Tercera Division, Group 12
İspanya

Tercera Division, Group 12

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
12
1 SD Tenisca SD Tenisca 28 16 6 6 57:36 21 54 W
SD Tenisca SD Tenisca
09.02.20 3 : 0 Zafer
Buzanada Buzanada
L
CD Tenerife II CD Tenerife II
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SD Tenisca SD Tenisca
L
SD Tenisca SD Tenisca
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
W
Las Palmas III Las Palmas III
29.02.20 2 : 3 Zafer
SD Tenisca SD Tenisca
W
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
07.03.20 2 : 4 Zafer
SD Tenisca SD Tenisca
2 UD Tamaraceite UD Tamaraceite 28 15 8 5 49:31 18 53 W
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
08.02.20 1 : 0 Zafer
Gran Tarajal Gran Tarajal
D
UD Lanzarote UD Lanzarote
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
W
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
21.02.20 6 : 1 Zafer
CF Union Viera CF Union Viera
D
Marino Marino
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
W
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
07.03.20 2 : 0 Zafer
Buzanada Buzanada
3 Marino Marino 27 16 5 6 41:30 11 53 W
Marino Marino
02.02.20 3 : 1 Zafer
SD Tenisca SD Tenisca
D
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Marino Marino
W
Marino Marino
16.02.20 2 : 1 Zafer
CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario
D
Marino Marino
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
L
UD San Fernando UD San Fernando
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Marino Marino
4 UD San Fernando UD San Fernando 27 16 4 7 58:29 29 52 L
Mensajero Mensajero
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
UD San Fernando UD San Fernando
W
UD San Fernando UD San Fernando
07.02.20 2 : 1 Zafer
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
W
Gran Tarajal Gran Tarajal
16.02.20 1 : 3 Zafer
UD San Fernando UD San Fernando
W
CF Union Viera CF Union Viera
28.02.20 0 : 2 Zafer
UD San Fernando UD San Fernando
W
UD San Fernando UD San Fernando
08.03.20 3 : 0 Zafer
Marino Marino
5 CD Atletico Paso CD Atletico Paso 27 13 9 5 52:31 21 48 W
CF Union Viera CF Union Viera
01.02.20 0 : 3 Zafer
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
D
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Marino Marino
W
Buzanada Buzanada
15.02.20 2 : 3 Zafer
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
L
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
L
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
SD Tenisca SD Tenisca
6 CD Tenerife II CD Tenerife II 27 13 6 8 41:32 9 45 D
Las Palmas III Las Palmas III
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Tenerife II CD Tenerife II
L
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Tenerife II CD Tenerife II
W
CD Tenerife II CD Tenerife II
16.02.20 2 : 1 Zafer
SD Tenisca SD Tenisca
W
CD Tenerife II CD Tenerife II
29.02.20 2 : 0 Zafer
CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario
W
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
08.03.20 0 : 1 Zafer
CD Tenerife II CD Tenerife II
7 CD Vera CD Vera 28 12 7 9 54:52 2 43 D
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Vera CD Vera
W
CD Vera CD Vera
15.02.20 5 : 0 Zafer
CA Tacoronte CA Tacoronte
D
CD Vera CD Vera
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Las Palmas III Las Palmas III
W
Mensajero Mensajero
29.02.20 2 : 5 Zafer
CD Vera CD Vera
W
CD Vera CD Vera
07.03.20 3 : 2 Zafer
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 28 10 11 7 52:44 8 41 L
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gran Tarajal Gran Tarajal
L
Gran Tarajal Gran Tarajal
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
UD San Fernando UD San Fernando
D
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal Gran Tarajal
D
Gran Tarajal Gran Tarajal
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
D
CA Tacoronte CA Tacoronte
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal Gran Tarajal
9 Panaderia Pulido Panaderia Pulido 28 13 2 13 52:39 13 41 L
UD San Fernando UD San Fernando
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
W
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
15.02.20 5 : 0 Zafer
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
W
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
22.02.20 0 : 2 Zafer
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
W
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
29.02.20 2 : 1 Zafer
CA Tacoronte CA Tacoronte
L
CD Vera CD Vera
07.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
10 CF Union Viera CF Union Viera 28 11 6 11 32:42 -10 39 L
CD Union Puerto Del Rosario CD Union Puerto Del  Rosario
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera CF Union Viera
L
CF Union Viera CF Union Viera
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
L
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
21.02.20 6 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera CF Union Viera
L
CF Union Viera CF Union Viera
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UD San Fernando UD San Fernando
W
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
07.03.20 0 : 1 Zafer
CF Union Viera CF Union Viera
11 Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula 28 9 9 10 32:37 -5 36 W
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
08.02.20 2 : 1 Zafer
CD Tenerife II CD Tenerife II
L
Las Palmas III Las Palmas III
15.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
W
SD Tenisca SD Tenisca
22.02.20 0 : 1 Zafer
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
W
