Tercera Division, Group 13
İspanya

Tercera Division, Group 13

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
13
1 Lorca Deportiva Lorca Deportiva 28 18 6 4 63:23 40 60 W
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
09.02.20 0 : 5 Zafer
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
L
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Mar Menor CF Mar Menor CF
W
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
23.02.20 0 : 3 Zafer
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
W
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
01.03.20 4 : 0 Zafer
EDMF Churra EDMF Churra
W
Real Murcia II Real Murcia II
08.03.20 0 : 1 Zafer
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
2 CA Pulpileño CA Pulpileño 28 17 6 5 52:19 33 57 W
CA Pulpileño CA Pulpileño
09.02.20 3 : 1 Zafer
Muleño CF Muleño CF
W
Águilas FC Águilas FC
16.02.20 0 : 3 Zafer
CA Pulpileño CA Pulpileño
W
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
23.02.20 0 : 2 Zafer
CA Pulpileño CA Pulpileño
W
CA Pulpileño CA Pulpileño
01.03.20 2 : 0 Zafer
Mar Menor CF Mar Menor CF
W
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
08.03.20 1 : 4 Zafer
CA Pulpileño CA Pulpileño
3 Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club 28 16 6 6 44:32 12 54 D
Cartagena II Cartagena II
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
W
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
16.02.20 2 : 1 Zafer
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
W
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
23.02.20 1 : 2 Zafer
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
W
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
01.03.20 2 : 1 Zafer
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
W
UD Los Garres UD Los Garres
08.03.20 1 : 2 Zafer
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
4 Mar Menor CF Mar Menor CF 28 15 8 5 49:20 29 53 D
Mar Menor CF Mar Menor CF
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SCF Minerva SCF Minerva
W
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
16.02.20 0 : 1 Zafer
Mar Menor CF Mar Menor CF
L
Mar Menor CF Mar Menor CF
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Muleño CF Muleño CF
L
CA Pulpileño CA Pulpileño
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Mar Menor CF Mar Menor CF
W
Mar Menor CF Mar Menor CF
08.03.20 2 : 0 Zafer
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
5 Real Murcia II Real Murcia II 28 15 7 6 49:29 20 52 D
Real Murcia II Real Murcia II
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
D
Olimpico Totana Olimpico Totana
16.02.20 3 : 3 Beraberlik
Real Murcia II Real Murcia II
D
Real Murcia II Real Murcia II
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
W
SCF Minerva SCF Minerva
01.03.20 1 : 3 Zafer
Real Murcia II Real Murcia II
L
Real Murcia II Real Murcia II
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
6 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 28 14 8 6 46:27 19 50 W
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
09.02.20 0 : 1 Zafer
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
W
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
16.02.20 2 : 1 Zafer
EDMF Churra EDMF Churra
D
Real Murcia II Real Murcia II
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
D
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena II Cartagena II
W
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
08.03.20 5 : 0 Zafer
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
7 Lorca Lorca 28 12 10 6 37:28 9 46 D
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lorca Lorca
W
Lorca Lorca
16.02.20 3 : 1 Zafer
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
D
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lorca Lorca
W
Lorca Lorca
01.03.20 2 : 1 Zafer
UD Los Garres UD Los Garres
W
Lorca Lorca
08.03.20 2 : 1 Zafer
Águilas FC Águilas FC
8 SCF Minerva SCF Minerva 28 10 12 6 46:38 8 42 D
Mar Menor CF Mar Menor CF
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SCF Minerva SCF Minerva
W
SCF Minerva SCF Minerva
16.02.20 4 : 0 Zafer
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
D
EDMF Churra EDMF Churra
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
SCF Minerva SCF Minerva
L
SCF Minerva SCF Minerva
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Murcia II Real Murcia II
W
Cartagena II Cartagena II
07.03.20 0 : 1 Zafer
SCF Minerva SCF Minerva
9 Muleño CF Muleño CF 28 11 7 10 39:39 -1 40 L
CA Pulpileño CA Pulpileño
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Muleño CF Muleño CF
D
Muleño CF Muleño CF
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
W
Mar Menor CF Mar Menor CF
23.02.20 2 : 3 Zafer
Muleño CF Muleño CF
W
Muleño CF Muleño CF
01.03.20 2 : 1 Zafer
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
D
EDMF Churra EDMF Churra
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Muleño CF Muleño CF
10 UD Los Garres UD Los Garres 28 9 8 11 34:30 4 35 W
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
09.02.20 0 : 2 Zafer
UD Los Garres UD Los Garres
D
UD Los Garres UD Los Garres
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
W
UD Los Garres UD Los Garres
23.02.20 2 : 0 Zafer
Águilas FC Águilas FC
L
Lorca Lorca
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
UD Los Garres UD Los Garres
L
UD Los Garres UD Los Garres
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
11 Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera 28 8 9 11 39:47 -8 33 D
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lorca Lorca
L
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
L
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
