Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
İspanya

Tercera Division, Group 12

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
12
1 Tenisca 28 16 6 6 57:36 21 54 W
Tenisca
09.02.20 3 : 0 Zafer
CD Buzanada
L
Tenerife B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tenisca
L
Tenisca
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Santa Ursula
W
UD Las Palmas C
29.02.20 2 : 3 Zafer
Tenisca
W
CD Atletico Paso
07.03.20 2 : 4 Zafer
Tenisca
2 UD Tamaraceite 28 15 8 5 49:31 18 53 W
UD Tamaraceite
08.02.20 1 : 0 Zafer
Gran Tarajal
D
Lanzarote
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite
W
UD Tamaraceite
21.02.20 6 : 1 Zafer
CF Union Viera
D
CD Marino
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite
W
UD Tamaraceite
07.03.20 2 : 0 Zafer
CD Buzanada
3 CD Marino 27 16 5 6 41:30 11 53 W
CD Marino
02.02.20 3 : 1 Zafer
Tenisca
D
CD Atletico Paso
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Marino
W
CD Marino
16.02.20 2 : 1 Zafer
CD Union Puerto Del Rosario
D
CD Marino
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite
L
UD San Fernando
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Marino
4 UD San Fernando 27 16 4 7 58:29 29 52 L
CD Mensajero
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
UD San Fernando
W
UD San Fernando
07.02.20 2 : 1 Zafer
CF Panaderia Pulido
W
Gran Tarajal
16.02.20 1 : 3 Zafer
UD San Fernando
W
CF Union Viera
28.02.20 0 : 2 Zafer
UD San Fernando
W
UD San Fernando
08.03.20 3 : 0 Zafer
CD Marino
5 CD Atletico Paso 27 13 9 5 52:31 21 48 W
CF Union Viera
01.02.20 0 : 3 Zafer
CD Atletico Paso
D
CD Atletico Paso
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Marino
W
CD Buzanada
15.02.20 2 : 3 Zafer
CD Atletico Paso
L
CD Santa Ursula
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Atletico Paso
L
CD Atletico Paso
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Tenisca
6 Tenerife B 27 13 6 8 41:32 9 45 D
UD Las Palmas C
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Tenerife B
L
CD Santa Ursula
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tenerife B
W
Tenerife B
16.02.20 2 : 1 Zafer
Tenisca
W
Tenerife B
29.02.20 2 : 0 Zafer
CD Union Puerto Del Rosario
W
V. Santa Brigida
08.03.20 0 : 1 Zafer
Tenerife B
7 CD Vera 28 12 7 9 54:52 2 43 D
Atletico Union Guimar
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Vera
W
CD Vera
15.02.20 5 : 0 Zafer
CA Tacoronte
D
CD Vera
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
UD Las Palmas C
W
CD Mensajero
29.02.20 2 : 5 Zafer
CD Vera
W
CD Vera
07.03.20 3 : 2 Zafer
CF Panaderia Pulido
8 Gran Tarajal 28 10 11 7 52:44 8 41 L
UD Tamaraceite
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gran Tarajal
L
Gran Tarajal
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
UD San Fernando
D
UD Ibarra
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal
D
Gran Tarajal
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Union Guimar
D
CA Tacoronte
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal
9 CF Panaderia Pulido 28 13 2 13 52:39 13 41 L
UD San Fernando
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Panaderia Pulido
W
CF Panaderia Pulido
15.02.20 5 : 0 Zafer
UD Ibarra
W
Atletico Union Guimar
22.02.20 0 : 2 Zafer
CF Panaderia Pulido
W
CF Panaderia Pulido
29.02.20 2 : 1 Zafer
CA Tacoronte
L
CD Vera
07.03.20 3 : 2 Kaybetmek
CF Panaderia Pulido
10 CF Union Viera 28 11 6 11 32:42 -10 39 L
CD Union Puerto Del Rosario
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera
L
CF Union Viera
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
V. Santa Brigida
L
UD Tamaraceite
21.02.20 6 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera
L
CF Union Viera
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UD San Fernando
W
UD Ibarra
07.03.20 0 : 1 Zafer
CF Union Viera
11 CD Santa Ursula 28 9 9 10 32:37 -5 36 W
CD Santa Ursula
08.02.20 2 : 1 Zafer
Tenerife B
L
UD Las Palmas C
15.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Santa Ursula
W
Tenisca
22.02.20 0 : 1 Zafer
CD Santa Ursula
W
CD Santa Ursula
29.02.20 1 : 0 Zafer
CD Atletico Paso
L
CD Union Puerto Del Rosario
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Santa Ursula
12 CD Union Puerto Del Rosario 27 9 8 10 32:37 -5 35 L
Lanzarote
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Union Puerto Del Rosario
W
CD Union Puerto Del Rosario
