Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İspanya

Tercera Division, Group 12

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
12
1 CD Marino 25 16 4 5 40:26 14 52 W
CD Marino
19.01.20 2 : 1 Zafer
Tenerife B
L
CD Santa Ursula
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Marino
W
CD Marino
02.02.20 3 : 1 Zafer
Tenisca
D
CD Atletico Paso
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Marino
W
CD Marino
16.02.20 2 : 1 Zafer
CD Union Puerto Del Rosario
2 CD Atletico Paso 25 13 9 3 50:26 24 48 D
Gran Tarajal
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
CD Atletico Paso
W
CD Atletico Paso
26.01.20 3 : 0 Zafer
Lanzarote
W
CF Union Viera
01.02.20 0 : 3 Zafer
CD Atletico Paso
D
CD Atletico Paso
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Marino
W
CD Buzanada
15.02.20 2 : 3 Zafer
CD Atletico Paso
3 Tenisca 25 14 6 5 50:31 19 48 D
Lanzarote
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Tenisca
D
Tenisca
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CF Union Viera
L
CD Marino
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Tenisca
W
Tenisca
09.02.20 3 : 0 Zafer
CD Buzanada
L
Tenerife B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tenisca
4 UD Tamaraceite 25 13 7 5 40:29 11 46 L
CD Vera
18.01.20 3 : 0 Kaybetmek
UD Tamaraceite
W
UD Tamaraceite
25.01.20 4 : 2 Zafer
CD Mensajero
W
CF Panaderia Pulido
31.01.20 0 : 1 Zafer
UD Tamaraceite
W
UD Tamaraceite
08.02.20 1 : 0 Zafer
Gran Tarajal
D
Lanzarote
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite
5 UD San Fernando 25 14 4 7 53:29 24 46 W
CA Tacoronte
19.01.20 0 : 4 Zafer
UD San Fernando
W
UD San Fernando
26.01.20 4 : 0 Zafer
CD Vera
L
CD Mensajero
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
UD San Fernando
W
UD San Fernando
07.02.20 2 : 1 Zafer
CF Panaderia Pulido
W
Gran Tarajal
16.02.20 1 : 3 Zafer
UD San Fernando
6 Tenerife B 25 11 6 8 38:32 6 39 L
CD Marino
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Tenerife B
W
Tenerife B
26.01.20 4 : 0 Zafer
CD Buzanada
D
UD Las Palmas C
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Tenerife B
L
CD Santa Ursula
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tenerife B
W
Tenerife B
16.02.20 2 : 1 Zafer
Tenisca
7 Gran Tarajal 25 10 8 7 47:39 8 38 D
Gran Tarajal
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
CD Atletico Paso
L
CD Union Puerto Del Rosario
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Gran Tarajal
D
Gran Tarajal
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
V. Santa Brigida
L
UD Tamaraceite
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gran Tarajal
L
Gran Tarajal
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
UD San Fernando
8 CF Union Viera 25 10 6 9 30:34 -4 36 W
CF Union Viera
18.01.20 3 : 2 Zafer
CD Santa Ursula
D
Tenisca
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CF Union Viera
L
CF Union Viera
01.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Atletico Paso
L
CD Union Puerto Del Rosario
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera
L
CF Union Viera
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
V. Santa Brigida
9 CD Vera 25 10 6 9 46:48 -2 36 W
CD Vera
18.01.20 3 : 0 Zafer
UD Tamaraceite
L
UD San Fernando
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
CD Vera
W
CD Vera
01.02.20 1 : 0 Zafer
UD Ibarra
D
Atletico Union Guimar
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Vera
W
CD Vera
15.02.20 5 : 0 Zafer
CA Tacoronte
10 CF Panaderia Pulido 25 11 2 12 46:35 11 35 W
CF Panaderia Pulido
18.01.20 2 : 1 Zafer
CD Union Puerto Del Rosario
W
V. Santa Brigida
24.01.20 0 : 1 Zafer
CF Panaderia Pulido
L
CF Panaderia Pulido
31.01.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Tamaraceite
L
UD San Fernando
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Panaderia Pulido
W
CF Panaderia Pulido
15.02.20 5 : 0 Zafer
UD Ibarra
11 CD Union Puerto Del Rosario 25 8 8 9 29:35 -6 32 L
CF Panaderia Pulido
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Union Puerto Del Rosario
W
CD Union Puerto Del Rosario
26.01.20 1 : 0 Zafer
Gran Tarajal
L
Lanzarote
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Union Puerto Del Rosario
W
CD Union Puerto Del Rosario
08.02.20 3 : 1 Zafer
CF Union Viera
L
CD Marino
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Union Puerto Del Rosario
12 CD Mensajero 25 8 7 10 47:45 2 31 W