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
29.02.20 1 : 0 Zafer
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
L
CD Union Puerto Del Rosario CD Union Puerto Del  Rosario
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
12 CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario 27 9 8 10 32:37 -5 35 L
UD Lanzarote UD Lanzarote
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario
W
CD Union Puerto Del Rosario CD Union Puerto Del  Rosario
08.02.20 3 : 1 Zafer
CF Union Viera CF Union Viera
L
Marino Marino
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario
L
CD Tenerife II CD Tenerife II
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario
W
CD Union Puerto Del Rosario CD Union Puerto Del  Rosario
08.03.20 3 : 0 Zafer
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
13 Mensajero Mensajero 27 9 7 11 51:51 -1 34 W
Mensajero Mensajero
02.02.20 3 : 2 Zafer
UD San Fernando UD San Fernando
W
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
08.02.20 0 : 1 Zafer
Mensajero Mensajero
W
Mensajero Mensajero
16.02.20 4 : 1 Zafer
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
L
Mensajero Mensajero
29.02.20 2 : 5 Kaybetmek
CD Vera CD Vera
W
Mensajero Mensajero
08.03.20 2 : 1 Zafer
Las Palmas III Las Palmas III
14 UD Lanzarote UD Lanzarote 27 5 16 6 33:32 1 31 W
UD Lanzarote UD Lanzarote
02.02.20 2 : 0 Zafer
CD Union Puerto Del  Rosario CD Union Puerto Del Rosario
D
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Lanzarote UD Lanzarote
D
UD Lanzarote UD Lanzarote
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
W
UD Lanzarote UD Lanzarote
01.03.20 2 : 0 Zafer
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
D
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
UD Lanzarote UD Lanzarote
15 CA Tacoronte CA Tacoronte 27 8 6 13 34:47 -13 30 W
CA Tacoronte CA Tacoronte
02.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
D
CA Tacoronte CA Tacoronte
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Las Palmas III Las Palmas III
L
CD Vera CD Vera
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
CA Tacoronte CA Tacoronte
L
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Tacoronte CA Tacoronte
D
CA Tacoronte CA Tacoronte
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal Gran Tarajal
16 Las Palmas III Las Palmas III 28 7 8 13 30:32 -2 29 D
CA Tacoronte CA Tacoronte
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Las Palmas III Las Palmas III
W
Las Palmas III Las Palmas III
15.02.20 4 : 2 Zafer
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
D
CD Vera CD Vera
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Las Palmas III Las Palmas III
L
Las Palmas III Las Palmas III
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SD Tenisca SD Tenisca
L
Mensajero Mensajero
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Las Palmas III Las Palmas III
17 UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra 28 8 4 16 25:45 -20 28 L
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Mensajero Mensajero
L
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
D
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gran Tarajal Gran Tarajal
L
UD Lanzarote UD Lanzarote
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
L
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Union Viera CF Union Viera
18 Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar 28 6 7 15 34:53 -19 25 D
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Vera CD Vera
L
Mensajero Mensajero
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
L
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Panaderia Pulido Panaderia Pulido
D
Gran Tarajal Gran Tarajal
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
D
Atletico Union Guimar Atletico Union Guimar
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
UD Lanzarote UD Lanzarote
19 Buzanada Buzanada 27 5 6 16 23:55 -32 21 L
Buzanada Buzanada
31.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Deportivo Santa Úrsula Club Deportivo Santa Úrsula
L
SD Tenisca SD Tenisca
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Buzanada Buzanada
L
Buzanada Buzanada
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
W
Buzanada Buzanada
29.02.20 4 : 1 Zafer
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
L
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Buzanada Buzanada
20 FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida 27 3 7 17 27:54 -27 16 D
Gran Tarajal Gran Tarajal
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
D
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Lanzarote UD Lanzarote
W
CF Union Viera CF Union Viera
14.02.20 0 : 3 Zafer
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
L
Buzanada Buzanada
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
L
FC Villa Santa Brigida FC Villa Santa Brigida
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Tenerife II CD Tenerife II
Playoffs
Promotion Playoff
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 12 - turnuva, düzenleyen İspanya. Kayıt yaptıran yarışma 20 kulüpler. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
SD Tenisca - 54 kabul edilen puan, parlak başarılar 16, yenilmeler 6, beraberlik 6.
UD Tamaraceite - 53 puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 5, beraberlik 8.
Marino - 53 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 16, skorsuz maçlar 6, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 12 (İspanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 12 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.