Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
16
İspanya

Tercera Division, Group 15

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
15
1 Union Mutilvera 24 15 4 5 47:23 24 49 L
Union Mutilvera
18.01.20 1 : 3 Kaybetmek
CA Cirbonero
W
Lourdes
25.01.20 0 : 1 Zafer
Union Mutilvera
W
Union Mutilvera
01.02.20 2 : 0 Zafer
AD San Juan Pamplona
L
Pena Sport
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Union Mutilvera
D
Union Mutilvera
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pamplona
2 AD San Juan Pamplona 24 14 6 4 43:21 22 48 W
CD Murchante
19.01.20 0 : 5 Zafer
AD San Juan Pamplona
L
AD San Juan Pamplona
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Ardoi
L
Union Mutilvera
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AD San Juan Pamplona
W
AD San Juan Pamplona
08.02.20 3 : 0 Zafer
CD Beti Onak
D
CD Pena Azagresa
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
AD San Juan Pamplona
3 Beti Kozkor KE 24 13 8 3 34:25 9 47 D
CD Beti Onak
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Beti Kozkor KE
W
Beti Kozkor KE
25.01.20 3 : 0 Zafer
CD Pena Azagresa
D
CD Corellano
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Beti Kozkor KE
W
Beti Kozkor KE
08.02.20 2 : 1 Zafer
Ucd Burlades
L
Club Deportivo Huarte
14.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Beti Kozkor KE
4 Pamplona 24 13 7 4 34:17 17 46 W
Valle de Egues
18.01.20 0 : 1 Zafer
Pamplona
W
Pamplona
25.01.20 1 : 0 Zafer
CD Hernan Cortes
W
CD Murchante
02.02.20 0 : 1 Zafer
Pamplona
L
Pamplona
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Ardoi
D
Union Mutilvera
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pamplona
5 CA Cirbonero 24 12 7 5 49:33 16 43 W
Union Mutilvera
18.01.20 1 : 3 Zafer
CA Cirbonero
W
CA Cirbonero
25.01.20 2 : 0 Zafer
CD Beti Onak
D
CD Pena Azagresa
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Cirbonero
W
CA Cirbonero
09.02.20 3 : 1 Zafer
CD Corellano
W
Ucd Burlades
15.02.20 0 : 3 Zafer
CA Cirbonero
6 Club Deportivo Huarte 24 10 10 4 35:23 12 40 W
Club Deportivo Huarte
25.01.20 3 : 0 Zafer
Ucd Burlades
D
Club Deportivo Huarte
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
UDC Txantrea KKE
W
CD Fontellas
08.02.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Huarte
D
Pontellas
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Deportivo Huarte
W
Club Deportivo Huarte
14.02.20 3 : 0 Zafer
Beti Kozkor KE
7 Pena Sport 24 10 8 6 38:33 5 38 D
CD Hernan Cortes
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
Pena Sport
L
Pena Sport
26.01.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Murchante
W
CD Ardoi
02.02.20 0 : 1 Zafer
Pena Sport
W
Pena Sport
08.02.20 2 : 0 Zafer
Union Mutilvera
D
CD Beti Onak
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pena Sport
8 UDC Txantrea KKE 24 10 8 6 42:31 11 38 D
Ucd Burlades
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
UDC Txantrea KKE
D
UDC Txantrea KKE
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Baztan
D
Club Deportivo Huarte
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
UDC Txantrea KKE
L
UDC Txantrea KKE
07.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Valle de Egues
W
CD Fontellas
15.02.20 0 : 1 Zafer
UDC Txantrea KKE
9 Ucd Burlades 24 9 8 7 28:29 -1 35 L
Club Deportivo Huarte
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Ucd Burlades
D
Ucd Burlades
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Fontellas
D
Ucd Burlades
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pontellas
L
Beti Kozkor KE
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ucd Burlades
L
Ucd Burlades
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CA Cirbonero
10 Valle de Egues 24 8 8 8 37:33 4 32 L
Valle de Egues
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Pamplona
W
CD Subiza
25.01.20 0 : 1 Zafer
Valle de Egues
W
Valle de Egues
01.02.20 2 : 1 Zafer
CD Baztan
W
UDC Txantrea KKE
07.02.20 1 : 3 Zafer
Valle de Egues
L
CD Hernan Cortes
15.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Valle de Egues
11 CD Hernan Cortes 24 7 9 8 26:21 5 30 D
CD Hernan Cortes
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
Pena Sport
L
Pamplona
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Hernan Cortes
W
CD Hernan Cortes
01.02.20 3 : 0 Zafer
CD Subiza
L
CD Baztan