CD Mensajero
19.01.20 6 : 1 Zafer
V. Santa Brigida
L
UD Tamaraceite
25.01.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Mensajero
W
CD Mensajero
02.02.20 3 : 2 Zafer
UD San Fernando
W
UD Ibarra
08.02.20 0 : 1 Zafer
CD Mensajero
W
CD Mensajero
16.02.20 4 : 1 Zafer
Atletico Union Guimar
13 CD Santa Ursula 25 7 9 9 30:34 -4 30 L
CF Union Viera
18.01.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Santa Ursula
W
CD Santa Ursula
25.01.20 1 : 0 Zafer
CD Marino
W
CD Buzanada
31.01.20 1 : 2 Zafer
CD Santa Ursula
W
CD Santa Ursula
08.02.20 2 : 1 Zafer
Tenerife B
L
UD Las Palmas C
15.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Santa Ursula
14 CA Tacoronte 25 8 5 12 31:43 -12 29 L
CA Tacoronte
19.01.20 0 : 4 Kaybetmek
UD San Fernando
W
UD Ibarra
24.01.20 0 : 2 Zafer
CA Tacoronte
W
CA Tacoronte
02.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Union Guimar
D
CA Tacoronte
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Las Palmas C
L
CD Vera
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CA Tacoronte
15 UD Las Palmas C 25 7 7 11 27:27 -2 28 L
UD Las Palmas C
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Buzanada
W
Atletico Union Guimar
25.01.20 0 : 1 Zafer
UD Las Palmas C
D
UD Las Palmas C
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Tenerife B
D
CA Tacoronte
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Las Palmas C
W
UD Las Palmas C
15.02.20 4 : 2 Zafer
CD Santa Ursula
16 Lanzarote 25 4 15 6 29:30 -1 27 D
Lanzarote
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Tenisca
L
CD Atletico Paso
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Lanzarote
W
Lanzarote
02.02.20 2 : 0 Zafer
CD Union Puerto Del Rosario
D
V. Santa Brigida
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lanzarote
D
Lanzarote
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite
17 UD Ibarra 25 8 3 14 23:40 -17 27 L
Atletico Union Guimar
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Ibarra
L
UD Ibarra
24.01.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Tacoronte
L
CD Vera
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Ibarra
L
UD Ibarra
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Mensajero
L
CF Panaderia Pulido
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
UD Ibarra
18 Atletico Union Guimar 25 6 5 14 31:48 -17 23 W
Atletico Union Guimar
18.01.20 1 : 0 Zafer
UD Ibarra
L
Atletico Union Guimar
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Las Palmas C
L
CA Tacoronte
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Union Guimar
D
Atletico Union Guimar
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Vera
L
CD Mensajero
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Atletico Union Guimar
19 CD Buzanada 25 4 6 15 19:52 -33 18 W
UD Las Palmas C
18.01.20 0 : 1 Zafer
CD Buzanada
L
Tenerife B
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
CD Buzanada
L
CD Buzanada
31.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Santa Ursula
L
Tenisca
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Buzanada
L
CD Buzanada
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Atletico Paso
20 V. Santa Brigida 25 3 7 15 26:49 -23 16 L
CD Mensajero
19.01.20 6 : 1 Kaybetmek
V. Santa Brigida
L
V. Santa Brigida
24.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Panaderia Pulido
D
Gran Tarajal
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
V. Santa Brigida
D
V. Santa Brigida
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lanzarote
W
CF Union Viera
14.02.20 0 : 3 Zafer
V. Santa Brigida
Playoffs
Promotion Playoff
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 12 - şampiyona, düzenleyen İspanya. Katılmak için başvuru veren lig 20 takımlar. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar lig. Bunlar:
CD Marino - 52 puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
CD Atletico Paso - 48 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Tenisca - 48 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 14, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 12 (İspanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Tercera Division, Group 12 (İspanya):
UD Tamaraceite - CF Union Viera (21.02.2020 15:00)
CD Vera - UD Las Palmas C (22.02.2020 10:30)
UD Ibarra - Gran Tarajal (22.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 12 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.