Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İspanya

Tercera Division, Group 14

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
14
1 CD Coria 25 19 2 4 49:21 28 59 W
CD Coria
19.01.20 2 : 1 Zafer
Jerez de Los Caballeros
W
EMD Aceuchal
26.01.20 1 : 2 Zafer
CD Coria
W
CD Coria
02.02.20 3 : 0 Zafer
Arroyo CP
W
CF Trujillo
09.02.20 0 : 6 Zafer
CD Coria
W
CD Coria
16.02.20 3 : 2 Zafer
AD Llerenense
2 Villanovense 25 18 3 4 47:18 29 57 L
Olivenza CF
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Villanovense
W
Villanovense
26.01.20 1 : 0 Zafer
Extremadura UD B
W
CD Azuaga
02.02.20 0 : 2 Zafer
Villanovense
W
Villanovense
09.02.20 2 : 0 Zafer
CD Miajadas
W
Cacereno
16.02.20 1 : 2 Zafer
Villanovense
3 Cacereno 24 17 4 3 58:18 40 55 W
Cacereno
19.01.20 4 : 1 Zafer
Arroyo CP
W
CF Trujillo
26.01.20 0 : 2 Zafer
Cacereno
W
Cacereno
02.02.20 3 : 0 Zafer
AD Llerenense
W
CD Diocesano
09.02.20 1 : 2 Zafer
Cacereno
L
Cacereno
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Villanovense
4 CP Moralo 25 14 7 4 48:24 24 49 W
CP Moralo
19.01.20 4 : 3 Zafer
EMD Aceuchal
W
Arroyo CP
26.01.20 3 : 4 Zafer
CP Moralo
W
CP Moralo
02.02.20 5 : 0 Zafer
CF Trujillo
L
AD Llerenense
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CP Moralo
W
CP Moralo
16.02.20 3 : 2 Zafer
CD Diocesano
5 Extremadura UD B 25 13 6 6 37:24 13 45 W
Extremadura UD B
19.01.20 3 : 1 Zafer
CD Diocesano
L
Villanovense
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Extremadura UD B
W
Extremadura UD B
02.02.20 2 : 0 Zafer
Olivenza CF
W
Extremadura UD B
09.02.20 3 : 0 Zafer
CP Valdivia
W
CD Azuaga
16.02.20 0 : 1 Zafer
Extremadura UD B
6 CF Trujillo 25 12 4 9 35:39 -4 40 W
CD Miajadas
19.01.20 0 : 2 Zafer
CF Trujillo
L
CF Trujillo
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Cacereno
L
CP Moralo
02.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CF Trujillo
L
CF Trujillo
09.02.20 0 : 6 Kaybetmek
CD Coria
L
Calamonte
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
CF Trujillo
7 Jerez de Los Caballeros 25 12 4 9 32:24 8 40 L
CD Coria
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Jerez de Los Caballeros
W
Jerez de Los Caballeros
26.01.20 1 : 0 Zafer
Calamonte
W
RACING VALVERDEÑO
02.02.20 0 : 2 Zafer
Jerez de Los Caballeros
W
Jerez de Los Caballeros
09.02.20 2 : 0 Zafer
UP Plasencia
L
UD Montijo
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Jerez de Los Caballeros
8 EMD Aceuchal 24 12 4 8 38:30 8 40 L
CP Moralo
19.01.20 4 : 3 Kaybetmek
EMD Aceuchal
L
EMD Aceuchal
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Coria
W
Calamonte
02.02.20 0 : 1 Zafer
EMD Aceuchal
W
EMD Aceuchal
09.02.20 3 : 1 Zafer
RACING VALVERDEÑO
L
UP Plasencia
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
EMD Aceuchal
9 CD Azuaga 25 11 5 9 34:31 3 38 D
CD Azuaga
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
AD Llerenense
W
CD Diocesano
26.01.20 0 : 1 Zafer
CD Azuaga
L
CD Azuaga
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Villanovense
L
Olivenza CF
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Azuaga
L
CD Azuaga
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Extremadura UD B
10 Olivenza CF 25 11 4 10 36:42 -6 37 W
Olivenza CF
19.01.20 2 : 0 Zafer
Villanovense
W
Olivenza CF
26.01.20 4 : 1 Zafer
CP Valdivia
L
Extremadura UD B
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Olivenza CF
W
Olivenza CF
09.02.20 1 : 0 Zafer
CD Azuaga
W
CD Miajadas
16.02.20 1 : 2 Zafer
Olivenza CF
11 CD Diocesano 25 10 6 9 42:30 12 36 L
Extremadura UD B
19.01.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Diocesano
L
CD Diocesano
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Azuaga
W
CD Miajadas
02.02.20 0 : 3 Zafer
CD Diocesano
L
CD Diocesano
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Cacereno
L
CP Moralo
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Diocesano
12 Arroyo CP 25 10 3 12 30:32 -2 33 L
Cacereno
19.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Arroyo CP
L
Arroyo CP
26.01.20 3 : 4 Kaybetmek
CP Moralo
L
CD Coria
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Arroyo CP
L
Arroyo CP