08.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Hernan Cortes
W
CD Hernan Cortes
15.02.20 4 : 0 Zafer
Valle de Egues
12 CD Corellano 24 8 5 11 27:38 -11 29 W
CD Fontellas
25.01.20 1 : 2 Zafer
CD Corellano
D
Pontellas
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Corellano
D
CD Corellano
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Beti Kozkor KE
L
CA Cirbonero
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Corellano
D
CD Corellano
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lourdes
13 CD Beti Onak 24 7 7 10 28:37 -9 28 D
CD Beti Onak
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Beti Kozkor KE
L
CA Cirbonero
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Beti Onak
W
CD Beti Onak
01.02.20 1 : 0 Zafer
Lourdes
L
AD San Juan Pamplona
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Beti Onak
D
CD Beti Onak
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pena Sport
14 Lourdes 24 7 5 12 25:35 -10 26 W
CD Ardoi
18.01.20 1 : 2 Zafer
Lourdes
L
Lourdes
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Union Mutilvera
L
CD Beti Onak
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Lourdes
W
Lourdes
08.02.20 3 : 0 Zafer
CD Pena Azagresa
D
CD Corellano
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lourdes
15 CD Ardoi 24 8 2 14 25:33 -8 26 L
CD Ardoi
18.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Lourdes
W
AD San Juan Pamplona
25.01.20 1 : 2 Zafer
CD Ardoi
L
CD Ardoi
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Pena Sport
W
Pamplona
08.02.20 1 : 2 Zafer
CD Ardoi
L
CD Ardoi
15.02.20 2 : 4 Kaybetmek
CD Subiza
16 CD Subiza 24 6 6 12 29:39 -10 24 W
CD Baztan
18.01.20 1 : 4 Zafer
CD Subiza
L
CD Subiza
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Valle de Egues
L
CD Hernan Cortes
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Subiza
L
CD Subiza
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Murchante
W
CD Ardoi
15.02.20 2 : 4 Zafer
CD Subiza
17 CD Murchante 23 5 8 10 19:26 -7 23 L
CD Murchante
19.01.20 0 : 5 Kaybetmek
AD San Juan Pamplona
W
Pena Sport
26.01.20 1 : 4 Zafer
CD Murchante
L
CD Murchante
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Pamplona
W
CD Subiza
08.02.20 0 : 3 Zafer
CD Murchante
W
CD Murchante
16.02.20 3 : 0 Zafer
CD Baztan
18 CD Pena Azagresa 24 5 7 12 35:47 -12 22 D
CD Pena Azagresa
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Pontellas
L
Beti Kozkor KE
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Pena Azagresa
D
CD Pena Azagresa
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Cirbonero
L
Lourdes
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Pena Azagresa
D
CD Pena Azagresa
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
AD San Juan Pamplona
19 CD Baztan 23 5 3 15 28:47 -19 18 L
CD Baztan
18.01.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Subiza
D
UDC Txantrea KKE
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Baztan
L
Valle de Egues
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Baztan
W
CD Baztan
08.02.20 3 : 2 Zafer
CD Hernan Cortes
L
CD Murchante
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Baztan
20 CD Fontellas 24 2 4 18 13:51 -38 10 L
CD Pena Azagresa
19.01.20 5 : 0 Kaybetmek
CD Fontellas
L
CD Fontellas
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Corellano
D
Ucd Burlades
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Fontellas
L
CD Fontellas
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Huarte
L
CD Fontellas
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UDC Txantrea KKE
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 15 - şampiyona, organize eden İspanya. Kayıt yaptıran yarışma 20 katılımcılar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Union Mutilvera - 49 sayı, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 4.
AD San Juan Pamplona - 48 sayı, kazanılan yarışmalar 14, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Beti Kozkor KE - 47 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 15 (İspanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - Tercera Division, Group 15 (İspanya):
Pamplona - CD Beti Onak (23.02.2020 11:00)
Lourdes - Ucd Burlades (23.02.2020 11:00)
AD San Juan Pamplona - CD Corellano (23.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 15 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.