Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
15
Tercera Division, Group 14
İspanya

Tercera Division, Group 14

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
14
1 Villanovense Villanovense 28 21 3 4 56:19 37 66 W
Cacereno Cacereno
16.02.20 1 : 2 Zafer
Villanovense Villanovense
W
Villanovense Villanovense
23.02.20 4 : 0 Zafer
CP Moralo CP Moralo
W
CD Coria CD Coria
01.03.20 0 : 1 Zafer
Villanovense Villanovense
W
Villanovense Villanovense
08.03.20 4 : 1 Zafer
Calamonte Calamonte
D
Villanovense Villanovense
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Diocesano CD Diocesano
2 CD Coria CD Coria 28 21 2 5 54:23 31 65 W
CD Coria CD Coria
16.02.20 3 : 2 Zafer
AD Llerenense AD Llerenense
W
CD Diocesano CD Diocesano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CD Coria CD Coria
L
CD Coria CD Coria
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Villanovense Villanovense
W
Olivenza CF Olivenza CF
06.03.20 1 : 4 Zafer
CD Coria CD Coria
D
CD Coria CD Coria
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UD Montijo UD Montijo
3 Cacereno Cacereno 27 19 5 3 63:20 43 62 L
Cacereno Cacereno
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Villanovense Villanovense
W
Olivenza CF Olivenza CF
23.02.20 1 : 3 Zafer
Cacereno Cacereno
D
Cacereno Cacereno
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Extremadura UD B Extremadura UD B
W
CD Azuaga CD Azuaga
08.03.20 0 : 1 Zafer
Cacereno Cacereno
D
Cacereno Cacereno
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
4 Extremadura UD B Extremadura UD B 28 15 7 6 42:27 15 52 W
CD Azuaga CD Azuaga
16.02.20 0 : 1 Zafer
Extremadura UD B Extremadura UD B
W
Extremadura UD B Extremadura UD B
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD Miajadas CD Miajadas
D
Cacereno Cacereno
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Extremadura UD B Extremadura UD B
W
Extremadura UD B Extremadura UD B
08.03.20 3 : 2 Zafer
CP Moralo CP Moralo
D
Extremadura UD B Extremadura UD B
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CF Trujillo CF Trujillo
5 CP Moralo CP Moralo 28 15 7 6 53:32 21 52 W
CP Moralo CP Moralo
16.02.20 3 : 2 Zafer
CD Diocesano CD Diocesano
L
Villanovense Villanovense
23.02.20 4 : 0 Kaybetmek
CP Moralo CP Moralo
W
CP Moralo CP Moralo
01.03.20 3 : 1 Zafer
Olivenza CF Olivenza CF
L
Extremadura UD B Extremadura UD B
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
CP Moralo CP Moralo
D
CP Moralo CP Moralo
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
6 Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros 28 13 5 10 35:26 9 44 L
UD Montijo UD Montijo
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
L
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
W
CP Valdivia CP Valdivia
01.03.20 0 : 2 Zafer
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
D
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
D
Cacereno Cacereno
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
7 CF Trujillo CF Trujillo 28 13 4 11 39:41 -2 43 L
Calamonte Calamonte
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
CF Trujillo CF Trujillo
W
CF Trujillo CF Trujillo
23.02.20 4 : 0 Zafer
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
L
UP Plasencia UP Plasencia
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Trujillo CF Trujillo
L
CF Trujillo CF Trujillo
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Montijo UD Montijo
D
Extremadura UD B Extremadura UD B
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CF Trujillo CF Trujillo
8 Arroyo CP Arroyo CP 28 13 3 12 33:32 1 42 W
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
16.02.20 1 : 3 Zafer
Arroyo CP Arroyo CP
W
Arroyo CP Arroyo CP
23.02.20 1 : 0 Zafer
UP Plasencia UP Plasencia
W
UD Montijo UD Montijo
01.03.20 0 : 1 Zafer
Arroyo CP Arroyo CP
W
Arroyo CP Arroyo CP
08.03.20 1 : 0 Zafer
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
D
CD Azuaga CD Azuaga
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Arroyo CP Arroyo CP
9 EMD Aceuchal EMD Aceuchal 27 12 5 10 41:37 4 41 L
UP Plasencia UP Plasencia
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
L
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
UD Montijo UD Montijo
L
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
D
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
D
CD Miajadas CD Miajadas
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
10 CD Diocesano CD Diocesano 28 11 7 10 48:34 14 40 L
CP Moralo CP Moralo
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Diocesano CD Diocesano
L
CD Diocesano CD Diocesano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Coria CD Coria
D
Calamonte Calamonte
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
CD Diocesano CD Diocesano
W
CD Diocesano CD Diocesano
08.03.20 3 : 0 Zafer
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
D
Villanovense Villanovense
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Diocesano CD Diocesano
11 CD Azuaga CD Azuaga 28 11 6 11 36:35 1 39 L
CD Azuaga CD Azuaga
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Extremadura UD B Extremadura UD B
D
CD Azuaga CD Azuaga
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CP Valdivia CP Valdivia
L
CD Miajadas CD Miajadas
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Azuaga CD Azuaga
L
CD Azuaga CD Azuaga
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Cacereno Cacereno
D
CD Azuaga CD Azuaga
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Arroyo CP Arroyo CP
