEPORTIVO ALBERITE
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
D
Comillas
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Alfaro CD
D
CD Arnedo
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Comillas
17 Cp Calasancio 26 5 5 16 19:60 -41 20 L
CD Arnedo
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Cp Calasancio
L
Cp Calasancio
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Yague CF
L
CD Villegas
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Cp Calasancio
L
Cp Calasancio
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Casalarreina CF
W
CD Anguiano
22.02.20 1 : 2 Zafer
Cp Calasancio
18 CDFC La Calzada 26 5 4 17 25:48 -23 19 D
CDFC La Calzada
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CA Vianes
W
CA River Ebro
02.02.20 0 : 1 Zafer
CDFC La Calzada
D
CDFC La Calzada
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Pradejon
L
Yague CF
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CDFC La Calzada
L
CDFC La Calzada
23.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Casalarreina CF
19 Yague CF 26 4 4 18 20:65 -45 16 L
Yague CF
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Pradejon
W
Cp Calasancio
02.02.20 0 : 1 Zafer
Yague CF
L
Casalarreina CF
08.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Yague CF
W
Yague CF
15.02.20 3 : 2 Zafer
CDFC La Calzada
L
UD Lorgrones B
22.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Yague CF
20 CD Villegas 26 2 1 23 12:93 -81 7 L
Alfaro CD
26.01.20 6 : 0 Kaybetmek
CD Villegas
L
CD Villegas
01.02.20 2 : 5 Kaybetmek
CD Arnedo
W
CD Villegas
08.02.20 2 : 1 Zafer
Cp Calasancio
L
CD Anguiano
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Villegas
L
CD Villegas
22.02.20 0 : 6 Kaybetmek
Naxara CD
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 16 - turnuva, düzenleyen İspanya. Iştirak eden şampiyona 20 katılan takımlar. Bugün en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
SD Logrones - 64 sayı, kazanılan yarışmalar 20, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 4.
CD Varea - 62 kabul edilen puan, parlak başarılar 20, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Casalarreina CF - 58 madde, yengi 18, yenilme 4, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 16 (İspanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Tercera Division, Group 16 (İspanya):
Cp Calasancio - CDFC La Calzada (01.03.2020 11:00)
Casalarreina CF - UD Lorgrones B (01.03.2020 11:00)
Yague CF - Calahorra II (01.03.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 16 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.