08.02.20 3 : 1 Zafer
CF Union Viera
L
CD Marino
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Union Puerto Del Rosario
L
Tenerife B
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Union Puerto Del Rosario
W
CD Union Puerto Del Rosario
08.03.20 3 : 0 Zafer
CD Santa Ursula
13 CD Mensajero 27 9 7 11 51:51 -1 34 W
CD Mensajero
02.02.20 3 : 2 Zafer
UD San Fernando
W
UD Ibarra
08.02.20 0 : 1 Zafer
CD Mensajero
W
CD Mensajero
16.02.20 4 : 1 Zafer
Atletico Union Guimar
L
CD Mensajero
29.02.20 2 : 5 Kaybetmek
CD Vera
W
CD Mensajero
08.03.20 2 : 1 Zafer
UD Las Palmas C
14 Lanzarote 27 5 16 6 33:32 1 31 W
Lanzarote
02.02.20 2 : 0 Zafer
CD Union Puerto Del Rosario
D
V. Santa Brigida
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lanzarote
D
Lanzarote
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite
W
Lanzarote
01.03.20 2 : 0 Zafer
UD Ibarra
D
Atletico Union Guimar
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Lanzarote
15 CA Tacoronte 27 8 6 13 34:47 -13 30 W
CA Tacoronte
02.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Union Guimar
D
CA Tacoronte
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Las Palmas C
L
CD Vera
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CA Tacoronte
L
CF Panaderia Pulido
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Tacoronte
D
CA Tacoronte
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal
16 UD Las Palmas C 28 7 8 13 30:32 -2 29 D
CA Tacoronte
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Las Palmas C
W
UD Las Palmas C
15.02.20 4 : 2 Zafer
CD Santa Ursula
D
CD Vera
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
UD Las Palmas C
L
UD Las Palmas C
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Tenisca
L
CD Mensajero
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
UD Las Palmas C
17 UD Ibarra 28 8 4 16 25:45 -20 28 L
UD Ibarra
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Mensajero
L
CF Panaderia Pulido
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
UD Ibarra
D
UD Ibarra
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal
L
Lanzarote
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Ibarra
L
UD Ibarra
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera
18 Atletico Union Guimar 28 6 7 15 34:53 -19 25 D
Atletico Union Guimar
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Vera
L
CD Mensajero
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Atletico Union Guimar
L
Atletico Union Guimar
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CF Panaderia Pulido
D
Gran Tarajal
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Union Guimar
D
Atletico Union Guimar
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Lanzarote
19 CD Buzanada 27 5 6 16 23:55 -32 21 L
CD Buzanada
31.01.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Santa Ursula
L
Tenisca
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Buzanada
L
CD Buzanada
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Atletico Paso
W
CD Buzanada
29.02.20 4 : 1 Zafer
V. Santa Brigida
L
UD Tamaraceite
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Buzanada
20 V. Santa Brigida 27 3 7 17 27:54 -27 16 D
Gran Tarajal
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
V. Santa Brigida
D
V. Santa Brigida
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lanzarote
W
CF Union Viera
14.02.20 0 : 3 Zafer
V. Santa Brigida
L
CD Buzanada
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
V. Santa Brigida
L
V. Santa Brigida
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Tenerife B
Playoffs
Promotion Playoff
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 12 - turnuva, düzenleyen İspanya. Katılmak için başvuru veren yarışma 20 takımlar. Şu anda liderler şampiyona. Bunlar:
Tenisca - 54 madde, kazanılan yarışmalar 16, yenilmeler 6, beraberlik 6.
UD Tamaraceite - 53 sayı, yengi 15, yenilme 5, beraberlik 8.
CD Marino - 53 madde, kazanılan yarışmalar 16, yenilmeler 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 12 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Tercera Division, Group 12 (İspanya):
CF Union Viera - CF Panaderia Pulido (08.04.2020 15:00)
CD Buzanada - CD Vera (10.04.2020 15:00)
CD Santa Ursula - Atletico Union Guimar (11.04.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 12 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.