12 Olivenza CF Olivenza CF 28 11 4 13 39:52 -13 37 W
CD Miajadas CD Miajadas
16.02.20 1 : 2 Zafer
Olivenza CF Olivenza CF
L
Olivenza CF Olivenza CF
23.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Cacereno Cacereno
L
CP Moralo CP Moralo
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Olivenza CF Olivenza CF
L
Olivenza CF Olivenza CF
06.03.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Coria CD Coria
D
Olivenza CF Olivenza CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
AD Llerenense AD Llerenense
13 UP Plasencia UP Plasencia 28 10 5 13 29:38 -9 35 W
UP Plasencia UP Plasencia
16.02.20 3 : 1 Zafer
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
L
Arroyo CP Arroyo CP
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UP Plasencia UP Plasencia
W
UP Plasencia UP Plasencia
29.02.20 1 : 0 Zafer
CF Trujillo CF Trujillo
D
AD Llerenense AD Llerenense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
UP Plasencia UP Plasencia
D
Calamonte Calamonte
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UP Plasencia UP Plasencia
14 Calamonte Calamonte 28 9 7 12 35:44 -9 34 W
Calamonte Calamonte
16.02.20 4 : 1 Zafer
CF Trujillo CF Trujillo
D
AD Llerenense AD Llerenense
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calamonte Calamonte
D
Calamonte Calamonte
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
CD Diocesano CD Diocesano
L
Villanovense Villanovense
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Calamonte Calamonte
D
Calamonte Calamonte
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UP Plasencia UP Plasencia
15 UD Montijo UD Montijo 28 9 4 15 34:40 -6 31 W
UD Montijo UD Montijo
16.02.20 3 : 2 Zafer
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
W
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
21.02.20 1 : 4 Zafer
UD Montijo UD Montijo
L
UD Montijo UD Montijo
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Arroyo CP Arroyo CP
W
CF Trujillo CF Trujillo
08.03.20 0 : 1 Zafer
UD Montijo UD Montijo
D
CD Coria CD Coria
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
UD Montijo UD Montijo
16 CD Miajadas CD Miajadas 28 9 3 16 27:46 -19 30 L
CD Miajadas CD Miajadas
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Olivenza CF Olivenza CF
L
Extremadura UD B Extremadura UD B
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Miajadas CD Miajadas
W
CD Miajadas CD Miajadas
01.03.20 2 : 1 Zafer
CD Azuaga CD Azuaga
W
CD Miajadas CD Miajadas
08.03.20 1 : 0 Zafer
CP Valdivia CP Valdivia
D
CD Miajadas CD Miajadas
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
17 U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos 28 8 5 15 29:47 -18 29 W
CP Valdivia CP Valdivia
16.02.20 0 : 1 Zafer
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
W
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
21.02.20 1 : 2 Zafer
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
W
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
01.03.20 3 : 2 Zafer
EMD Aceuchal EMD Aceuchal
L
Arroyo CP Arroyo CP
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
D
CP Moralo CP Moralo
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
18 AD Llerenense AD Llerenense 28 5 8 15 22:38 -16 23 L
CD Coria CD Coria
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
AD Llerenense AD Llerenense
D
AD Llerenense AD Llerenense
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calamonte Calamonte
D
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Llerenense AD Llerenense
D
AD Llerenense AD Llerenense
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
UP Plasencia UP Plasencia
D
Olivenza CF Olivenza CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
AD Llerenense AD Llerenense
19 RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO 28 3 6 19 19:56 -37 15 L
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Arroyo CP Arroyo CP
L
CF Trujillo CF Trujillo
23.02.20 4 : 0 Kaybetmek
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
D
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Llerenense AD Llerenense
L
CD Diocesano CD Diocesano
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
D
CP Valdivia CP Valdivia
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
20 CP Valdivia CP Valdivia 28 1 4 23 18:65 -47 7 L
CP Valdivia CP Valdivia
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
D
CD Azuaga CD Azuaga
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CP Valdivia CP Valdivia
L
CP Valdivia CP Valdivia
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Jerez de Los Caballeros Jerez de Los Caballeros
L
CD Miajadas CD Miajadas
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CP Valdivia CP Valdivia
D
CP Valdivia CP Valdivia
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
RACING VALVERDEÑO RACING VALVERDEÑO
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 14 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Kayıt yaptıran turnuva 20 takımlar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Villanovense - 66 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 21, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
CD Coria - 65 puan, parlak başarılar 21, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Cacereno - 62 madde, kazanılan yarışmalar 19, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 14 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 14 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.