23.02.20 1 : 6 Kaybetmek
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
D
Olimpico Totana Olimpico Totana
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
L
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
08.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
12 EDMF Churra EDMF Churra 28 8 9 11 31:42 -11 33 W
EDMF Churra EDMF Churra
09.02.20 1 : 0 Zafer
Olimpico Totana Olimpico Totana
L
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
EDMF Churra EDMF Churra
D
EDMF Churra EDMF Churra
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
SCF Minerva SCF Minerva
L
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
EDMF Churra EDMF Churra
D
EDMF Churra EDMF Churra
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Muleño CF Muleño CF
13 Cartagena II Cartagena II 28 7 12 9 35:36 -1 33 D
Cartagena II Cartagena II
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
D
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena II Cartagena II
W
Cartagena II Cartagena II
23.02.20 5 : 4 Zafer
Olimpico Totana Olimpico Totana
D
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena II Cartagena II
L
Cartagena II Cartagena II
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SCF Minerva SCF Minerva
14 Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF 28 9 4 15 26:51 -25 31 L
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UCAM Murcia II UCAM Murcia II
L
SCF Minerva SCF Minerva
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
L
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
L
Muleño CF Muleño CF
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
L
Estrella Grana El Palmar CF Estrella Grana El Palmar CF
08.03.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Pulpileño CA Pulpileño
15 Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF 28 7 9 12 29:34 -5 30 D
Real Murcia II Real Murcia II
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
D
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena II Cartagena II
W
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
23.02.20 1 : 6 Zafer
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
D
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
W
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
08.03.20 2 : 3 Zafer
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
16 Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam 28 6 9 13 29:47 -18 27 W
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
09.02.20 2 : 0 Zafer
Águilas FC Águilas FC
D
UD Los Garres UD Los Garres
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
D
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lorca Lorca
L
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
L
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
17 Águilas FC Águilas FC 28 6 9 13 30:38 -8 27 L
Cartagena FC-Ucam Cartagena FC-Ucam
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Águilas FC Águilas FC
L
Águilas FC Águilas FC
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CA Pulpileño CA Pulpileño
L
UD Los Garres UD Los Garres
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Águilas FC Águilas FC
W
Águilas FC Águilas FC
01.03.20 3 : 2 Zafer
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
L
Lorca Lorca
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Águilas FC Águilas FC
18 Olimpico Totana Olimpico Totana 28 6 6 16 25:49 -24 24 L
EDMF Churra EDMF Churra
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpico Totana Olimpico Totana
D
Olimpico Totana Olimpico Totana
16.02.20 3 : 3 Beraberlik
Real Murcia II Real Murcia II
L
Cartagena II Cartagena II
23.02.20 5 : 4 Kaybetmek
Olimpico Totana Olimpico Totana
D
Olimpico Totana Olimpico Totana
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
L
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Olimpico Totana Olimpico Totana
19 CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia 28 4 7 17 21:51 -30 19 L
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UD Los Garres UD Los Garres
L
Lorca Lorca
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
L
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Mazarrón Fútbol Club Mazarrón Fútbol Club
D
Huercal-Overa CF Huercal-Overa CF
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
W
CAP Cidade de Murcia CAP Cidade de Murcia
08.03.20 2 : 1 Zafer
Olimpico Totana Olimpico Totana
20 CD Plus Ultra CD Plus Ultra 28 3 6 19 18:62 -44 15 L
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
09.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
D
Muleño CF Muleño CF
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
L
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Pulpileño CA Pulpileño
L
Águilas FC Águilas FC
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
L
Mar Menor CF Mar Menor CF
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 13 - şampiyona, organize eden İspanya. Katılmak için başvuru veren lig 20 katılan takımlar. Bugün favoriler futbol maratonu. Bunlar:
Lorca Deportiva - 60 sayı, yengi 18, yenilme 4, beraberlik 6.
CA Pulpileño - 57 kabul edilen puan, yengi 17, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Mazarrón Fútbol Club - 54 puan, kazanılan yarışmalar 16, yenilmeler 6, beraberlik 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 13 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Tercera Division, Group 13 (İspanya):
CD Plus Ultra - Estrella Grana El Palmar CF (01.11.2020 05:00)
Club Deportivo Bullense - SCF Minerva (01.11.2020 06:00)
CA Pulpileño - Real Murcia II (01.11.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 13 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.