Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
29
İspanya

Tercera Division, Group 13

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
13
1 Lorca Deportiva 26 16 6 4 58:23 35 54 W
Muleno CF
26.01.20 1 : 3 Zafer
Lorca Deportiva
D
Lorca Deportiva
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Pulpileno
W
CD Plus Ultra
09.02.20 0 : 5 Zafer
Lorca Deportiva
L
Lorca Deportiva
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Mar Menor Club de Futbol
W
Estrella Grana El Palmar CF
23.02.20 0 : 3 Zafer
Lorca Deportiva
2 Atletico Pulpileno 26 15 6 5 46:18 28 51 L
Atletico Pulpileno
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
SFC Minerva
D
Lorca Deportiva
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Pulpileno
W
Atletico Pulpileno
09.02.20 3 : 1 Zafer
Muleno CF
W
CDA Aguilas FC
16.02.20 0 : 3 Zafer
Atletico Pulpileno
W
CD Plus Ultra
23.02.20 0 : 2 Zafer
Atletico Pulpileno
3 Mar Menor Club de Futbol 26 14 8 4 47:18 29 50 D
Mar Menor Club de Futbol
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Olimpico Totana
L
Ucam Murcia II
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Mar Menor Club de Futbol
D
Mar Menor Club de Futbol
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Minerva
W
Lorca Deportiva
16.02.20 0 : 1 Zafer
Mar Menor Club de Futbol
L
Mar Menor Club de Futbol
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Muleno CF
4 Real Murcia (A) 26 14 7 5 46:27 19 49 W
Real Murcia (A)
26.01.20 2 : 0 Zafer
Lorca CF
W
Mazarron
02.02.20 1 : 2 Zafer
Real Murcia (A)
D
Real Murcia (A)
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Castillo Huercal Overa
D
Olimpico Totana
16.02.20 3 : 3 Beraberlik
Real Murcia (A)
D
Real Murcia (A)
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ucam Murcia II
5 Mazarron 26 14 6 6 40:30 10 48 W
Ed Churra
26.01.20 0 : 1 Zafer
Mazarron
L
Mazarron
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Real Murcia (A)
D
FC Cartagena II
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mazarron
W
Mazarron
16.02.20 2 : 1 Zafer
Deportiva Minera
W
CAP Cidade de Murcia
23.02.20 1 : 2 Zafer
Mazarron
6 Ucam Murcia II 26 13 7 6 40:26 14 46 W
CD Plus Ultra
26.01.20 1 : 3 Zafer
Ucam Murcia II
W
Ucam Murcia II
02.02.20 1 : 0 Zafer
Mar Menor Club de Futbol
W
Estrella Grana El Palmar CF
09.02.20 0 : 1 Zafer
Ucam Murcia II
W
Ucam Murcia II
16.02.20 2 : 1 Zafer
Ed Churra
D
Real Murcia (A)
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ucam Murcia II
7 Lorca CF 26 10 10 6 33:26 7 40 L
Real Murcia (A)
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Lorca CF
W
Lorca CF
02.02.20 2 : 1 Zafer
FC Cartagena II
D
Deportiva Minera
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lorca CF
W
Lorca CF
16.02.20 3 : 1 Zafer
CAP Cidade de Murcia
D
Cartagena FC-UCAM
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lorca CF
8 SFC Minerva 26 9 12 5 44:35 9 39 W
Atletico Pulpileno
26.01.20 1 : 3 Zafer
SFC Minerva
W
SFC Minerva
02.02.20 4 : 0 Zafer
CD Plus Ultra
D
Mar Menor Club de Futbol
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SFC Minerva
W
SFC Minerva
16.02.20 4 : 0 Zafer
Estrella Grana El Palmar CF
D
Ed Churra
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
SFC Minerva
9 Muleno CF 26 10 6 10 37:38 -1 36 L
Muleno CF
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Lorca Deportiva
W
CDA Aguilas FC
02.02.20 1 : 2 Zafer
Muleno CF
L
Atletico Pulpileno
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Muleno CF
D
Muleno CF
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Plus Ultra
W
Mar Menor Club de Futbol
23.02.20 2 : 3 Zafer
Muleno CF
10 Los Garres 26 9 8 9 32:26 6 35 D
FC Cartagena II
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Los Garres
D
Los Garres
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportiva Minera
W
CAP Cidade de Murcia
09.02.20 0 : 2 Zafer
Los Garres
D
Los Garres
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena FC-UCAM
W
Los Garres
23.02.20 2 : 0 Zafer
CDA Aguilas FC
11 Deportiva Minera 26 8 8 10 38:41 -3 32 L
Deportiva Minera
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Cartagena FC-UCAM
D
Los Garres
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportiva Minera
D
Deportiva Minera
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lorca CF
L
Mazarron
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportiva Minera
L
Deportiva Minera
23.02.20 1 : 6 Kaybetmek
CF Castillo Huercal Overa
12 Ed Churra 26 8 8 10 31:38 -7 32 L
Ed Churra
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Mazarron
L
CF Castillo Huercal Overa
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ed Churra
W
Ed Churra
09.02.20 1 : 0 Zafer