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Calamonte
W
RACING VALVERDEÑO
16.02.20 1 : 3 Zafer
Arroyo CP
13 Calamonte 25 9 5 11 30:36 -6 32 W
Calamonte
19.01.20 2 : 0 Zafer
U.d. Fuente de Cantos
L
Jerez de Los Caballeros
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Calamonte
L
Calamonte
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
EMD Aceuchal
W
Arroyo CP
09.02.20 1 : 2 Zafer
Calamonte
W
Calamonte
16.02.20 4 : 1 Zafer
CF Trujillo
14 UP Plasencia 25 9 4 12 27:36 -9 31 W
CP Valdivia
19.01.20 0 : 1 Zafer
UP Plasencia
D
UD Montijo
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
UP Plasencia
L
UP Plasencia
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
U.d. Fuente de Cantos
L
Jerez de Los Caballeros
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UP Plasencia
W
UP Plasencia
16.02.20 3 : 1 Zafer
EMD Aceuchal
15 UD Montijo 25 7 4 14 29:38 -9 25 W
RACING VALVERDEÑO
19.01.20 2 : 4 Zafer
UD Montijo
D
UD Montijo
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
UP Plasencia
L
CP Valdivia
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Montijo
W
U.d. Fuente de Cantos
09.02.20 1 : 2 Zafer
UD Montijo
W
UD Montijo
16.02.20 3 : 2 Zafer
Jerez de Los Caballeros
16 CD Miajadas 25 7 3 15 24:44 -20 24 L
CD Miajadas
19.01.20 0 : 2 Kaybetmek
CF Trujillo
W
AD Llerenense
26.01.20 0 : 1 Zafer
CD Miajadas
L
CD Miajadas
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Diocesano
L
Villanovense
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Miajadas
L
CD Miajadas
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Olivenza CF
17 U.d. Fuente de Cantos 25 6 5 14 24:43 -19 23 L
Calamonte
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
U.d. Fuente de Cantos
L
U.d. Fuente de Cantos
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
RACING VALVERDEÑO
W
UP Plasencia
02.02.20 0 : 2 Zafer
U.d. Fuente de Cantos
L
U.d. Fuente de Cantos
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
UD Montijo
W
CP Valdivia
16.02.20 0 : 1 Zafer
U.d. Fuente de Cantos
18 AD Llerenense 25 5 5 15 19:35 -16 20 D
CD Azuaga
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
AD Llerenense
L
AD Llerenense
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Miajadas
L
Cacereno
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
AD Llerenense
W
AD Llerenense
09.02.20 2 : 0 Zafer
CP Moralo
L
CD Coria
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
AD Llerenense
19 RACING VALVERDEÑO 25 3 5 17 18:48 -30 14 L
RACING VALVERDEÑO
19.01.20 2 : 4 Kaybetmek
UD Montijo
W
U.d. Fuente de Cantos
26.01.20 1 : 3 Zafer
RACING VALVERDEÑO
L
RACING VALVERDEÑO
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Jerez de Los Caballeros
L
EMD Aceuchal
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
RACING VALVERDEÑO
L
RACING VALVERDEÑO
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Arroyo CP
20 CP Valdivia 25 1 3 21 17:61 -44 6 L
CP Valdivia
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
UP Plasencia
L
Olivenza CF
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
CP Valdivia
W
CP Valdivia
02.02.20 1 : 0 Zafer
UD Montijo
L
Extremadura UD B
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CP Valdivia
L
CP Valdivia
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
U.d. Fuente de Cantos
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 14 - şampiyona, organize eden İspanya. Iştirak eden yarışma 20 futbol takımları. Bugün en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
CD Coria - 59 kabul edilen puan, yengi 19, skorsuz maçlar 4, beraberlik 2.
Villanovense - 57 puan, yengi 18, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Cacereno - 55 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 17, yenilme 3, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 14 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Tercera Division, Group 14 (İspanya):
EMD Aceuchal - UD Montijo (21.02.2020 15:00)
Villanovense - CP Moralo (23.02.2020 06:00)
Jerez de Los Caballeros - U.d. Fuente de Cantos (23.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 14 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.