Olimpico Totana
L
Ucam Murcia II
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ed Churra
D
Ed Churra
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
SFC Minerva
13 FC Cartagena II 26 7 11 8 34:34 -1 32 D
FC Cartagena II
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Los Garres
L
Lorca CF
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Cartagena II
D
FC Cartagena II
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mazarron
D
CF Castillo Huercal Overa
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Cartagena II
W
FC Cartagena II
23.02.20 5 : 4 Zafer
Olimpico Totana
14 Estrella Grana El Palmar CF 26 9 4 13 24:45 -21 31 W
Estrella Grana El Palmar CF
26.01.20 1 : 0 Zafer
CF Castillo Huercal Overa
D
Olimpico Totana
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estrella Grana El Palmar CF
L
Estrella Grana El Palmar CF
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ucam Murcia II
L
SFC Minerva
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Estrella Grana El Palmar CF
L
Estrella Grana El Palmar CF
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Lorca Deportiva
15 Cartagena FC-UCAM 26 6 9 11 26:42 -16 27 W
Deportiva Minera
26.01.20 0 : 1 Zafer
Cartagena FC-UCAM
L
Cartagena FC-UCAM
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CAP Cidade de Murcia
W
Cartagena FC-UCAM
09.02.20 2 : 0 Zafer
CDA Aguilas FC
D
Los Garres
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena FC-UCAM
D
Cartagena FC-UCAM
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lorca CF
16 CF Castillo Huercal Overa 26 6 8 12 25:31 -6 26 L
Estrella Grana El Palmar CF
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Castillo Huercal Overa
W
CF Castillo Huercal Overa
02.02.20 2 : 0 Zafer
Ed Churra
D
Real Murcia (A)
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Castillo Huercal Overa
D
CF Castillo Huercal Overa
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Cartagena II
W
Deportiva Minera
23.02.20 1 : 6 Zafer
CF Castillo Huercal Overa
17 CDA Aguilas FC 26 5 9 12 26:34 -8 24 W
CAP Cidade de Murcia
26.01.20 0 : 1 Zafer
CDA Aguilas FC
L
CDA Aguilas FC
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Muleno CF
L
Cartagena FC-UCAM
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CDA Aguilas FC
L
CDA Aguilas FC
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Atletico Pulpileno
L
Los Garres
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CDA Aguilas FC
18 Olimpico Totana 26 6 5 15 23:46 -23 23 D
Mar Menor Club de Futbol
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Olimpico Totana
D
Olimpico Totana
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estrella Grana El Palmar CF
L
Ed Churra
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpico Totana
D
Olimpico Totana
16.02.20 3 : 3 Beraberlik
Real Murcia (A)
L
FC Cartagena II
23.02.20 5 : 4 Kaybetmek
Olimpico Totana
19 CD Plus Ultra 26 3 6 17 16:57 -41 15 L
CD Plus Ultra
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Ucam Murcia II
L
SFC Minerva
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
CD Plus Ultra
L
CD Plus Ultra
09.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Lorca Deportiva
D
Muleno CF
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Plus Ultra
L
CD Plus Ultra
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Atletico Pulpileno
20 CAP Cidade de Murcia 26 3 6 17 18:49 -31 15 L
CAP Cidade de Murcia
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CDA Aguilas FC
W
Cartagena FC-UCAM
02.02.20 0 : 2 Zafer
CAP Cidade de Murcia
L
CAP Cidade de Murcia
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Los Garres
L
Lorca CF
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CAP Cidade de Murcia
L
CAP Cidade de Murcia
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Mazarron
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 13 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Iştirak eden turnuva 20 katılımcılar. Bugünkü duruma göre liderler turnuva. Bunlar:
Lorca Deportiva - 54 madde, kazanılan maçlar 16, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Atletico Pulpileno - 51 puan, kazanılan maçlar 15, yenilme 5, beraberlik 6.
Mar Menor Club de Futbol - 50 kabul edilen puan, parlak başarılar 14, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 13 (İspanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - Tercera Division, Group 13 (İspanya):
SFC Minerva - Real Murcia (A) (01.03.2020 05:30)
Ucam Murcia II - FC Cartagena II (01.03.2020 06:00)
CF Castillo Huercal Overa - CAP Cidade de Murcia (01.03.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 13 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.